5.5. 2024 09:35
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: VOLNÁ TÉMATA :: COKOLI
 Tisk diskuze
Jsem sám koho to přestává bavit?
xx4
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 03-04-2012 16:43
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Po dnešním tankování motorky a zaplacení neskutečné nálože za pár litrů benzínu,mě přepadla festovní depka.Ne že bych byl na tom tak špatně,že by mě natankování dostalo do finanční nouze,to rozhodně ne,ale tak nějak z principu mě nasralo,že platím čím dál tím víc a dostávám čím dál méně....Chtěl jsem se dnes projet,když se po víkendovém hnusu udělalo tak pěkně,ale úplně mě přešla chuť.....Zítra místo motorky půjdu raději na ryby,než nějakého buzeranta napadne,že bych mohl platit za úlovek DPH....

Jak to máte vy?
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
moranka
#2 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 03-04-2012 17:18
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 227
Založený: 04.05.10

no tak nějak se obávám, že letošní sezóna spíš bude cyklistická, je to hnus velebnosti, ty cifry, co svítí na benzinových stojanechShock
poprvé zkusíš,...............................pak už nelze jinakblushing
 
jencekgs
#3 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 03-04-2012 17:26
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

No já to mám tak, že mě to sere. Zavedl jsem eko jízdy. Na moto k Petrovi na dílnu tam celý den a potom zpět. Najeto 20km a uspokojená dušeShock No myslím si že si zase zvyknem na ty pálky a za rok dva budem ˇšťastní že natankujem pod 40KČ.
S Rablenkou cestou necestou
 
xx4
#4 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 03-04-2012 18:20
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Projel jsem si účty za poslední dobu a ta útrata za benál je naprosto šílená,přitom kilometrově žádný zázrak.Ono taky natankovat na motorce plnou za 670kč je docela nářez.Shock

Vidím to tak,že letos motorka jen za "odměnu" a volný čas budu trávit na rybách.

To Jencek-nezvyknem.Pokud ti nerostou příjmy stejným tempem jako náklady,tak si nezvykneš,ale zchudneš a pochybuju,že chudnoucí člověk bude dál držet tak nákladnou věc jako je motorka.


"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
Medved 77
#5 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 03-04-2012 18:40
Člen

Příspěvek: 1014
Založený: 13.12.11

Taky mě to sere ale s tím nic nenadělámeShock
Neper se,život ti dá do držky sám.
 
http://loskutak77.rajce.idnes.cz/
tomr1
#6 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 03-04-2012 18:59
Člen

Příspěvek: 64
Založený: 03.01.12

Taky jsem omezil jizdy na motorce čistě na ty co za to stojej....

Ježdění kolem komina jen tak že zrovna nemam co dělat je minulostí.Tedko to omezuju prostě jen na jizdu za nějakým učelem-výlet,víkendová akce s přespáním a motodovolená.

Doby kdy jsem na R1 najel za sezonu 25.000km se už asi nevrátí a myslím si že za 40Kč není otázka dvou let ale do podzima...

Fakt pěkný a jak píšete uplně ti to sebere radost z ježdění.

Zrovna jsem to psal kamarádovy při nájezdu 15tkm a benzinu za35Kč oproti za 40Kč je to 5300Kč navrch a to je celkem znát....

Tom
 
jencekgs
#7 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 03-04-2012 19:01
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

No ještě je možnost vyměnit za Dakara který žere málo, ale zase má řetězShock

No teď mám celkem dobrou cenu na naftu, tak mě to taky táhne víc do auta. Navíc SDI nic nechce žrát.
A příjmy mi nerostouFrown ale naštěstí ani neklesají
S Rablenkou cestou necestou
 
rop
#8 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 03-04-2012 19:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 70
Založený: 04.10.11

A já po 30 letech přestal chodit na ryby, Ve vodě čím dál větší ho.vno, když už svaz něco někde pustí dřív, než příspěvky stačí prochlastat, tak jen do jednoho místa a pak si to během týdne vychytají. Tak jsem si řekl dost - už chodím jen na Slovensko. Radši jsem si dnes zajezdil, ty 4l/100km mě nezrujnují. Takže - benzím kupuii v Polsku a povolenky na Slovensku - to je má reakce annoy
 
qwert
#9 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 03-04-2012 19:13
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

pavelgs napsal:
Po dnešním tankování motorky a zaplacení neskutečné nálože za pár litrů benzínu,mě přepadla festovní depka.Ne že bych byl na tom tak špatně,že by mě natankování dostalo do finanční nouze,to rozhodně ne,ale tak nějak z principu mě nasralo,že platím čím dál tím víc a dostávám čím dál méně....Chtěl jsem se dnes projet,když se po víkendovém hnusu udělalo tak pěkně,ale úplně mě přešla chuť.....Zítra místo motorky půjdu raději na ryby,než nějakého buzeranta napadne,že bych mohl platit za úlovek DPH....

Jak to máte vy?


Tak proto sis mě na rudné nevšimnul když si mě předjel a já na tebe blikal i psa nechal štěkat..Grin
 
motoblb
#10 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 03-04-2012 19:38
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Vy už jezdíte?hmmJá mám od září propadlou stk:Kobzola vytahuju jen na dovolenou hrkačky jezdím na skutru co si veme 2 litry,nebo zlatým fordem co jezdí na friťák 5kč/litr z bistra,jen je to třeba procedit od strouhankyGrin
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
tomr1
#11 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 03-04-2012 19:47
Člen

Příspěvek: 64
Založený: 03.01.12

Myslím že už takovej rozdil to neni jestli jezdíš za 4lů na F800gs nebo za 5l na dakaru-spíš jde oto že 100km je jako prdlajs a když vyrazíš na odpoledne nedej bože celej den tak je to randál....ty km přibejvají.

Tom
 
Abe99
#12 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 03-04-2012 19:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 117
Založený: 24.01.11

Já dnes čirou náhodou vyštrachal 2 roky starou účtenku za benzín (datum 29.4.2010) tenkrát byla cena 26,90Frown! No to nám to šlo pěkně nahoru za necelé dva rokyShock. No letos budu víc jezdit na kolehelpless...
"Loď je v bezpečí, když je v přístavu - ale pro tento účel se lodi nestavějí." (J.A.Shedd)
www.abe.unas.cz
 
www.abe.unas.cz
ivan66
#13 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 03-04-2012 20:05
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1415
Založený: 12.06.10

Recept je jednoduchý, nalít do nádrže jen tolik kolik potřebuješ na hraniční přechod a pak si užívat jíííííííízdu.
Navíc vidět jak se vzdalují hranice České republiky je lék na moje nervy.
 
xx2
#14 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 03-04-2012 20:11
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

ivan66 napsal:
Recept je jednoduchý, nalít do nádrže jen tolik kolik potřebuješ na hraniční přechod a pak si užívat jíííííííízdu.
Navíc vidět jak se vzdalují hranice České republiky je lék na moje nervy.

Přesně do Polska to je asi 70 km cca 5l benzínuGrin
 
rop
#15 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 03-04-2012 20:12
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 70
Založený: 04.10.11

Myslím že už takovej rozdil to neni jestli jezdíš za 4lů na F800gs nebo za 5l na dakaru-spíš jde oto že 100km je jako prdlajs a když vyrazíš na odpoledne nedej bože celej den tak je to randál....ty km přibejvají.

Samozřejmě že je to nepodstatný rozdíl, na to jsem nechtěl poukázat. Ale co s tím chceš udělat? Já se místo pesimistické nálady jen utěšuji psychologicky nízkou spotřebou, a - just těm našim zlodějům nic nedám. I když vím, že je to vůbec nebolí a mají mě na háku, já mám alespoň lepší pocit, Hledám ve volném čase pozitivní věci, stresu mám v práci že v noci pravidelně nespím. Tak se na to dívám já a věř mi, že mě nese.rou jen tyto věci.
 
tomr1
#16 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 03-04-2012 20:19
Člen

Příspěvek: 64
Založený: 03.01.12

Jasný že stim nic nenaděláš a plně s tebou souhlasím,že rozhodně to chce myslet pozitivně jinak bys z toho neměl žádnou radost-ale občas to prostě člověka fakt nasere a jak jsem psal já začal jezdit už prostě jen ''účelně'' ne jen tak...

Tom
 
Darek
#17 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 03-04-2012 20:40
Člen

Příspěvek: 92
Založený: 30.09.10

Možná nastává doba, kdy si místo topcasu přimontujeme nádrž na LPG a budeme drandit na plyn...
Třeba takto: http://www.cmn.cz...
 
xx4
#18 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 03-04-2012 20:54
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

qwert napsal:
pavelgs napsal:
Po dnešním tankování motorky a zaplacení neskutečné nálože za pár litrů benzínu,mě přepadla festovní depka.Ne že bych byl na tom tak špatně,že by mě natankování dostalo do finanční nouze,to rozhodně ne,ale tak nějak z principu mě nasralo,že platím čím dál tím víc a dostávám čím dál méně....Chtěl jsem se dnes projet,když se po víkendovém hnusu udělalo tak pěkně,ale úplně mě přešla chuť.....Zítra místo motorky půjdu raději na ryby,než nějakého buzeranta napadne,že bych mohl platit za úlovek DPH....

Jak to máte vy?


Tak proto sis mě na rudné nevšimnul když si mě předjel a já na tebe blikal i psa nechal štěkat..Grin


A sakra.Tak to jsem si nevšiml.V tu chvíli jsem byl zřejmě vytočený víc než motor na LC8....Grin
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
qwert
#19 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 03-04-2012 20:56
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

No vypadalo to podle stylu jízdy..Grin

Jo a ta guma hučí slušně..Wink
 
kysin
#20 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 03-04-2012 21:00
Člen

Příspěvek: 432
Založený: 22.01.11

já budu jezdit na hovna , na kilo hoven kilo cukru [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fti2l5d-_0U[/youtube]
 
http://kysin.rajce.idnes.cz/
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 45

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.07 sekund 361,838,813 návštěv