25.6. 2024 04:22
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Červen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Srovnávací testy cestovních endur
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Voge
· CENDURO BABÍ LÉTO 2024
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
FAQ: PRAVIDLA PORTÁLU
Jaká jsou pravidla tohoto webu?
motto: „Chovejte se slušně a dodržujte platné zákony.“

A. ZÁVAZNÁ PRAVIDLA aneb „přes to nejede vlak“
1. Chovejte se k sobě slušně - zapomeňte na nadávky, urážky, vulgarizmy, pomluvy, vzájemné napadání a provokace! Osobní spory řešte mimo veřejnou diskuzi.

2. Jsou zakázána témata a příspěvky obsahující pornografii, propagaci nacizmu, rasismu, obscénní výrazy či obrázky, atp. Je zakázáno šíření nesnášenlivosti či podněcování k zločinnosti. Je zakázán jakýkoliv obsah, porušující platné zákony České a Slovenské republiky. Je zakázáno porušovat autorský zákon a autorská práva. Je zakázáno šíření spamu.

3. Fórum není místem pro komerční reklamu zdarma*. Soukromá inzerce členů webu je povolena, je bezplatná a je pro ni vytvořen prostor v rubrice „Inzerce“. Členové webu mohou přiměřeným způsobem** využít podpisu u svých příspěvků k odkazu na své aktivity nekomerčního charakteru. Zájemcům o komerční inzerci bude na vyžádání zaslán ceník.

4. Respektujte právo na soukromí druhého. Je zakázáno vkládat do diskuse cizí e-maily, telefonní čísla, adresy, případně jakékoli jiné osobní údaje druhé osoby bez jejího souhlasu.

5. Jsou zakázány duplicitní registrace a používání více než jednoho jména či přezdívky (nicku). Není možné použít ve jméně či přezdívce vulgárních výrazů nebo jmen známých osobností. Je zakázáno použít avatar (miniatura v profilu) s nevhodným obsahem, viz. bod 2.

B. DOPORUČENÍ aneb „usnadněme si život“

1. Nově založené téma by mělo mít smysluplný název, naznačující obsah „o co půjde“. Prostě chvíli přemýšlejte, než založíte nové vlákno a snažte se podstatu příspěvku vystihnout už v jeho názvu. Před vložením příspěvku si ověřte, zda vaše téma není na fóru už řešeno (využijte nástroj „vyhledávání“). Nezakládejte témata za účelem poškodit někoho druhého. Nezakládejte nesmyslná témata.

2. Ve svých příspěvcích se snažte držet tématu. Témata a příspěvky vkládejte do odpovídajících sekcí. Nesprávně vložené témata a příspěvky budou přesunuty nebo smazány. Pokud užijete v diskuzi odkaz, napište, kam míří. Odpovídáte-li na příspěvek a použijete citaci, omezte ji jen na text, který komentujete. Smiřte se s tím, že nikdo není povinen na Váš příspěvek reagovat. Na fóru není vhodné řešit politická a náboženská témata. Nevkládejte příspěvky bez věcného obsahu nebo s nulovou informační hodnotou. Zvažte, zda na vámi vložených fotografiích musí být čitelné SPZ strojů vašich přátel (neusnadňujte to zlodějům). „Šetřete“ se smailíky.

3. Před odesláním svého příspěvku si po sobě zkontrolujte pravopis. Chybu udělá každý a dá se to přejít, ale pěti hrubek na dvou řádcích si už všimne téměř každý. Váš písemný projev na stránkách je vaší vizitkou. Tak si nedělejte ostudu ;-)

C. JE VHODNÉ SI UVĚDOMIT

1. Uživatel stránek - přispěvatel, nese zodpovědnost za veškeré jím vložené texty, obrázky a další obsah a je povinen dodržovat zákony České a Slovenské republiky, zejména pak občanskoprávní ustanovení o ochraně osobnosti, trestněprávní ustanovení o pomluvě a autorský zákon. Přispěvovatel, který poruší zákon, či jiné obecně závazné předpisy, by si měl být vědom toho, že se tak vystavuje trestněprávnímu postihu či řízení ve věcech občansko-právních dle příslušných ustanovení zákona.

2. Provozovatel webu nenese žádnou odpovědnost za obsah příspěvků zadaných přispěvateli, ani za případné, příspěvky způsobené škody. Příspěvky porušující pravidla fóra budou smazány.

3. Provozovatel webu, postupujíc podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, v souladu s dobrými mravy a v nejlepší snaze o zachování úrovně fóra, má právo mazat, upravovat a přemisťovat témata či příspěvky bez toho, aby musel svou činnost komukoli zdůvodňovat. Současně si provozovatel webu vyhrazuje právo uživateli dočasně blokovat možnost přispívat do fóra či zcela zrušit registraci kterémukoliv uživateli, který hrubě či opakovaně poruší „Pravidla“ užívání webu.

4. Provozovatel prohlašuje, že bude využívat svých prostředků, znalostí a dovedností, aby zajistil spolehlivost a bezpečnost fungování stránek. Vzhledem k tomu, že registrace na tyto stránky je zdarma a také užívání stránek je bezplatné, nezaručuje provozovatel stoprocentní funkčnost ani bezchybnost. Provozovatel webu si vyhrazuje právo jakéhokoliv zásahu do systému, včetně změny „Pravidel“, bez nutnosti předchozího oznámení uživatelům.

5. Provozovatel a administrátoři tohoto webu se snaží udržovat na stránkách pořádek, přesto není možné, aby zvládli číst úplně všechny příspěvky. Pokud budete mít pocit, že některá z témat či příspěvků zjevně porušují „Pravidla“ stránek, můžete upozornit provozovatele na tuto skutečnost prostřednictvím soukromé zprávy .

6. Uživatel souhlasí, že nemá nárok na úhrady jakékoliv škody spojené s užíváním stránek.

7. Uživatel vyjadřuje svou registrací i vložením svého příspěvku do fóra souhlas s výše uvedenými pravidly.

-------------

Vysvětlivky:

*
Obchod neboli komerce, je zde na webu chápáno jako opakovaná činnost, která spočívá v směňování zboží nebo služeb za peníze, případně za jiné zboží nebo služby (obecně činnost za účelem vytváření zisku). Neschválené odkazy na komerční stránky v podpise, různé reklamy v textu příspěvků, témata založená za účelem propagace komerční činnosti a příspěvky s komerčním podtextem budou smazány.

** Využití podpisu u příspěvků "přiměřeným způsobem", je myšleno například uvedení základních informací o sobě a svém motocyklu, možnost napsat své motto či nějaký citát, nebo vložit odkaz na své aktivity NEKOMERČNÍHO charakteru. Odkaz na komerční aktivity je možno vložit pouze po dohodě s provozovatelem stránek a úhradě smluvní ceny. Do podpisu (komerčního i nekomerčního) není dovoleno vkládat bannery, obrázky, grafická loga a pod. Podpis může být pouze ve formě max. 3 řádků textu psaného základní velikostí fontu (ne tučně, ne barevně, ne na barevném podkladu).
Přilášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 57

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,339
· Nejnovější člen: Martin Kruta
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.02 sekund 371,462,411 návštěv