26.4. 2024 12:40
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: VOLNÁ TÉMATA :: COKOLI
 Tisk diskuze
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
qwert
Přidané 22-06-2014 21:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

A nebo mrdejte se bude vás víc..
 
Alfikov
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 22-06-2014 21:40
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 260
Založený: 18.08.10

Tak tady to bývá taky hustokrutopřísnýShock
Neberte život příliš vážně,stejně z něj nevyváznete živíShock
 
blejdamint
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 23-06-2014 00:07
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

qwert napsal:
A nebo mrdejte se bude vás víc..


No od tebe to sediGrin poslouché nebyl jsi taky uz v testovacím režimu tady? Kurnik, měli bysme toho pána dát dohromady s Vlastikem možná by to bylo pevné přátelství........dog
blejdamintxr650r
 
xx5
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 23-06-2014 05:02
Člen

Příspěvek: 34
Založený: 04.09.13

pavelgs napsal:
blejdamint napsal:
pavelgs napsal:
blejdamint napsal:


Tak to ses trefil do černého, jestli Ty nejsi nějakej Šaman,že si to tak krásně trefil. Je vidět,ze patřís přesně do te kategorie, kterou jsem popsal neboť tak podrážděně reagují lidé popsani výše. Panáčka si nech,neplacej se ve svých slovech a jak jsem ti dobře poradil, běž se radši projet,to te obohati více, nežli slova,které zde vyluzujes a planina,která z nich přímo sálá,howksaycheese


I ty poeto..Grin Se urodilo,co?GrinGrin


No už vím s kým mám tu čest,když si dáváš slogan tak se ho aspon snaž opsat pořádně a hlavně se ho drž, protože ten kdo ho napsal věděl o čem mluví, mluwko, u nás se tomu říká velmi výstižně,, meleš ho*na, neber si to osobně, jen jako malé upozornění k tvé genialitě, clap


Ale jdi ty medvědíku... Wink Zkus se alespoň přihlásit pod svým správným nickem ty huso ...


Má toto tvé "oslovení" směřovat k nicku "Medvedik cistotny", nebo k jinému uživateli pod nickem "Medvědík"? Protože nevím, jestli jsi to jen zkomolil a špatně opsal, nebo zda-li se narážka týká mne a mám se tím dál zabývat.
Upřesni.
 
blejdamint
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 23-06-2014 05:14
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

motoblb napsal:
Jednou sem tu četl krásnou hlášku "tady kvete láska" Grin



Krásný obratGrinblushing

Přesně tak, láska zvítězí nad smrtí a nenávistí........... jako za CCCPthumbs up
Upravil blejdamint dne 23-06-2014 05:16
blejdamintxr650r
 
hobr
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 23-06-2014 06:43
Člen

Příspěvek: 820
Založený: 03.01.11

blejdamint napsal:
qwert napsal:
A nebo mrdejte se bude vás víc..


No od tebe to sediGrin poslouché nebyl jsi taky uz v testovacím režimu tady? Kurnik, měli bysme toho pána dát dohromady s Vlastikem možná by to bylo pevné přátelství........dog

Na Vlastimila mi nešahejargue, mám od něj motorku..inlove.Grin
Upravil hobr dne 23-06-2014 06:44
Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít..."
(Mark Twain)
 
blejdamint
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 23-06-2014 08:20
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

hobr napsal:
blejdamint napsal:
qwert napsal:
A nebo mrdejte se bude vás víc..


No od tebe to sediGrin poslouché nebyl jsi taky uz v testovacím režimu tady? Kurnik, měli bysme toho pána dát dohromady s Vlastikem možná by to bylo pevné přátelství........dog

Na Vlastimila mi nešahejargue, mám od něj motorku..inlove.Grin


Vidíš a to je přesně stejná situace, píšu qwertovi, Ty vstupujes do debaty ....... a ted bychGrin ti měl napsat jak dlouho jsem tu a s kým se znám.........blablaGrin člověče uz se zase řežu,parada

A pod do mě.............

Hej jsem netušil, ze z trapné situacione jde udělat tak velká prčahilarious a ještě to má ohlasy, to fakt ne, dobrý, omlouvám se Vlastik je enem tvůj, ruce okamžitě davam pryč.Cool
blejdamintxr650r
 
hobr
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 23-06-2014 13:25
Člen

Příspěvek: 820
Založený: 03.01.11

blejdamint napsal:
[quote]

Hej jsem netušil, ze z trapné situacione jde udělat tak velká prčahilarious a ještě to má ohlasy, to fakt ne, dobrý, omlouvám se Vlastik je enem tvůj, ruce okamžitě davam pryč.Cool

To nemůžu přijmout,blushing o Vlastíka se rozdělímesecret....(Jsem přející člověk)WinkGrin
Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít..."
(Mark Twain)
 
qwert
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 23-06-2014 13:58
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Nemusíte se dělit hoši,na gs foru je vlastíků hromada..Na druhou stranu nebýt těhle zimních keců a internetových kulturistů bylo by tady poměrně mrtvo..
 
blejdamint
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 24-06-2014 12:15
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

qwert napsal:
Nemusíte se dělit hoši,na gs foru je vlastíků hromada..Na druhou stranu nebýt těhle zimních keců a internetových kulturistů bylo by tady poměrně mrtvo..


Nono ty Arnolde..........Grin
blejdamintxr650r
 
hobr
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 24-06-2014 14:11
Člen

Příspěvek: 820
Založený: 03.01.11

blejdamint napsal:
qwert napsal:
Nemusíte se dělit hoši,na gs foru je vlastíků hromada..Na druhou stranu nebýt těhle zimních keců a internetových kulturistů bylo by tady poměrně mrtvo..


Nono ty Arnolde..........Grin

A já jsem celou dobu žil v domnění, že Qwert se jmenuje Petr....helplessGrin
Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít..."
(Mark Twain)
 
blejdamint
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 25-06-2014 00:59
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

hobr napsal:
blejdamint napsal:
qwert napsal:
Nemusíte se dělit hoši,na gs foru je vlastíků hromada..Na druhou stranu nebýt těhle zimních keců a internetových kulturistů bylo by tady poměrně mrtvo..


Nono ty Arnolde..........Grin

A já jsem celou dobu žil v domnění, že Qwert se jmenuje Petr....helplessGrin


Tak to zase uniklo mněShock
blejdamintxr650r
 
blejdamint
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 25-06-2014 01:05
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

bartus napsal:
Kolik emoci vzbudi stary bakelit. To by se soudruzi z NDR divili Grin
Ale myslim ze Pavel ma pravdu, smrdi tady zavist a to vic jak moje fusekle stress
A vcil do me lol
PS. dneska slabota tlacim teprv 7. Smile


Dík za odpověď na ty padáky
blejdamintxr650r
 
motoblb
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 25-06-2014 05:54
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

blejdamint napsal:
bartus napsal:
Kolik emoci vzbudi stary bakelit. To by se soudruzi z NDR divili Grin
Ale myslim ze Pavel ma pravdu, smrdi tady zavist a to vic jak moje fusekle stress
A vcil do me lol
PS. dneska slabota tlacim teprv 7. Smile


Dík za odpověď na ty padáky
Však ti napsal tlačí 7 pivo Grin vyčkej než se zorientuje comfort Já znám jednoho co mi dělal padáky na boldoru 2 roky a nakonec sem jí prodal Grin
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
blejdamint
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 25-06-2014 07:27
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

motoblb napsal:
blejdamint napsal:
bartus napsal:
Kolik emoci vzbudi stary bakelit. To by se soudruzi z NDR divili Grin
Ale myslim ze Pavel ma pravdu, smrdi tady zavist a to vic jak moje fusekle stress
A vcil do me lol
PS. dneska slabota tlacim teprv 7. Smile


Dík za odpověď na ty padáky
Však ti napsal tlačí 7 pivo Grin vyčkej než se zorientuje comfort Já znám jednoho co mi dělal padáky na boldoru 2 roky a nakonec sem jí prodal Grin


Díky za přízeň, zase jsem to nepobral, psal, že mám do něho jít, tak jsem se slušně zeptal ale asi moc závidím, tak odpověď nedostanuGrinGrin
blejdamintxr650r
 
hobr
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 25-06-2014 08:57
Člen

Příspěvek: 820
Založený: 03.01.11

Nevím jak ostatní, ale já musím poděkovat Prezimu, že toto vlákno "spáchal". To tady (ještě) chybělo....Grin
Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít..."
(Mark Twain)
 
prezi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 25-06-2014 10:22
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

hobr napsal:
Nevím jak ostatní, ale já musím poděkovat Prezimu, že toto vlákno "spáchal". To tady (ještě) chybělo....Grin

...ano, některé příspěvky pobaví Smile
 
www.CENDURO.cz
prezi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 25-06-2014 10:30
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

...ALE, z mého pohledu, děkovat netřeba - byl bych raději, kdyby tu toto vlákno vůbec nebylo či bylo využíváno co nejméně

...CENDURO jsem založil hlavně jako prostor pro zajímavé informace, komunikaci s lidmi stejného zájmu, výměnu zkušeností a aby (stejně jako motorky a jezdění na nich) přinášelo radost, relax a odreagování od starostí běžného života.

Někdy vážně nechápu, co vše se v diskuzích děje - vždyť sdělit svůj názor na věc lze slušně, bez ambice někoho jiného o své pravdě přesvědčovat, někoho urazit a nebo se jen "předvádět". Nejsem proti "pošťuchování", jen je třeba "uhlídat si míru". Hranice mezi srandou a něčím, co se druhého dotkne, je tenká a pro každého jiná.

A to si myslím, že tyto stránky patří k těm, kde se diskuze zvrhnou spíše výjimečně.

Opravdu mne netěší a nebaví podobné situace řešit. Líbilo by se mi mít klid a nemuset do fungování webu investovat tolik času a energie.

Nejedeme na rekord v počtu příspěvků či diskuzních vláken. Osobně budu raději za třeba méně, ale raději smysluplných a slušných diskuzí. Zkuste popřemýšlet a založit témata zajímavá, něčím pro tuto komunitu atraktivní, něco přinášející. Samozřejmě, může to být i zcela od věci a s cílem pobavit ...směju se rád a někdy by mi zlepšení nálady jen prospělo.

Díky všem, kdo respektují Pravidla portálu, případně všem kdo aktivně přicházejí s něčím zajímavým a přínosným. thumbs up

...a těším se na diskuze příští!
 
www.CENDURO.cz
xx5
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 25-06-2014 12:49
Člen

Příspěvek: 34
Založený: 04.09.13

blejdamint napsal:
qwert napsal:
blejdamint napsal:
blejdamint napsal:
Alfikov napsal:
blejdamint napsal:
... Má Dominatora Nx 650,... .

No tak to by se měla objevit na srazu,neuvažuje o tom?.A ty přijeď taky,nic nevadí že máš něco jiného,já taky.

http://www.nx650....amp;t=1895


Hojas Alfe, dojeli bysme ale pracujeme dlouhodobě v zahraničí, díky moc za pozvání, vracíme se až za rok srpen2015 takže jen a pouze teskníme a vzpomínáme, naposledy jsme byli v Mohelnici, tam jsme tak pojezdili, že mi praskla pružina na napínáku rozvodáku, byl jsem rád, že jsem dojel z5 do Shock Olomouce takže příští rok to budem muset stihnout a budu rád, když dáš pak info a my dojedem, nebo to musíme pak hodně dohnat. Jestli se ti povede udělat nějaké foto nebo jestli sem dáš nějaký odkaz na foto nebo nějaký článek, budu rád, aspon počtu, co se u nás děje. BLbye už jsem to shlédl, Bystřice je nádherné místo, už ted mě to mrzíbye toto vkládám bez souhlasu obsluhy Domika, bude asi tytytytytyty


a tady je jasně vidět náklonnost ke krásné motorce



Není tam spíš vidět jak říká proč mi tam ten můj trouba nedal pořádnou gumu?




Je to přesně tak jak pises,bugs zvládla vše i s 07 ale drapon tam půjde, uvidím jak vše půjde udělal bych ji ještě jednu motorku stejnou ale více do terénu, odlehčit a jiné tlumiče at může i řádně hopnoutsarcasm ted je ještě time na to. Uz se jelo těch 600km? Nemám žádné info.....

Upravil xx5 dne 25-06-2014 12:51
 
xx5
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 25-06-2014 13:22
Člen

Příspěvek: 34
Založený: 04.09.13

prezi napsal:
...ALE, z mého pohledu, děkovat netřeba - byl bych raději, kdyby tu toto vlákno vůbec nebylo či bylo využíváno co nejméně

...CENDURO jsem založil hlavně jako prostor pro zajímavé informace, komunikaci s lidmi stejného zájmu, výměnu zkušeností a aby (stejně jako motorky a jezdění na nich) přinášelo radost, relax a odreagování od starostí běžného života.

Někdy vážně nechápu, co vše se v diskuzích děje - vždyť sdělit svůj názor na věc lze slušně, bez ambice někoho jiného o své pravdě přesvědčovat, někoho urazit a nebo se jen "předvádět". Nejsem proti "pošťuchování", jen je třeba "uhlídat si míru". Hranice mezi srandou a něčím, co se druhého dotkne, je tenká a pro každého jiná.

A to si myslím, že tyto stránky patří k těm, kde se diskuze zvrhnou spíše výjimečně.

Opravdu mne netěší a nebaví podobné situace řešit. Líbilo by se mi mít klid a nemuset do fungování webu investovat tolik času a energie.

Nejedeme na rekord v počtu příspěvků či diskuzních vláken. Osobně budu raději za třeba méně, ale raději smysluplných a slušných diskuzí. Zkuste popřemýšlet a založit témata zajímavá, něčím pro tuto komunitu atraktivní, něco přinášející. Samozřejmě, může to být i zcela od věci a s cílem pobavit ...směju se rád a někdy by mi zlepšení nálady jen prospělo.

Díky všem, kdo respektují Pravidla portálu, případně všem kdo aktivně přicházejí s něčím zajímavým a přínosným. thumbs up

...a těším se na diskuze příští!


Víš, Prezi, to máš těžké. Chlapi se často štengrují mezi sebou. Ale jak Já mám brát tu nejapnou připomínku toho Pavla GS, kde píše o MedvĚdíkovi, že je husa??????????? Nejsem žádná urážlivá ženština, ale nemyslíš, že je slušnost alespoň odpovědět, když se jej slušně zeptám, jestli se to vztahuje ke mně - jako k Medvedikovi cistotnému, nebo k někomu pod nickem "Medvědík"??? Najela jsem si na jeho diskuze a podle slov vypadá na staršího člověka, tedy by mohl jednat jako dospělý.
Jak říkám, nejsem urážlivá, ale pokud se to vztahuje ke mně, ráda bych věděla, proč mě někdo oslovuje "husa".
To jen tak mezi námi, abys viděl i druhou stránku věci.
Já už mu podruhé psát nebudu, nebudu se doprošovat dospělého chlapa o odpověď. Ale je to trapné. Navíc když mě vůbec nezná a vůbec ani netuší, že nejedná s nějakou mladou hloupou holčinou.... .
Víš, rozdává tady rozumy, jak se má kdo chovat, ale sám to neví. Ani neumí odpovědět a říct, jak se věci mají, nebo kdo co jak myslel, nebo že se spletl, za to mu já určitě hlavu neutrhnu.
Pěkný den.
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 48

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.14 sekund 360,121,935 návštěv