3.5. 2024 20:28
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
Navigace
Galdous
#61 Vytisknout diskuzi
Přidané 20-01-2011 11:30
Člen

Příspěvek: 54
Založený: 05.08.10

jencekgs napsal:
3X napsal:
když to shrneme, tak jsou navigace levné a drahé, "kvalitní" jsou všechny, některé jsou i vodotěsné, čitelnost displeje je rozdílná podle určení moto/auto, některé se dají ovládat v rukavicích jiné ne, některé mají bluetooth jiné možná jen konektor, aktualizovat se dají téměř všechny (99%) a šipku, že máš odbočit jich zobrazuje asi 100%. Některé se kazí víc, jiné vůbec, ale není to dáno značkou. Někdo ji má k navigování, jiný k bloudění, kdo je zvyklý na mapu, dělá mu radost zastavovat a rozkládat ji a v tom mu navigace přijde jiná. Cena moc neurčuje kvalitu, ale funkčnost a možnosti navigace a způsoby navigování. Každý máme naštěstí jiné potřeby, jiné navigace, jiné motorky, jinou výbavu a různé názory. Je na zetorovi, ať si to přebere a vyfiltruje sám. Asi je pro něj nejdůležitější cena a bluetooth, viz úvodní příspěvěk.


Jirko 3x žasnu nad tvou moudrostí. Super shrnuto a vystiženo. Klobouk důlethumbs up

Já u něj sleduji, že moudrost mu narůstá s věkem hilarious
 
Desmo
#62 Vytisknout diskuzi
Navigace
Přidané 20-01-2011 14:15
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 252
Založený: 29.09.10

Galdous>

zvlastni, ja spis s pribyvajicim vekem blbnu Grin
KomuTopíMotorka
 
3X
#63 Vytisknout diskuzi
Navigace
Přidané 20-01-2011 14:54
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

desmo: já to vidím úplně stejně, ale ostatní to vnímají naopak Grin
 
refi
#64 Vytisknout diskuzi
Navigace
Přidané 20-01-2011 15:15
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

jencekgs napsal:

Jirko 3x žasnu nad tvou moudrostí. Super shrnuto a vystiženo. Klobouk důlethumbs up


právě jsi se zamiloval viď? inloveinloveinloveGrin
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
refi
#65 Vytisknout diskuzi
Navigace
Přidané 20-01-2011 15:18
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

Desmo napsal:
Galdous>

zvlastni, ja spis s pribyvajicim vekem blbnu Grin

kudinko comfort tak proto máš takovou motorku! Grin
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
Desmo
#66 Vytisknout diskuzi
Navigace
Přidané 20-01-2011 15:37
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 252
Založený: 29.09.10

3X>

jak vidno neni dulezitej tvuj pohled, ale pohled ostatnich Grin

refi>

az prijdu uplne o rozum, tak si poridim BudesMitVelkeVydaje Grin ale to se asik nestane Grin
KomuTopíMotorka
 
3X
#67 Vytisknout diskuzi
Navigace
Přidané 20-01-2011 15:50
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

Desmo napsal:
refi>

az prijdu uplne o rozum, tak si poridim BudesMitVelkeVydaje Grin ale to se asik nestane Grin


to se fakt nestane, protože ji nebudou kvůli tobě dělat s tak malým objemem Grin
 
Desmo
#68 Vytisknout diskuzi
Navigace
Přidané 20-01-2011 17:21
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 252
Založený: 29.09.10

3X>

neznam duvod proc si male ... ehm.. narovnat objemem valcu u motorky Grin myslim, litr je naprosto vyhovujici Coolhilarious
KomuTopíMotorka
 
Waltr
#69 Vytisknout diskuzi
Navigace
Přidané 20-01-2011 19:27
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 752
Založený: 14.05.10

Galdous napsal:
Waltr napsal:
ShockGrin to už není o navigaci. Tak jo, Moto jsou rozhodně lepší. Wink

A o čem Grin? že mi v tu chvíli je navigace pomocníkem a nemusím čekat až přestane pršet? o Tvém dovětku, že moto je lepší si stejně myslím své annoy
adios Wink Doufám, že tuto sezonu bude jen svítit sluníčko na cestách všech Smile

Ale já to napsal už v příspěvku č.6 Já si vážně myslím že je Moto lepší.
Jen si ji prostě za ty peníze nekoupím, a raději zastavím v budce. Ano je to méně komfortní.
I když nevím jestli má smysl psát co si myslím...stejně si myslíš své.
Sluníčko přeji taky všem, i tomu moudrému stařešinovi. tongue
Co jsem to jenom chtěl....?
 
3X
#70 Vytisknout diskuzi
Navigace
Přidané 20-01-2011 21:13
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

Desmo napsal:
3X>

neznam duvod proc si male ... ehm.. narovnat objemem valcu u motorky Grin myslim, litr je naprosto vyhovujici Coolhilarious


víš, co je prd.l?
že to skoro vždy skončí bmw vs ktmGrin

a takové to bylo pěkné vlákno o navigaci hilarious


zetore promiň pray
 
Flash
#71 Vytisknout diskuzi
Navigace
Přidané 20-01-2011 21:35
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

3X napsal:
Desmo napsal:
3X>

neznam duvod proc si male ... ehm.. narovnat objemem valcu u motorky Grin myslim, litr je naprosto vyhovujici Coolhilarious


víš, co je prd.l?
že to skoro vždy skončí bmw vs ktmGrin

a takové to bylo pěkné vlákno o navigaci hilarious


zetore promiň pray


jako vždycky.. máte štěstí že už mám starou kraksnu Grin
jinak bych se přidal... ale počkat, asi tu bobouřím afričany a bude, aspoň už to nebude KTM vs BMW ale i Afrika vs Tenere hilarious

to už tu dlouho nebylo
jinak já chci kupovat navigaci a těšil jsem se že se něco dozvím co koupit a zase hov.o helpless
If you see the flash, it's already too late hilarious
 
refi
#72 Vytisknout diskuzi
Navigace
Přidané 20-01-2011 23:18
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

Flash napsal:
... těšil jsem se že se něco dozvím co koupit a zase hov.o helpless


jak hov.o?? dozvěděl ses, že si máš koupit bmw thumbs upGrin





a k tomu navigaci na motorku, to je přece jasné secretGrin
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
Flash
#73 Vytisknout diskuzi
Navigace
Přidané 21-01-2011 00:07
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

refi napsal:
[quote]Flash napsal:
... těšil jsem se že se něco dozvím co koupit a zase hov.o helpless

jak hov.o?? dozvěděl ses, že si máš koupit bmw thumbs upGrin
a k tomu navigaci na motorku, to je přece jasné secretGrin


co jsem kupoval to svoje tak se za stejnou cenu co jsem to koupil pohybovaly 1100GS s doplňkama a nekoupil jsem je... Wink

a radši jsem koupil starou (prezi mi promine to slovo) mrdku, která jen žere olej, 10l/100km benzínu, čmoudí, nepéruje, ložiska lítaj ven jak třísky, nic se s tím nedá zajet a o offroadu už vůbec nemluvím...

a víš proč?

Protože BMW není žádná srdcovka. Je to prostě jen fungující stroj kterej vozí a zaveze Tě všude... bezchyby...
Ale nepotahá mě za srdce, což ta moje dokáže.. a proto jsem pravý motorkář a ne jenom uživatel Wink

a navigaci si dokážu koupit i bez BMW Wink
nebo dostanu BMW k navigaci zdarma? možná by to měli začít tak dělat, aby se ještě vůbec prodávalo Grin Grin

Během chvilky totiž KTM převálcuje všechny ostatní značky.. vím to, protože jsem ji už měl a je to sekec mazec Wink

jenom starý "dojtšlandský" páprdové budou za 10 let kupovat BMW, jen aby si připoměli svoje mládí... Oranžový do toho cpou mrtě peněz a drtí už veškerou konkurenci

takto já vidím budoucnost, pokud samozřejmě nezhyne celý svět v roce 2012...

jinak k tej navigaci se fakt to dozvím tu hnědou hromádku co jsem zmiňoval již výše Grin

pořád nevím co koupit, chci něco co bude dobře fungovat v autě, na mašině, nemusí bejt vodotěsná ale musí fungovat...
nehodlám platit panu garminovi 15000 za něco, co má hodnotu desetiny jenom proto, protože to je něco extra (zase narážka německy mluvícím strojům)

jen tak mezi řečí, hej vy mě ukamenujete až mě uvidíte hilarious

jinak promiňte mi moji výřečnost, jsem u příbuznejch a mám v sobě pár piv, pár slivovic, pár becherů a kalvadosů... takže jdu radši spát, dobrou, bratři... kiss (a myslel jsem i ty bratry něžného pohlaví, aby mi to tu nebylo vyčítano blushing )
If you see the flash, it's already too late hilarious
 
mardock
#74 Vytisknout diskuzi
Navigace
Přidané 21-01-2011 01:15
Člen

Příspěvek: 32
Založený: 14.10.10

.........Protože BMW není žádná srdcovka. Je to prostě jen fungující stroj kterej vozí a zaveze Tě všude... bezchyby...
Ale nepotahá mě za srdce, což ta moje dokáže.. a proto jsem pravý motorkář a ne jenom uživatel


tak ono je podle tebe i nějaký měřítko co je a co není srdcovka jo? Hmmm. Zasmál jsem se a du spátGrin

jinak zpátky k navigaci. Měl jsem auto navigaci a vždycky když jsem jí nejvíc potřeboval tak se skrze natřásání sekla nebo se vypojilo napájení apod. Není potřeba kupovat zumo za 15 tisíc. Já si koupil bazarovou gpsmap 60 cx za 3 tisíce.Nová stojí 6. takže jsou tady dost často zcestný příspěvky.Pro neznalce se taky používá na motorce skrze voděodolnost a třesu vzdornost.
Upravil mardock dne 21-01-2011 01:20
 
prezi
#75 Vytisknout diskuzi
Navigace
Přidané 21-01-2011 01:16
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

Flash napsal: promiňte mi moji výřečnost, jsem u příbuznejch a mám v sobě pár piv, pár slivovic, pár becherů a kalvadosů...

...nic si z toho nedělej, kdokoli z nás mít v sobě takový mix
(fuj takhle míchat hilarious), taky bychom pak "plantali z cesty" Grin
 
www.CENDURO.cz
Flash
#76 Vytisknout diskuzi
Navigace
Přidané 21-01-2011 08:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

prezi napsal:
Flash napsal: promiňte mi moji výřečnost, jsem u příbuznejch a mám v sobě pár piv, pár slivovic, pár becherů a kalvadosů...

...nic si z toho nedělej, kdokoli z nás mít v sobě takový mix
(fuj takhle míchat hilarious), taky bychom pak "plantali z cesty" Grin


blushing se stydím za to že jsem takový jaký jsem

jinak co jsem řekl ohledně toho bmw za tím si stojím. Jel jsem na tom, super. Ale prostě mě nechytla, to má každej bych řekl jinak no...
co kus člověka, to jinej "mrav" a vkus
If you see the flash, it's already too late hilarious
 
Flash
#77 Vytisknout diskuzi
Navigace
Přidané 21-01-2011 08:58
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

mardock napsal:

tak ono je podle tebe i nějaký měřítko co je a co není srdcovka jo? Hmmm. Zasmál jsem se a du spátGrin



ano to měřítko má každý sám, není všeobecný. To je prostě, sedneš na něco a sedne Ti to... sedneš na něco inčýho a nesedne Ti to. Já tu nic nehaním ani jsem to neměl v úmyslu.. to vůbec. Jen jsem chtěl přidat i názor někoho jiného než uživatele BMW či KTM (i když tu jsem měl jak jsem psal včera nametenej hilarious)

A to že BMW je super neznamená, že ostatní co jim nevyhovuje jsou lemplové. Taky k tomu třebas dospěju, co já vím

Jinak taky k tej navigaci. Může mi někdo říct o Nuvi 550? Dost o ni přemejšlím. Chci ji jak do auta tak na moto. Nějaký zkušenosti, +, - ?
If you see the flash, it's already too late hilarious
 
tobig
#78 Vytisknout diskuzi
Navigace
Přidané 21-01-2011 09:27
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

Flash napsal:


pořád nevím co koupit, chci něco co bude dobře fungovat v autě, na mašině, nemusí bejt vodotěsná ale musí fungovat...
nehodlám platit panu garminovi 15000 za něco, co má hodnotu desetiny jenom proto, protože to je něco extra....



dost si protiřečíš.... asi to bude tím chlastem..... jinak jasně, proč vyhodit oknem 15 za něco, co funguje...? Raději vyhodím dva litry za něco, co nefunguje.....! Grin

Logické, jasné a velmi rozumné..... clap
 
Flash
#79 Vytisknout diskuzi
Navigace
Přidané 21-01-2011 09:43
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

tobig napsal:
Flash napsal:


pořád nevím co koupit, chci něco co bude dobře fungovat v autě, na mašině, nemusí bejt vodotěsná ale musí fungovat...
nehodlám platit panu garminovi 15000 za něco, co má hodnotu desetiny jenom proto, protože to je něco extra....



dost si protiřečíš.... asi to bude tím chlastem..... jinak jasně, proč vyhodit oknem 15 za něco, co funguje...? Raději vyhodím dva litry za něco, co nefunguje.....! Grin

Logické, jasné a velmi rozumné..... clap


no byl jsem nametenej.. asi už mám o dost míň mozkových buněk.. měl bych to začít omezovat Wink

já jsem tím jen myslel, že když něco používám jen občas, tak na 10%, tak je zbytečné kupovat sice kvalitní a funkční věc, ale bohužel nejsem zatím tak dobře platově ohodnocen abych si to mohl dovolit helpless

když něco hodně využívám, tak si opravdu připlatím. jak se říká, nejsem tak bohatý abych si kupoval levné věci. Viz lyže, snowboard, chrániče.. jen za mx výbavu jsem dal přes 24 000Kč.
Ale v této navigaci, budu ji používat hlavně v autě a to jen občas a na motorce jen taky občas. A teď mám náročné období a nevím jak to utáhnout finančně.
Takže se omlouvám, že jsem to špatně vyjádřil Wink
If you see the flash, it's already too late hilarious
 
tobig
#80 Vytisknout diskuzi
Navigace
Přidané 21-01-2011 18:42
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

Jasně Flashi, já rozumím. Takhle napsané je to jasné, srozumitelné. Dals pádné argumenty a já je takhle podané beru a ctím. Vidíš, jak to lehké..... thumbs up

Teď ten rozdíl, třebas mezi náma dvěma... já nelyžuju, nemám ani snowboard.... nejsem tak majetný, nemůžu si dovolit více koníčků - tak cenově náročných. Mám strašně málo volného času a pokud se nějaký najde, trávím ho s přáteli, manželkou či dětmi mmj i cestováním a vůbec rajtováním na motorce...... Garmina používám hodně, na motorce především, ale i v autě. Třebas včera v Brně a odpoledne ve Zlíně mi našel a navedl mně na pár adres. Spolehlivě. Pro mne to vyhozené peníze nejsou, mám rád jakousi jistotu či záruku spolehlivosti. A třešinkou na dortě je pro mně Garminovská parádní funkce "stopy" a její export do Googlu maps.... čumím pak na to půl zimy, koukám kde jsem už byl, kudy jsme jeli a krásný příval vzpomínek mně nabijí energií až do první jarní pampelišky a nového volání dálek.....

Rozumím tomu, když chce někdo jen jednou ročně najít kemp, projet město transitem či trefit do přístavu a papírová mapa je na ****, tak si koupí navi za dvojku..... pro toho opravdu není zumo vhodné.

 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 56

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.11 sekund 361,505,172 návštěv