28.3. 2024 17:06
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ :: ČESKO A SLOVENSKO
 Tisk diskuze
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
petr_t
Přidané 22-08-2010 08:13
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

Tak jsem včera vstal po noční a po nějaké dohodě jsme se domlivili s Itchym, že pojedem prubnout ty jeho nové kockate galošethumbs up. Nějak to uteklo a ejhle nestíháme domluvený sraz včas. Tak fofry a ještě natankovatpray. Dovalíme na malou pumpu po cestě a Aranka po chvíli odjede k jinému stojanu, stojím blbě, tak dám kolem pumpy kolo, ať se postavím jak potřebuju, protože z druhé strany stojí s favoritem cigáni. Natankuju a mezitím si opakuju: zamknout a klíče a šrajtoflu sebou jak budu platit, ostatní do kufru. Dotankuju a ten uhel z toho favorita na mě cosi žvatla pissed, oblečenej jsem byl do OFFU, tudíž jak robokop jdu blíž co to mele a řikám mu co chceš ty p..o černá? A on "šefe vam to jezďy na naftu?" říkám mu co to mele a pak mi to došloShockShockShock Pánové já myslel, že mě jebne, no vyslal jsem Aranku, bo sem myslel že jsem zapoměl mobil, pak ho našel a zavolal SOS. Matěj byl naštěstí na dílně. Nafta se spustila z nádrže do kanystru, dotankoval jsem benzín a tradálol. První kilometr to střílelo, prdělo, smrdělo, cukalo,stress pak se z Bedřicha ozvalo "Přepočítávám" a po chvvíli vystřelil jako vždy.thumbs up No i mistr tesař se někdy kopne do kuřího okablushingblushing
Upravil petr_t dne 22-08-2010 11:08
 
prezi
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-08-2010 08:39
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4023
Založený: 20.04.10

to petr_t: ...to jsi mne pobavil Grin
...možná bys to mohl připsat do trapasů http://www.cendur...rowstart=0
Upravil prezi dne 22-08-2010 08:40
 
www.CENDURO.cz
refi
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-08-2010 09:56
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

petře, skvělá příhoda GrinGrinGrin (stále se směju víc přes smajlíky, než v reálu, au au Grin)
 
refi.rajce.net
Barney
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-08-2010 11:02
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1101
Založený: 02.05.10

A kolik jsi te nafty vzal ? hilarious
„Jedeme zkratkou pánové. Je to sice dál, ale zato horší cesta...“
DR 350 S
 
moranka
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-08-2010 11:10
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 227
Založený: 04.05.10

Byl hamtavý, tak 10 litrů a ještě si lebedil, jak mají levný benzín secrethilarious
poprvé zkusíš,...............................pak už nelze jinakblushing
 
qwert
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-08-2010 11:52
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

petr_t napsal:
Tak jsem včera vstal po noční a po nějaké dohodě jsme se domlivili s Itchym, že pojedem prubnout ty jeho nové kockate galošethumbs up. Nějak to uteklo a ejhle nestíháme domluvený sraz včas. Tak fofry a ještě natankovatpray. Dovalíme na malou pumpu po cestě a Aranka po chvíli odjede k jinému stojanu, stojím blbě, tak dám kolem pumpy kolo, ať se postavím jak potřebuju, protože z druhé strany stojí s favoritem cigáni. Natankuju a mezitím si opakuju: zamknout a klíče a šrajtoflu sebou jak budu platit, ostatní do kufru. Dotankuju a ten uhel z toho favorita na mě cosi žvatla pissed, oblečenej jsem byl do OFFU, tudíž jak robokop jdu blíž co to mele a řikám mu co chceš ty p..o černá? A on "šefe vam to jezďy na naftu?" říkám mu co to mele a pak mi to došloShockShockShock Pánové já myslel, že mě jebne, no vyslal jsem Aranku, bo sem myslel že jsem zapoměl mobil, pak ho našel a zavolal SOS. Matěj byl naštěstí na dílně. Nafta se spustila z nádrže do kanystru, dotankoval jsem benzín a tradálol. První kilometr to střílelo, prdělo, smrdělo, cukalo,stress pak se z Bedřicha ozvalo "Přepočítávám" a po chvvíli vystřelil jako vždy.thumbs up No i mistr tesař se někdy kopne do kuřího okablushingblushing


A omluvil si se aspon našemu romskému spoluobčanu když si ho neprávem nařknul?Smile
 
Kokrik
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-08-2010 12:24
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 128
Založený: 16.07.10

No tak to je síla,ještě že to celkem dobře dopadlopray,já mám taky auto na naftu a pokaždé říkám,že musím na benzín,jak svítí magické oko,až to jednou spletu,tak to bude mazecFrown
 
ivan66
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-08-2010 14:45
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1415
Založený: 12.06.10

Petře ty seš kolík, ten cigán už příště nikomu neporadíGrin
 
ivan66
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-08-2010 14:51
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1415
Založený: 12.06.10

paja1 napsal:
Ahojky. SmileZítra jedeme v cca 8:45 z Rožnova a 9:30 z Bernartic u NJ někam do Jeseníků. Celkem 5 moto z toho 2GS zbytek silnice. Pokud má někdo zájem můžete se přidat. V plánu je červenohorské sedlo ze severní strany a pak se uvidí. Pojedeme pouze po cestě.


No paráda, jediný večer co nečumím na net a samo že ráno nechávám
děti se akčně zabávat u počítačeAngry a vyjížďka v prd.libugs.
Já to říkám, že letošní sezóna se mi nějak nevydařila, zatímShock
 
Kujavan
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-08-2010 19:47
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 51
Založený: 10.07.10

petr T stress to si děláš prdelWink
 
paja1
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-08-2010 20:06
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 34
Založený: 02.05.10

ivanversys napsal:
No paráda, jediný večer co nečumím na net a samo že ráno nechávám
děti se akčně zabávat u počítačeAngry a vyjížďka v prd.libugs.
Já to říkám, že letošní sezóna se mi nějak nevydařila, zatímShock


Nevadí, není všem dnům konec a po silnici se dá také leckam dojet.
paja1 přiložený následující obrázek:


[107.63Kb]
 
paja1
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-08-2010 20:10
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 34
Založený: 02.05.10

K sedlu jsme jeli přes Hartu, Bruntál, chvílemi i lesem, aby to nebylo jen samý krásný asfalt. a pěkně zezadu po serpoškách nahoru.
Přiznávám, že jsme hned sjeli spátky a dali si repete.
Počasí azuro no prostě paráda....
paja1 přiložený následující obrázek:


[77.23Kb]
 
xx6
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-08-2010 20:43
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

petr_t> tak to asmé jednou udělal kámoš, jen tu naftu lil do VTR Smile Tak jsme to vylili a darovali zrovna přijíždivším hasičům Smile ale když jsem pak za VTR jel, citím jsem furt hranolky Smile
 
petr_t
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-08-2010 21:01
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

Barney napsal:
A kolik jsi te nafty vzal ? hilarious


za pjetcetpray
 
Kokrik
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 24-08-2010 21:34
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 128
Založený: 16.07.10

Ach jo tak už jsem taky mezi Vámi,dneska,teda před chvílí se mi podařilo nalít do nádržky od hydrauliky olej co patří do motoru,říkala jsem si proč se tam toho vešlo tak málo,že jsem tam jen crbla a pak mě oblil smrtelný pot, no kurňava já jsem ale blondýna,rychle jsem vzala lžičku a vytahovala to ven,ted se ani nemám koho zeptat,jestli to je velký průser a co s tím,ach jo, Pomoooocte mi někdo.Shock
 
Kokrik
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 25-08-2010 07:58
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 128
Založený: 16.07.10

Kokrik napsal:
Ach jo tak už jsem taky mezi Vámi,dneska,teda před chvílí se mi podařilo nalít do nádržky od hydrauliky olej co patří do motoru,říkala jsem si proč se tam toho vešlo tak málo,že jsem tam jen crbla a pak mě oblil smrtelný pot, no kurňava já jsem ale blondýna,rychle jsem vzala lžičku a vytahovala to ven,ted se ani nemám koho zeptat,jestli to je velký průser a co s tím,ach jo, Pomoooocte mi někdo.Shock


Tak dnes jsem nastartovala a vše v pořádku,jede to, jupíííííí hurááááá.lol
 
prezi
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 25-08-2010 08:23
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4023
Založený: 20.04.10

to Kokrik: ...koukám, že ti nikdo neporadil - ani já nevím helpless
...snad jen, i když sis tam toho oleje jen crbla a jede to (proč by to nejelo?), tak bych na tvém místě stejně zvážil výměnu celé náplně ...já laik a neznalec bych to udělal
 
www.CENDURO.cz
HonzaH
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 25-08-2010 08:45
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 712
Založený: 24.05.10

já bramboru nemám takže jsem chtěl nechat radu na znalejších a z popisu jsme přímo nepochopil o co za hydrauliku se jedná - nejspíš spojka ale nevím?

obecně jde hlavně o to jestli se jedná o hydrauliku na olejové/minerální bázi nebo na glykolové bázi (brzdová kapalina)

pokud je na olejové bázi tak se nalitím motorového oleje neděje nic dramatického, pokud na glykolové tak to není ideální a bylo by záhodno to vyměnit - výměna je snadná a té kapaliny je tam malinko

pro hydraulické systémy platí, že kapalina musí přenést tlak - to zvládne každá kapailina třeba i voda! dál musí být nekorozivní na použité materiály a musí dostatečně mazat a těsnit - proto se používá olej nebo brzdovka (tamjde navíc ještě o bod varu protože brzdy generují teplo)
------------------------------------------
Kač Kač 950 2004 - už je pryč
Kač Kač 690 2009
 
Kokrik
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 25-08-2010 09:05
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 128
Založený: 16.07.10

HonzaH napsal:
já bramboru nemám takže jsem chtěl nechat radu na znalejších a z popisu jsme přímo nepochopil o co za hydrauliku se jedná - nejspíš spojka ale nevím?

obecně jde hlavně o to jestli se jedná o hydrauliku na olejové/minerální bázi nebo na glykolové bázi (brzdová kapalina)

pokud je na olejové bázi tak se nalitím motorového oleje neděje nic dramatického, pokud na glykolové tak to není ideální a bylo by záhodno to vyměnit - výměna je snadná a té kapaliny je tam malinko

pro hydraulické systémy platí, že kapalina musí přenést tlak - to zvládne každá kapailina třeba i voda! dál musí být nekorozivní na použité materiály a musí dostatečně mazat a těsnit - proto se používá olej nebo brzdovka (tamjde navíc ještě o bod varu protože brzdy generují teplo)


Nalila jsem to nádržky na hydraulický olej,ale jen trošku tak půl deci,víc se tam toho nevešlo,část se mi podařila vytáhnout,až jsem narazila na takový hustší,načervenalý,tak jsem toho nechala,vím že ten hydr.má jinou konzistenci,ale snad olej-olej......zipit
 
Kokrik
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 25-08-2010 09:06
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 128
Založený: 16.07.10

Jinak díky moc za osvětlení a tech.pomoc.
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 47

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 1.16 sekund 355,951,538 návštěv