26.4. 2024 06:01
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
PRAVIDLA STRÁNEK CENDURO
refi
#21 Vytisknout diskuzi
Přidané 05-09-2010 22:23
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

tak jo, ptala jsem se synátora, který spravuje mé vlstní diskuzní forum. potvrdil mi, co píše barney. je třeba nahlédnout do databáze, kde jsou veškeré texty, chce si s tím dát tu práci. pak je myslím ale férové, aby toto všichni věděli. že je možný vstup do pm a také kdo jak hlasoval. když tu někdo nezvládne vložit fotku nebo video (i můj případ), tak tohle neví zcela určitě.
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
Barney
#22 Vytisknout diskuzi
PRAVIDLA STRÁNEK CENDURO
Přidané 05-09-2010 22:31
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1102
Založený: 02.05.10

Nevidím ale důvod proč by si prezi soukromé zprávy pročítal... Sám tipuju, že nejspíš ani neví jak se k nim dostat. Tímto jsem nechtěl vyvolat nějaký rozruch, o soukromí zpráv se určitě bát nemusíme a prezimu se omlouvám. Jen jsem upřímný. Smile
„Jedeme zkratkou pánové. Je to sice dál, ale zato horší cesta...“
DR 350 S
 
3X
#23 Vytisknout diskuzi
PRAVIDLA STRÁNEK CENDURO
Přidané 05-09-2010 22:32
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

Barney napsal:
Nevidím ale důvod proč by si prezi soukromé zprávy pročítal... Sám tipuju, že nejspíš ani neví jak se k nim dostat. Tímto jsem nechtěl vyvolat nějaký rozruch, o soukromí zpráv se určitě bát nemusíme a prezimu se omlouvám. Jen jsem upřímný. Smile


barney, nejde o důvod, ale o možnost. Proto se tyto zprávy nazývají soukromé a tímto to padá
 
Barney
#24 Vytisknout diskuzi
PRAVIDLA STRÁNEK CENDURO
Přidané 05-09-2010 22:35
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1102
Založený: 02.05.10

Ano, chápu tě... Ale je to tak, všude.
„Jedeme zkratkou pánové. Je to sice dál, ale zato horší cesta...“
DR 350 S
 
prezi
#25 Vytisknout diskuzi
PRAVIDLA STRÁNEK CENDURO
Přidané 05-09-2010 23:29
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

to všichni: děkuji za vaše příspěvky flower

to refi: reklamního sloganu na Begr jsem si všimnul (nemáš ho jenom ty) - neodpovídá to pravidlům - toleruji to ze dvou důvodů: 1. dosud žádná pravidla webu nebyla 2. Begr je partner webu
...stručné vysvětlení: jedinou možností jak netáhnout všechny náklady spojené se zřízením webu a jeho provozem z vlastních peněz (nepočítám svou práci - dosud 8 až 10 hodin v podstatě každý den) je možnost získat nějaké prostředky od inzerentů. Možná jste si všimli, že web už inzerenty má - drtivá většina od inzerentů dosud získaných prostředků je ve formě dárků do soutěží a je rozdělována výhercům. Představ si, že by každý z členů webu měl ve svém podpisu povídání o jeho oblíbeném výrobku. Možná by to inzerentům stačilo - platícím k rozhodnutí dál neinzerovat s vynaložením jakýchkoli prostředků. Dosud neplatícím by to stačilo k rozhodnutí neplatit za inzerci.
Vrátím se k tvému dotazu ...pokud si vymyslíš jiný podpis a využiješ ho podle pravidel, tak mne to potěší

…a smailíky - sám je používám …doporučení „šetřete smailíky“ směřuje k případům třeba 15 smailíků v jednom příspěvku - uznávám, hranici použití smailíků máme každý jinde - proto je to doporučení

to 3X: celé B-čko je doporučení …je to o přehlednosti webu, vícenásobném zakládání stejných témat, plýtvání místem, atd …opakuji, je to doporučení

k PM ! - je možné, že admin má přístup i k těmto datům. Pokud to řekne někdo, kdo tomu rozumí víc než já, tak je to asi pravda. Za sebe říkám, že nevím zda to jde, ani jsem to nezkoušel a jsem ochoten zítra zjistit, zda lze tuto službu členům webu zrušit a následně zjistit ANKETOU zda si členové webu PM přejí či ne. Komunikace e-mailem bude bezpečnější? O něco bezpečnější jistě ano, ale myslím že 100% garanci, že si někdo nečte tvoje maily stejně nezískáš.

…ještě k výsledku anket - tuto informaci jsem vám sdělil v okamžiku, kdy jsem tuto možnost zjistil - považoval jsem za férové vám to říci!
 
www.CENDURO.cz
3X
#26 Vytisknout diskuzi
PRAVIDLA STRÁNEK CENDURO
Přidané 05-09-2010 23:40
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

emaily jsou bezpečné, jak je bezpečný tvůj počítač, takže to mě nechává v klidu, narozdíl od PM, protože jsem netušil, že je tento systém tak otevřený. Jsem rád, že to vím
 
motoblb
#27 Vytisknout diskuzi
PRAVIDLA STRÁNEK CENDURO
Přidané 06-09-2010 04:35
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

3X napsal:
emaily jsou bezpečné, jak je bezpečný tvůj počítač, takže to mě nechává v klidu, narozdíl od PM, protože jsem netušil, že je tento systém tak otevřený. Jsem rád, že to vím
Tak Jiříku a jestli si v PM někoho pomlouval tak se o tom víGrin
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
refi
#28 Vytisknout diskuzi
PRAVIDLA STRÁNEK CENDURO
Přidané 06-09-2010 07:27
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

motoblb> psssst secret

prezi> tak jo, vymyslím si jiný podpis Wink
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
Tarabys
#29 Vytisknout diskuzi
PRAVIDLA STRÁNEK CENDURO
Přidané 06-09-2010 08:52
Člen

Příspěvek: 385
Založený: 29.05.10

3X napsal:
emaily jsou bezpečné, jak je bezpečný tvůj počítač...

slovy klasika: "nemyslím Time..." je to OT, ale reagovat jsem musel...Wink

Co se pravidel týče, tak souhlasím, že být musí a v extremním případě má majitel stránek právo kohokoli "vyhodit"... a komu se to nelíbí nemusí tu být... tož tak...
----------------------------------
"to je ON, mého srdce Strom..."
Můj web? Tady > www.tarabys.blogs...
 
oldsandal
#30 Vytisknout diskuzi
PRAVIDLA STRÁNEK CENDURO
Přidané 06-09-2010 10:18
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 262
Založený: 06.07.10

Tak jsem to přečetl. Je to vyčerpávající, že jsem se skoro unavil a vyčerpávající, že nemám co dodatclap. Psát bych to nechtělShock.

S obsahem souhlasím. Pravidla vznikla - to je dobřethumbs up ale aby tady nebyl bordel jako třeba na motorkářích, tak to si musíme hlavně pohlídat sami - administrátor není všemohoucí a má jen jedny nervyGrin.

je to moucha ale zaměnil bych pořadí odstavců. První nechat dnešní A, druhé dát C které je důležité. Odstavec B mi nevadí, ale dal bych ho jako doplněk na konec.

 
milos
#31 Vytisknout diskuzi
PRAVIDLA STRÁNEK CENDURO
Přidané 06-09-2010 11:14
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 35
Založený: 21.04.10

Máš to Břeťo velice dobře napsané, je vidět, že jsi tomu opravdu věnoval hodně úsilí. Nikdy pravidla nejsou všemohoucí a vše se vyvíjí, ale řekl bych, že asi nebudeš mít delší čas tyto pravidla měnit. To jaké Cenduro bude, je ale hlavně na jeho návštěvnících. Zatím si myslím, že je zde dobrá partie motorkářů, kteří ani pravidla nepotřebují.
 
www.bmwgs.cz
HonzaH
#32 Vytisknout diskuzi
PRAVIDLA STRÁNEK CENDURO
Přidané 06-09-2010 11:26
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 712
Založený: 24.05.10

Ta diskuze ohledně PM mě pobavila hilarious

soukrommé zprávy to jsou tím, že jsou určeny konkrétní osobě - soukromě, nikoliv fóru a běžně nejsou přístupné

ale technicky jsou přístupné jako celý obsah webu, ale je to technická záležitost admina a nemyslím, že by měl čas a chuť se hrabat v záznamech a číst si PMka

ostatně myslíte si, že třeba seznam nebo google (gmail) nemá přístup k vašim mailům? a to si lidi do freemailů posílají kde co pray

jinak pravidla - nemám s tím žádný problém

------------------------------------------
Kač Kač 950 2004 - už je pryč
Kač Kač 690 2009
 
prezi
#33 Vytisknout diskuzi
PRAVIDLA STRÁNEK CENDURO
Přidané 06-09-2010 18:43
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

...děkuji za vaše další příspěvky flower

-------
...vrátím se k otázce Soukromých zpráv (PM) ...je dobře, že se tato otázka objevila - díky za to!

...rozhodl jsem se službu "Soukromých zpráv" nerušit a pro informovanost členů otevřel na toto téma samostatné diskuzní vlákno
více zde: http://www.cendur...ead_id=227
-------

...a těším se na další vaše komentáře, konstruktivní připomínky a nápady k "pravidlům"! Cool
 
www.CENDURO.cz
Marcello
#34 Vytisknout diskuzi
PRAVIDLA STRÁNEK CENDURO
Přidané 06-09-2010 23:12
Člen

Příspěvek: 6
Založený: 31.08.10

Čau lidi,
na webu Cenduro jsem nový, ale i za těch pár návštěv jde poznat, že lidi ktreří sem chodí ani žádné pravidla nepotřebují. Ale pro pořádek je dobré, že nějaké pravidla jsou určena.

Co se týká hlasování v anketách, tak mě osobně nevadí, že Prezi vidí jak jsem hlasoval.( zatím jsem se zúčastnil jen aktety o určení pohlaví Grin )

Jinak Prezimu přeju hodně úspěchů s tímto webem a Vám ostatním mnoho kilometrů bez poruch a hlavně bez nehod.
 
Bogy
#35 Vytisknout diskuzi
PRAVIDLA STRÁNEK CENDURO
Přidané 14-09-2010 16:53
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 26
Založený: 09.06.10

prezi> pravidla su na 1 Smile

all> PM....robim v IT takze viem ake je pozadie webhostingu a vsetkeho okolo. sukromne spravy su sukromne tak ako je sukromnyu telefonat alebo email (bez problemov odpocuvatelne napr tajnou sluzbou).

1. ako uz niekto napisal, admin (prezi) ich citat vie vsetky, ale som si isty ze nema dovod. tak isto kazdy zamestananec firmy ktora tento web hostuje (fyzicky), si to vie v databaze najst a precitat. ale preco by to robil?

2. toto je cenduro forum tak sa predpokladaju "cenduro" sukromne spravy. ak ma niekto veci ktore chce velmi velmi utajit email bude naozaj bezpecnejsi Wink

kazda IT komunikacia ide cez tolko uzlov ze je zbytocne si robit iluzie ze to cita len odosielatel a prijemca. na druhej strane kym nepouzijete klucove slovo Al-Kajda (ako ja teraz) tak nieje dovod aby to niekoho zaujimalo

Grin
Najkrajšie V-Stromy sú na Horehroní
 
foto.pandora.sk
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 61

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.10 sekund 360,066,417 návštěv