29.4. 2024 10:45
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ - motocykly :: EVROPSKÉ ZNAČKY
 Tisk diskuze
Proč BMW?
ivan66
Přidané 04-10-2010 13:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1415
Založený: 12.06.10

ivanversys napsal:
Co se stalo? Ten bavorák je na prodej, co o tom víšpray
http://www.motoin...dakar.html


Však na prodej je
 
Desmo
Proč BMW?
Přidané 04-10-2010 14:56
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 252
Založený: 29.09.10

otazka mela zni jinac proc ne BMW Grin

odpoved je jednoducha

BudesMitVelkeVydaje
hilariousGrinGrin



KomuTopíMotorka
 
refi
Proč BMW?
Přidané 04-10-2010 21:45
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

Desmo napsal:
otazka mela zni jinac proc ne BMW Grin

odpoved je jednoducha

BudesMitVelkeVydaje
hilariousGrinGrin




v tomhle máš velký kus pravdy, bohužel ...
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
3X
Proč BMW?
Přidané 04-10-2010 21:58
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

refi napsal:
Desmo napsal:
otazka mela zni jinac proc ne BMW Grin

odpoved je jednoducha

BudesMitVelkeVydaje
hilariousGrinGrin




v tomhle máš velký kus pravdy, bohužel ...


nemá, jen kecá a závidí tongue
 
refi
Proč BMW?
Přidané 04-10-2010 23:07
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

3X napsal:
refi napsal:
Desmo napsal:
otazka mela zni jinac proc ne BMW Grin

odpoved je jednoducha

BudesMitVelkeVydaje
hilariousGrinGrin




v tomhle máš velký kus pravdy, bohužel ...


nemá, jen kecá a závidí tongue


to píšu jen proto, ať mu udělám radost, když je tady nový Grin
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
Desmo
Proč BMW?
Přidané 05-10-2010 08:22
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 252
Založený: 29.09.10

a znate snad nekdo drazsi servis nez u vrtuli Grin no mozna Ferrari Smile ale to jsme zas nekde jinde Smile
KomuTopíMotorka
 
Slam
Proč BMW?
Přidané 05-10-2010 09:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 154
Založený: 04.09.10

Desmo napsal:
otazka mela zni jinac proc ne BMW Grin

odpoved je jednoducha

BudesMitVelkeVydaje
hilariousGrinGrin





no.. hlavne ze mas bezudrzbovou KTM... Cool
Z integrálky na fízla neplivneš...

Slam...
 
slam.estranky.cz
refi
Proč BMW?
Přidané 05-10-2010 09:22
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

vidím, že již tradiční souboj bmw versus ktm nenechává nikoho v klidu Grin
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
jencekgs
Proč BMW?
Přidané 05-10-2010 09:24
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Desmo napsal:
a znate snad nekdo drazsi servis nez u vrtuli Grin no mozna Ferrari Smile ale to jsme zas nekde jinde Smile


Já ti nevím, Mám Rablu 2 roky a ještě jsem BMW servis nepotřeboval, tak ani nevím jak je drahý. Za to znám kamaráda co jel loni na zahájení sezony ze šternberka do olomouce na KTM a potkal jsem ho v poli s rozsypaným motorem. Dalšího jsem potkal na eccehomo jak zoufale potřeboval nářadí protože mu upadl výfuk. Také na KTM. Poskytl jsem mu kolegiálně originál BMW nářadí. Jen kladivo jsem neměl.
Tak že asi takhle. Jinak samosřejmě nic proti KTM nemám. Myslím si že dělají hodně dobré sportovní náčiní.
Samo že znám i případ problémů s BMW pavlaGS. To jen pro objektivitu
S Rablenkou cestou necestou
 
ivan66
Proč BMW?
Přidané 05-10-2010 09:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1415
Založený: 12.06.10

Tož už dost lidi, každá motorka potřebuje občas servis,
ale pokud jezdíš pravidelně off, budeš samo potřebovat údržbu častějc
než když si to brumláš po asfaltu a taky je rozdíl jestli najezdíš ročně
30000, nebo 5000 km.
Bez motorek se žít nedá, tak i ten servis je příjemná součást živita s nimiWink
 
Desmo
Proč BMW?
Přidané 05-10-2010 14:02
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 252
Založený: 29.09.10

refi napsal:
vidím, že již tradiční souboj bmw versus ktm nenechává nikoho v klidu Grin


tak nejak Grin jeste ze na to dlabu lol
KomuTopíMotorka
 
Desmo
Proč BMW?
Přidané 05-10-2010 14:10
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 252
Založený: 29.09.10

jencekgs

nevim dle avataru mas 1100 mozna 1150 .... fajn, ta byla jeste spolehliva a temer "bezudrzbova" ale 1200 uz neco jinyho ze (kamarad se po pul roce na 1200 pokorne vratil k 1150) Smile) jinac s tim servisem jsem to myslel obecne ... Tata ma 330XD coupe a drazsi servis jsem jeste nevidel .... ale co kdyz mas jeden a pul mega na auto tak proc nedat za sadu gum okolo 30tis ... ma to ty "dojezdovky" a v tom rozmeru co je na 330 moc na vyber neni .... O pristupu servisu BMW v C.Bu radeji nemluvim ...
KomuTopíMotorka
 
qwert
Proč BMW?
Přidané 05-10-2010 14:37
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

jencekgs napsal:
Desmo napsal:
a znate snad nekdo drazsi servis nez u vrtuli Grin no mozna Ferrari Smile ale to jsme zas nekde jinde Smile


Já ti nevím, Mám Rablu 2 roky a ještě jsem BMW servis nepotřeboval, tak ani nevím jak je drahý. Za to znám kamaráda co jel loni na zahájení sezony ze šternberka do olomouce na KTM a potkal jsem ho v poli s rozsypaným motorem. Dalšího jsem potkal na eccehomo jak zoufale potřeboval nářadí protože mu upadl výfuk. Také na KTM. Poskytl jsem mu kolegiálně originál BMW nářadí. Jen kladivo jsem neměl.
Tak že asi takhle. Jinak samosřejmě nic proti KTM nemám. Myslím si že dělají hodně dobré sportovní náčiní.
Samo že znám i případ problémů s BMW pavlaGS. To jen pro objektivitu


Já ti nevím,mám kačenu od 06,najeto 64000 a furt to jezdí bez poruchy,a to většinou v terénu kde by vám už utekly kardany..jen tak pro objektivitu..Smile
 
Kokrik
Proč BMW?
Přidané 05-10-2010 14:38
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 128
Založený: 16.07.10

Desmo napsal:
jencekgs

nevim dle avataru mas 1100 mozna 1150 .... fajn, ta byla jeste spolehliva a temer "bezudrzbova" ale 1200 uz neco jinyho ze (kamarad se po pul roce na 1200 pokorne vratil k 1150) Smile) jinac s tim servisem jsem to myslel obecne ... Tata ma 330XD coupe a drazsi servis jsem jeste nevidel .... ale co kdyz mas jeden a pul mega na auto tak proc nedat za sadu gum okolo 30tis ... ma to ty "dojezdovky" a v tom rozmeru co je na 330 moc na vyber neni .... O pristupu servisu BMW v C.Bu radeji nemluvim ...


Já se zas servisu v Cartecu v Ostravě musím zastat, vždy mi vyšli s opravou,ted mluvím o autě, max.vstříc,kolikrát dokonce i na počkání, upozornili i při běžném servisu na jinou závadu,zda chci opravit ,či ne,info ohl.ceny a např.i při obyč,defektu u Runflat pneu,opravili ihned a to i po pracovní době. Takže spokojenost.thumbs up
 
jencekgs
Proč BMW?
Přidané 05-10-2010 14:51
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

To tým oranžových: Když si přečtete co jsem napsal, tak jsem napsal že KTM dělá super sportovní náčiní. A to jak je známo má větší náklady na údržbu. To s tou Dvanáctkou je pravda, ale nechtěl jsem si nasrad i do hnízda BMW. Stačí že se na mě seběhli Tlupa z KTMGrin
Osobně si myslím že ty velké Kačeny jsou super stroje a lhal bych sám sobě že se mi nelíbí. Ještě jsem se na ní nevez, protože vlastně nechci jezdit na potenciálně lepší motorce (v určitých ohledech) než mám.
Jelikož se mám rád a neumím jezdit rychle po cestě (viz babí léto) natož tak v terénu což je dle mě devíza KTM, proto mám ve vaších očích těžkého a líného bawora. Mě tyto vlastnosti vyhovují a dáte mi za pravdu, že v k pohodovému ježdění se hodí víc než KTM. Tím nechci říct že se s ní nedá jezdit kochačka, ale přeci jen se cítí lépe při jiném stylu.
S Rablenkou cestou necestou
 
qwert
Proč BMW?
Přidané 05-10-2010 15:04
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

jencekgs napsal:
To tým oranžových: Když si přečtete co jsem napsal, tak jsem napsal že KTM dělá super sportovní náčiní. A to jak je známo má větší náklady na údržbu. To s tou Dvanáctkou je pravda, ale nechtěl jsem si nasrad i do hnízda BMW. Stačí že se na mě seběhli Tlupa z KTMGrin
Osobně si myslím že ty velké Kačeny jsou super stroje a lhal bych sám sobě že se mi nelíbí. Ještě jsem se na ní nevez, protože vlastně nechci jezdit na potenciálně lepší motorce (v určitých ohledech) než mám.
Jelikož se mám rád a neumím jezdit rychle po cestě (viz babí léto) natož tak v terénu což je dle mě devíza KTM, proto mám ve vaších očích těžkého a líného bawora. Mě tyto vlastnosti vyhovují a dáte mi za pravdu, že v k pohodovému ježdění se hodí víc než KTM. Tím nechci říct že se s ní nedá jezdit kochačka, ale přeci jen se cítí lépe při jiném stylu.


Co přesně znamená pohodové ježdění že se k tomu hodí víc brambora? Já teda na kačeně jezdím všude jen v pohodě..
 
xx4
Proč BMW?
Přidané 05-10-2010 15:22
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

jencekgs napsal:
Desmo napsal:
a znate snad nekdo drazsi servis nez u vrtuli Grin no mozna Ferrari Smile ale to jsme zas nekde jinde Smile


Já ti nevím, Mám Rablu 2 roky a ještě jsem BMW servis nepotřeboval, tak ani nevím jak je drahý. Za to znám kamaráda co jel loni na zahájení sezony ze šternberka do olomouce na KTM a potkal jsem ho v poli s rozsypaným motorem. Dalšího jsem potkal na eccehomo jak zoufale potřeboval nářadí protože mu upadl výfuk. Také na KTM. Poskytl jsem mu kolegiálně originál BMW nářadí. Jen kladivo jsem neměl.
Tak že asi takhle. Jinak samosřejmě nic proti KTM nemám. Myslím si že dělají hodně dobré sportovní náčiní.
Samo že znám i případ problémů s BMW pavlaGS. To jen pro objektivitu


Já ti nevímGrin.Na KTM jsem za těch pár měsíců najel 10tis km,velkou část v terénu a vše bezproblémově funguje.V terénu s tím (...a sebou samozřejmě taky Grin ) občas střelím o zem a vše funguje dál jako by se nechumelilo.Myslím že tady hodně pracujou legendy a to na obou stranách.KTM se neserou tak jak se povídá a BMW není takový držák jak se tvrdí.Jako bývalý majitel GS a současný LC8 ti na rovinu říkám,že do GS bych už nešel ani za zlaté tele a ne jen ohledně spolehlivosti,ale celkové stavbě.Naprosto jiný level.
Moje problémy s BMW vyplývaly hlavně z toho, že jsem najížděl spousty kilometrů v hodně krátkém čase.Tím pádem byly mezi poruchami hodně krátké inervaly.Vždyť první rok jsem najezdil od května do prosince 26tis kmShock.To je dávka kterou mají někteří na 2-3roky.Frown K tomu si připočti mizerné servisy (radši nebudu jmenovat,ale ať chípnou) a máš hlavu v pejru.Sad

....a jen tak mimochodem.Když jsme u té poruchovosti.Nemáš náhodou porouchané ABS?secrethilarious
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
refi
Proč BMW?
Přidané 05-10-2010 15:23
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

už se perou? GrinGrin

vrtulkoví s oranžádama, chtělo by to nějaký souboj při úsvitu annoy
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
xx4
Proč BMW?
Přidané 05-10-2010 15:36
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

jencekgs napsal:
To tým oranžových: Když si přečtete co jsem napsal, tak jsem napsal že KTM dělá super sportovní náčiní. A to jak je známo má větší náklady na údržbu. To s tou Dvanáctkou je pravda, ale nechtěl jsem si nasrad i do hnízda BMW. Stačí že se na mě seběhli Tlupa z KTMGrin
Osobně si myslím že ty velké Kačeny jsou super stroje a lhal bych sám sobě že se mi nelíbí. Ještě jsem se na ní nevez, protože vlastně nechci jezdit na potenciálně lepší motorce (v určitých ohledech) než mám.
Jelikož se mám rád a neumím jezdit rychle po cestě (viz babí léto) natož tak v terénu což je dle mě devíza KTM, proto mám ve vaších očích těžkého a líného bawora. Mě tyto vlastnosti vyhovují a dáte mi za pravdu, že v k pohodovému ježdění se hodí víc než KTM. Tím nechci říct že se s ní nedá jezdit kochačka, ale přeci jen se cítí lépe při jiném stylu.


Šmarjá kde jsi přišel na větší náklady?Spotřeba stejná jak GS,řetěz mažu Scotoilerem (náklady nula nula prd),gumy MITAS a přední mnohem levnější 21" TKC (mimochodem mám na ní 10tis km a ještě min 4 dá) Ventily po 15tis km kontrola,jen olej po 7500tkm.Suma sumárum náklady minimálně stejné,ne-li menší ve prospěch KTM.
Jezdím s ní klidně i kochačku 80-90km/h po mých oblíbených zapomenutých silničkách kolem Harty (...a neřeknu kde tongue) a nemám s tím žádný problém.Nevěř všemu co se vypráví.
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
xx4
Proč BMW?
Přidané 05-10-2010 15:38
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

refi napsal:
už se perou? GrinGrin

vrtulkoví s oranžádama, chtělo by to nějaký souboj při úsvitu annoy


Neperou.to je jen takové škádlení.Grin
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 36

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.21 sekund 360,678,567 návštěv