15.5. 2024 14:16
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· Royal Enfield Himalayan
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: VOLNÁ TÉMATA :: COKOLI
 Tisk diskuze
nekalá soutěž..??
czunik
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 30-01-2013 22:36
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

tak jsem si dneska chtěl něco objednat a doplnit na motorku a hledám koukám..dám marselus.cz a hle co se objeví?? byl jsem zaskočen,znechucen..tohle je boj o kvalitu,konkurenci,nebo zkvalitňování?? ne ne tak od toho pána si nekoupím již nikdy nic...a to jsem se chystal na kufry..smutné...jak konkurenční výrobce druhému zatemní mozek..ach jo...asi emigrujuSadSadSadSad
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
qwert
#2 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 30-01-2013 22:54
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

A co konkrétně ? Já jsem neobjevil nic..helpless
 
qwert
#3 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 30-01-2013 23:05
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Ted koukám že záleží na jakém prohlížeči ten odkaz zadáš..Wink
 
Marselus
#4 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 30-01-2013 23:09
Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

qwert napsal:
Ted koukám že záleží na jakém prohlížeči ten odkaz zadáš..Wink


Nahoře v liště - Bohužel je to tak přátelé.
A není to jen marselus.cz ale taky marselus.eu
Tyhle domény si zaregistrovala jiná firma. (bighuski)

Jinak jsou ty moje stránky od začátku registrovány na marselus.com

Udělejte si obrázek sami o někom kdo je něčeho takového schopen a co tím sleduje.
Přeji všem ,aby podobné situace nemuseli řešit
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
magoss
#5 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 00:09
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 856
Založený: 26.08.10

Psal jsem to i vedle!!!! Marceli nedej se!!mě to příjde hnus!!!! když porovnám tvoje kufry a jeho krabice co bohužel mám já!tak tvoje jsou luxus!!
mylsím že na trhu jsi se vyrovnal kufrům co dělá Bystřa..neříkám které jsou lepší ale oboji jsou opravdu mňamka!!!!


Víte, já jsem jediný Pučmeloud na světě občaneblushingGrin
 
http://www.ffa.vutbr.cz/~xvpokornag/
motoblb
#6 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 00:09
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Dejte už pokoj,furt musíte kňučet že vám někdo ubližujeSad zrychtujte se
Upravil motoblb dne 31-01-2013 00:11
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
motoblb
#7 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 00:24
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

czunik napsal:
tak jsem si dneska chtěl něco objednat a doplnit na motorku a hledám koukám..dám marselus.cz a hle co se objeví?? byl jsem zaskočen,znechucen..tohle je boj o kvalitu,konkurenci,nebo zkvalitňování?? ne ne tak od toho pána si nekoupím již nikdy nic...a to jsem se chystal na kufry..smutné...jak konkurenční výrobce druhému zatemní mozek..ach jo...asi emigrujuSadSadSadSad
Kufry???ty si chtěl po roce čekání utéct ke konkurenci?Nevěřímhmm
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
albert
#8 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 06:53
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 416
Založený: 26.05.10

a ty si nemal domény .cz a .eu zaregistrované?
 
www.motorestugaborikov.com
xx6
#9 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 07:34
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

magoss napsal:
...když porovnám tvoje kufry a jeho krabice.....tak tvoje jsou luxus!!


nedá mi to nereagovat. v čem je ten zásadní rozdíl (vzhledový), krom toho jinak tvarovaného víka? Co dělá ten vzhledový luxus?

jinak ano, kufry od Bystři jsou opravdu pěkné, taky se mi líbí Smile
 
Marselus
#10 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 08:08
Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

motoblb napsal:
czunik napsal:
tak jsem si dneska chtěl něco objednat a doplnit na motorku a hledám koukám..dám marselus.cz a hle co se objeví?? byl jsem zaskočen,znechucen..tohle je boj o kvalitu,konkurenci,nebo zkvalitňování?? ne ne tak od toho pána si nekoupím již nikdy nic...a to jsem se chystal na kufry..smutné...jak konkurenční výrobce druhému zatemní mozek..ach jo...asi emigrujuSadSadSadSad
Kufry???ty si chtěl po roce čekání utéct ke konkurenci?Nevěřímhmm


Nemůže čekat na kufry ,které se ještě nezačli ani vyrábět,jelikož nebyli k dispozici nosiče podle kterých bych je vyrobil,takže je vidět ,že moc informovaný nejsi. Jinak výroba každého vzorků trvá pokud je to na cnc + ohýbání měsíc. Ty lhůty nemúžu ovlivnit. Až bude odzkoušený vzorek ,tak je budu dělat na sklad a budou bez čekání. Wink

O to tady ale nejde . myslím,že zaregistrování si domény pod jménem jiného výrobce něco vypovídá o charakterovych vlastnostech některých jedinců . Mnoha lidem je to samozřejmě jedno a jiným zase ne. Soudě podle reakcí na GS foru.
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Marek_T
#11 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 08:40
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 590
Založený: 17.03.11

Tak toto je už asi trošku moc..... Ani štipka hrdosti a slušnosti....
Takéto praktiky už nie sú o zdravom konkurenčnom boji, zostalo mi z neho zle Sad

Keď si tú značku voľne preložíte do slovenčiny alebo češtiny, vyjde Vám presne to, čo si o takom človeku myslím....
 
bystricke
#12 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 08:51
Člen

Příspěvek: 638
Založený: 02.05.10

kdyby BH používal někdy v názvu slovo marselus,tak nemůžu říct ani popel,to co provedl je čin zoufalce,to že vyrábí nejlepší,nejpevnější,nejvařovanější, z těch nejlepších materiálů které používá jen on a nasaGrinto vše dokážu s nadhledem spolknout a jen tiše závidět to mistrovské dílo,použít doménu s cizím jménem k přetahování zákazníků,to nespolknu nikdypissedať se jedná o kohokoliv na jedné či druhé straně
 
www.begr.cz
bartus
#13 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 09:01
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 707
Založený: 11.07.10

za sebe musím říct, že mě se tohle taky nelíbí, sám jsem zažil útok na swůj web a je to podpásovka.

ale taky mě napadá, nemůže to být provokace někoho 3-tího??? hmm
www.bartus.eu - padací rámy a nosiče kufrů na zakázku
 
www.bartus.eu
czunik
#14 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 09:07
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

motoblb napsal:
czunik napsal:
tak jsem si dneska chtěl něco objednat a doplnit na motorku a hledám koukám..dám marselus.cz a hle co se objeví?? byl jsem zaskočen,znechucen..tohle je boj o kvalitu,konkurenci,nebo zkvalitňování?? ne ne tak od toho pána si nekoupím již nikdy nic...a to jsem se chystal na kufry..smutné...jak konkurenční výrobce druhému zatemní mozek..ach jo...asi emigrujuSadSadSadSad
Kufry???ty si chtěl po roce čekání utéct ke konkurenci?Nevěřímhmm


marku tohle není na místě..jak se ti bude líbit když udělám podoné stránky moto díly?? asi ne že?? a´t je to kdokoliv ty nebo marseus není to košer...takže tohle od tebe neberu
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
motoblb
#15 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 09:14
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Marselus napsal:
motoblb napsal:
czunik napsal:
tak jsem si dneska chtěl něco objednat a doplnit na motorku a hledám koukám..dám marselus.cz a hle co se objeví?? byl jsem zaskočen,znechucen..tohle je boj o kvalitu,konkurenci,nebo zkvalitňování?? ne ne tak od toho pána si nekoupím již nikdy nic...a to jsem se chystal na kufry..smutné...jak konkurenční výrobce druhému zatemní mozek..ach jo...asi emigrujuSadSadSadSad
Kufry???ty si chtěl po roce čekání utéct ke konkurenci?Nevěřímhmm


Nemůže čekat na kufry ,které se ještě nezačli ani vyrábět,jelikož nebyli k dispozici nosiče podle kterých bych je vyrobil,takže je vidět ,že moc informovaný nejsi. Jinak výroba každého vzorků trvá pokud je to na cnc + ohýbání měsíc. Ty lhůty nemúžu ovlivnit. Až bude odzkoušený vzorek ,tak je budu dělat na sklad a budou bez čekání. Wink

O to tady ale nejde . myslím,že zaregistrování si domény pod jménem jiného výrobce něco vypovídá o charakterovych vlastnostech některých jedinců . Mnoha lidem je to samozřejmě jedno a jiným zase ne. Soudě podle reakcí na GS foru.
No to asi nejsem,protože mně tvoje výroba a testy vůbec nezajímají,jelikož své kufry mám,ale když mi Láďa řekl zhruba před rokem,že ty tvoje kufry chce a po dobu vypisuje"už",nebo dáva smajlíky tak mám za to,že na ně rok čeká a i přes to že sem mu jednou řek aby je koupil jinde nechtěl o jiných kufrech slyšet.Proto sem překvapen,že by to čekání jen tak složil.
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
motoblb
#16 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 09:16
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

czunik napsal:
motoblb napsal:
czunik napsal:
tak jsem si dneska chtěl něco objednat a doplnit na motorku a hledám koukám..dám marselus.cz a hle co se objeví?? byl jsem zaskočen,znechucen..tohle je boj o kvalitu,konkurenci,nebo zkvalitňování?? ne ne tak od toho pána si nekoupím již nikdy nic...a to jsem se chystal na kufry..smutné...jak konkurenční výrobce druhému zatemní mozek..ach jo...asi emigrujuSadSadSadSad
Kufry???ty si chtěl po roce čekání utéct ke konkurenci?Nevěřímhmm


marku tohle není na místě..jak se ti bude líbit když udělám podoné stránky moto díly?? asi ne že?? a´t je to kdokoliv ty nebo marseus není to košer...takže tohle od tebe neberu
??? já o voze ty o kozecomfort
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
czunik
#17 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 09:27
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

motoblb napsal:
czunik napsal:
motoblb napsal:
czunik napsal:
tak jsem si dneska chtěl něco objednat a doplnit na motorku a hledám koukám..dám marselus.cz a hle co se objeví?? byl jsem zaskočen,znechucen..tohle je boj o kvalitu,konkurenci,nebo zkvalitňování?? ne ne tak od toho pána si nekoupím již nikdy nic...a to jsem se chystal na kufry..smutné...jak konkurenční výrobce druhému zatemní mozek..ach jo...asi emigrujuSadSadSadSad
Kufry???ty si chtěl po roce čekání utéct ke konkurenci?Nevěřímhmm


marku tohle není na místě..jak se ti bude líbit když udělám podoné stránky moto díly?? asi ne že?? a´t je to kdokoliv ty nebo marseus není to košer...takže tohle od tebe neberu
??? já o voze ty o kozecomfort


to je souhrn všeho marku i co jsi psal jinde,netvař se že je to o něčem jiném..je to o tom že ho nemáš rad a máš antipatie..ale to nemá nic s tím co je slušnost....serioznost...vžij se do jeho situace a myslím že by se ti to nelíbilo..za mě , mě by se to nelíbilo hodně..aby těmito praktikami j přetahoval zákazníky ,kteří jdou za mojimy výorbkami a vyskočí jim něco jiné...jednak to otravuje a jedna to něco vypovída o tom člověku....buď je zoufalý a potom se to dá pochopit...a nebo je to zmetek který neunese konkurenci a potom já bych měl strach chodit za tmy po ulici
Upravil czunik dne 31-01-2013 09:36
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
motoblb
#18 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 09:35
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

czunik napsal:
motoblb napsal:
czunik napsal:
motoblb napsal:
czunik napsal:
tak jsem si dneska chtěl něco objednat a doplnit na motorku a hledám koukám..dám marselus.cz a hle co se objeví?? byl jsem zaskočen,znechucen..tohle je boj o kvalitu,konkurenci,nebo zkvalitňování?? ne ne tak od toho pána si nekoupím již nikdy nic...a to jsem se chystal na kufry..smutné...jak konkurenční výrobce druhému zatemní mozek..ach jo...asi emigrujuSadSadSadSad
Kufry???ty si chtěl po roce čekání utéct ke konkurenci?Nevěřímhmm


marku tohle není na místě..jak se ti bude líbit když udělám podoné stránky moto díly?? asi ne že?? a´t je to kdokoliv ty nebo marseus není to košer...takže tohle od tebe neberu
??? já o voze ty o kozecomfort


to je souhrn všeho marku i co jsi psal jinde,netvař se že je to o něčem jiném..je to o tom že ho nemáš rad a máš antipatie..ale to nemá nic s tím co je slušnost....serioznost...vžij se do jeho situace a myslím že by se ti to nelíbilo..za mě mě by se to nelíbilo hodně..aby těmito praktikami jsem přetahoval zákazníky ,kteří jdou za mojimy výrbami a vyskočí jim něco jiné...jednak to otravuje a jedna to něco vypovída o tom člověku....buď je zoufalý a potom se to dá pochopit...a nebo je to zmetek který neunese konkurenci a potom já bych měl strach chodit za tmy po ulici
Láďo brýle,když už šmatráš na jiných stránkách tak sis zajisté všiml,že tohle neschvaluji a nemá to nic společného s našim láskuplným vztahem,to jen ty se neustále snažíš mně zařadit někam kde nejsem.Takže až si nasadíš brýle otevři prosím i oči Cool
Upravil motoblb dne 31-01-2013 09:35
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
czunik
#19 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 09:36
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

motoblb napsal:
czunik napsal:
motoblb napsal:
czunik napsal:
motoblb napsal:
czunik napsal:
tak jsem si dneska chtěl něco objednat a doplnit na motorku a hledám koukám..dám marselus.cz a hle co se objeví?? byl jsem zaskočen,znechucen..tohle je boj o kvalitu,konkurenci,nebo zkvalitňování?? ne ne tak od toho pána si nekoupím již nikdy nic...a to jsem se chystal na kufry..smutné...jak konkurenční výrobce druhému zatemní mozek..ach jo...asi emigrujuSadSadSadSad
Kufry???ty si chtěl po roce čekání utéct ke konkurenci?Nevěřímhmm


marku tohle není na místě..jak se ti bude líbit když udělám podoné stránky moto díly?? asi ne že?? a´t je to kdokoliv ty nebo marseus není to košer...takže tohle od tebe neberu
??? já o voze ty o kozecomfort


to je souhrn všeho marku i co jsi psal jinde,netvař se že je to o něčem jiném..je to o tom že ho nemáš rad a máš antipatie..ale to nemá nic s tím co je slušnost....serioznost...vžij se do jeho situace a myslím že by se ti to nelíbilo..za mě mě by se to nelíbilo hodně..aby těmito praktikami jsem přetahoval zákazníky ,kteří jdou za mojimy výrbami a vyskočí jim něco jiné...jednak to otravuje a jedna to něco vypovída o tom člověku....buď je zoufalý a potom se to dá pochopit...a nebo je to zmetek který neunese konkurenci a potom já bych měl strach chodit za tmy po ulici
Láďo brýle,když už šmatráš na jiných stránkách tak sis zajisté všiml,že tohle neschvaluji a nemá to nic společného s našim láskuplným vztahem,to jen ty se neustále snažíš mně zařadit někam kde nejsem.Takže až si nasadíš brýle otevři prosím i oči Cool



právě že je mám otevřené již delší dobu...bohužel...a být to u někoho jiného reaguju stejně...jsi si jistý že ty taky?? třeba i bartus mě mile překvapil musím přiznat....a to jsme měli vztahy vyhrocené..a za to si ho vážím i přesto že je kamarád BH má jasno o slušném podnikání..
Upravil czunik dne 31-01-2013 09:55
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
hudec
#20 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 10:26
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 136
Založený: 12.08.11

Čau Marceli, vítej ve světě podnikání.inlove

PS: jdu hacknout stránky motoblbaannoy
Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti.
 
www.hlpropan.cz
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 36

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.06 sekund 363,990,447 návštěv