29.4. 2024 14:20
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: VOLNÁ TÉMATA :: COKOLI
 Tisk diskuze
nekalá soutěž..??
motoblb
#21 Vytisknout diskuzi
Přidané 31-01-2013 10:27
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

czunik napsal:
motoblb napsal:
czunik napsal:
motoblb napsal:
czunik napsal:
motoblb napsal:
czunik napsal:
tak jsem si dneska chtěl něco objednat a doplnit na motorku a hledám koukám..dám marselus.cz a hle co se objeví?? byl jsem zaskočen,znechucen..tohle je boj o kvalitu,konkurenci,nebo zkvalitňování?? ne ne tak od toho pána si nekoupím již nikdy nic...a to jsem se chystal na kufry..smutné...jak konkurenční výrobce druhému zatemní mozek..ach jo...asi emigrujuSadSadSadSad
Kufry???ty si chtěl po roce čekání utéct ke konkurenci?Nevěřímhmm


marku tohle není na místě..jak se ti bude líbit když udělám podoné stránky moto díly?? asi ne že?? a´t je to kdokoliv ty nebo marseus není to košer...takže tohle od tebe neberu
??? já o voze ty o kozecomfort


to je souhrn všeho marku i co jsi psal jinde,netvař se že je to o něčem jiném..je to o tom že ho nemáš rad a máš antipatie..ale to nemá nic s tím co je slušnost....serioznost...vžij se do jeho situace a myslím že by se ti to nelíbilo..za mě mě by se to nelíbilo hodně..aby těmito praktikami jsem přetahoval zákazníky ,kteří jdou za mojimy výrbami a vyskočí jim něco jiné...jednak to otravuje a jedna to něco vypovída o tom člověku....buď je zoufalý a potom se to dá pochopit...a nebo je to zmetek který neunese konkurenci a potom já bych měl strach chodit za tmy po ulici
Láďo brýle,když už šmatráš na jiných stránkách tak sis zajisté všiml,že tohle neschvaluji a nemá to nic společného s našim láskuplným vztahem,to jen ty se neustále snažíš mně zařadit někam kde nejsem.Takže až si nasadíš brýle otevři prosím i oči Cool



právě že je mám otevřené již delší dobu...bohužel...a být to u někoho jiného reaguju stejně...jsi si jistý že ty taky?? třeba i bartus mě mile překvapil musím přiznat....a to jsme měli vztahy vyhrocené..a za to si ho vážím i přesto že je kamarád BH má jasno o slušném podnikání..
Děkuji že se mi snažíš ukázal směr,kterým bych měl jít,strážní věž by nebyla?Tady má Marselus mou podporu,pokud to nechápeš,nevím jak jinak ti to napsathelpless Ale původně se na začátku textu jednalo o mé překvapení,že bys po roce chtěl jiné kufry než nad kterýma si stejně jako já stěží zadržoval moč.Tak nechápu proč si tuhle diskuzi neustále směřuješ jinam svým chtěným směremhelpless
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
motoblb
#22 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 10:32
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

hudec napsal:
Čau Marceli, vítej ve světě podnikání.inlove

PS: jdu hacknout stránky motoblbaannoy
Na mně se vyser já nehekám ani stránky ani jinakGrin
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
prezi
#23 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 10:35
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

...ani mně se tento způsob konkurenčního boje (využití jména/značky konkurenčního výrobce) nezamlouvá Sad


...bohužel, není to nic výjimečného - dělá se to, s podobnou situací (v pracovní praxi) jsem se setkal ...tenkrát se to kupodivu podařilo vyřešit dohodou ...zkuste to také - dohodnout se

možností je více. Např.:
- BH může Marselusovi domény prodat
- BH může Marselusovi domény bezplatně přenechat
- BH si domény nechá, ale nebude je používat
-
-
-

...o tom, která z možností dohody bude pro zúčastněné strany přijatelná, rozhodnou jen oni sami - samozřejmě dohodnout se musí chtít obě strany (jednostranně to fungovat nebude) ...jsem zvědav jak to dopadne, ale za zkoušku by to stálo


PS: z ohlasu na webech soudím, že BH se v tuto chvíli svým jednáním spíše poškozuje, než že by to pro značku Big Husky byla dobrá reklama
 
www.CENDURO.cz
hudec
#24 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 10:44
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 136
Založený: 12.08.11

motoblb napsal:
hudec napsal:
Čau Marceli, vítej ve světě podnikání.inlove

PS: jdu hacknout stránky motoblbaannoy
Na mně se vyser já nehekám ani stránky ani jinakGrin


Za kus žvance z Tvého uzáku a pivo z e-shopu si teda nebudu letos registrovat doménu motoprd.comyummy
Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti.
 
www.hlpropan.cz
czunik
#25 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 10:55
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

motoblb napsal:
czunik napsal:
motoblb napsal:
czunik napsal:
motoblb napsal:
czunik napsal:
motoblb napsal:
czunik napsal:
tak jsem si dneska chtěl něco objednat a doplnit na motorku a hledám koukám..dám marselus.cz a hle co se objeví?? byl jsem zaskočen,znechucen..tohle je boj o kvalitu,konkurenci,nebo zkvalitňování?? ne ne tak od toho pána si nekoupím již nikdy nic...a to jsem se chystal na kufry..smutné...jak konkurenční výrobce druhému zatemní mozek..ach jo...asi emigrujuSadSadSadSad
Kufry???ty si chtěl po roce čekání utéct ke konkurenci?Nevěřímhmm


marku tohle není na místě..jak se ti bude líbit když udělám podoné stránky moto díly?? asi ne že?? a´t je to kdokoliv ty nebo marseus není to košer...takže tohle od tebe neberu
??? já o voze ty o kozecomfort


to je souhrn všeho marku i co jsi psal jinde,netvař se že je to o něčem jiném..je to o tom že ho nemáš rad a máš antipatie..ale to nemá nic s tím co je slušnost....serioznost...vžij se do jeho situace a myslím že by se ti to nelíbilo..za mě mě by se to nelíbilo hodně..aby těmito praktikami jsem přetahoval zákazníky ,kteří jdou za mojimy výrbami a vyskočí jim něco jiné...jednak to otravuje a jedna to něco vypovída o tom člověku....buď je zoufalý a potom se to dá pochopit...a nebo je to zmetek který neunese konkurenci a potom já bych měl strach chodit za tmy po ulici
Láďo brýle,když už šmatráš na jiných stránkách tak sis zajisté všiml,že tohle neschvaluji a nemá to nic společného s našim láskuplným vztahem,to jen ty se neustále snažíš mně zařadit někam kde nejsem.Takže až si nasadíš brýle otevři prosím i oči Cool



právě že je mám otevřené již delší dobu...bohužel...a být to u někoho jiného reaguju stejně...jsi si jistý že ty taky?? třeba i bartus mě mile překvapil musím přiznat....a to jsme měli vztahy vyhrocené..a za to si ho vážím i přesto že je kamarád BH má jasno o slušném podnikání..
Děkuji že se mi snažíš ukázal směr,kterým bych měl jít,strážní věž by nebyla?Tady má Marselus mou podporu,pokud to nechápeš,nevím jak jinak ti to napsathelpless Ale původně se na začátku textu jednalo o mé překvapení,že bys po roce chtěl jiné kufry než nad kterýma si stejně jako já stěží zadržoval moč.Tak nechápu proč si tuhle diskuzi neustále směřuješ jinam svým chtěným směremhelpless


ok hezký den ztráta času,a strážní věž asi čteš když víš...annoy ave finále ještě že je ten trh volný a můžu jít kamkoliv že jo...uff
Upravil czunik dne 31-01-2013 10:57
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
xx3
#26 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 13:36
Člen

Příspěvek: 35
Založený: 26.04.11

.
Upravil xx3 dne 02-02-2013 14:49
 
Marek_T
#27 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 13:43
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 590
Založený: 17.03.11

Mal si sa lepšie učiť annoy

bighusky napsal:
jelikoz na rozdil od jinych pisalku a stouralu se zivim "rukama"

 
xx3
#28 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 14:33
Člen

Příspěvek: 35
Založený: 26.04.11

.
Upravil xx3 dne 02-02-2013 14:49
 
Sergej
#29 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 14:35
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 274
Založený: 14.07.11

bighusky napsal:
tak kluci, aby bylo o cem psat... jedny z mnoha domen jsou na prodej a je otazka casu, kdo si je odkoupi nebo pronajme :-)
takze marselus.cz a marselus.eu je k mani :-)

a czuniku neplet pojem vyrobce kufru a prekupnika kufru :-) ja take prodavam jine znacky kufru, napr. swmotech a nevydavam se za jejich vyrobce. /odpovidam na tve tema: jak konkurenční výrobce druhému zatemní mozek/ ja jen vim, ze jsi za dobre s marcelisem, takze vim, odkud vitr vane...
a ze spolecne zakladate temata na ruznych moto webech, tak to je take pekna pakarna.

klidne piste, rad se k tomu postavim celem a odpovim v ramci moznosti - casu u PC. jelikoz na rozdil od jinych pisalku a stouralu se zivim "rukama"



Hmm prekupnik kufru?--- pokial viem tak Marselus tie kufre sám vymyslel. Ak sa mýlim tak sa ospravedlňujem.
Zato že niekto niečo vymyslí a dá 80% z toho vyrobiť inde je prekupnik výrobku?.. Já si to osobne nemyslím, sám konštrulujem veci a keď niečo navrhnem vymyslím, nakreslím a dám vyrobiť stále to považujem za môj výrobok, lebo pointa celého vznikla v hlave konštruktéra a nie v hlave zvárača čo výrobok zvára podľa výkresu.
Za priekupnika by som to považoval ak si ten výrobok kúpim od iného a predávam to.
Tak ako ty, keď si povedal že Sw-motech predávaš tiež, na ňom žiadne zmeny nespravíš len kúpiš od výrobcu a predáš.

Nie kazdý ma možnosť mať doma ohraňovák, NC páličku plechov, zváračku. Ak by to mal robil by to doma Smile
Sergej
http://sergejdesign.blogspot.sk/
https://www.facebook.com/sergejdesign/
eshop: http://www.sergejdesign.com/
 
HonzaH
#30 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 14:41
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 712
Založený: 24.05.10

pozdě bračet na rozlitým lékem ..tedy pardon doménou helpless

pokud chci něco dělat pořádně a dělat na své jméno tak k tomu myslím i na prezentaci,
pokud si nechci z jakéhokoliv důvodu zaregistrovat doménu pak nemůžu brečet že si ji zaregistroval někdo jiný

já to mám taky z praxe kdy nám doménu, kterou bychom chtěli nebízí spekulant za x-násobek rozumné ceny tak jsme ho po zvážení pro a proti poslali doprdele a hotovo...ale je to naše rozhodnutí a naše smůla a můžeme maximálně nadávat sami sobě, že jsme tu doménu nezaregistrovali dříve
------------------------------------------
Kač Kač 950 2004 - už je pryč
Kač Kač 690 2009
 
czunik
#31 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 16:52
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

bighusky napsal:
tak kluci, aby bylo o cem psat... jedny z mnoha domen jsou na prodej a je otazka casu, kdo si je odkoupi nebo pronajme :-)
takze marselus.cz a marselus.eu je k mani :-)

a czuniku neplet pojem vyrobce kufru a prekupnika kufru :-) ja take prodavam jine znacky kufru, napr. swmotech a nevydavam se za jejich vyrobce. /odpovidam na tve tema: jak konkurenční výrobce druhému zatemní mozek/ ja jen vim, ze jsi za dobre s marcelisem, takze vim, odkud vitr vane...
a ze spolecne zakladate temata na ruznych moto webech, tak to je take pekna pakarna.

klidne piste, rad se k tomu postavim celem a odpovim v ramci moznosti - casu u PC. jelikoz na rozdil od jinych pisalku a stouralu se zivim "rukama"



tak za prvé,že se s marcelem znám nijak neospravedlňuje co jsi udělal

taky vyrábím pro druhé věci a nikoho bych si nedovoli nazvat tím co ty a je to v jiných číslech...a myslím že obrázek si udělá každý sám. Ke kufrům,mám tady zkopírovat jak jsi mi je nabízel?? Takže jsem se chtěl podívat po ruzných variantách a jedny byli i tvoje do té doby dokud se tohle nestalo.Takže pokud by to udělal kdokoliv, názor bych měl naprosto stejný..asi jako 99% ostatních...takže neslučuj kamarádtství s kurvárnama...a je mi fuk jestli ty nebo někdo jiný by tohle udělal..je to h a j z l a r n a mysli si o mě co cheš..a to že se živíš ruka tě neopravňuje druhé poškozovat...a i kdyby tvoje kufry byli 100xlepší bojí mse že mě v něčem podvedeš..tečka a je mi fuk co si o tom myslíš ty za mě složenky platit nebudeš..ale já a mnoho jsme ti na ně mohli přispět.nic méně jde jen o tu pitominu že jsi to přesměroval..v tom je to vše...kdyby jsi ji chtěl speněžit okspekulace..ale tohle??
Upravil czunik dne 31-01-2013 17:28
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
czunik
#32 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 16:56
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

HonzaH napsal:
pozdě bračet na rozlitým lékem ..tedy pardon doménou helpless

pokud chci něco dělat pořádně a dělat na své jméno tak k tomu myslím i na prezentaci,
pokud si nechci z jakéhokoliv důvodu zaregistrovat doménu pak nemůžu brečet že si ji zaregistroval někdo jiný

já to mám taky z praxe kdy nám doménu, kterou bychom chtěli nebízí spekulant za x-násobek rozumné ceny tak jsme ho po zvážení pro a proti poslali doprdele a hotovo...ale je to naše rozhodnutí a naše smůla a můžeme maximálně nadávat sami sobě, že jsme tu doménu nezaregistrovali dříve


s tí naprosro souhlasím...jen v této komunitě to bylo cíleneé ne prodat ale poškodit..a to je jiná kapitola..to je to co je špatně..spekulace a škodit..z pomsty
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
xx3
#33 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 17:40
Člen

Příspěvek: 35
Založený: 26.04.11

.
Upravil xx3 dne 02-02-2013 14:50
 
xx3
#34 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 17:43
Člen

Příspěvek: 35
Založený: 26.04.11

.
Upravil xx3 dne 02-02-2013 14:50
 
czunik
#35 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 17:59
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

bighusky napsal:
cekam na vyjadreni "vyrobce" kufru na foto vlevo :-) a jeho pomahacu....
nafotil jsem to dneska v dilne pro srovnani mudrlantu...



bighusky napsal:
nahoda?
a ted remcejte o nekale soutezi.

sorry ale mě jako stejné nepřijdou...a mohli by jsme vedele postavit begry a milanek..a všechny si tvarem budou podobné.zkousni to zachovej si dustojnost..takhle budeš za total sraba co se posral z jiného překupníka..tebe přeci překupník nemůže poškodit ani ohrozit ne??hmm věta pomahači patří do slovníku jako že imperialstický štváči a pomahačihilarious
Upravil czunik dne 31-01-2013 18:06
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
xx4
#36 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 18:12
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

to Big Husky

Slušelo by se začít od začátku
TT ZEGA
'http://www.testberichte.de/imgs/p_imgs/Touratech+Zega+Case-130-130532.jpg'

BigHusky.
'http://www.bmwgs.cz/forum/attachments/2010/b/bawo_1.jpg'

Podobnost jistě čistě náhodná.secret



Těžko můžeš kázat o čistotě,když máš nasráno před dveřma. Cool

Kuwa a to jsem tu fakt už nechtěl psát.Angry

PS: S Marcelem jsem se jen jednou potkal u Ivánka ve FM a nic od něj nemám. Grin
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
xx3
#37 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 18:25
Člen

Příspěvek: 35
Založený: 26.04.11

.
Upravil xx3 dne 02-02-2013 14:50
 
czunik
#38 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 18:26
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

pavelgs napsal:
to Big Husky

Slušelo by se začít od začátku
TT ZEGA
'http://www.testberichte.de/imgs/p_imgs/Touratech+Zega+Case-130-130532.jpg'

BigHusky.
'http://www.bmwgs.cz/forum/attachments/2010/b/bawo_1.jpg'

Podobnost jistě čistě náhodná.secret



Těžko můžeš kázat o čistotě,když máš nasráno před dveřma. Cool

Kuwa a to jsem tu fakt už nechtěl psát.Angry

PS: S Marcelem jsem se jen jednou potkal u Ivánka ve FM a nic od něj nemám. Grin



tak a jsi pomahač a štváčGrin
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
czunik
#39 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 18:28
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

bighusky napsal:
nemuzes motat ZEGY S EVO1, kde neni jediny detail shodny :-) jednalo se o krabice ...
pak hodne usili a vyvoje, az z toho byly EVO2 A PAK PO DALSICH LETECH FINALNI MODEL EVO3.

neresila se jina znacka ?



tak já se poseru smíchy....ale jo aspoň zabiju večer nudím se...ale pane husky..z hrušky dolu a buď chlap...

nikdo z nás není neomylný..ani já ne a nemyslím is to..ale v jisté chvíli je dobré si přiznat jisté věci líp se potom spíWink
Upravil czunik dne 31-01-2013 18:30
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
xx4
#40 Vytisknout diskuzi
nekalá soutěž..??
Přidané 31-01-2013 18:33
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

bighusky napsal:
nemuzes motat ZEGY S EVO1, kde neni jediny detail shodny :-) jednalo se o krabice ...
pak hodne usili a vyvoje, az z toho byly EVO2 A PAK PO DALSICH LETECH FINALNI MODEL EVO3.

neresila se jina znacka ?


Ale jdi ty.U EVO1 je jasná inspirace ZEGGAma na první pohled.I to logo máš na stejné straně.Grin Zkosené hrany u tvých EVOx se objevily až poté,co je použilo BMW.Inspirace je naprosto jasná ve všech směrech a můžeš to okecávat nebo poukazovat jak chceš.Z tohodle se nevyvlíkneš.
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 46

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.09 sekund 360,707,627 návštěv