29.3. 2024 15:36
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
enduro helma s plexi
tra
Přidané 28-03-2014 09:28
Člen

Příspěvek: 47
Založený: 27.08.10

vlastimil napsal:
blejdamint napsal:
John napsal:
ivan66 napsal:
John napsal:
No ten Airoh S5 se mě taky líbí, ale jelikož mám kolem hlavy obvod co mladá žena v pase, tak se musím dívat na přilby s velikostí XXL a tu Airoh S5 nemá helpless


Mám na prodejně vel.XXL - Cyber UX33 biločernou.
Pokud nechceš helmy s grafikou, tak ten Cyber dělají i v černém lesku,


Ivane díky za nabídku. Jak budu mít cestu, tak se ji stavím vyzkoušet


Přilbu Cyber jezdím od srpen 2013, jsem spokojen velice. A dá se k ní dokoupit vyhrivane plexi, to nemám jelikož se mi skoro nemlzi na cestě. Terén to je neco jiného tam si lehce otevřu a hotovo. Koupil jsem v bílé. A grafiku jsem si dal podle sebe. Dobrá přilba za mě.[img][/img]

Poradil by jsi mi kde se dá koupit v bílé? Našel jsem jen černou a dvoubarevné...Dík


Bílou dělá ONeal - třeba tady http://www.dalfos...nture-bila
Ale zapínání DD kroužek ...
 
tra
enduro helma s plexi
Přidané 28-03-2014 09:30
Člen

Příspěvek: 47
Založený: 27.08.10

blejdamint napsal:
John napsal:
ivan66 napsal:
John napsal:
No ten Airoh S5 se mě taky líbí, ale jelikož mám kolem hlavy obvod co mladá žena v pase, tak se musím dívat na přilby s velikostí XXL a tu Airoh S5 nemá helpless


Mám na prodejně vel.XXL - Cyber UX33 biločernou.
Pokud nechceš helmy s grafikou, tak ten Cyber dělají i v černém lesku,


Ivane díky za nabídku. Jak budu mít cestu, tak se ji stavím vyzkoušet


Přilbu Cyber jezdím od srpen 2013, jsem spokojen velice. A dá se k ní dokoupit vyhrivane plexi, to nemám jelikož se mi skoro nemlzi na cestě. Terén to je neco jiného tam si lehce otevřu a hotovo. Koupil jsem v bílé. A grafiku jsem si dal podle sebe. Dobrá přilba za mě.[img][/img]


To bude asi jiný model ? Tato UX 33 je v nabídce až od letoška a tu myslím CYBER zatím v bílé nemá.
 
Lubenko
enduro helma s plexi
Přidané 28-03-2014 14:28
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 151
Založený: 27.05.10

Dik za informacie, ozvem sa .....Smile
 
blejdamint
enduro helma s plexi
Přidané 28-03-2014 16:50
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

vlastimil napsal:
blejdamint napsal:
John napsal:
ivan66 napsal:
John napsal:
No ten Airoh S5 se mě taky líbí, ale jelikož mám kolem hlavy obvod co mladá žena v pase, tak se musím dívat na přilby s velikostí XXL a tu Airoh S5 nemá helpless


Mám na prodejně vel.XXL - Cyber UX33 biločernou.
Pokud nechceš helmy s grafikou, tak ten Cyber dělají i v černém lesku,


Ivane díky za nabídku. Jak budu mít cestu, tak se ji stavím vyzkoušet


Přilbu Cyber jezdím od srpen 2013, jsem spokojen velice. A dá se k ní dokoupit vyhrivane plexi, to nemám jelikož se mi skoro nemlzi na cestě. Terén to je neco jiného tam si lehce otevřu a hotovo. Koupil jsem v bílé. A grafiku jsem si dal podle sebe. Dobrá přilba za mě.[img][/img]

Poradil by jsi mi kde se dá koupit v bílé? Našel jsem jen černou a dvoubarevné...Dík

blejdamint přiložený následující obrázek:


[187.82Kb]
blejdamintxr650r
 
blejdamint
enduro helma s plexi
Přidané 28-03-2014 16:50
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

Samolepky použity od Myro a jsou večer při nasvícení reflexníblushing
blejdamint přiložený následující obrázek:


[189.87Kb]
Upravil blejdamint dne 28-03-2014 16:55
blejdamintxr650r
 
blejdamint
enduro helma s plexi
Přidané 28-03-2014 16:54
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

vlastimil napsal:
blejdamint napsal:
John napsal:
ivan66 napsal:
John napsal:
No ten Airoh S5 se mě taky líbí, ale jelikož mám kolem hlavy obvod co mladá žena v pase, tak se musím dívat na přilby s velikostí XXL a tu Airoh S5 nemá helpless


Mám na prodejně vel.XXL - Cyber UX33 biločernou.
Pokud nechceš helmy s grafikou, tak ten Cyber dělají i v černém lesku,


Ivane díky za nabídku. Jak budu mít cestu, tak se ji stavím vyzkoušet


Přilbu Cyber jezdím od srpen 2013, jsem spokojen velice. A dá se k ní dokoupit vyhrivane plexi, to nemám jelikož se mi skoro nemlzi na cestě. Terén to je neco jiného tam si lehce otevřu a hotovo. Koupil jsem v bílé. A grafiku jsem si dal podle sebe. Dobrá přilba za mě.[img][/img]

Poradil by jsi mi kde se dá koupit v bílé? Našel jsem jen černou a dvoubarevné...Dík


Vlastiku myslím, že nebude problém, nemám to z obchodu, ale vozí je kamarád jestli chceš napiš velikost a zeptám se,jak budeš chtít, co si ještě pamatuju nabízel mi k tomu vyhřívané plexi za 990,-s DPH, ale to jsem nevzal, na to moje prcání se jen tak mi to stačí, platil jsem tuším 2990 s DPHdog[img][/img]
blejdamint přiložený následující obrázek:


[187.82Kb]
Upravil blejdamint dne 28-03-2014 16:57
blejdamintxr650r
 
blejdamint
enduro helma s plexi
Přidané 28-03-2014 16:59
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

zepředu v bílé
blejdamint přiložený následující obrázek:


[188.8Kb]
Upravil blejdamint dne 28-03-2014 17:01
blejdamintxr650r
 
ivan66
enduro helma s plexi
Přidané 28-03-2014 17:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1415
Založený: 12.06.10

Tato je Cyber UX-32.
Alespoň u mě absolutně neprodejná, už jsem je v zimě nabízel i tady na webu za 2.200,-.

Ta nová verze UX-33 je úplně něco jiného.thumbs up
V bílé jsou a případně můžu sehnat, ale pod značkou O'Neal Sierra a
cena u O¨Nealu je 4.000,-.
Upravil ivan66 dne 28-03-2014 18:15
 
blejdamint
enduro helma s plexi
Přidané 28-03-2014 20:27
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

Já netuším jak se co prodává, min rok jsem vybíral u Pavelky v Olomouci a prakticky to co jsem koupil za 3jku on nabízel za 4ři, tak jsem vzal tuto sháněl jsem toto

http://www.dnx-sh...te-xl.html

v Německu je na naše za 2,5 u nás se nabízí jak vidíš za 5, to byl můj cíl a sehnal jsem toto na co se ptal Vlastik, sedla mi a funguje dobře, nejlépe bych si koupil karbonku ale na to zatím není love. Jsem jen turista musela zatím stačit avizovaná,škoda, že jsem nevěděl o tobě kupil bych jí u tebe a mohl jsem mít jěště rukavice k tomu za ten rozdílpissed
blejdamintxr650r
 
Niyo
enduro helma s plexi
Přidané 09-05-2014 17:18
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 506
Založený: 22.07.12

wiktor napsal:
já kupoval jako druhou helmu a to převážně na blbnutí totok:

http://www.motoce...ixs-hx279/

a od té doby leží vyklápěčka na polici...
za málo peněz hodně muziky by se dalo říct... thumbs up


Tak jsem ji zajel k Bidlákoj do Mýta omrknout.
Helma hezká a hned bych si ji vzal...akorát velikost XXL mi byla na můj vkus dost těsná a větší rozměr se už nedělá.
Vypadá to,že bych potřeboval nějakou XXXL, ale nějak se mi nedaří něco podobného najít.
Neví někdo o něčem za rozumnej peníz....do 4-5K
Byl bych rád i se sluneční clonou a aby to stále vypadalo jako OFF helma
hmm
LC8 950 Adventure eSsss GO!!!!!
Skáču dobře, skáču rád Grin
 
http://bavorakx5.rajce.idnes.cz/
petrOV
enduro helma s plexi
Přidané 06-06-2014 12:52
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 222
Založený: 14.11.12

no docela kladné recenze jsou na Airoh S5-hlavně má Pinlock. Já se ji snažím dopátrat v nějakém blízkém obchodě, ale nikde ji nemají :-(
 
Bluzka
enduro helma s plexi
Přidané 13-08-2014 10:54
Člen

Příspěvek: 30
Založený: 06.06.14

Jelikož jsem absolutní neznalec co se týče endurohelem mám na Vás všechny otázečku. Jak je to s jízdním komfortem? Hlučnost, aerodynamika, fouká do nich? Enduro helmy se mi hrozně líbí ale bojím se toho štítku, aby mi pak třeba při dálničním přesunu neutrhl hlavu. Hodně se mi líbí UX33. Můžete mi v těhlech ohledech enduro helmy porovnat s integrálkou? Úplný luxus by byl srovnání s LS2 FF396 CT2 Carbon. Tuhle helmu jsem koupil s obrovským nadšením, ale na tigrovi to není úplně ono. Je dost hlučná a hodně do ní fouká. Na tigra mám objednané o dost většíí plexi ale shop motoplexi.cz tak nějak špatně komunikuje. Objednáno mám od května a plexi stále nikde. Informaci dostanu vždy jen takovou, že američani s majitelem nekomunikují a nedokáže mi říct, kdy plexi dostanu.
 
blejdamint
enduro helma s plexi
Přidané 13-08-2014 11:51
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

Bluzka napsal:
Jelikož jsem absolutní neznalec co se týče endurohelem mám na Vás všechny otázečku. Jak je to s jízdním komfortem? Hlučnost, aerodynamika, fouká do nich? Enduro helmy se mi hrozně líbí ale bojím se toho štítku, aby mi pak třeba při dálničním přesunu neutrhl hlavu. Hodně se mi líbí UX33. Můžete mi v těhlech ohledech enduro helmy porovnat s integrálkou? Úplný luxus by byl srovnání s LS2 FF396 CT2 Carbon. Tuhle helmu jsem koupil s obrovským nadšením, ale na tigrovi to není úplně ono. Je dost hlučná a hodně do ní fouká. Na tigra mám objednané o dost většíí plexi ale shop motoplexi.cz tak nějak špatně komunikuje. Objednáno mám od května a plexi stále nikde. Informaci dostanu vždy jen takovou, že američani s majitelem nekomunikují a nedokáže mi říct, kdy plexi dostanu.


No se štítkem na helme vždy hluk. Dobře helmy jsou od ICon, ale ta hlučnost tam bude vždy bo mas na tygrovi vysoký posez, měl jsem Caponorda a nejlepší byla integrální helma, měl jsem plexi stavitelne jak jsem chtěl ale od 140 to prostě přišlo a end. Používaná helma Lazer cena 12tis kdeco to mělo. Za mě takova helma není, která bude ticha a komfortní,soused měl Araiku za 25 litru a přišla mi ještě horší než muj Lazer, ale kdyz někdo utratí takový rámec za helmu tak bude vždy tvrdit, ze je parádní a tichá. Nemíní jsem uz dávat toliko love za helmu a koupil jsem si helmu Cyber cena kolem 3tis a tady ji myslím nabízel,, motodilyhavirov,, ale nejsem si jistej, jezdím ji 2 sezóny v brutálním marastu a bahně, byly i prutrze chc@ni a stejně v porovnání s Lazerem. Mam teda 650 Xr Honda, jezdím do 150/km, výsledek je ten ze jezdim jen cesty číslo 3 a 4 a nejlepe ale bokem a pak je jedno co mam na hlave. Ve vysledku je to jedno. Dla me vyhozené prachy. Multikulti neexistuje. Howk
blejdamintxr650r
 
PetrAT
enduro helma s plexi
Přidané 13-08-2014 12:14
Člen

Příspěvek: 2285
Založený: 27.05.10

Bluzka, hluk výrazně ovlivňuje plexi na mašině
U afriky platilo, že čím jsem dával vyšší, tím to byl větší průser
Jak psal Blejdamint, integrálka je prostě něco jiného a srovnávat lze jen obtížně
Ale hluk mi přijde naprosto snesitelný (mám x-lite 551)
Od dob co jsem ji koupil leží šubrtka na polici (to asi také o něčem svědčí)

 
Flash
enduro helma s plexi
Přidané 13-08-2014 13:21
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

jak psal Petr a blejdamint, integrálka to je jiná liga. všechny helmy se štítkem budou vždy hučet. horší to je s odporem vzduchu, záleží jakou máš motorku, plexi a jak jsi vysoký. je to dost individuální.

a jak psal petr, mám taky x-lite 551. a jsem spokojen maximálně (i když v poslední době mám problém s vytažením brejliček, ale to bude tím že se mi posunul polystyren v helmě po poslední velké ráně.. mám ale domluveno že mi ji v zimě zrevidujou a tento neduh spraví (nebyla to chyba helmy ale jezdce, že jsem spadnul a od tej doby to trošku blbne))
If you see the flash, it's already too late hilarious
 
PetrAT
enduro helma s plexi
Přidané 13-08-2014 14:03
Člen

Příspěvek: 2285
Založený: 27.05.10

Mám i obyč krosovou helmu Airoh
Na Africe se s ní dá jet do 80 kmh, pak začne kmitat, rachot, zalamuje krk
X-lite mám odzkoušenou do 150 kmh a nic takového se neděje
Takže výrobce to skutečně řeší, aby to bylo použitelné

 
Asumi
enduro helma s plexi
Přidané 13-08-2014 15:41
Člen

Příspěvek: 161
Založený: 04.03.12

Pánové,
jezdím s Marushin X Moto II. a nemám problém ani ve vysokých rychlostech. Za ty prachy slušná helma. Jinak Schuberth C3 je uložen ve skříni. Je moc dokonalá a topí.
 
Luky1
enduro helma s plexi
Přidané 19-03-2015 20:51
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

Kluci, dovoluji si oživit tohle téma Smile
Máte někdo bližší zkušenost s přilbou Cyber UX-33? Je na ni celkem dobrá reference na motorkářích http://www.motork...
Osobní zkušenost je nej. Tuhle přilbu chci na občasné ježdění na cestování mám Shark Evoline3, která je mimochodem jen o 5g lehčí, takže váhu neřeším. Chci tuhle přilbu koupit i své lepší polovičce ať to máme stejný Smile
Za každý postřeh budu vděčný
BMW R1200GS together and forever
http://luky2.rajc...
 
www.zednictvilukas.cz
Barney
enduro helma s plexi
Přidané 19-03-2015 20:54
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1101
Založený: 02.05.10

Takové levnější zpracování, ale k té ceně v pohodě. Na mě byla moc ufo a vadila mi ta spodní hrana na plexi. helpless
„Jedeme zkratkou pánové. Je to sice dál, ale zato horší cesta...“
DR 350 S
 
Luky1
enduro helma s plexi
Přidané 19-03-2015 21:02
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

Jak vadila.....byla v zorném poli? Mě se líbí právě proto, že vypadá ufově Smile a pak taky nemusím ty masáže jinde, na helmu za 10-15litrů byť o 300gramů lehčí ale desítku dražší. Osobně si nehraju na ofroudáka a váha 1700g mě nepřijde nijak hrozná na to aby to pro mne bylo nějak moc stěžejní pro výběr.
Upravil Luky1 dne 19-03-2015 21:06
BMW R1200GS together and forever
http://luky2.rajc...
 
www.zednictvilukas.cz
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 47

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.18 sekund 356,180,364 návštěv