27.4. 2024 10:42
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ :: SVĚT
 Tisk diskuze
Albánie
robert_zl
Přidané 30-04-2014 09:33
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 295
Založený: 10.06.10

Pacho napsal:
Na Radarce jsem byl ale poznávací znamení ,, stříbrná motka a sříbrné vlasy,, fakt nefungovalohmm protože takových tam byla většina. Taky proto že to byl bmw sraz a Robertů podle popisu mohlo být klidně dvacet. Jasně že se stačí poptat ale pak jsem si pojezdil trochu offu okolo přehrady a večer jsem jel domů. Na Albánii se tu samozřejmě zájemci přestali ozývat což mě nepřekvapilo ale naštěstí neodpadli úplně všichni takže jedeme ve třech na začátku června. Ačkoliv jsem psal ještě dalším dopadlo to takhle a já doufám že už teď dobře.


Jo, ani já jsem nevěděl, že to na Radarce bude samé BMW - teda čekal jsem to, ale ne tolik :-)
Jsem moc rád, že aspoň někdo jede, držím palce a pak napište, kudy jste jeli a jaké to bylo.
 
www.onicem.cz
kodl
Albánie
Přidané 30-04-2014 11:06
Člen

Příspěvek: 10
Založený: 19.11.10

Tak je tu nový vůdce. Jel bych taky. Kontakt na mě máš v PM
 
Pacho
Albánie
Přidané 30-04-2014 15:51
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 334
Založený: 03.12.12

kodl napsal:
Tak je tu nový vůdce. Jel bych taky. Kontakt na mě máš v PM


Žádný vůdce nejsem , to si odpusť.Angry Všichni jsme si rovni jen někteří jsou rovnější. V některých případech bych si ale roli pinočeta dal líbit.
Upravil Pacho dne 30-04-2014 15:53
 
pafka
Albánie
Přidané 01-05-2014 14:06
Člen

Příspěvek: 23
Založený: 29.01.14

Pacho : máš PM
 
Bohunka
Albánie
Přidané 17-05-2014 22:58
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 74
Založený: 28.03.14

Zdravím, včera jsem se vrátili z Balkánu - o pár dnů dřív, protože nás zaskočily povodně v Bosně a ujeli jsem za "minutu 12"! Slíbila jsem sjízdnost cest. V NP Mavrovo v Makedonii bylo trochu sněhu na silnici, ale motorkou jsme projeli v pohodě, enduro do vesnice Selce bylo trochu blátivé. V Albánii jsme pokračovali z Librahzd kolem hranic s Makedonií - kousek cesty je asfalt, ale pak jako když utne - příjemná polňačka :-), úžasné spaní na pastvinách!!Po velkém sněhu na cestě do Théth od Kopliku není ani památka. Samozřejmě jsem nějaký potkali, ale cestu nám neznepříjemnil. Pak začalo pršet a od Kotoru nepřestalo :-( ... 550km furt v lijáku Shock, pak chvíli bez nepromoků a zas liják a vichr! Určitě se tam vrátíme. Na cestě k Thétám jsme potkali 3 české motokráře u pomníku s oprátkou :-) a cestou zpět další tři někde od Olomouce clap ... nestihli jsme SH20 a Durmitor - musíme se tam vrátit lol
<*))>< Suzuki XF 650 Freewind
Cesta je prý i tam, kde ji nevidím :-) .. tak uvidím! ;-)
 
Pacho
Albánie
Přidané 18-05-2014 00:16
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 334
Založený: 03.12.12

Sníh ti cestu až tak znepříjemnit neumí tak jako déšť o tom vím svoje. Včera se vrátili, teda doufám, dva borci od nás z Bosny a z Černé Hory tak jsem zvědavý jak se dařilo jim. Doufám že mě počasí vyjde alespoň o trochu lepší.
 
teplak
Albánie
Přidané 18-05-2014 11:32
Člen

Příspěvek: 6
Založený: 26.12.13

Ja som bol Albaniu, Ciernu Horu a Bosnu minuly rok. Vyrazili sme 1.6. a cely cas sme mali dazd. Teda skor lejaky. Nebolo dna, aby neprsalo. Prietrz mracien a ine gurmanske specialitky nas cakali. Takze preto planujeme v blizkych rokoch opat navrat do tychto koncin,ale v inom datume. Radsej pojdem uz o mesiac neskor ako ist v prijemnu jar, ale moknut kazdy den. Snad Vam vyjde pocasie hosi, drzim palce. Je to tam krasne.
 
Pacho
Albánie
Přidané 18-05-2014 17:20
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 334
Založený: 03.12.12

teplak napsal:
Ja som bol Albaniu, Ciernu Horu a Bosnu minuly rok. Vyrazili sme 1.6. a cely cas sme mali dazd. Teda skor lejaky. Nebolo dna, aby neprsalo. Prietrz mracien a ine gurmanske specialitky nas cakali. Takze preto planujeme v blizkych rokoch opat navrat do tychto koncin,ale v inom datume. Radsej pojdem uz o mesiac neskor ako ist v prijemnu jar, ale moknut kazdy den. Snad Vam vyjde pocasie hosi, drzim palce. Je to tam krasne.


Až se vrátím tak se ti pak ozvu a počítám na přelomu červen - červenec bych přijel na celý den pojezdit
 
Meli
Albánie
Přidané 18-05-2014 20:17
Člen

Příspěvek: 626
Založený: 06.08.10

Bohunka> A jak Koplik Théth - už je to komplet vyasfaltovaný?
Bvízka se k bvízce naklání
 
http://meli.cz
Bohunka
Albánie
Přidané 18-05-2014 21:26
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 74
Založený: 28.03.14

kdepak - asflat je pořád jen do Böge, dála je vyválcovaná široká cesta a pár zatáček pod rozstříleným sedlem už je stará cesta - kamení, balvany, štěrk, bláto, kaluže, brody... Wink .. teď už se směju, ale chvíli mi to trvalo - jezdím enduro 4.měsíc pray
<*))>< Suzuki XF 650 Freewind
Cesta je prý i tam, kde ji nevidím :-) .. tak uvidím! ;-)
 
Pacho
Albánie
Přidané 05-06-2014 14:28
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 334
Založený: 03.12.12

Počasí se umoudřilo, povodně už snad nehrozí takže v sobotu vyrážíme. Už tam byl snad každý kdo má do pr...e díru tak ať rozšíříme řadu. Nakonec jsme zůstali ve třech. Asumi, Jardaxd a já
 
Galko
Albánie
Přidané 05-06-2014 17:25
Člen

Příspěvek: 35
Založený: 04.12.13

Já jedu taky ale až v pátek 13. ale hlavně Černou horu jak jsem psal zezačátku.Ale do Albánie taky nakouknem SH 20 tak šťastnou cestu možná se potkáme někde na cestě.thumbs up
 
Marselus
Albánie
Přidané 08-06-2014 12:50
Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

Přihodím alespoň videjko z loňska. Počasí 14 dní luxus . Celkem 4000km Cíl byl hlavne BIH a MN a v AL Ve Wermosh jsme potkali tři Čechy na kolech a co čert nechtěl byli z Vratimova, což je cca 4km od mého bydliště :-)

[youtube]gBeqEnIggiw[/youtube]

Fotky
http://hary30.raj...ovo_Balkan
Upravil Marselus dne 09-06-2014 08:15
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Radek1150
Albánie
Přidané 08-06-2014 22:22
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 109
Založený: 06.06.10

Marselus napsal:
Přihodím alespoň videjko z loňska. Počasí 14 dní luxus . Celkem 4000km Cíl byl hlavne BIH a MN a v AL Ve Wermosh jsme potkali tři Čechy na kolech a co čert nechtěl byli z Vratimova, což je cca 4km od mého bydliště :-)

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gBeqEnIggiw[/youtube]

Netuším proč odkaz nefunguje,tak alespoň tak:
https://www.youtube.com/watch?v=gBeqEnIggiw

Fotky
http://hary30.raj...ovo_Balkan

Ahoj.Pěkné video.
Nemáš prosim tě někde pohromadě průjezdné body,kudy jste jeli? Také se tam chystám a rád si nechám poradit.
Když si myslíš,že už nemožeš,tak eště sedmkrát možeš.
 
Marselus
Albánie
Přidané 09-06-2014 06:10
Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

Kačka to má někde sepsané . Najdu a pošlu. Wink
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Meli
Albánie
Přidané 09-06-2014 06:59
Člen

Příspěvek: 626
Založený: 06.08.10

[youtube]gBeqEnIggiw[/youtube]


mezy znaky youtube musíš vložit jen to za ?v= tedy ve vém případě je to gBeqEnIggiw
Bvízka se k bvízce naklání
 
http://meli.cz
Marselus
Albánie
Přidané 09-06-2014 08:14
Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

Meli napsal:
[youtube]gBeqEnIggiw[/youtube]


mezy znaky youtube musíš vložit jen to za ?v= tedy ve vém případě je to gBeqEnIggiw


Dík už jsem dlouho nic nevkládal,tak jsem zapomněl . Od čeho tam má Břeťa ty návody že ? :-)
Upravil Marselus dne 09-06-2014 15:23
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Meli
Albánie
Přidané 09-06-2014 10:03
Člen

Příspěvek: 626
Založený: 06.08.10

Videjko je moc pěkný ještě jsem ho nestihl dokoukat - některá místa znám osobně, další mne po tom videu o to víc lákají... Jak jste tam měli teplo - jste jeli přelom srpen/září - nebylo to už moc vyprahlý? Já na jih nejraději v červnu - vlastně touhle dobou bych byl na dovolený... nebejt ze mne čerstvý otec ;-)
Bvízka se k bvízce naklání
 
http://meli.cz
Marselus
Albánie
Přidané 09-06-2014 12:59
Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

Meli napsal:
Videjko je moc pěkný ještě jsem ho nestihl dokoukat - některá místa znám osobně, další mne po tom videu o to víc lákají... Jak jste tam měli teplo - jste jeli přelom srpen/září - nebylo to už moc vyprahlý? Já na jih nejraději v červnu - vlastně touhle dobou bych byl na dovolený... nebejt ze mne čerstvý otec ;-)


Posledních asi 10 let jezdím na jih Pouze začátkem září. Míň lidí na cestách, míň lidí všude :-),nižší ceny ,stabilní počasí a nemám rád moc dusna :-)
Upravil Marselus dne 09-06-2014 15:23
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Marselus
Albánie
Přidané 10-06-2014 11:14
Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

Radek1150 napsal:
Marselus napsal:
Přihodím alespoň videjko z loňska. Počasí 14 dní luxus . Celkem 4000km Cíl byl hlavne BIH a MN a v AL Ve Wermosh jsme potkali tři Čechy na kolech a co čert nechtěl byli z Vratimova, což je cca 4km od mého bydliště :-)

[youtube]https://?v=gBeqEnIggiw[/youtube]


https://www.youtube.com/watch?v=gBeqEnIggiw

Fotky
http://hary30.raj...ovo_Balkan

Ahoj.Pěkné video.
Nemáš prosim tě někde pohromadě průjezdné body,kudy jste jeli? Také se tam chystám a rád si nechám poradit.



Jen na hrubo :-) Jeli jsme přes Slovensko ,Maďarsko na přechod HR-BIH Po 7-ce Velká Kopanice pak po 37 Do Gradačac tam je hodně jednoduchý kemp ,kde jsme přespali. Potom 16-18 kolem Sarajeva stále po 18-ce Na Dobro Polje směr Kalinovník od něj až po Plužine krásné šotoliny. Pak směr Gacko po 20-ce směr Foča a před centrem Foči ubytko p. Pero Jankovič doporučuji velmi ochotný pohostinný člověk cena 8 eček Je to Trnova Foča tel 065-528-751 , 058-230-230 . Ideální stav tam přespat ať máš na následující přejezd v MN Durmitorem a okolí celý den. Takže z foči pak hranice na MN po 18-ce směr Durmitor a Žabljak . Před Žabljakem je kemp Razvršje - Dá se stanovat a jsou tam i chatky . Patří to Mišovi na netu je kontaktu na něj dost a komunikovali jsme před dovo mailem (pohodář). Dá se domluvit raft a Zip line údajně největší zip line v Evropě - doporučuji oboji :-) Z razvršje výlet do Malé Černé Hory přes kaňon Tara (největší v evropě) Ke kaňonu Sušice . Pak směr Mojkovac po 2-ce směr Matešovo po 12-ce . Nocleh v Trešnjevniku s výjezdem do Gusinje mrknout na Alipašovy prameny a na oko skakavica - oko skakavica gps nikomu nenašla a trochu jsme popbloudili na místě ,ale našli :-) Pak směr Lijeva Rijeka na Podgoricu E650-E80 Do kempu v Petrovacu,kde jsme se pováleli 3 dny u moře. Dále směr ALB Božaj na Hani I Hotit kde jsou ty šotolinky (Albánské Stelvio :-) směr Werosh Je to tak na 4 h. Pak na Gusinje - Murino-Matesovo Na Kalašin a přes Kaňon Morača jsme jeli zpět do Petrovac do kempu. Dále směr Lovčen na mauzoleum sv Njegoše dále na Cetinje směr Boka Kotorská po 28-ce - Grahovo -Trebinje a Směr Mostar . Noční mostar moc Pěkný. Z mostaru jsme si udělali výlet na vodopády Kravica a poutní místo Medzugorje pak směr Bugonjo na Vodopády Jajce . Dále směr Banja luka-Gradiška Do HR . Domů směr Maďary a SK . Jinak videjko je práce Petra . Jednoho z členů naší motodovo :-) Snad ti to k něčemu bude. Kdyby něco tak v sz.
ps: určitě bych nevynechal výjezd na pohledy kaňonů Tara a Sušice . Stojí to za to Wink
'http://t3.pixhost.org/thumbs/4929/22054267_tara-suice.jpg'
Upravil Marselus dne 10-06-2014 12:06
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 37

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.13 sekund 360,298,884 návštěv