29.4. 2024 08:36
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ - motocykly :: EVROPSKÉ ZNAČKY
 Tisk diskuze
Proč BMW?
Desmo
Přidané 21-10-2010 16:35
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 252
Založený: 29.09.10

[b]pavelgs napsal:

Nooooo.hmm Na prvním hlubším brodu budeš mít jasnoGrinGrin Kuck..kuck...prásk...do ha.zluuuuuuuGrinGrin -průjezd brodem ala GS.secretNic ve zlém.Jen vzpomínám na časy s GS.flower

GrinhilariousGrin konenecne neco nevohranyho Coolhilarious
KomuTopíMotorka
 
Barney
Proč BMW?
Přidané 21-10-2010 17:17
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1102
Založený: 02.05.10

Desmo napsal:
chcipakem nebo klickem Grin

Sytičem thumbs up
Upravil Barney dne 21-10-2010 17:17
„Jedeme zkratkou pánové. Je to sice dál, ale zato horší cesta...“
DR 350 S
 
dastr
Proč BMW?
Přidané 30-10-2010 19:00
Člen

Příspěvek: 24
Založený: 19.08.10

paja1 napsal:
Proč BMW? Protože má duši a charisma....
1.Protože má bezpečný podvozek. Vletíš rychle do zatáčky, přibrzdíš a vidlice tě podrží, žádné vyjetí do protisměru, jsi jako v kolejích. navíc má opravdu geometrii, která dovolí hravé dovádění nečekané od tak velké motorky.
2.Naložíš ji a ona to všechno odveze kam potřebuješ. Má tuhou podsedlovku a místo rámu motor. Navíc máš k dispozici doplňky které ti pomohou dojet kamkoliv.
3.Chceš prohnat silniční motorky, žádný problém budou se divit jak ti to jede.
4. Chceš jet mimo cesty? Zase žádný problém... Nasaď špunty a hurá do lesů, podvozek to sežere....
5.Chceš jezdit pomalinku, chceš lítat s větrem o závod. Vše je možné.

Ale hlavně
6.Je krásná a na první pohled poznáš kolegu boxera na cestě. Cítíš v kostech tu tradici, která se táhne už od 30cátých let. Ať potkáš Saharu z druhé světové nebo poslední R1200GS tak víš, že mu srdíčko bije ve stejném rytmu dvou válců do stran. Pozdravíš, jedeš dál a víš že tohle byl stejně šťastný člověk jako jsi ty......
Tak proto BMW......SmileWinkSmile
clapclap
hezky jsi to, pájo, napsal
 
easyrider
Proč BMW?
Přidané 30-10-2010 21:17
Člen

Příspěvek: 145
Založený: 29.10.10

qwert napsal:
xxxdevil napsal:
qwert napsal:


Ukazatel rychlosti je tak dobrý pro holky,vyhřívané hefty jsou v nabídce KTM,a na co mám stále čumět na ukazatel paliva když vím že po rozsvícení kontrolky rezervy ujedu ještě přes 50km?


Presne o tom pisu,co KTM nema tak nepotrebujesSmile slepota jako hrom. Ale nemusis to hned pomlouvat, Ukazatel rychlosti je pro holky, hmmm proc? Vadil by na KTM? Nejak,hur by to pak jelo nebo co? Proc si ukazatel montujou kluci i na Okruhovky a vetsina supesportu je ma uz dnbes v zakladu,asi proto ze na jezdi jen holky ze?Wink
Ukazatel paliva je prece taky dobra vec,da se bez toho byt,ale lepsi je kdyz je,nebo ne?
Hodi se i u sousedu v nemecku. Pri dalniícnim prejezdu maji kolikrat benzinky vzdalene 150km a na cedulich se to pise,ja mrknu na palivomer a vim cca kolik mam,ty mrknes a rezerva nesviti. za 20km ti zacne svitit a budes muset sjet abys nasel blizsi benzinku....jen prikladWink
Samozrejme cekam odpoved,ze nejezdis po dalnicich...Smile atd atd.


Jinak jsem samozrejme zapomel na spoustu veci,jak pise Hynek mensi rejd KTM a tak. Taky bezdusove pneu je u BMW vyhoda opravis si to knotem za par sekund...

Ja jen napsal muj pohled,nekdo muze a nekdo nemusi souhlasit. Hadat se nechci.


Bud v klidu,taky se nechci hádat. Málo kdo totiž chápe že lc8 je více méně replika soutěžního motocyklu určeného do terénu a jako takový ho třeba brát.Kdo si ho pořídil pro tyto vlastnosti tak ho miluje jako já a ví že ho srovnávat s takzvanýmy jinýmy endury je nesmysl.. PS: Jezdím někdy i po dálnicích,byl jsem už asi ve 20 státech a nikdy se mi nestalo že bych někde kvůli absenci ukazatele paliva zůstal stát bez benzínu..


replika závodního strojeGrinGrin asi něco jako FABIA a FABIA WRCclap

qwert si na špatném vláknuShock
Upravil easyrider dne 30-10-2010 21:29
 
qwert
Proč BMW?
Přidané 30-10-2010 22:10
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

easyrider napsal:
qwert napsal:
xxxdevil napsal:
qwert napsal:


Ukazatel rychlosti je tak dobrý pro holky,vyhřívané hefty jsou v nabídce KTM,a na co mám stále čumět na ukazatel paliva když vím že po rozsvícení kontrolky rezervy ujedu ještě přes 50km?


Presne o tom pisu,co KTM nema tak nepotrebujesSmile slepota jako hrom. Ale nemusis to hned pomlouvat, Ukazatel rychlosti je pro holky, hmmm proc? Vadil by na KTM? Nejak,hur by to pak jelo nebo co? Proc si ukazatel montujou kluci i na Okruhovky a vetsina supesportu je ma uz dnbes v zakladu,asi proto ze na jezdi jen holky ze?Wink
Ukazatel paliva je prece taky dobra vec,da se bez toho byt,ale lepsi je kdyz je,nebo ne?
Hodi se i u sousedu v nemecku. Pri dalniícnim prejezdu maji kolikrat benzinky vzdalene 150km a na cedulich se to pise,ja mrknu na palivomer a vim cca kolik mam,ty mrknes a rezerva nesviti. za 20km ti zacne svitit a budes muset sjet abys nasel blizsi benzinku....jen prikladWink
Samozrejme cekam odpoved,ze nejezdis po dalnicich...Smile atd atd.


Jinak jsem samozrejme zapomel na spoustu veci,jak pise Hynek mensi rejd KTM a tak. Taky bezdusove pneu je u BMW vyhoda opravis si to knotem za par sekund...

Ja jen napsal muj pohled,nekdo muze a nekdo nemusi souhlasit. Hadat se nechci.


Bud v klidu,taky se nechci hádat. Málo kdo totiž chápe že lc8 je více méně replika soutěžního motocyklu určeného do terénu a jako takový ho třeba brát.Kdo si ho pořídil pro tyto vlastnosti tak ho miluje jako já a ví že ho srovnávat s takzvanýmy jinýmy endury je nesmysl.. PS: Jezdím někdy i po dálnicích,byl jsem už asi ve 20 státech a nikdy se mi nestalo že bych někde kvůli absenci ukazatele paliva zůstal stát bez benzínu..


replika závodního strojeGrinGrin asi něco jako FABIA a FABIA WRCclap

qwert si na špatném vláknuShock



O lc8 víš hovno tak se do toho neser..
 
easyrider
Proč BMW?
Přidané 30-10-2010 22:29
Člen

Příspěvek: 145
Založený: 29.10.10

to QWERT:
ty o BMW taky a sereš se do toho Shock
a jako servisák KTM LC8 už mám zkušenostiSad
a vůbec nechápu kde si na stáří nechal nadhled a vtipGrin
Upravil easyrider dne 30-10-2010 22:30
 
qwert
Proč BMW?
Přidané 31-10-2010 06:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

easyrider napsal:
to QWERT:
ty o BMW taky a sereš se do toho Shock
a jako servisák KTM LC8 už mám zkušenostiSad
a vůbec nechápu kde si na stáří nechal nadhled a vtipGrin


Jestli sis nevšiml tak já se do BMW neseru,mě je úplně volné kdo na čem jezdí..
 
Dalibor
Proč BMW?
Přidané 31-10-2010 08:32
Člen

Příspěvek: 64
Založený: 24.07.10

Cha Cha... konec světa nastane, až Qwert na jinou moto než KTM usedne...Grin

PS. Nic ve zlým Yamaháááááááá
 
easyrider
Proč BMW?
Přidané 31-10-2010 11:02
Člen

Příspěvek: 145
Založený: 29.10.10

Dalibor napsal:
Cha Cha... konec světa nastane, až Qwert na jinou moto než KTM usedne...Grin

PS. Nic ve zlým Yamaháááááááá


on to tak nemyslí, on fajny synek, ale dřív vydžel vícGrin, že by věk? (ale nemá vrásky jako důkazhilarious)
 
petr_t
Proč BMW?
Přidané 31-10-2010 12:07
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

refi napsal:
už se perou? GrinGrin

vrtulkoví s oranžádama, chtělo by to nějaký souboj při úsvitu annoy


Pak bude další anketa " co bolí víc? ránana řetězem nebo kardanem?"helpless
s větrem ve vlasechmusic
 
Desmo
Proč BMW?
Přidané 31-10-2010 12:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 252
Založený: 29.09.10

petr_t>
hilarioushilarioushilarious

KomuTopíMotorka
 
petr_t
Proč BMW?
Přidané 31-10-2010 12:26
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

qwert napsal:
jencekgs napsal:
Desmo napsal:
a znate snad nekdo drazsi servis nez u vrtuli Grin no mozna Ferrari Smile ale to jsme zas nekde jinde Smile


Já ti nevím, Mám Rablu 2 roky a ještě jsem BMW servis nepotřeboval, tak ani nevím jak je drahý. Za to znám kamaráda co jel loni na zahájení sezony ze šternberka do olomouce na KTM a potkal jsem ho v poli s rozsypaným motorem. Dalšího jsem potkal na eccehomo jak zoufale potřeboval nářadí protože mu upadl výfuk. Také na KTM. Poskytl jsem mu kolegiálně originál BMW nářadí. Jen kladivo jsem neměl.
Tak že asi takhle. Jinak samosřejmě nic proti KTM nemám. Myslím si že dělají hodně dobré sportovní náčiní.
Samo že znám i případ problémů s BMW pavlaGS. To jen pro objektivitu


Já ti nevím,mám kačenu od 06,najeto 64000 a furt to jezdí bez poruchy,a to většinou v terénu kde by vám už utekly kardany..jen tak pro objektivitu..Smile


taky ti přestává žrát olej ?Grin
s větrem ve vlasechmusic
 
qwert
Proč BMW?
Přidané 31-10-2010 14:20
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Dalibor napsal:
Cha Cha... konec světa nastane, až Qwert na jinou moto než KTM usedne...Grin

PS. Nic ve zlým Yamaháááááááá


Už jsem sedlal všechny ty sračky které vyrábí zbytek světa a říká mu enduro takže konec světa dlouho nebude.Navíc jsem se svezl na modelu 990 010 R a to je masakr a mám z výběrem dalšího stroje zase jasno..
 
cizak
Proč BMW?
Přidané 31-10-2010 17:58
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 42
Založený: 11.10.10


Teda ted jsem se vrátil z moto , celý víkend bylo nádherně a kouknu sem a tady co se tady někteří píšou z toho je mi smutno a dotyčné lituju , no internet je pro některé asi lepší se tu chvástat než jít něco užitečného dělat nebo jezdit na moto ... Je to hnus velebnosti , du dělat něco smysluplného ... zdar a hádejte se tu a napadejte dál ...
 
easyrider
Proč BMW?
Přidané 31-10-2010 19:03
Člen

Příspěvek: 145
Založený: 29.10.10

cizak napsal:

Teda ted jsem se vrátil z moto , celý víkend bylo nádherně a kouknu sem a tady co se tady někteří píšou z toho je mi smutno a dotyčné lituju , no internet je pro některé asi lepší se tu chvástat než jít něco užitečného dělat nebo jezdit na moto ... Je to hnus velebnosti , du dělat něco smysluplného ... zdar a hádejte se tu a napadejte dál ...


myslím, že je vše třeba brát z nadhledemWink Taky jsem se před chvílí vrátil z moto a bylo superlol Drobné poštuchování si myslím je v normě a běžné, někdy to někomu ujede, ale nebral bych to tragicky. Tohle vlákno se jmenuje Proč BMW?, ale někteří to asi nečtou. JO GS se ne = EnduroCool snad to již bude pochopeno.
Pod tím si představuji něco jiného.
 
duralek
Proč BMW?
Přidané 11-11-2010 12:32
Člen

Příspěvek: 6
Založený: 08.11.10

BMW má asi nejlepší motory,c o znám. Spolehlivost a servis je na vysoké urovni, ale za to si člověk hold musí malinko připlatit.
 
PetrAT
Proč BMW?
Přidané 11-11-2010 13:18
Člen

Příspěvek: 2285
Založený: 27.05.10

to duralek: na čem jezdíš (jezdil si) ?

 
bystricke
Proč BMW?
Přidané 11-11-2010 13:27
Člen

Příspěvek: 638
Založený: 02.05.10

duralek napsal:
BMW má asi nejlepší motory,c o znám. Spolehlivost a servis je na vysoké urovni, ale za to si člověk hold musí malinko připlatit.
stím servisem bych to tak nepřehánělhmm
 
www.begr.cz
Flash
Proč BMW?
Přidané 11-11-2010 13:53
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

tohle téma ktm vs bmw mi slastně připomíná také už stomilionkrát ohrané téma XTZ vs XRV Grin
a každý si chválí kozu co má doma 8)

stějne obě motorky jsou špatný endura, zlaté časy 80tých a začátky 90tých let enduro Grin Grin

žádná elektrika, žádné 300 kilové stroje... žádné složitosti. jen obrovské nádrže, vysoké zdvihy a jendoduchá technika. nic jiného Wink

jinak jak tu někdo psal k těm motorům. Měl jsem Yamahu (2x, jak 2T tak 4T), perfektní motory.. měl jsem KTM 4T asi nejlepší sérii motorů LC4 (nesmretelnej motor, jeden z nejlepších co kdy ktm udělala) a hondu (4T). Všechny super, nebyl problém. Ale že bmw má nejlepší motory, nevím. Každá značka má lepší a horší. Vemte si klidně značku aprilia. Do pegasa se dával rotax (super motor). Ale ty ostatní z hlediska bezúdržbovosti a poruchovosti nic moc. Vydrží půlku co ostatní. (pouze moje zkušenost nikomu nenutím moje kidy Grin )

Jak jsem psal výše, každej si pochválí kozu co má doma a i kdyby se sypalo všecko tak prostě mám to nej. Případ spousty bavorákystů, kawasářů, KTMkistů,hondistů, yamazistů.. víceméně všech značek Wink

takže tyhle kecy co je lepší jsou úplně zbytečné. Každý má to co mu vyhovuje, pro jeho použití nejlepší co si mohl vybrat. Nebo ne ? Wink

viz já. koupil jsem si stařičkou XTZ (koncepce 89, r.v. 1996, tudíž 14 let starou mrdku) za cenu 5 let starého stroma. A to do ní přes zimu pustím dalších 20 000. Žádná elektrika, vzhled pravého endura. nijak super komfort.

A teď mi řekněte že jsem magor . Ale proč to dělám ? protože jsem spokojen, líbí se mi. Je to srdcová záležitost. A zdaleka to není super motorka (21 let stará koncepce mluví za vše)

Takže se přestaňte hádat co je lepší a co ne. jen do sebe jemně rejpejte, to se může.. a já hned začnu offtopicem. Kámoš mi psal že největší spotřebu měl na afře 11l na 40 km a 2 litry oleje na 120 km Grin Grin a kde jsou teĎ tenery ha !
viz pošťuchování xtz a xrv Grin

a vůbec proč tu něco říkám vůbec ničemu nerozumím... lol


If you see the flash, it's already too late hilarious
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 43

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.12 sekund 360,661,294 návštěv