5.5. 2024 09:38
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: VOLNÁ TÉMATA :: COKOLI
 Tisk diskuze
starší motooblečení za pár peněz nebo za hubičku?
refi
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 26-09-2011 21:28
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

zakládám toto vlákno pro našeho nového spolugarážníka, milovníka starých českých motorek, chudého studenta, který zatím vráží veškeré peníze do svojí čezetjawy a náhradních dílů a sem tam i benzínu a na to oblečení už nějak nezbývá. protože ho čekají ještě nějaké výdaje s motorkou přes zimu, bude mít na nové oblečení až někdy příští rok a zatím jezdí v "co dům dal".
takže můj dotaz - nemáte někdo doma válet starší motogatě a bundu, které už nepotřebujete a ještě by posloužily jinde?
postava cca 180 cm, 70 kg, tzn. hubeňourek. peněz má opravdu málo a já už se na to nemůžu dívat, v čem jezdí Grin
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
Barney
#2 Vytisknout diskuzi
starší motooblečení za pár peněz nebo za hubičku?
Přidané 26-09-2011 21:33
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1102
Založený: 02.05.10

Jsem na tom stejně, jezdím v Rockway, co jsem za pár stovek splašil na aukru...
http://aukro.cz/l...d=11321066

Teď tam jede ta bunda co mám v L a XL za 1000,-
„Jedeme zkratkou pánové. Je to sice dál, ale zato horší cesta...“
DR 350 S
 
HonzaTA
#3 Vytisknout diskuzi
starší motooblečení za pár peněz nebo za hubičku?
Přidané 26-09-2011 21:35
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 106
Založený: 31.05.10

martymu jsem dával svoje staré kalhoty a bundu .. kalhoty si tuším chce nechat pro petru, bundu mi chce vrátit .. tak se spolu domluvte, že ji nejdřív dá vašemu novému spolugarážníkovi na vyzkoušení .. pokud mu padne, ať si ji rovnou nechá

edit: .. jsem přehlídl těch 70kg, hmm .. tak to teda nevím, ale i tak ať si ji zkusí Smile
Upravil HonzaTA dne 26-09-2011 21:38
 
http://honzata.rajce.idnes.cz/
martyzostravska
#4 Vytisknout diskuzi
starší motooblečení za pár peněz nebo za hubičku?
Přidané 26-09-2011 22:06
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 25
Založený: 23.05.10

ano ano!! bunda je u mne a mohu ji hodit na garážSmile

kalhoty konečně zaplatím Grin
xl600v barva modrá, stav: dobitýGrin
 
xx4
#5 Vytisknout diskuzi
starší motooblečení za pár peněz nebo za hubičku?
Přidané 26-09-2011 22:32
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Mám doma starší bundu PSI.Má už něco odjeto,ale myslím že na ostudu to není a jediná vada jsou protržené vnitřky kapes hmm.Musela by se protáhnout pračkou,protože ve skříni visí už nějaký ten pátek/rok.Někde bude i zateplená vložka.Problém bude asi velikost,protože je šitá na míru a při mých 95kg a 188cm by bylo nemístně optimistické označit se za hubeňoura.GrinGrin.Nic za ní nechci,daruji za děkuju.Smile
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
ivan66
#6 Vytisknout diskuzi
starší motooblečení za pár peněz nebo za hubičku?
Přidané 26-09-2011 22:53
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1415
Založený: 12.06.10

Stavte se za mnou, něco najdeme, vymyslíme.
Mám i nějaké bazarové oblečení, nebo totálně výprodejové (opravdu za hubičku).
Určitě pomůžuflower
 
refi
#7 Vytisknout diskuzi
starší motooblečení za pár peněz nebo za hubičku?
Přidané 27-09-2011 07:07
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

honzátko, děkuji kiss, renek tu bundu určitě zkusí, ale vzhledem k tvým širokým ramenům nevím nevím .... blushing , ale bundu teda marty v garáži nechej, za vyzkoušení nic nedá, děkuji :-)

pavle moc díky, ale už jen pohled na tvou vysokou sošnou postavu a postavu našeho spolugarážníka lecos napovídá Grin samozřejmě moc děkuji za ochotu, vyprat by se to dalo, kdyby přece jen na tu variantu došlo, ozvu se ti thumbs up

ivánku, ty jsi zlatíčko, zajedu se k tobě tento týden podívat comfort

oni ho rodiče moc v ježdění nepodporují, ze strachu o něj, proto mu ani na nic nepřispějí, spoustu věcí si koupil tajně a i tu motorku "odhalil" až po půl roce. vydělává si jako ajťák různými brigádičkami, ale to holt vrazí do motorky, však to známe. když si vzpomenu, v čem jsem si jela pro svůj první vysněný motocykl simson!! do žiliny léta páně březen 1985, tak to vypadalo podobně. oteplovačky, zimní bunda, kozačky (ještě byl sníh) a na hlavě jakási přilba s přimontovaným plexim dlouhým až pod bradu, takže jsem se s ní nemohla moc koukat dolů, jinak se mi to plexi zarývalo do hrudníku Grin on přilbu má, nějaké boty, rukavice taky, ale to oblečení ...

barney, on na aukro chodí a sleduje to, ale přece jen asi smrdí korunou ještě víc než ty Wink

---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
LiborJ
#8 Vytisknout diskuzi
starší motooblečení za pár peněz nebo za hubičku?
Přidané 27-09-2011 20:41
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 122
Založený: 11.05.11

Leží mi v garáži sezónu jeté kalhoty Vanucci s funkční membránou, větráním a teplou vložkou. Moje figura je 182cm/85kg (tehdy). Jestli chce, můžou být jeho. Radši ať je někdo užije než aby si v tom udělaly myši pelech. Su ze Zlína.
BMW R1200GSA, 2012
BMW R1100GS, 1998
BMW F650GS, 2005
YAMAHA XT600Z TÉNÉRÉ, 1990
Bejvávalo: Africa Twin XRV 650, 1989
Truhla nemá kapsičky a zážitky Ti nikdo nesebere.
www.lj-tech.cz
 
xx4
#9 Vytisknout diskuzi
starší motooblečení za pár peněz nebo za hubičku?
Přidané 27-09-2011 20:54
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

refi napsal:
honzátko, děkuji kiss, renek tu bundu určitě zkusí, ale vzhledem k tvým širokým ramenům nevím nevím .... blushing , ale bundu teda marty v garáži nechej, za vyzkoušení nic nedá, děkuji :-)

pavle moc díky, ale už jen pohled na tvou vysokou sošnou postavu a postavu našeho spolugarážníka lecos napovídá Grin samozřejmě moc děkuji za ochotu, vyprat by se to dalo, kdyby přece jen na tu variantu došlo, ozvu se ti thumbs up

ivánku, ty jsi zlatíčko, zajedu se k tobě tento týden podívat comfort

oni ho rodiče moc v ježdění nepodporují, ze strachu o něj, proto mu ani na nic nepřispějí, spoustu věcí si koupil tajně a i tu motorku "odhalil" až po půl roce. vydělává si jako ajťák různými brigádičkami, ale to holt vrazí do motorky, však to známe. když si vzpomenu, v čem jsem si jela pro svůj první vysněný motocykl simson!! do žiliny léta páně březen 1985, tak to vypadalo podobně. oteplovačky, zimní bunda, kozačky (ještě byl sníh) a na hlavě jakási přilba s přimontovaným plexim dlouhým až pod bradu, takže jsem se s ní nemohla moc koukat dolů, jinak se mi to plexi zarývalo do hrudníku Grin on přilbu má, nějaké boty, rukavice taky, ale to oblečení ...

barney, on na aukro chodí a sleduje to, ale přece jen asi smrdí korunou ještě víc než ty Wink


Je kdykoliv k dispozici a má jednu výhodu.Získal by tím bundu a 3/4 kalhotGrin

Ad rodiče.Jsou to někdy paradoxy.Mají o něj strach a proto jej nechaj jezdit bez bezpečného oblečení.Shock Shock
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
refi
#10 Vytisknout diskuzi
starší motooblečení za pár peněz nebo za hubičku?
Přidané 27-09-2011 23:29
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

no on právě před rodiči moc o tom, že jezdí, ani nemluví Frown a taky to nejsou motorkáři, takže jim stačí, že má dobrou přilbu (ode mně Grin ) a nějaké chrániče atd jim jsou naprosto cizí Wink
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
Kareru
#11 Vytisknout diskuzi
starší motooblečení za pár peněz nebo za hubičku?
Přidané 29-09-2011 09:44
Člen

Příspěvek: 204
Založený: 20.01.11

refi napsal:
no on právě před rodiči moc o tom, že jezdí, ani nemluví Frown a taky to nejsou motorkáři, takže jim stačí, že má dobrou přilbu (ode mně Grin ) a nějaké chrániče atd jim jsou naprosto cizí Wink

Rodiče chápu, když neví o čem je řeč, když mne tudle sestřelila felda a prasknul mi i plastový chránič na kolenu a koleno akorát natlučený, jinak v pohodě, tak jsem si začal víc všímat kdo v čem jezdí, tak po městě v létě docela hrůza a nejvíc mne šokovala autoškola, kdy instruktor - krátké rukávy, šortky, žabky na nohou a žák to samé až na ty žabky, byl svědomitější, měl kecky, pak tady nechápu, když ani v autoškole není povinost jít na jízdy pořádně oblečen a na motorku, že se nesmí bez řádného vybyvení, kde má liak vědět, že je to tak důležitá věc?
 
3X
#12 Vytisknout diskuzi
starší motooblečení za pár peněz nebo za hubičku?
Přidané 29-09-2011 10:59
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

Kareru napsal:
refi napsal:
no on právě před rodiči moc o tom, že jezdí, ani nemluví Frown a taky to nejsou motorkáři, takže jim stačí, že má dobrou přilbu (ode mně Grin ) a nějaké chrániče atd jim jsou naprosto cizí Wink

Rodiče chápu, když neví o čem je řeč, když mne tudle sestřelila felda a prasknul mi i plastový chránič na kolenu a koleno akorát natlučený, jinak v pohodě, tak jsem si začal víc všímat kdo v čem jezdí, tak po městě v létě docela hrůza a nejvíc mne šokovala autoškola, kdy instruktor - krátké rukávy, šortky, žabky na nohou a žák to samé až na ty žabky, byl svědomitější, měl kecky, pak tady nechápu, když ani v autoškole není povinost jít na jízdy pořádně oblečen a na motorku, že se nesmí bez řádného vybyvení, kde má liak vědět, že je to tak důležitá věc?


to je dáno věkem. Když jsem za mlada jezdil na pincku jen v plavkách a slunečních brýlích připadalo mi to normální. Tenkrát nebyly povinné ani přilby. Dnes nezajedu ani do obchodu, aniž bych se nenasoukal do chráničů. A autoškoly nenaučí ty kluky vůbec pořádně jezdit, tak nejde po nich chtít, aby je ještě upozornily na důležitost oblečení. helpless
 
Thymallus
#13 Vytisknout diskuzi
starší motooblečení za pár peněz nebo za hubičku?
Přidané 29-09-2011 12:20
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 238
Založený: 16.05.10

3X> a po měste vždy jezdíš v teplákách, co? :-D
Když je vůle, cesta se najde Wink
'http://www.atomer.sk/user/10316/upload/ftp_client/rajce.png'
 
3X
#14 Vytisknout diskuzi
starší motooblečení za pár peněz nebo za hubičku?
Přidané 29-09-2011 14:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

Thymallus napsal:
3X> a po měste vždy jezdíš v teplákách, co? :-D


ještě jsem střízlivý, ale toto nechápu helpless

proč po městě v teplákách?

asi jsi to nedočetl, že? Grin
 
refi
#15 Vytisknout diskuzi
starší motooblečení za pár peněz nebo za hubičku?
Přidané 29-09-2011 14:39
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

on si tě možná spletl s někým z nightworku Grin
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
3X
#16 Vytisknout diskuzi
starší motooblečení za pár peněz nebo za hubičku?
Přidané 29-09-2011 14:41
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

refi napsal:
on si tě možná spletl s někým z nightworku Grin


ty chceš podpis, co? Grin
 
refi
#17 Vytisknout diskuzi
starší motooblečení za pár peněz nebo za hubičku?
Přidané 29-09-2011 15:50
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

joooooo, na tepláky prosíííííím pray Grin
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
refi
#18 Vytisknout diskuzi
starší motooblečení za pár peněz nebo za hubičku?
Přidané 29-09-2011 19:32
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

ivánku, děkuji za renka, říkal, že poprvé nedojel do garáže zmrzlý Grin ale s tvým přístupem by ses měl věnovat spíše charitě, než byznysu kissflower
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
ivan66
#19 Vytisknout diskuzi
starší motooblečení za pár peněz nebo za hubičku?
Přidané 29-09-2011 20:06
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1415
Založený: 12.06.10

blushing
 
3X
#20 Vytisknout diskuzi
starší motooblečení za pár peněz nebo za hubičku?
Přidané 29-09-2011 20:52
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

to říkám furt, že je ivan zlatý thumbs up Wink
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 59

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.04 sekund 361,839,410 návštěv