29.3. 2024 09:53
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: VOLNÁ TÉMATA :: COKOLI
 Tisk diskuze
Zapírám, že jezdím na motorce
Vladi
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-03-2011 18:21
Člen

Příspěvek: 16
Založený: 24.06.10

Potom, co jsem viděl minulý a tento týden fakt zapírám, že taky jezdím na motorce, aby mě někdo nespojoval s, chtěl jsem napsat lidmi, ale to nejsou lidi, to je nějaký zvláštní druh.
1. Minulý týden jsem vyrazil na nějaké kešky do bývalého vojenského prostoru kolem Ralska. Dostalo mě to do stráně, kde bylo 5 vyjetých kolejí od krosky. Jedna novější, další čtyři starší. Díky písku v podloží a nějakému tomu dešti už jsou hluboké metr a široké taky. Proč? Aby si nějaký **** dokázal, že to umí?
2. Dnes jsem stál cca 10 minut na Benzině v Turnově. Je tam osada, výjezd od pumpy a v rozmezí 50 metrů odbočka doleva a doprava. Pochopitelně dvojitá plná. Z tu dobu tam od Jičína jeden **** předjížděl 5 aut po zadním kole, asi aby viděli, frajeři, další čtyři borci tam letěli takovou kládu (je tam dost rovina), že snad kilopade. Pak si postěžujeme, jak ti plechovkáři nedají přednost. Nedají, protože nemají šanci dát. Že se tihle bezmozci zabijí, je mi vcelku jedno, ale že bych měl být já nebo někdo z mých blízkých v tom autě, to si představit moc nedovedu. Asi budu chodit v létě do práce a v zimě jezdit na motorce někde na Islandu, abych ****oty nemusel potkávat.
Nechce někdo koupit celkem pěknou BMW géeso?helpless
 
hans
#2 Vytisknout diskuzi
Zapírám, že jezdím na motorce
Přidané 13-03-2011 18:54
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 231
Založený: 12.12.10

moc to prožíváš.......

jezdi v zimně tady a nebude tě nikdo na motorce otravovat Wink
Sapere Aude
 
www.kosohorskaslechta.webgarden.cz
Abe99
#3 Vytisknout diskuzi
Zapírám, že jezdím na motorce
Přidané 13-03-2011 19:00
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 117
Založený: 24.01.11

V každé skupině najdeš pár černých ovcíhelpless... Ale že bych kvůli tomu přestal jezdit? No mě nikdy nanapadlo...
"Loď je v bezpečí, když je v přístavu - ale pro tento účel se lodi nestavějí." (J.A.Shedd)
www.abe.unas.cz
 
www.abe.unas.cz
refi
#4 Vytisknout diskuzi
Zapírám, že jezdím na motorce
Přidané 13-03-2011 19:57
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

bydlím přímo u frekventované křižovatky v ostravě. bohužel se v tomto období neprobouzí jen příroda, ale i motorkáři. ke křižovatce přijíždějí kličkující mezi auty a nejlépe se procpat na startovní čáru u semaforu, z křižovatky po zadním přes přechod pro chodce. o randálu z laďáků ani nemluvím... takže sice z jiné strany, ale asi vím, o čem mluvíš. nicméně by zrovna tohle nebyl důvod s motorkou končit. spíše výzva chovat se na cestách ještě líp.
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
petr_t
#5 Vytisknout diskuzi
Zapírám, že jezdím na motorce
Přidané 13-03-2011 21:21
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

No je to jen a jen o lidech hmm
s větrem ve vlasechmusic
 
Sando
#6 Vytisknout diskuzi
Zapírám, že jezdím na motorce
Přidané 13-03-2011 22:07
Člen

Příspěvek: 30
Založený: 16.06.10

Tak tyhle pocity jsem zažil v extrémní koncetraci před dvěma lety. Byl jsem na pohřbu své neteře, kterou sejmul v Bratislavě na přechodu zdrogovanej "motorkář". A všichni kolem mě věděli, že jsem taky motorkář. To bych vám fakt nikomu nepřál. Tenkrát jsem si taky říkal, že s motorkou praštím. Ale jak psala REFI, od té doby se snažím jezdit ještě slušněji.
(ale né vždy se to daříblushing)
 
Vladi
#7 Vytisknout diskuzi
Zapírám, že jezdím na motorce
Přidané 13-03-2011 23:13
Člen

Příspěvek: 16
Založený: 24.06.10

Tak končit, to určitě ne, ale už dávno říkám, že motorku mám na to, abych se na ní podíval někam, kde jsem ještě nebyl, nikoliv proto, abych někam patřil. Tak teď mám výrazně v tomto ohledu jistoShock. Tak to vypadá, že tady ten web je pro mi ten správnýthumbs up
Jinak jsem letos v lednu prožil pár set km na motorce v jižním Španělsku, tak tam mi hodně přirostla k srdci a koncentrace podobných ****ů je tam asi o 99% nižší, než tady. A to oni prý jsou horké hlavyWink, ale spíš to v těch hlavách mají trochu srovnanější.
Můj zážitek pochopitelně oproti Sandovi asi minimální.
 
jencekgs
#8 Vytisknout diskuzi
Zapírám, že jezdím na motorce
Přidané 14-03-2011 08:14
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Já jel včera cestu z opavy přes bruntál a rýmařov. Tima jak prase, cesta jestě nasolená. Jel jsem ještě opatrněji než jindy bo jsem vezl Moňu a předjížděla mě banda asi 11ti motorek z toho asi tři jeli ve dvojko. Když jsem viděl jak to pálí na to oslízlým asfaltu, tak buď jsem opravdu taková brzda nebo oni magoři. Když jedou sami tak pal to čert ale ve dvou je to hnus.
S Rablenkou cestou necestou
 
3X
#9 Vytisknout diskuzi
Zapírám, že jezdím na motorce
Přidané 14-03-2011 09:20
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

to jencek: Grin jsi brzda Grin





ale bystřovi ujedeš music (do lesa)
 
jencekgs
#10 Vytisknout diskuzi
Zapírám, že jezdím na motorce
Přidané 14-03-2011 10:01
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Já vím, co už. Ale zase mi dlouho vydrží gumyannoy
S Rablenkou cestou necestou
 
refi
#11 Vytisknout diskuzi
Zapírám, že jezdím na motorce
Přidané 14-03-2011 10:17
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

no, nevím, zase více na těch gumách najedeš, protože jsi navigační talent Grin
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
jencekgs
#12 Vytisknout diskuzi
Zapírám, že jezdím na motorce
Přidané 14-03-2011 10:45
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Ale víš kolik poznám zákoutí co nikdo jiný nikdy nevidělGrin
S Rablenkou cestou necestou
 
Vladi
#13 Vytisknout diskuzi
Zapírám, že jezdím na motorce
Přidané 14-03-2011 18:21
Člen

Příspěvek: 16
Založený: 24.06.10

A to se mi na nich (nekteri, co jezdi na motorkach), zas děsně líbí. Prostě VŽDYCKY se to zvrhne do nějaké srandičkyhilarious
 
HonzaH
#14 Vytisknout diskuzi
Zapírám, že jezdím na motorce
Přidané 15-03-2011 09:06
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 712
Založený: 24.05.10

Souhlasím a taky mě to sejří, ale to je asi tak vše co s tím můžu dělat
občas mám taky dilema se svým svědomím když zajedu někam kde bych neměl být ale holt stane se, ale pokud tam někdo hobluje kopec s laďákem pořád dokola to je fakt na facku

pitomc ů je všude asi stejně, jenže na motorce nebo s motorkou jsou bohužel víc vidět i slyšet a naserou víc lidí
------------------------------------------
Kač Kač 950 2004 - už je pryč
Kač Kač 690 2009
 
Rosi3
#15 Vytisknout diskuzi
Zapírám, že jezdím na motorce
Přidané 15-03-2011 10:23
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 36
Založený: 22.10.10

... a nebo když jedu autem a nadávám na ženský za volantem Wink
 
Desmo
#16 Vytisknout diskuzi
Zapírám, že jezdím na motorce
Přidané 15-03-2011 10:32
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 252
Založený: 29.09.10

refi

bydlím přímo u frekventované křižovatky v ostravě. bohužel se v tomto období neprobouzí jen příroda, ale i motorkáři. ke křižovatce přijíždějí kličkující mezi auty a nejlépe se procpat na startovní čáru u semaforu


jezus to snad dela kazdej, krom majitelu Goldasu Grin

pokud na svetlech stoji 5 aut tak to neresim, ale pokud je tam strudl jak cyp, tak se procpu taky Smile) a spousta aut mi i uhne
KomuTopíMotorka
 
refi
#17 Vytisknout diskuzi
Zapírám, že jezdím na motorce
Přidané 15-03-2011 11:39
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

každý to nedělá, já třeba ne Sad ale u tebe to chápu, zlozvyk z ducati annoy
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
Desmo
#18 Vytisknout diskuzi
Zapírám, že jezdím na motorce
Přidané 15-03-2011 11:47
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 252
Založený: 29.09.10

refi>

ty cekas pul hodiny ve fronte ??? to je mi te vazne lito Grin a Duc s timto stylem nema nic spolecnyho

nebud papeztejsi nez sam papez hilarious
KomuTopíMotorka
 
refi
#19 Vytisknout diskuzi
Zapírám, že jezdím na motorce
Přidané 15-03-2011 12:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

jsi vtipný jako vždy, půl hodiny čekají možná v práglu
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
xx4
#20 Vytisknout diskuzi
Zapírám, že jezdím na motorce
Přidané 15-03-2011 16:42
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Nevidím důvod se stydět za to,že jezdím na motorce.Shock To bych se zrovna tak musel stydět za to že mám doma v kuchyni nůž,protože občas někdo někoho píchne.Nebo se mám stydět za to že občas jedu v autě?Vždyť není den aby někdo v autě nenatáhl bačkory.Pokud má někdo ve společnosti blbé kecy na mé ježdění na moto,posílám dotyčného do zadele a to natvrdo a bez servítků.finger

Pokud jde o to ježdění po lese,nesou kus viny i zelení fanatici,kteří rušili všechny možné tratě kde se mohl člověk vyřádit a o neschopnosti úřadů využít třeba tu hromadu vojenských prostorů,které jsou k ničení určené ani nemluvím.( tím samozřejmě nehájím k.okoty kteří blbnou denně v jedné drážce) Je to jako s prohibicí v USA.Čím víc se zakazovalo,tím víc se chlastalo.Tohle by ale bylo na samostatné téma.

Co se týká bezmozků,nechal bych to na přírodě.Ono se to pročistí samo.Řekl bych že to nejhorší už je pryč.Vrchol byl podle mě cca 5 let zpět.To se po některých trasách nedalo ani jezdit.Skřítek,Harmanec,Šance,Suchý vrch........Teď už mi to připadá mnohem klidnější.Ti co jezdili hlavou přežili a ti kteří mysleli jiným orgánem už prostě nejsou,nebo je držkopády natolik vystrašily,že se věnují něčemu jinému....

Prodávat kvůli tomu všemu motorku,je zbytečná hysterie.Nic ve zlém flower
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 54

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.08 sekund 356,122,141 návštěv