28.3. 2024 16:22
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: VOLNÁ TÉMATA :: COKOLI
 Tisk diskuze
e-shop.Pozor komu předáváte své údaje!!!!!
motoblb
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 06-03-2016 06:57
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Dne 1.3.2016 se přihodilo něco,co by se dít nemělo,zvlášť ne tady mezi členy.Vím,že Břeťa nikdy nechtěl,aby se zde řešili nějaké žabomyší války v které by i toto mohlo přerůst a asi také nebude mít příliš velkou radost,že se toto téma zde objeví,ale celou událost jsem probíral s více lidmi tohoto fora,kteří jednotně řekli ANO!! na to je třeba upozornit,jde přeci jen o nás všechny.

Ani já v žádném případě nechci,aby se tímto zde začal hon na čarodejnice přečtěte si prosím a pokud to v sobě dokážete udržet nekomentujte Proto zde ani provinilou osobu neuvedu celým jménem,ta osoba mi za to nestojí.....mnohým to ale jistě docvakne.

Čekal jsem 5 dní,že se provinilá osoba ozve a celou událost mi bude chtít vysvětlit, čímž by se to dalo považovat za nepochopitelný úlet.Bohužel se tak nestalo.....čímž jasně dal najevo svůj úmysl.

Celý příběh zde dám kolem cca 18.hodin

Všem přeji krásný den Wink
Upravil motoblb dne 06-03-2016 06:58
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
prezi
#2 Vytisknout diskuzi
e-shop.Pozor komu předáváte své údaje!!!!!
Přidané 06-03-2016 12:00
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4023
Založený: 20.04.10

Jsem zde jmenován, takže téma nemohu ignorovat a napíšu svůj názor a pohled admina:

Z mého pohledu se jedná o spor a problém dvou navzájem si konkurujících obchodních subjektů, kteří jsou shodou okolností také inzerenty a registrovanými členy na stránkách Cenduro.

O celém případu mám základní informaci z jedné strany a zřejmě dostanu vyjádření i druhé strany. ALE, není v mé kompetenci tento spor řešit . Vím jistě, že zde nechci dělat soudce a současně si nepřeji, jak už jsem sdělil Markovi ( motoblb ), aby se tento problém na stránkách Cendura probíral.

Pokud by toto diskuzní vlákno mělo být prezentováno jako varování před možnými nekalými praktikami některého z prodejců, mám za to, že by tomu mělo předcházet závazné rozhodnutí některého orgánu veřejné moci, např. soudu.

Stránky Cenduro mají svá pravidla jejichž mottem je doporučení: „Chovejte se slušně a dodržujte platné zákony“ a která hned v prvním bodě píší: "Chovejte se k sobě slušně - zapomeňte na nadávky, urážky, vulgarizmy, pomluvy, vzájemné napadání a provokace! Osobní spory řešte mimo veřejnou diskuzi."

Já pak tato pravidla mohu omezenými prostředky administrátora stránek "vymáhat". Za téměř šest let fungování stránek se osvědčilo do diskuzí zasahovat (omezovat, přesunovat, mazat, blokovat, ...) co nejméně. Nejlepší zkušenost mám s řešením formou dohody a řešení problémových "věcí" mimo fórum, ať už ve formě osobní domluvy, telefonicky, mailem či PM (a je to někdy velmi náročné nejen časově).

Zpět k tomuto konkretnímu případu. Vzhledem k tomu, že to Marek chce řešit zde, prostřednictvím fóra kterého jsem administrátorem, nezbylo mi, než obrátit se na radu k právníkovi. Právní rada zní:

"Pokud má některý z podnikatelských subjektů (soutěžitel) pocit, že v obchodním styku došlo v rozporu s dobrými mravy soutěže k jednání způsobilému přivodit újmu jiným soutěžitelům nebo zákazníkům, a tedy ve smyslu ustanovení § 2976 a násl. zákona č. 89/2012, občanského zákoníku, došlo k nekalé soutěži, může se tento soutěžitel domáhat u obecného soudu druhého soutěžitele, aby se jednání zdržel a/nebo odstranil závadný stav. Dále může požadovat přiměřené zadostiučinění, náhradu škody a vydání bezdůvodného obohacení.

V případě, že je součástí tvrzení soutěžitele porušení ochrany osobních údajů třetích osob (zákazníků), a tedy je nakládáno s osobními údaji v rozporu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, může podat dle ustanovení § 29 odst. 1) písm. c) podnět nebo stížnost na porušení povinností stanovených zákonem při zpracování osobních údajů, kterou je povinen Úřad na ochranu osobních údajů se zabývat."
 
www.CENDURO.cz
prezi
#3 Vytisknout diskuzi
e-shop.Pozor komu předáváte své údaje!!!!!
Přidané 06-03-2016 12:00
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4023
Založený: 20.04.10

Diskuzní vlákno v tuto chvíli uzamykám. Obě strany sporu oslovím (nebudu si kazit zbytek neděle, tak až zítra). Následně se rozhodnu, zda diskuzi znovu odemknu. V každém případě ale, dozvím-li se z další komunikace informace, které by mohli být k tomuto tématu důležité, budu vás v dalším příspěvku informovat.
 
www.CENDURO.cz
prezi
#4 Vytisknout diskuzi
e-shop.Pozor komu předáváte své údaje!!!!!
Přidané 07-03-2016 13:16
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4023
Založený: 20.04.10

Tak co je nového? Spor dvou obchodních subjektů trvá - komunikují spolu.

Ve vztahu k Cenduru je pro mne důležité toto:

Marek ( motoblb ) mne požádal o odstranění svého inzertního vlákna. V tuto chvíli jsme domluveni, že si ještě ověřuje nějaké informace a pak mi dá vědět konečné rozhodnutí. Také chce odejít ze stránek
(to by mne mrzelo).

S druhou stranou sporu (nebudu ji jmenovat, protože ani Marek ji jmenovat nechtěl) jsme se dohodli na okamžitém ukončení spolupráce, tedy odstranění inzertního vlákna.

Diskuze byla odemčena. Budu velmi rád za diskuzi věcnou, bez rozjitřených emocí a nestavějící na pomluvách či nedostatku informací - díky.
 
www.CENDURO.cz
petrOV
#5 Vytisknout diskuzi
e-shop.Pozor komu předáváte své údaje!!!!!
Přidané 07-03-2016 13:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 222
Založený: 14.11.12

Diskuze byla odemčena. Budu velmi rád za diskuzi věcnou, bez rozjitřených emocí a nestavějící na pomluvách či nedostatku informací - díky.


a o čem se teda máme slušně bavit, když nevíme ani "nebudeme vědět" o co vlastně šlo GrinGrin kocourkov jako ve vládě...
 
hobr
#6 Vytisknout diskuzi
e-shop.Pozor komu předáváte své údaje!!!!!
Přidané 07-03-2016 14:21
Člen

Příspěvek: 820
Založený: 03.01.11

Tak už vím, co jsem (ne)chtěl vědět. Celé toto vlákno je o ničem, kdyby se smazalo, nic se nebude dít.Sad
Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít..."
(Mark Twain)
 
jencekgs
#7 Vytisknout diskuzi
e-shop.Pozor komu předáváte své údaje!!!!!
Přidané 07-03-2016 14:47
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Treti zbytecne tema. Ja to vzdavam. To je jak projev politiku, clovek se zepta na jednoduchou otazku a dostane odpoved na dve A4, kde se nic nedovi.

Ptam se tedy, reknete nam kdo podvadi, nebo z nas bude dal delat blbce??
Jednoducha otazka, rad bych jednoduchou odpoved.
Dekuji predem.

S Rablenkou cestou necestou
 
Medved 77
#8 Vytisknout diskuzi
e-shop.Pozor komu předáváte své údaje!!!!!
Přidané 07-03-2016 15:15
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1014
Založený: 13.12.11

jencekgs napsal:
Treti zbytecne tema. Ja to vzdavam. To je jak projev politiku, clovek se zepta na jednoduchou otazku a dostane odpoved na dve A4, kde se nic nedovi.

Ptam se tedy, reknete nam kdo podvadi, nebo z nas bude dal delat blbce??
Jednoducha otazka, rad bych jednoduchou odpoved.
Dekuji predem.
No,až nám agent Bureš prosadí cenzůru internetu tak se nedovíme vůbec nic.
Neper se,život ti dá do držky sám.
 
http://loskutak77.rajce.idnes.cz/
motoblb
#9 Vytisknout diskuzi
e-shop.Pozor komu předáváte své údaje!!!!!
Přidané 07-03-2016 15:19
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Chytráci.Je opravdu jednoduché zde napsat jméno,ale je si třeba uvědomit,že jsou zde nové věci,které se prověřuji.Ano jsou to věci které nikde neověříte zvednutím telefonu,takže to chce čas.Úplně nejjednodušší by bylo,kdyby daná osoba měla koule na to sem veřejně přiznat co se stalo.Bohužel koule nemá a proto se to táhne.
Jen bych uvedl na pravou míru že obě strany spolu komunikuji-ne není o čem komunikovat,daná fy mně včera zaslala PM s údivem,že o ničem takovém neví,to samé daná osoba včera při komunikaci měla říct Břeťovi.Podotýkám,že včera byla neděle.V tuto chvílí mohu odtajnit poškozenou osobu s kterou jsem zrovna dotelefonoval pan David Řídký fy davidmoto byl zneužit ve fiktivní objednávce a i pan Řídký požadoval v sobotu telefonicky vysvětlení po dané osobě co toto mělo znamenat.

Zvláštní,že si člověk v neděli nepamatuje řešení průseru v sobotním telefonátu....

Pan Řídký mi také před chvílí potvrdil,že jeho zneužitá adresa pochází z objednávek dané osoby,jelikož je tam stejná chyba v zadané adrese,kterou provedl v roce 2012 jako je na fiktivní objednávce provedené u nás.
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
jencekgs
#10 Vytisknout diskuzi
e-shop.Pozor komu předáváte své údaje!!!!!
Přidané 07-03-2016 15:50
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Marku jestli mezi chytraky radis i me, tak OK, beru na vedomi. Ale pokud si neco zacal, mel by si mit koule to dotahnout. Znovu opakuji, jestli si si to nevymyslel (nevidim duvod proc by si to delal), jsi tim padem v pravu a neni duvod tajit. Jinak mi to prijde jen jako divadlo a to se na me nezlob.
V prvnim prispevku si napsal, ze po 18.hodine napises dalsi info. Ted tu motas nejake vysetrovani. Fakt mi to pripada jako divadlo.
S Rablenkou cestou necestou
 
motoblb
#11 Vytisknout diskuzi
e-shop.Pozor komu předáváte své údaje!!!!!
Přidané 07-03-2016 16:32
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Jencek sakra,říkam že to chce čas.V 18 hodin jsem to včera vložit nemohl,jelikož vlákno bylo Břeťou uzamknuté,tak jsem to narychlo sepsal v osekané verzi a vložil do mého placeného vlákna.Vložit zde to co jsem chtěl,by zde na tomto placeném vlákně nedávalo smysl.Pokud ti to příjde jako divadlo nechápu proč tu slídíš.hmm
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
jencekgs
#12 Vytisknout diskuzi
e-shop.Pozor komu předáváte své údaje!!!!!
Přidané 07-03-2016 16:50
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Treba proto, abych nepodporoval takove lidi. Ale to je jedno.
S Rablenkou cestou necestou
 
Barney
#13 Vytisknout diskuzi
e-shop.Pozor komu předáváte své údaje!!!!!
Přidané 07-03-2016 17:30
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1101
Založený: 02.05.10

Upoutal jsi naši pozornost a když se potom tají jméno o koho jde, je jasné že budeme nasraní...
„Jedeme zkratkou pánové. Je to sice dál, ale zato horší cesta...“
DR 350 S
 
petrOV
#14 Vytisknout diskuzi
e-shop.Pozor komu předáváte své údaje!!!!!
Přidané 07-03-2016 18:14
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 222
Založený: 14.11.12

Tak to začíná být docela solidní šaškárna GrinGrin
 
Zuchnoff
#15 Vytisknout diskuzi
e-shop.Pozor komu předáváte své údaje!!!!!
Přidané 07-03-2016 19:02
Člen

Příspěvek: 27
Založený: 13.11.10

Já sem moc nepíšu,ale pravidelně několikrát denně to tady čtu,ale teď je to hustý jako v parlamentu,nikdo neví kdo koho provedl a o kolik ho podojil,tak mě to připadá že Břeťa je s něma domluvený na smyšlené aféře aby se zvýšila návštěvnost
 
Josef
#16 Vytisknout diskuzi
e-shop.Pozor komu předáváte své údaje!!!!!
Přidané 07-03-2016 19:32
Člen

Příspěvek: 142
Založený: 26.05.14

Hlavně nohy v teple ... vše se dozvíme...Také jsem jak na trní , zvláště když to tu člověk bere jak velkou rodinu. A kde je Vlastík ten to vždy rozštípne...
 
czunik
#17 Vytisknout diskuzi
e-shop.Pozor komu předáváte své údaje!!!!!
Přidané 07-03-2016 19:38
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

Josef napsal:
Hlavně nohy v teple ... vše se dozvíme...Také jsem jak na trní , zvláště když to tu člověk bere jak velkou rodinu. A kde je Vlastík ten to vždy rozštípne...

Tak z toho bych bretu nepodeziral...nakonec treba to pomuze. Ale bojim se ze to bude naopak.
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
hobr
#18 Vytisknout diskuzi
e-shop.Pozor komu předáváte své údaje!!!!!
Přidané 07-03-2016 19:48
Člen

Příspěvek: 820
Založený: 03.01.11

jencekgs napsal:
Treti zbytecne tema. Ja to vzdavam. To je jak projev politiku, clovek se zepta na jednoduchou otazku a dostane odpoved na dve A4, kde se nic nedovi.

Ptam se tedy, reknete nam kdo podvadi, nebo z nas bude dal delat blbce??
Jednoducha otazka, rad bych jednoduchou odpoved.
Dekuji predem.

Neděkuj, nic se (asi) nedozvíš!Angry
Popravdě řečeno - v tom aby se prase vyznalo...(Czuníku, promiň)
Upravil hobr dne 07-03-2016 19:50
Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít..."
(Mark Twain)
 
Zuchnoff
#19 Vytisknout diskuzi
e-shop.Pozor komu předáváte své údaje!!!!!
Přidané 07-03-2016 20:38
Člen

Příspěvek: 27
Založený: 13.11.10

Josef napsal:
Hlavně nohy v teple ... vše se dozvíme...Také jsem jak na trní , zvláště když to tu člověk bere jak velkou rodinu. A kde je Vlastík ten to vždy rozštípne...


Pozor Vlastimil asi tápe,musí asi počkat jak se to vyvine,je to Břeťův velký kámoš
 
12345
#20 Vytisknout diskuzi
e-shop.Pozor komu předáváte své údaje!!!!!
Přidané 08-03-2016 06:06
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

Vlastimil má jiné starostiShockléčí si fófiilol
12345 přiložený následující obrázek:


[15.17Kb]
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 49

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.10 sekund 355,944,865 návštěv