5.5. 2024 08:51
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: VOLNÁ TÉMATA :: COKOLI
 Tisk diskuze
náše rodinná sešlost:-)))
czunik
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 01-09-2014 19:54
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

[youtube]pdI0vz7kenw&feature[/youtube]
Upravil prezi dne 01-09-2014 21:11
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
hobr
#2 Vytisknout diskuzi
náše rodinná sešlost:-)))
Přidané 02-09-2014 08:40
Člen

Příspěvek: 820
Založený: 03.01.11

Moc pěkné videoclap. Skromný dotaz: Co jste měli za problém v té Lesné? Chystám se tam, tak jestli to má vůbec cenu...helpless
Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít..."
(Mark Twain)
 
petr0604
#3 Vytisknout diskuzi
náše rodinná sešlost:-)))
Přidané 02-09-2014 10:20
Člen

Příspěvek: 275
Založený: 07.08.11

Já jsem v té Lesné byl a líbilo se mi tam....je tam co k vidění. Za mě je to tam dobré, ale taky mě zajímá co je s majitelem....
 
czunik
#4 Vytisknout diskuzi
náše rodinná sešlost:-)))
Přidané 02-09-2014 13:39
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

Jidlo OK,obsluha OK
Popíšu jen stručně. Nešel jim proud a majitel opravoval tak že lednice která to vyhazovala ji neustále zapínal. Lidi naštvaní, servirky naštvané( dcera majitel obsluhuje) kravál z kuchyně ale to jako mazec jak velkej ,jak se hádali. Tak jsem slušně se zeptal co a jak servírka slušně ,vše se vyřešilo. Ale pan majitel arogantně začal vypiskovávat , co si myslíme, že dělaj celé prázdniny na doraz atd. Řikám OK je to vyřešeno, nic se neděje, jen on nepřestal. Tak jsme řekli ok platíme odjíždíme a vše jsme chtěli zaplatit a odjet. On začal řvát nic neplaťte( je fakt že vše nedonesli) a jděte. Tak jsem vzal 200 Kč a dal jsem holkám tringelt aspoň za snahu. Hodil to přes pult že oni nic nepotřebují. Moje odpově´d, pane to je pro holky za obsluhu ne pro vás majitele. No masakr zase to hodil zpět když jsme jim to dal. To přišla dcera a že se strašně omlouvá za otce atd. Odešli jsme ven zůstal tam jen mirek se zdendou dojídali.Tak si přisedl, jste se přišli nažrat a ještě remcáte. Masakr fakt....čekali jsme venku a přišel za náma. Že jako přestřeli. Tak říkám, pane já to vydýchal nejsem naštvanej ,ale nezlobte se už nepřijdu. To je jako hadr na býka. Nejzeděte mám tady ročně tisíce motorkářu..se neobtěžujte..tak to jsme nikdo nedali sedli a odjeli. Zkráceně ....prostě jsem zklamán. Jidlo bylo ok i motorky jsou ok..ale nesmí tam být majitel. Dcera se několikrát přišla za otce omluvit. Ale nějak se mi tam více jet nechce...Potom dojel Pavel ze Znojma a když došla na to řeč, bylo vše jasný. Místni nechoděj vůbec a nebudu psát co o něm řekl. Jen luf´táci....a tak a to je celé....jak si to kdo přebere je jen na něm.
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
petr0604
#5 Vytisknout diskuzi
náše rodinná sešlost:-)))
Přidané 02-09-2014 14:03
Člen

Příspěvek: 275
Založený: 07.08.11

Tak já jsem se s majitelem naštěstí nepotkal :-) Člověk by řekl, že asi měl den blbec, ale pokud tam nechodí ani místní.....
 
czunik
#6 Vytisknout diskuzi
náše rodinná sešlost:-)))
Přidané 02-09-2014 14:07
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

petr0604 napsal:
Tak já jsem se s majitelem naštěstí nepotkal :-) Člověk by řekl, že asi měl den blbec, ale pokud tam nechodí ani místní.....


Oprvadu,pokud se chceš zeptat ověři..pavelGS na foru bmwgs
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
petr0604
#7 Vytisknout diskuzi
náše rodinná sešlost:-)))
Přidané 02-09-2014 14:34
Člen

Příspěvek: 275
Založený: 07.08.11

Já ti věřím. Majitele jsem nikde neviděl, motorky pěkné, obsluha příjemná. Tihle lidi na to časem prostě dojedou....a zjistí to až bude pozdě.
 
motoblb
#8 Vytisknout diskuzi
náše rodinná sešlost:-)))
Přidané 02-09-2014 15:16
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

czunik napsal:
Jidlo OK,obsluha OK
Popíšu jen stručně. Nešel jim proud a majitel opravoval tak že lednice která to vyhazovala ji neustále zapínal. Lidi naštvaní, servirky naštvané( dcera majitel obsluhuje) kravál z kuchyně ale to jako mazec jak velkej ,jak se hádali. Tak jsem slušně se zeptal co a jak servírka slušně ,vše se vyřešilo. Ale pan majitel arogantně začal vypiskovávat , co si myslíme, že dělaj celé prázdniny na doraz atd. Řikám OK je to vyřešeno, nic se neděje, jen on nepřestal. Tak jsme řekli ok platíme odjíždíme a vše jsme chtěli zaplatit a odjet. On začal řvát nic neplaťte( je fakt že vše nedonesli) a jděte. Tak jsem vzal 200 Kč a dal jsem holkám tringelt aspoň za snahu. Hodil to přes pult že oni nic nepotřebují. Moje odpově´d, pane to je pro holky za obsluhu ne pro vás majitele. No masakr zase to hodil zpět když jsme jim to dal. To přišla dcera a že se strašně omlouvá za otce atd. Odešli jsme ven zůstal tam jen mirek se zdendou dojídali.Tak si přisedl, jste se přišli nažrat a ještě remcáte. Masakr fakt....čekali jsme venku a přišel za náma. Že jako přestřeli. Tak říkám, pane já to vydýchal nejsem naštvanej ,ale nezlobte se už nepřijdu. To je jako hadr na býka. Nejzeděte mám tady ročně tisíce motorkářu..se neobtěžujte..tak to jsme nikdo nedali sedli a odjeli. Zkráceně ....prostě jsem zklamán. Jidlo bylo ok i motorky jsou ok..ale nesmí tam být majitel. Dcera se několikrát přišla za otce omluvit. Ale nějak se mi tam více jet nechce...Potom dojel Pavel ze Znojma a když došla na to řeč, bylo vše jasný. Místni nechoděj vůbec a nebudu psát co o něm řekl. Jen luf´táci....a tak a to je celé....jak si to kdo přebere je jen na něm.
Pak je asi lepší fotra zamykat do sklepa......To se pak holka může na hlavu stavět.
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
petr0604
#9 Vytisknout diskuzi
náše rodinná sešlost:-)))
Přidané 02-09-2014 16:31
Člen

Příspěvek: 275
Založený: 07.08.11

Jo a třeba tam teď začne jezdit ještě víc lidí, když je tam žhrádlo zadarmo GrinGrinGrin
 
komaiz
#10 Vytisknout diskuzi
náše rodinná sešlost:-)))
Přidané 02-09-2014 17:54
Člen

Příspěvek: 99
Založený: 22.05.10

petr0604 napsal:
Jo a třeba tam teď začne jezdit ještě víc lidí, když je tam žhrádlo zadarmo GrinGrinGrin

Jo tak v tom případku ty tam budeš každé týden žeWink
 
petr0604
#11 Vytisknout diskuzi
náše rodinná sešlost:-)))
Přidané 02-09-2014 18:13
Člen

Příspěvek: 275
Založený: 07.08.11

Nezapírám. Mě jezení těší.

Ps: cesnečku tam měli dobrou.
 
czunik
#12 Vytisknout diskuzi
náše rodinná sešlost:-)))
Přidané 03-09-2014 08:19
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

petr0604 napsal:
Jo a třeba tam teď začne jezdit ještě víc lidí, když je tam žhrádlo zadarmo GrinGrinGrin


sem to nestihl sežratSmileSmileSmile
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
czunik
#13 Vytisknout diskuzi
náše rodinná sešlost:-)))
Přidané 03-09-2014 08:21
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

motoblb napsal:
czunik napsal:
Jidlo OK,obsluha OK
Popíšu jen stručně. Nešel jim proud a majitel opravoval tak že lednice která to vyhazovala ji neustále zapínal. Lidi naštvaní, servirky naštvané( dcera majitel obsluhuje) kravál z kuchyně ale to jako mazec jak velkej ,jak se hádali. Tak jsem slušně se zeptal co a jak servírka slušně ,vše se vyřešilo. Ale pan majitel arogantně začal vypiskovávat , co si myslíme, že dělaj celé prázdniny na doraz atd. Řikám OK je to vyřešeno, nic se neděje, jen on nepřestal. Tak jsme řekli ok platíme odjíždíme a vše jsme chtěli zaplatit a odjet. On začal řvát nic neplaťte( je fakt že vše nedonesli) a jděte. Tak jsem vzal 200 Kč a dal jsem holkám tringelt aspoň za snahu. Hodil to přes pult že oni nic nepotřebují. Moje odpově´d, pane to je pro holky za obsluhu ne pro vás majitele. No masakr zase to hodil zpět když jsme jim to dal. To přišla dcera a že se strašně omlouvá za otce atd. Odešli jsme ven zůstal tam jen mirek se zdendou dojídali.Tak si přisedl, jste se přišli nažrat a ještě remcáte. Masakr fakt....čekali jsme venku a přišel za náma. Že jako přestřeli. Tak říkám, pane já to vydýchal nejsem naštvanej ,ale nezlobte se už nepřijdu. To je jako hadr na býka. Nejzeděte mám tady ročně tisíce motorkářu..se neobtěžujte..tak to jsme nikdo nedali sedli a odjeli. Zkráceně ....prostě jsem zklamán. Jidlo bylo ok i motorky jsou ok..ale nesmí tam být majitel. Dcera se několikrát přišla za otce omluvit. Ale nějak se mi tam více jet nechce...Potom dojel Pavel ze Znojma a když došla na to řeč, bylo vše jasný. Místni nechoděj vůbec a nebudu psát co o něm řekl. Jen luf´táci....a tak a to je celé....jak si to kdo přebere je jen na něm.
Pak je asi lepší fotra zamykat do sklepa......To se pak holka může na hlavu stavět.


to je fakt...holka byla milá přijemná a skoro brečela jak si s ním nevěděla rade y a tolikrát ho okřikla a´t toho nechá....docela odvážnaSmileSmileSmile
Fotr jak baranGrin
Upravil czunik dne 03-09-2014 08:21
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 56

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.07 sekund 361,832,052 návštěv