ZAMYKATELNÉ DRŽÁKY PRO SMARTPHONY
Přidal karf dne June 26 2023 07:30:00

Představuji unikátní řešení pro váš chytrý telefon při použití na motorce, nebo na čtyřkolce: DRŽÁK 2.0

Ať už váš chytrý telefon používáte jako plnohodnotou navigaci, road-book, nebo prostě jen chcete mít přehled, kdo vám zrovna volá, budete mít díky tomuto držáku váš chytrý telefon pevně zajištěný na svém místě a bezpečně jej ochrání v případě, že se vzdálíte od svého motocyklu například při placení na pumpě.


Kompletní informace najdete na stránkách:
ZAMYKATELNÉ DRŽÁKY PRO SMARTPHONY

Jakub "karf" Sobotka

Novinka

DRŽÁK 2.0 - ZAMYKACÍ DRŽÁKY PRO SMARTPHONY

Představuji unikátní řešení pro Váš chytrý telefon při použití na motorce nebo na čtyřkolce - DRŽÁK 2.0. Robustní, široce nastavitelný, vyrobený z nerezového plechu, uzamykatelný držák telefonu.

Ať už Váš chytrý telefon používáte jako plnohodnotou navigaci, road-book, nebo prostě jen chcete mít přehled, kdo Vám zrovna volá, budete mít Váš chytrý telefon vždy perfektně přístupný a čitelný.

Ať už dáváte přednost hladkým aslfaltovým nirvánám, nebo raději sjíždíte do divočiny a užíváte si náročné offroadové pisty, budete mít Váš chytrý telefon pevně zajištěný na svém místě.

A i když se vzdálíte od svého motocyklu například při placení na pumpě DRŽÁK 2.0 Váš chytrý telefon bezpečně ochrání.

obr.1
DRŽÁK 2.0 je naprosto unikátní držák smartphonu, který v sobě spojuje naprostou variabilitu a univerzálnost s výhodami nerezové oceli. Díky tomu mohl vzniknout ten nejbezpečnější držák telefonu, jaký si na motorce dovedete představit.

Použití DRŽÁKu 2.0 je naprosto jednoduché, pohotové a rychlé. Telefon zvládnete vložit jednou rukou. Krajní měkkce polstrované úchyty tělo telefonu stáhnou a díky mechanické pojistce nemůže telefon vypadnout ani při jíždě v terénu.

Pokud zastavíte na odpočinek, nebo třeba na pumpě, můžete nechat telefon v DRŽÁKu 2.0 bez obav. Díky zámku jej zajistíte proti nenechavcům.
obr.2
Konstrukce je vyrobená z 2mm silného nerezového plechu. Jednotlivé díly jsou precizně vypálené pomocí laseru, strojně odjehlené a ohýbané na CNC strojích. Všechny díly jsou před smontováním omílané, otryskané a jsou tak příjemně matné. Šroubky jsou nerezové a matičky navíc samojistné. Kvalitní zámek dodávaný s dvojicí klíčů je poniklovaný.

DRŽÁK 2.0 také díky trojici silentbloků umí tlumit nežádoucí vibrace a rázy od motocyklu, které by mohly negativně působit na tělo telefonu. Jemné vibrace dále tlumí EPDM polstrováním a pětice O-kroužků ve vybrání tvaru C v čelní dosedací ploše. Tělo telefonu je tak velmi bezpečně uložené.obr.4
obr.3DRŽÁK 2.0 je plně kompatibilní s většinou telefonů na trhu. Úchyty, obepínající telefon, je možné plynule nastavit v rozměru od 130 x 65 x 8mm až po úctyhodných 188 x 90 x 27mm. Boční opěrky jsou přesně tam, kde na žádném telefonu nejsou žádná tlačítka, napájení, čtečky a jiné. Nehrozí tedy kolize nebo nechtěné mačkání tlačítek. Krajné úchyty jsou navržené pro snadný přístup k napájecímu konektoru, který je většinou na spodní hraně uprostřed. Volitelně je možné k DRŽÁKu 2.0 zakoupit speciální rozšiřující sady, takže je možné používat i telefony s větší tloušťkou a nebo rozměrné tablety.

Na zadní straně je montážní plocha s dírami v rozteči 38x30mm. DRŽÁK 2.0 je tak kompatibilní se všemi přípravami pro GPS přístroje. Pro optimální umístění DRŽÁKu 2.0 a telefonu na motorce doporučuji zvolit některé z mnou vyráběného montážního příslušenství.
Pro montáž můžete využít i příprav od firem jako RAM Mounts, Givi, SW-Motech, nebo Marselus. DRŽÁK 2.0 je plně kompatibilní.

Montážní příslušenství je možné skombinovat s velice šikovnými adaptéry – Pivot adaptér a nebo DualSport adaptér. První umožňuje otočit telefon na výšku/na šířku podle potřeby kdykoliv třeba i za jízdy. Druhý umí rovněž otáčení telefonu a navíc i překlopení o cca 18°. Hodí se tak hlavně pro enduro jezdce, kteří často střídají polohy na motorce a stále chtějí ideální čitelnost displeje navigačního přístroje. V sedě si telefon sklopíte dolů, ve stupačkách zase nahoru.

Volitelně je možné DRŽÁK 2.0 doplnit o kit bezdrátového dobíjení. Jedná se o velmi tenkou dobíjecí destičku, která je přilepená na čelní ploše. Dobijí telefon výkonem 10w, což bezpečně dostačuje i při plném jasu a spuštěné navigaci. Dobíjecí podložka je vodotěsná.

obr.5

obr.6


Kompletní informace najdete na stránkách:
ZAMYKATELNÉ DRŽÁKY PRO SMARTPHONY