Název novinky: CENDURO :: CENDURO VÍTANIE JARI 2022

Přidal PetNed dne 28-04-2022 22:46
#19

Ahojte,
nabídnul jsem udělat zdarma na srazu workshop věnovaný problematice Garmin Zumo XT a Zumo 595. Jednalo by se o problematiku práce s gpx soubory - v kostce porovnání route a track, tvorba nebo použití importovaných tras, jejich optimalizace ve vztahu k limitům navigace, správa paměti, nastavení navigace tak, aby dělala to co se od ni chce, tedy aby fungovala v terénu a netahala nás zpátky na asfalt. Dále práci se satelitními snímky BirdsEye. Prostě vše co je potřeba pro využívání Garmina v offroadu.
Nabízím to proto, že jsem si sám prošel tímhle vývojem, ani nepočítám kolikrát jsem chtěl seknout garminem někam do škarpy. Ale dopracoval jsem se k tomu, že to funguje. A i když vlezu na zahraniční fórum, řeší se to stále dokola.
Vloni jsme jeli celé Pyreneje offroadem a už žádné problémy s navigací nebyly. Počítám, že by to mohlo být tak na hodinu + nějaké dotazy.
Teď sonduju jestli by vůbec o to byl zájem. Není to pro ty co jezdí podle telefonu nebo s jinou značkou navigace. A spíše to je pro offrouďáky nebo tedy adventure cestovatele, protože tam je předpoklad využívání gpx tras větší.