24.4. 2024 02:36
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
Kutilství
bartus
#61 Vytisknout diskuzi
Přidané 22-01-2012 18:00
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 707
Založený: 11.07.10

Tarabys napsal:
Sergej napsal:
Ja som riesil padaky na Stroma posvojom, sice sa mi nepodarili spravit obe strany rovnako, ale pre cestovneho turistu su lepsie ako napr. Givi, a na teren tiez, ale pre vaznejsi off by sa museli este upravit...


Co přesně Tě vede k tomu, že ty Tvé padáky jsou lepší než Givi?


zkus se někdy podívat na řízlou trubku z givi padáků, mě příjde že je to akorát parodie na trubku, ta stěna je jak plechovka od piva.helpless
 
www.bartus.eu
tobig
#62 Vytisknout diskuzi
Kutilství
Přidané 22-01-2012 18:28
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

bartus napsal:
Tarabys napsal:
Sergej napsal:
Ja som riesil padaky na Stroma posvojom, sice sa mi nepodarili spravit obe strany rovnako, ale pre cestovneho turistu su lepsie ako napr. Givi, a na teren tiez, ale pre vaznejsi off by sa museli este upravit...


Co přesně Tě vede k tomu, že ty Tvé padáky jsou lepší než Givi?


zkus se někdy podívat na řízlou trubku z givi padáků, mě příjde že je to akorát parodie na trubku, ta stěna je jak plechovka od piva.helpless


No, Tome, to bych zas netvrdil..... nevím jak to má stromík, ale givinou na TDMku jsem rozpáral práh kamarádovi na I 30cítce (nechtě...) a já si akorát odřel barvu.... možná lepší ocel...? určo to není normální "bláto" tř. 11.... hmm
 
bartus
#63 Vytisknout diskuzi
Kutilství
Přidané 22-01-2012 18:51
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 707
Založený: 11.07.10

já bych vinu hledal spíše u té i30-tky hilarious
já měl v ruce padáky givi z afriky které praskly při pádu a to teda byla opravdu parodie.
 
www.bartus.eu
Sergej
#64 Vytisknout diskuzi
Kutilství
Přidané 22-01-2012 19:03
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 274
Založený: 14.07.11

celkovo byvaju Givi slabsie ako Sw-motech,, kamarat ich mal na TA 700, aj na Tenere 660.. a tie Motechy vydrzali dost... teraz ale myslim nove Motechy, napr. stare Motechy na Vstroma stali zaprd.
 
motoblb
#65 Vytisknout diskuzi
Kutilství
Přidané 22-01-2012 19:27
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

tobig napsal:
bartus napsal:
Tarabys napsal:
Sergej napsal:
Ja som riesil padaky na Stroma posvojom, sice sa mi nepodarili spravit obe strany rovnako, ale pre cestovneho turistu su lepsie ako napr. Givi, a na teren tiez, ale pre vaznejsi off by sa museli este upravit...


Co přesně Tě vede k tomu, že ty Tvé padáky jsou lepší než Givi?


zkus se někdy podívat na řízlou trubku z givi padáků, mě příjde že je to akorát parodie na trubku, ta stěna je jak plechovka od piva.helpless


No, Tome, to bych zas netvrdil..... nevím jak to má stromík, ale givinou na TDMku jsem rozpáral práh kamarádovi na I 30cítce (nechtě...) a já si akorát odřel barvu.... možná lepší ocel...? určo to není normální "bláto" tř. 11.... hmm
Aspoň vidíš z čeho je ten hyundai dělaný,Bartus to ví a já to taky 10 dní pozorovalGrin
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
tobig
#66 Vytisknout diskuzi
Kutilství
Přidané 22-01-2012 21:26
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

Lepší je někdy nevědět.... hilarious
 
3X
#67 Vytisknout diskuzi
Kutilství
Přidané 22-01-2012 21:50
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

motoblb napsal:
Aspoň vidíš z čeho je ten hyundai dělaný,Bartus to ví a já to taky 10 dní pozorovalGrin


pak to mám být kvalitní, když tam každý pracuje jen 10 dní Grin
Chudáci Korejci, s takovou nikdy Japonce nedoženou secret
 
Waltr
#68 Vytisknout diskuzi
Kutilství
Přidané 22-01-2012 22:36
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 752
Založený: 14.05.10

Hele hoší ja mám opačnou zkušenost.
Železo- huindai i 30- 1:1
Co jsem to jenom chtěl....?
 
Tarabys
#69 Vytisknout diskuzi
Kutilství
Přidané 22-01-2012 23:24
Člen

Příspěvek: 385
Založený: 29.05.10

Sergej napsal:
To ze som to urobil pevnejsie, pouzity material je pevnejsi konktretne 11 523, a je vacsi priemer trubky a hrubsia stena trubky.
A odskusal som ich, ked som polozil motorku v nulovej rychlosti na stranu a ani sa nepohol,, ci Givi mi ohlo ku plastu.

Marek-thumbs upthumbs up

Já samozřejmě netvrdím, že je nemáš dobré nebo lepší, ale já na Stromku Givi mám, pádů jsem zažil vícero včetně dvou, kdy dostal padák opravdu pecku (plnou vahou-jednou na kameny, potom asfalt) a nemůžu říct ani popel, protože padáky se nijak nezdeformovaly - moto leželo přímo na nich.
Na oba tyto pády mám svědky, kteří jsou tady na fóru aktivní...Wink

Nicméně je fakt, že jsem často slyšel, že Givi není zárukou 100% kvality a hlavně "konzistence" kvality...
----------------------------------
"to je ON, mého srdce Strom..."
Můj web? Tady > www.tarabys.blogs...
 
Thymallus
#70 Vytisknout diskuzi
Kutilství
Přidané 23-01-2012 07:04
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 238
Založený: 16.05.10

To víš, ty máš ale giviny koupené s motorkou ze zahraničí. givi pro čr se dováží horší kvality...
nebo máš nějakou spešl edici "tarabys" bo jinak si to neumím vysvětlit, že už přežili to, co přežili...
a že tys to taky přežil - ty budeš taky napůl givi :-))))
Když je vůle, cesta se najde Wink
'http://www.atomer.sk/user/10316/upload/ftp_client/rajce.png'
 
Waltr
#71 Vytisknout diskuzi
Kutilství
Přidané 23-01-2012 08:50
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 752
Založený: 14.05.10

Myslím že tam hraje roli spousta faktorů, jak v provedení pádu, tak v případě provedení padáku.
Třeba pád na bok za jízdy je vlastně menší námaha pro padák než pád na bok ze stoje. Bavím se o směru k nádrži. Zpět k tématu, kutilové. Téma chytrolíni, je jinde. GrinGrin
Co jsem to jenom chtěl....?
 
Tarabys
#72 Vytisknout diskuzi
Kutilství
Přidané 23-01-2012 09:18
Člen

Příspěvek: 385
Založený: 29.05.10

@Waltr > no, a já je "otestoval" tak i tak...tongue
----------------------------------
"to je ON, mého srdce Strom..."
Můj web? Tady > www.tarabys.blogs...
 
bystricke
#73 Vytisknout diskuzi
Kutilství
Přidané 23-01-2012 09:34
Člen

Příspěvek: 638
Založený: 02.05.10

je garážový výrobce kutil,nebo nééééééééhmm
bystricke přiložený následující obrázek:


[193.35Kb]
 
www.begr.cz
Waltr
#74 Vytisknout diskuzi
Kutilství
Přidané 23-01-2012 11:07
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 752
Založený: 14.05.10

Ne. Pouze věci na své moto. Žádné prodeje a nákupy. O tobě to stejně každý ví.Wink , cpeš ty obaly od čokolády všude. Grin
Tarab, jasně...ale víš jak to je. Pak to tukneš a je to fuč. Ale bavil jsem se o tvých s Marcelem a vím o nich, ale třeba zese on je má přihlé. Zrovna u DL jsou ty origo nešťastné. Podle mě by to šlo ještě vylepšit. I když asi nebudou ůplně zlé po tvých zkušenostech.Shock
Co jsem to jenom chtěl....?
 
Marek_T
#75 Vytisknout diskuzi
Kutilství
Přidané 23-01-2012 11:43
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 590
Založený: 17.03.11

Tarabys napsal:
Sergej napsal:
To ze som to urobil pevnejsie, pouzity material je pevnejsi konktretne 11 523, a je vacsi priemer trubky a hrubsia stena trubky.
A odskusal som ich, ked som polozil motorku v nulovej rychlosti na stranu a ani sa nepohol,, ci Givi mi ohlo ku plastu.

Marek-thumbs upthumbs up

Já samozřejmě netvrdím, že je nemáš dobré nebo lepší, ale já na Stromku Givi mám, pádů jsem zažil vícero včetně dvou, kdy dostal padák opravdu pecku (plnou vahou-jednou na kameny, potom asfalt) a nemůžu říct ani popel, protože padáky se nijak nezdeformovaly - moto leželo přímo na nich.
Na oba tyto pády mám svědky, kteří jsou tady na fóru aktivní...Wink

Nicméně je fakt, že jsem často slyšel, že Givi není zárukou 100% kvality a hlavně "konzistence" kvality...


Ja mám tiež Givi a pri mojom zatiaľ jedinom väčšom páde pekne podržali..... Je síce pravda, že som ich potom musel trochu vyrovnať, ale to je asi tak všetko. Ochránili ako mali thumbs up
 
Sergej
#76 Vytisknout diskuzi
Kutilství
Přidané 23-01-2012 13:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 274
Založený: 14.07.11

Waltr napsal:
Myslím že tam hraje roli spousta faktorů, jak v provedení pádu, tak v případě provedení padáku.
Třeba pád na bok za jízdy je vlastně menší námaha pro padák než pád na bok ze stoje. Bavím se o směru k nádrži. Zpět k tématu, kutilové. Téma chytrolíni, je jinde. GrinGrin


pád za jazdy je pre padák namahavejsi, kvoli vacsej energi, lebo ides urcitou rychlostou,, a nemas padak namahany len z jednej strany- z boku ale z oboch- aj s predu, teda kombinovane namahanie..

Marek- ja som tiez pri havari dakoval padaku, lebo dost ochranil, ale ked mi z lahkeho padu ohne tak ze ho musim vyrovnavat, tak je menej vhodny, si predstav situaciu, si na dovolenke, drbne ti moto nabok, padak ti ohne,, na druhy den ti znova padne na ten isty bok, a uz mas poskodenu motorku.
Samozrejme ty co jazdia cestu a je mensia sanca ze im motorka padne ako tym co jazdia off, Givi je dobra volba Smile
 
qwert
#77 Vytisknout diskuzi
Kutilství
Přidané 23-01-2012 13:29
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Že se padák při pádu ohne je jen dobře.Kdyby byl super pevný tak se energie toho pádu přenese třeba až někam do rámu.Raději křivý padák než rám..
 
Sergej
#78 Vytisknout diskuzi
Kutilství
Přidané 23-01-2012 13:54
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 274
Založený: 14.07.11

qwert napsal:
Že se padák při pádu ohne je jen dobře.Kdyby byl super pevný tak se energie toho pádu přenese třeba až někam do rámu.Raději křivý padák než rám..


to je tiez pravda... Jednoducho povedane, sila potrebna na ohnutie/poskodenie padaku musi byt mensia ako sila ktora by mohla poskodit napr. rám..

Ale aj zalezi aj na druhu upevnenia, k ramu atd. a ktore casti budu naraz obsorbovat, Napr. keby som mal padak aj z 30mm rurky 5mm stena, a bolo by to zle upevnene, tak mi to je na prd, lebo napatie moze byt prenesene napr. aj do upevnenia kde by bola slaba skurtka a tu by prestrihlo..
 
Marek_T
#79 Vytisknout diskuzi
Kutilství
Přidané 23-01-2012 14:11
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 590
Založený: 17.03.11

To Sergej: Preto padám zásadne iba v okolí domova Grin
 
czunik
#80 Vytisknout diskuzi
Kutilství
Přidané 23-01-2012 15:03
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

a já zásadně padám jen jak je kolem 3X jinak se nepsokládámGrin
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 29

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.07 sekund 359,644,395 návštěv