29.3. 2024 13:08
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
podložka pod SPZ "CENDURO"
ddusann
#21 Vytisknout diskuzi
Přidané 18-10-2011 13:09
Člen

Příspěvek: 87
Založený: 27.05.10

prezi ... jen mne doslo, ze znamej nechaval delat neco podobneho, ale protoze to potreboval jako "reklamu" takze aby ho to vyslo co nejlevneji, tak si nechal udelat jen nalepky. a ty lepil na podlozky...
 
Marek_T
#22 Vytisknout diskuzi
podložka pod SPZ "CENDURO"
Přidané 18-10-2011 17:44
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 590
Založený: 17.03.11

ddusann napsal:
prezi ... jen mne doslo, ze znamej nechaval delat neco podobneho, ale protoze to potreboval jako "reklamu" takze aby ho to vyslo co nejlevneji, tak si nechal udelat jen nalepky. a ty lepil na podlozky...


Toto schvaľujem.
Na Slovensku máme totiž iné rozmery značiekhelpless
 
Roman2bk
#23 Vytisknout diskuzi
podložka pod SPZ "CENDURO"
Přidané 18-10-2011 21:10
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 345
Založený: 05.09.11

Navrhuji petici, aby jsme i v ČR měli stejně malé a krásné SPZtky, jako bratia zo slovenska. Hej! thumbs up
 
www.koprivnicti-motorkari.xf.cz/roman
Roman2bk
#24 Vytisknout diskuzi
podložka pod SPZ "CENDURO"
Přidané 18-10-2011 21:13
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 345
Založený: 05.09.11

bystricke napsal:
cenduro hospoda
cenduro čepice
cenduro mikina
cenduro nálepka
cenduro otvírák
cenduro triko
hmm
chybí mi tu jencomfort
cenduro servis
motorový olej cenduro 10W 40
benzín N 95 cenduro
Grin


čekal jsem že někdo napíše, že tu chybí už jen cenduro tanga Grin
 
www.koprivnicti-motorkari.xf.cz/roman
prezi
#25 Vytisknout diskuzi
podložka pod SPZ "CENDURO"
Přidané 19-10-2011 00:37
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4023
Založený: 20.04.10

...díky za všechny "cenduronápady" z první strany diskuze Grin

to ddusann: dík za tip, ale mám obavu, že samolepka na podložce nebude mít potřebnou odolnost ...nevím helpless

to Marek Turan: na "Vítání jara" jsem na slovenských strojích viděl 3 různé rozměry poznávacích značek Shock ...tak jak to tedy u vás je?


...počkám do konce října, zda se sejdou objednávky na stanovený minimální počet (25ks)

...pokud ano, podložky nechám vyrobit ...pokud ne, myšlenku s lehkým srdcem opustím a vrhnu se na ta tanga pro Romana Grin
 
www.CENDURO.cz
bystricke
#26 Vytisknout diskuzi
podložka pod SPZ "CENDURO"
Přidané 19-10-2011 01:10
Člen

Příspěvek: 638
Založený: 02.05.10

Roman2bk napsal:
bystricke napsal:
cenduro hospoda
cenduro čepice
cenduro mikina
cenduro nálepka
cenduro otvírák
cenduro triko
hmm
chybí mi tu jencomfort
cenduro servis
motorový olej cenduro 10W 40
benzín N 95 cenduro
Grin


čekal jsem že někdo napíše, že tu chybí už jen cenduro tanga Grin


mě to připadá jako takové lehké vyplachování mozkůsecretvšeho moc škodí a tady to začíná smrdět extrémem,dávno to není to,pro co to bylo určeno,proto se snažím nato poukázat
 
www.begr.cz
refi
#27 Vytisknout diskuzi
podložka pod SPZ "CENDURO"
Přidané 19-10-2011 06:14
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

bystřo, cítím to stejně, mluvíš mi ze srdce, všeho moc škodí thumbs up ale taky si říkám, že kdo to chce, ať to má, kdo nechce, povinností to není Wink teda zatím GrinGrin
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
Roman2bk
#28 Vytisknout diskuzi
podložka pod SPZ "CENDURO"
Přidané 19-10-2011 06:40
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 345
Založený: 05.09.11

bystricke - jo, chápu.
V opačném případě by bylo na místě nabídnout edici cenduro hliníkových kufrů Smile

prezi - dělal jsme si legraci, jiank je mi jasné proč endůristi nepotřebují tanga. Značky zakryjí bahnem Wink
A co cenduro trenky? Že by na boku byl zobrazený motorkář, od zadního kola by odlitávala hlána a celá zadní strana byla hnědá... aspoň by pak nešlo poznat, že dotyčný měl takovou krizovku, že se z toho pos..... Grin

jinak teď vážně, zkus se v té firmě zeptat, jestli nedělají i slovenský rozměr
i když... jestli mají 3 různé rozměry, jako že si ty značky razí každý okres jiné.... Grin tak bude stačit jen kus rovného plastu, který si každý ořeže a vyvrtá do něj díry podle své značky a hotovo thumbs up Smile
 
www.koprivnicti-motorkari.xf.cz/roman
albert
#29 Vytisknout diskuzi
podložka pod SPZ "CENDURO"
Přidané 19-10-2011 07:31
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 416
Založený: 26.05.10

....sa mi tak zdá, že máme len dva rozmery na moto hmm
 
www.motorestugaborikov.com
3X
#30 Vytisknout diskuzi
podložka pod SPZ "CENDURO"
Přidané 19-10-2011 08:22
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

bystricke napsal:

mě to připadá jako takové lehké vyplachování mozkůsecretvšeho moc škodí a tady to začíná smrdět extrémem,dávno to není to,pro co to bylo určeno,proto se snažím nato poukázat


taky se mi vytrácí význam, ale třeba když posloucháš nějakou písničku pořád dokola, tak tě přestane bavit a o to asi jde hmm, ale byla by to škoda
 
buboGS
#31 Vytisknout diskuzi
podložka pod SPZ "CENDURO"
Přidané 19-10-2011 08:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 233
Založený: 21.02.11

Břeťo, nenech se odradit, nápad je to dobrý. Jestli to zrovna teď někdo nechce nebo nepotřebuje ještě neznamená, že to je hloupost Wink

Proč bych měl mít na motorce podložku s reklamou na nějaký motobazar, když tam může být CENDURO, no néé helpless

Nálepky jsem kdysi taky poptával, tvrdili mi, že to vydrží cca dva roky. Je to taky varianta. Ta nálepka (tištěná) se přelaminuje nějakou UV odolnou folii a pak to vydrží i nějaké to CENDURO počasí a zacházení (prý).
BMW GS = stroj na radost
 
3X
#32 Vytisknout diskuzi
podložka pod SPZ "CENDURO"
Přidané 19-10-2011 08:33
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

bubo, nikoho neodrazujeme, to jsi nepochopil Wink

je to skvělý nápad a kdo jezdí po asfaltu a leští, tak si podložku i užije. Já osobně mám na moto pouze černou (a stále od bahna), aby mi neupadla SPZ a novou si kupovat nechci, protože výkon motorky to nezvýší Grin
 
jencekgs
#33 Vytisknout diskuzi
podložka pod SPZ "CENDURO"
Přidané 19-10-2011 08:50
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Já třeba nemám žádnou a značku mám našroubovanou natvrdo a plastový rámeček nechci. Všichni o mě ví že nemám plasty rádSad A občas leštím pro pípadné rýpalysecret

Já si třeba myslím že zrovna ta podložka je dobrý nápad pro toho kdo ji už má a má tam něco co nechce a nechce ji mít od bahna jako 3xcomfort .

To 3x: Jiří kdyby jsi si podložku pořídil, tak ti Břeťa bude ten plast čistit Grin

S Rablenkou cestou necestou
 
3X
#34 Vytisknout diskuzi
podložka pod SPZ "CENDURO"
Přidané 19-10-2011 09:12
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

to jencek: možná ti prezi vyková ze železa Grin
ale napíšu ti, jak to vidím. Je tu rozjeté vlákno "dresy", o které mají lidi zájem a jsou i praktické, ale nic se už dlouho v tom směru neposunulo, ale objeví se další nápad na placky pod značky. Dres si lidi koupí a budou v něm i jezdit, protože to je funkční věc. Jestli mám nebo nemám podložku je mi jedno, krom toho mi jí dají v každém servise ZDARMA, abych já vozil právě jejich REKLAMU. Podívej se třeba na svoji motorku, kolik tam máš nálepek CENDURO a k tomu si tam ještě přidej podložku pray. Je to o vkusu každého jednotlivce. Já to píšu za sebe a proto nemám na motorce ani reklamu prodejce-servisu, i když jsem s nimi maximálně spokojený. Nechci mít motorku, jako reklamní leták.
Na toto fórum chodím, protože tu najdu stejně "postižené" lidi, jako jsem já a někdy zažertujeme, jindy se pobavíme vážně a nebo si poradíme a předáme své zkušenosti. Wink
 
refi
#35 Vytisknout diskuzi
podložka pod SPZ "CENDURO"
Přidané 19-10-2011 09:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

kecko, jsem tě nedávno viděla stát před firmou Bahenní závody s.r.o., tak neříkej, že na motorce nevozíš reklamu Grin cpeš si ji dokonce i do špalků Grin
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
3X
#36 Vytisknout diskuzi
podložka pod SPZ "CENDURO"
Přidané 19-10-2011 09:27
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

Grin a kdyby jen tam, nedávno jsem měl bahno i v botách hilarious
 
3X
#37 Vytisknout diskuzi
podložka pod SPZ "CENDURO"
Přidané 19-10-2011 09:30
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

teď mě napadlo založit sekci BENDURO, pouze pro bahňáky a jejich sympatizanty GrinGrin

edit: samozřejmě to bude podskupina CENDURA
Upravil 3X dne 19-10-2011 09:32
 
jencekgs
#38 Vytisknout diskuzi
podložka pod SPZ "CENDURO"
Přidané 19-10-2011 10:02
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Jiřiku máš pravdu pravdu s reklama. Já měl na nádrži nálepky nějakého motobazaru v něměcku a protože jsem je nechtěl, nechal jsem udělat nápisy Rablenka.
Venduto mám jednou ma kardanu, protože se mi to tam hodně líbí a jednou na topu. Oba jsou to poze nápisy a mám je spíš proto, že když se s někým potkám, aby věděl že jsem na cenduru.
Dále mám na zástěrce nálepku BMW.gs z téhož důvodu. (je sice odřená z albánie jak si záštěrka škrtala o rámy kufrů.
Ostatní nálepky jsou už jen reflexní smailici. Jo a na bočních kufrech mám reklamu na Begry, ale to jen z lásky ke ZdendoviGrin

Myslím si že cenduru nedělám reklamu. Jsem za ty stránky rád, ale taky bych nechtěl mít motorku polepenou jako reklamní motorku na cenduro. Nemám ani vylepené nálepky z cenduro setkání, i když o tom uvažuju, protože jsem si poškrábal plexoWink

Ale máš pravdu, že dres je důležitější a hlavně funkční "reklamní předmět"

PS: Vezmeš do Bendura i leštěnkáře, i když na babím létě jsem byl za drsoně ne??Grin

S Rablenkou cestou necestou
 
3X
#39 Vytisknout diskuzi
podložka pod SPZ "CENDURO"
Přidané 19-10-2011 10:39
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

jasně, benduro je otevřené všem a ty budeš čestný předseda, protože jsi měl na babím létě nejšpinavější motorku.

Na motorce mám taky označení firem, které vyrobily doplňky, které používám Wink a BEGRy bych prezentoval stejně, protože jsou kvalitní.

a vidím, že zbytek používáš na zakrytí šrámů Grin. Prostě souhlasím s Bystřou, jsme lidi, ne cenduráci
 
refi
#40 Vytisknout diskuzi
podložka pod SPZ "CENDURO"
Přidané 19-10-2011 10:58
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

jencekgs napsal:


PS: Vezmeš do Bendura i leštěnkáře, i když na babím létě jsem byl za drsoně ne??Grin


spolek drsoňů už jsem založila já!!! ale tak jo, beru tě Grin
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 43

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.05 sekund 356,158,675 návštěv