24.4. 2024 22:45
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ :: ČESKO A SLOVENSKO
 Tisk diskuze
Touratech Czech TRAVEL EVENT
TomasTT
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 01-04-2011 15:09
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 560
Založený: 28.03.11

Rád bych vás pozval na 3. ročník (v ČR) festivalu pro příznivce cestování na motocyklech (adventure i touring), který se jmenuje Touratech Travel Event 2011.
Možná někteří z vás byli na některém předchozím ročníku nebo navštívili tuto akci v zahraničí, každopádně jde o "sraz" lidí, kteří na motorkách cestují a nebo mají rádi takový styl ježdění a chtějí se dozvědět něco nového, projet se (pro příznivce offroad máme pochopitelně jiný program než pro lidi, kteří přijedou na víceméně silniční motorce se spolujezdkyní) a večer se seznámit s novými lidmi, popovídat třeba u táboráku nebo se podívat na nějaké promítání cestovatelů. Bude tam řada workshopů a prezentací našich partnerů, bude k vidění dakarská rallye technika, na akci přijede několik účastníků rallye Dakar se kterými můžete popovídat a něco se od nich naučit, bude tam workshop pro fotografy i kameramany, kteří chtějí zlepšit své dovednosti při natáčení cestopisů apod. Zkrátka akce pro ty, kteří cestují nebo chtějí cestovat a chtějí se pobavit a třeba načerpat nějaké nové informace, zkušenosti nebo i tipy na cesty po světě. Uvidíte pochopitelně demo stroje Touratech i našich partnerů, bude možnost vyzkoušet si nové předváděcí motocykly BMW z Inveltu a projet se na nich můžete třeba i v testovacím oblečení Stadler, abyste zkusili, jak to funguje v praxi.
Celá akce je zdarma, platí se jen ubytování a jídlo (kromě sponzorského jídla v sobotu).

Registrace a informace (průběžně budeme doplňovat a upravovat program) zde:
http://www.touratech.cz/html/trave_event_2011.html

'http://www.touratech.cz/Plakat_TA2011-1200px.jpg'
Upravil TomasTT dne 12-04-2016 19:50
Tomáš Kocanda
touratech@touratech.cz
www.touratech.cz
 
www.touratech.cz
oldsandal
#2 Vytisknout diskuzi
Touratech Czech TRAVEL EVENT
Přidané 06-04-2011 18:32
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 262
Založený: 06.07.10

Tomáši mohl bys napsat víc informací k specializovaným workshopům? Nikdy jsem na podobné akci nebyl blushing . To jako že se třeba učí zacházení s GPS? Nebo se porovnávaji ruzné typy a modely? Omlouvám se ale razím zásadu že když nevím tak se zeptám Cool.
CENDURO !!!
 
nuclearB
#3 Vytisknout diskuzi
Touratech Czech TRAVEL EVENT
Přidané 09-05-2011 16:35
Člen

Příspěvek: 108
Založený: 30.01.11

Jedete někdo na tuhle akci? Četl jsem program a vypadá to, že po dlouhé době se rýsuje akce, která vypadá zajímavě. Pokud bude počasí přát, tak to dám.
Triumph Tiger 800 XC
 
http://nuclearb.rajce.idnes.cz/
ddusann
#4 Vytisknout diskuzi
Touratech Czech TRAVEL EVENT
Přidané 09-05-2011 20:45
Člen

Příspěvek: 87
Založený: 27.05.10

chtel bych se tam v sobotu otocit...uvidim...Wink zalezi na pocasi
 
TomasTT
#5 Vytisknout diskuzi
Touratech Czech TRAVEL EVENT
Přidané 17-05-2011 19:41
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 560
Založený: 28.03.11

Fotky z akce jsou zde:
https://picasaweb...directlink

Video z pohledu vítězného jezdce XL Rallye je zde:

http://www.youtub...r_embedded
http://www.youtub...r_embedded

Účast byla přes 150 motorek (40 z toho přijelo bez registrace v průběhu soboty, drtivá většina na demo ride BMW a zkoušení oblečení Stadler). Offroad a touring byl přibližně půl napůl.
Podle nás to byla pohodová akce, jen mě mrzí neúčast resp. naprostý nezájem o workshopy v neděli, které v uplynulých letech byly docela hojně navštěvované ale alespoň se dělala diagnostika a upgrade F4 atd. V neděli to bylo všechno ovlivněné hnusným počasím, to je fakt... Tak třeba příště.

Tomáš Kocanda
touratech@touratech.cz
www.touratech.cz
 
www.touratech.cz
TomasTT
#6 Vytisknout diskuzi
Touratech Czech TRAVEL EVENT
Přidané 17-05-2011 19:46
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 560
Založený: 28.03.11

oldsandal: mrzí mě, že jsem si dotazu nevšiml dřív. workshopy fungují tak, že je tam nějaký lektor (třeba letos jsme měli profesionálního fotografa a profesionálního kameramana), kteří by řekli něco k tématům (jak fotit lepší fotky z cest, jak natáčet lepší video na cestách). Ukázali by nějakou techniku, řekli něco z toho, co se třeba učí na škole (kameraman je absolvent FAMU) a třeba byste věděli, jak střídat záběry, jak si hrát s hloubkou ostrosti nebo jak nepodělat hezkou fotku vestavěným bleskem apod... To bývá tak obvykle 50% času a zbytek se dělá formou otázky a odpovědi a praktické ukázky. U navigací děláme workshopy tak, že ukážeme prakticky všechny navigace, které jsou na motorce použitelné, ukážeme jak se liší displeje na denním světle, jak se dají konfigurovat a co má která za výhody a nevýhody, jak se chovají při simulaci stejné trasy apod. A zase - otázky a odpovědi. Měl jsem tam počítače s programy, dalo se porovnat různé mapy včetně exotiky, podívat se na rastrové mapy v porovnáním s různými amatérskými atd...
Tomáš Kocanda
touratech@touratech.cz
www.touratech.cz
 
www.touratech.cz
barvajs
#7 Vytisknout diskuzi
Touratech Czech TRAVEL EVENT
Přidané 17-05-2011 23:12
Člen

Příspěvek: 132
Založený: 27.08.10

Škoda toho termínu, loni se to krylo s Erzbergem, letos jsem dal přednost Krocanovi v Jizerkách. Tak snad příští rok...helpless
SUZUKI V-Strom 650
 
TomasTT
#8 Vytisknout diskuzi
Touratech Czech TRAVEL EVENT
Přidané 18-05-2011 20:53
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 560
Založený: 28.03.11

Vyhlásili jsme to v listopadu, dřív to nemělo smysl (musíme vědět jak to plánují okolní země aby byla šance dostat sem nějaké zajímavé motorky na ukázku). Bylo by pro nás asi horší, kdybysme šli termínově proti sobě se Slovenskem apod. Ostatní neovlivním, krocan asi nebyl problém ale akce bmwgs.cz byla vyhlášená dávno potom a je to škoda, protože někteří lidi by jeli na obě akce... My jsme ale spokojení, bylo tam 150 motorek, kolem stovky předregistrovaných a ohlasy jak na offroad, tak na silniční "projížďky krajinou" jsou kladný a lidem se to líbilo. Kdo chtěl asi zakalit, tak to nebylo úplně to pravé místo (i když v noci u ohně bylo pár lidí slušně na kaši) ale třeba oproti loňsku byla účast na promítáních na maximu, co se do té naší místnosti vejde a to jsem nečekal. Takže za nás super.
Tomáš Kocanda
touratech@touratech.cz
www.touratech.cz
 
www.touratech.cz
barvajs
#9 Vytisknout diskuzi
Touratech Czech TRAVEL EVENT
Přidané 19-05-2011 22:54
Člen

Příspěvek: 132
Založený: 27.08.10

Jasně, s těma termínama je to vždycky těžký, zvlášť u akcí takového rozsahu. Byl jsem na prvním ročníku a super, hlavně ten orienťák cestou na off trať a ježdění na ní. Letos jsem chtěl jet, ale nakonec jsem dal přednost Krocanovi. Zaoffroudili jsme tam taky pěkně a věděl jsem že tam potkám spoustu známejch, se kterejma se jinak nepotkám. Takže i společensky taky dobrý. Ale jinak bych byl jeden z těch, co by jeli na obě akce, pokud by se nekryly. Tak jak jsem psal, snad to vyjde příští rok.
SUZUKI V-Strom 650
 
TomasTT
#10 Vytisknout diskuzi
Touratech Czech TRAVEL EVENT
Přidané 07-09-2015 01:02
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 560
Založený: 28.03.11

Krátké video ohlédnutí za naším srazem... sestříhané jako pozvánka na příští ročník..

[youtube]muxIs5BA7IY[/youtube]
Tomáš Kocanda
touratech@touratech.cz
www.touratech.cz
 
www.touratech.cz
snelcuk
#11 Vytisknout diskuzi
Touratech Czech TRAVEL EVENT
Přidané 07-09-2015 11:31
Člen

Příspěvek: 1276
Založený: 20.10.11

Mohlo to být delší. Víc videa z akce.
 
TomasTT
#12 Vytisknout diskuzi
Touratech Czech TRAVEL EVENT
Přidané 07-09-2015 13:07
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 560
Založený: 28.03.11

Jak bude chvilka času (v zimě?) sestříhám prodlouženou verzi. Nejdřív jsme chtěli udělat tuhle kratší, protože si myslíme že delší nebude pro lidi, kteří tam nebyli, moc zajímavá. Materiálu máme dost - našeho i od účastníků, tak to nebude problém natáhnout... Jen ten čas kde brát...
Tomáš Kocanda
touratech@touratech.cz
www.touratech.cz
 
www.touratech.cz
TomasTT
#13 Vytisknout diskuzi
Touratech Czech TRAVEL EVENT
Přidané 12-04-2016 19:50
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 560
Založený: 28.03.11

Travel Event 2016 - spuštěné registrace...
Většinu základních informací o akci a programu a registrace najdete zde:
Další detaily budeme přidávat později.
Zásadní změnou oproti minulým ročníkům je že se pojede jedna navigační soutěž bez rozlišení offroad nebo silnice. Každý může jet tak, jak mu bude vyhovovat (poměr silnice/off). Kromě toho bude na akci dovednostní soutěž typu TROPHY, kde se každý může předvést, jak umí ovládat motorku v různých situacích.

http://www.tourat...
Tomáš Kocanda
touratech@touratech.cz
www.touratech.cz
 
www.touratech.cz
snelcuk
#14 Vytisknout diskuzi
Touratech Czech TRAVEL EVENT
Přidané 13-04-2016 11:49
Člen

Příspěvek: 1276
Založený: 20.10.11

clap
 
TomasTT
#15 Vytisknout diskuzi
Touratech Czech TRAVEL EVENT
Přidané 14-04-2016 15:14
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 560
Založený: 28.03.11

Aktualizovaný program....
http://www.tourat...
Tomáš Kocanda
touratech@touratech.cz
www.touratech.cz
 
www.touratech.cz
Zafod
#16 Vytisknout diskuzi
Touratech Czech TRAVEL EVENT
Přidané 14-04-2016 16:15
Člen

Příspěvek: 16
Založený: 15.04.13

To znamená, že se nepojede roadbookovka ?
 
TomasTT
#17 Vytisknout diskuzi
Touratech Czech TRAVEL EVENT
Přidané 14-04-2016 16:41
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 560
Založený: 28.03.11

Zafod napsal:
To znamená, že se nepojede roadbookovka ?


Ne. Bude to geocaching ale trošku jinak.. Bude potřeba přemýšlet o trase... a ke slovu přijdou dokonce mapy.
Tomáš Kocanda
touratech@touratech.cz
www.touratech.cz
 
www.touratech.cz
Cidas
#18 Vytisknout diskuzi
Touratech Czech TRAVEL EVENT
Přidané 14-04-2016 16:41
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 235
Založený: 15.05.11

Bohužel je to tak. A já se letos po krátké přestávce opět osmělil... Sad
"Míra dálky je toulka..."
 
TomasTT
#19 Vytisknout diskuzi
Touratech Czech TRAVEL EVENT
Přidané 14-04-2016 17:05
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 560
Založený: 28.03.11

Bylo to prostě v té lokalitě fakt špatný. Květen - plno turistů a cyklistů (navíc zrovna pochod praha prčice z milionu míst včetně cyklo) a když pošleš 50 motorek na identickou trasu, tak to znamená konflikty, stížnosti atd. Takže jsme se museli rozhodnout jestli to udělat jinde, kde by třeba ta rallye tak nevadila ale je tam všechno ostatní blbě (prostory, jídlo..) nebo se vykašlat na rallye a udělat to jinak, kde nebude vadit že pojede třeba 100 lidí, protože by neměli jet stejnou trasu a stejný body v jednom okamžiku a bodů bude tolik, že nepůjde ve vymezeném čase projet všechny. Tak se to trošku rozptýlí a hlavně - když někdo pojede off, jede na základě vlastního rozhodnutí, protože k tomu bodu se mohl dostat i jinak - delší cestou.
Tomáš Kocanda
touratech@touratech.cz
www.touratech.cz
 
www.touratech.cz
Zafod
#20 Vytisknout diskuzi
Touratech Czech TRAVEL EVENT
Přidané 14-04-2016 17:33
Člen

Příspěvek: 16
Založený: 15.04.13

Chápu. Je fakt, že konfliktů přibývá. Sice to bylo minulý týden na HP v pohodě, ale na HP na podzim jsme si každý den povídali s orgány. A riskovat ve vašem případě, že se nějakej jouda prokecne, že to pořádá Touratech .... notabene, když máte otevřené přihlašování.
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 51

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.05 sekund 359,799,795 návštěv