25.4. 2024 00:35
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: VOLNÁ TÉMATA :: COKOLI
 Tisk diskuze
CENZURA CENDURA
3X
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 04-03-2011 08:10
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

zdá se mi to nebo někdo úmyslně vymazal naše příspěvky v inzertním vlákně parina?

Sad
 
Slam
#2 Vytisknout diskuzi
CENZURA CENDURA
Přidané 04-03-2011 08:21
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 154
Založený: 04.09.10

...nezdá... Angryfinger
Z integrálky na fízla neplivneš...

Slam...
 
slam.estranky.cz
refi
#3 Vytisknout diskuzi
CENZURA CENDURA
Přidané 04-03-2011 08:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

asi jste hoši zlobili Grin a to ještě budete na cenduro vítání klečet na hrachu Grin
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
tobig
#4 Vytisknout diskuzi
CENZURA CENDURA
Přidané 04-03-2011 08:58
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

To snad nééééé.... smazano? a proč? takový zásah pokládam za krajně ubohý.... Sad

 
prezi
#5 Vytisknout diskuzi
CENZURA CENDURA
Přidané 04-03-2011 09:48
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4026
Založený: 20.04.10

...ano, smazal jsem příspěvky v inzerci ...omlouvám se, ale pro nedostatek času nemohu vysvětlit své důvody speciální obhajobou a proto si pomůžu citaci z pravidel stránek:

"Provozovatel webu, postupujíc podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, v souladu s dobrými mravy a v nejlepší snaze o zachování úrovně fóra, má právo mazat, upravovat a přemisťovat témata či příspěvky bez toho, aby musel svou činnost komukoli zdůvodňovat."

PS: Cenduro se snažím dělat jak nejlépe dovedu
 
www.CENDURO.cz
Barney
#6 Vytisknout diskuzi
CENZURA CENDURA
Přidané 04-03-2011 10:21
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1102
Založený: 02.05.10

Když jsme u té cenzury, silně se mi nelíbí cenzura slov. Některá slova chápu, ale filtr je nastaven dost nešťastně:

prouky napsal:
tohle má být namířeno především na jezdce supersportů- ale co když si chce někdo dvacetiletý jen tak ****lat na harleyi?, spadne do toho taky!

p.r.d.l.a.t. je sprostý slovo? jejda, jejda

Upravil Barney dne 04-03-2011 10:22
„Jedeme zkratkou pánové. Je to sice dál, ale zato horší cesta...“
DR 350 S
 
jencekgs
#7 Vytisknout diskuzi
CENZURA CENDURA
Přidané 04-03-2011 10:43
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Nestihl jsem vidět příspěvky co zřejmě napsal 3iksák, ale jestli je to placená reklama, tak ať není c diskuzi ale jako reklama viz Begr a pardál.
Moc se mi nelíbí taková komerce. Ale ty jsi tady šéf. Podle tvých odpovědí ve vedlejším vlákně se Jirka ptal možná trochu ironicky na věci kolem motorek.
S Rablenkou cestou necestou
 
Stenly
#8 Vytisknout diskuzi
CENZURA CENDURA
Přidané 04-03-2011 11:04
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 325
Založený: 12.10.10

Jo, cenzura , beru, ale prodej motorek by třeba nebyl špatný v samostatným vláknu PRODÁM. Takhle musíš otevírat íce stránek, abys zjistil co je aktuelní na pokec. Pokud dobře inzerent platí, tak je to olrajt. Je fakt , že my ostatní tu pokecávéme gratis. ale pro to se to zase dělá.....
Stenly - motocyklista varnsdorfský
 
qwert
#9 Vytisknout diskuzi
CENZURA CENDURA
Přidané 04-03-2011 11:20
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

prezi napsal:
...ano, smazal jsem příspěvky v inzerci ...omlouvám se, ale pro nedostatek času nemohu vysvětlit své důvody speciální obhajobou a proto si pomůžu citaci z pravidel stránek:

"Provozovatel webu, postupujíc podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, v souladu s dobrými mravy a v nejlepší snaze o zachování úrovně fóra, má právo mazat, upravovat a přemisťovat témata či příspěvky bez toho, aby musel svou činnost komukoli zdůvodňovat."

PS: Cenduro se snažím dělat jak nejlépe dovedu


Nemáš se vůbec za co omlouvat.Postupoval jsi naprosto správně..
 
3X
#10 Vytisknout diskuzi
CENZURA CENDURA
Přidané 04-03-2011 11:27
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

prezi napsal:
...ano, smazal jsem příspěvky v inzerci ...omlouvám se, ale pro nedostatek času nemohu vysvětlit své důvody speciální obhajobou a proto si pomůžu citaci z pravidel stránek:

"Provozovatel webu, postupujíc podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, v souladu s dobrými mravy a v nejlepší snaze o zachování úrovně fóra, má právo mazat, upravovat a přemisťovat témata či příspěvky bez toho, aby musel svou činnost komukoli zdůvodňovat."

PS: Cenduro se snažím dělat jak nejlépe dovedu


použiju slova z jednoho filmu: "TO JE HNUS VELEBNOSTI".

Nikdo z diskutujících NEPORUŠIL pravidla tohoto fóra, to je opravdu ubohé, co se stalo. Někteří se jen ptali na zaplacení inzerce, protože pari to "zaplevelil" inzercí.

Je zákaz vstupovat do placených vláken? ASI ANO. Bude vhodné, když si taková vlákna prezi zvýrazníš.

Stenly napsal:
....
Je fakt , že my ostatní tu pokecávéme gratis. ale pro to se to zase dělá.....


pokud tu nebudeme zadarmo diskutovat, asi tady nebude ani nikdo inzerovat Sad
 
Thymallus
#11 Vytisknout diskuzi
CENZURA CENDURA
Přidané 04-03-2011 12:16
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 238
Založený: 16.05.10

Mno... taky mi přišla cenzura celkem zbytečná - nikdo nikoho nenapadal a i když byly některé příspěvky trošku pichlavé, tak se žádné pravidlo neporušilo.
Nemám nic proti inzerci, ale co mohl parino čekat, když tady dal tak deset inzerátů za sebou, které na každého vybafly hned na první straně.
Jsem si napoprvé myslel, že jde o spam :-)
Když je vůle, cesta se najde Wink
'http://www.atomer.sk/user/10316/upload/ftp_client/rajce.png'
 
Stenly
#12 Vytisknout diskuzi
CENZURA CENDURA
Přidané 04-03-2011 14:31
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 325
Založený: 12.10.10

Tak si myslím, že když se budou vlákna , co nejsou od Pari -ho rychle doplňovat a budem hodně diskutovat ..., tak ty jeho budou pořád na dalších stránkách až vzadu....clap
Stenly - motocyklista varnsdorfský
 
3X
#13 Vytisknout diskuzi
CENZURA CENDURA
Přidané 04-03-2011 14:37
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

Stenly napsal:
Tak si myslím, že když se budou vlákna , co nejsou od Pari -ho rychle doplňovat a budem hodně diskutovat ..., tak ty jeho budou pořád na dalších stránkách až vzadu....clap


GrinGrinthumbs up
 
robert_zl
#14 Vytisknout diskuzi
CENZURA CENDURA
Přidané 04-03-2011 14:38
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 295
Založený: 10.06.10

Já jenom takový skromný dotaz, abych tomu rozuměl.... pochopil jsem to tak, že Pari prodává svoji motorku. Musím platit i když chci inzerovat prodej něčeho svého?
Nebo jenom když na to budu mít živnost?
Jako třeba když vyrobím sto kusů zlaté zadní špice do kola a budu to prodávat? Musím zaplatit?
Jenom se ptám, mám v tom nějaký chaos...

Díky
 
www.onicem.cz
refi
#15 Vytisknout diskuzi
CENZURA CENDURA
Přidané 04-03-2011 14:41
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

mi pariho inzertní vlákna nevadí, jen bych na jeho místě s jejich úspěšností nepočítala právě proto, že opravdu zapadnou a pokud někdo nezareaguje, tak jsou mimo první náhled. banner tady má a je vidět v nějaké frekvenci zobrazení, takže má asi větší smysl. je jasné, že je to jen jeho věc a věc preziho, jak si to na tomto webu s inzercí představuje. na druhé straně jsou tu ale uživatelé, kteří tvoří návštěvnost a od té se odvíjí i úspěšnost inzerce. takže vše nějak v rovnováze, každý by měl mít svůj prostor a uživatel by podle mně neměl cítit, že je tu jen jako prostředek k výdělku, což třeba já bohužel občas takhle vnímám ...
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
3X
#16 Vytisknout diskuzi
CENZURA CENDURA
Přidané 04-03-2011 14:41
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

Robert_ZL napsal:
Já jenom takový skromný dotaz, abych tomu rozuměl.... pochopil jsem to tak, že Pari prodává svoji motorku. Musím platit i když chci inzerovat prodej něčeho svého?
Nebo jenom když na to budu mít živnost?
Jako třeba když vyrobím sto kusů zlaté zadní špice do kola a budu to prodávat? Musím zaplatit?
Jenom se ptám, mám v tom nějaký chaos...

Díky


kdyby to prezi nesmazal, tak tam byla i pariho odpověď, že se tím živí a proto je to placená inzerce
 
3X
#17 Vytisknout diskuzi
CENZURA CENDURA
Přidané 04-03-2011 14:48
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

refi napsal:
mi pariho inzertní vlákna nevadí, jen bych na jeho místě s jejich úspěšností nepočítala právě proto, že opravdu zapadnou a pokud někdo nezareaguje, tak jsou mimo první náhled. banner tady má a je vidět v nějaké frekvenci zobrazení, takže má asi větší smysl. je jasné, že je to jen jeho věc a věc preziho, jak si to na tomto webu s inzercí představuje. na druhé straně jsou tu ale uživatelé, kteří tvoří návštěvnost a od té se odvíjí i úspěšnost inzerce. takže vše nějak v rovnováze, každý by měl mít svůj prostor a uživatel by podle mně neměl cítit, že je tu jen jako prostředek k výdělku, což třeba já bohužel občas takhle vnímám ...


já to vnímám stejně clap a přišlo mi to v danou chvíli, jako inzertní server, protože člověk musí vlákna, co jej zajímají lovit v historii. Je mi jedno, za co se tu platí a kdo platí, bartus se jen slušně zeptal.
 
ivan66
#18 Vytisknout diskuzi
CENZURA CENDURA
Přidané 04-03-2011 15:54
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1415
Založený: 12.06.10

Co se děje, co se děje přišel jsem o něco?zipitFrown
 
Stenly
#19 Vytisknout diskuzi
CENZURA CENDURA
Přidané 04-03-2011 15:56
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 325
Založený: 12.10.10

ivanversys napsal:
Co se děje, co se děje přišel jsem o něco?zipitFrown

To musíš na celý vlákno. Trochu jsme byli vyjevený ze spousty inzerátu na BMW..ale sám velký PREZI nasadil pořádek...Angry
Stenly - motocyklista varnsdorfský
 
JT
#20 Vytisknout diskuzi
CENZURA CENDURA
Přidané 04-03-2011 16:19
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 23
Založený: 16.05.10

Pokud si admin nepřeje,aby se členové vyjadřovali k určítým tématum měl by je zamčít.Nebo je nějak označit.'http://d26ya5yqg8yyvs.cloudfront.net/ne_nau.gif'
'http://www.bmwgs.cz/forum/attachments/2010/m/mujgif.gif'
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 46

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.05 sekund 359,817,110 návštěv