29.3. 2024 16:59
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ :: OFF ROAD
 Tisk diskuze
Moravský OFF
qwert
Přidané 28-08-2012 19:17
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Stejně..
 
qwert
Moravský OFF
Přidané 28-08-2012 19:24
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Dnes mě zase svěděla prdel tak jsem jel do qwertlandu okouknout jeden neoblíbený brod kde se naposledy natáhnul skautík a do kterého nějak nemůžu dostal Lainena.Jako dá se jen je třeba vypnout mozek a přidat plyn..Smile
'http://i46.tinypic.com/30hy9g5.jpg'
 
Luky1
Moravský OFF
Přidané 28-08-2012 19:48
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

Ty brody sou dost dobré, jak mi opraví motor tak se šnorchlem a převrtaným výdech z motoru na airboxu nejdříve pokoříme ten brod kde jsi nás utopil. Bohužel to nebude dříve jak za 14dní bo mám v prdeli minimálně šály na klice a ojnici. Zítra půjde motor ven a bude se půlit Shock
A to sem se těšil na vékend, aj padáky stihl mechoš namontovat a nakonec ho..o Angry
 
www.zednictvilukas.cz
qwert
Moravský OFF
Přidané 28-08-2012 20:09
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Luky1 napsal:
Ty brody sou dost dobré, jak mi opraví motor tak se šnorchlem a převrtaným výdech z motoru na airboxu nejdříve pokoříme ten brod kde jsi nás utopil. Bohužel to nebude dříve jak za 14dní bo mám v prdeli minimálně šály na klice a ojnici. Zítra půjde motor ven a bude se půlit Shock
A to sem se těšil na vékend, aj padáky stihl mechoš namontovat a nakonec ho..o Angry


Kuwa Luky to snad né..Frown Že ti to při tom pokusu v té vodě to znovu nastartovat protlačilo vodu mezi kroužky? Kolega stejný problém nemá že?
 
xx2
Moravský OFF
Přidané 28-08-2012 20:15
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

qwert napsal:
Luky1 napsal:
Ty brody sou dost dobré, jak mi opraví motor tak se šnorchlem a převrtaným výdech z motoru na airboxu nejdříve pokoříme ten brod kde jsi nás utopil. Bohužel to nebude dříve jak za 14dní bo mám v prdeli minimálně šály na klice a ojnici. Zítra půjde motor ven a bude se půlit Shock
A to sem se těšil na vékend, aj padáky stihl mechoš namontovat a nakonec ho..o Angry


Kuwa Luky to snad né..Frown Že ti to při tom pokusu v té vodě to znovu nastartovat protlačilo vodu mezi kroužky? Kolega stejný problém nemá že?

To asi ne i na foru se řešilo že 12ka je v tomle směru jinde ....totiž 12 má oddech s klikovky vedenej zpět do airboxu jak tam vlítne voda máš ji hned ve voleji a jedeš na emulzi tak asi proto 1150 má výdech kliky mimoWink
 
Luky1
Moravský OFF
Přidané 28-08-2012 20:23
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

Kolega stejný problém nemá bo má postivej stroj 11gs a ten má řešen airbox o dost líp, až tak líp že voda v oleji dáse říct skoro nehrozí. U 12ctky je zrovna na spod airboxu výdech o průměru 1cm a na ten je napojená hadice přímo na válec ale né do vložky, je mezi vložkou a odlitkem válce a tama si voda krásně nateče až do oleje. Řešení už je, zvedne se to odvětrání motoru nhoru airboxu a bude klid, samo že jezdit brody už jen se šnorchlem nasazeným na sání vzduchu. Holt soudruzi z NDR udělali u tohoto typu chybu ale ku....kou. Když to dobře půjde a zůstane to jen u šálků tak bude oprava za 10tis. Tato oprava nemá nic společného se startováním moto ve vodě ale klika se přidřela když se dostala voda do oleje a ten se našlehal na pěnu Frown
Teď budu bez moto 14dní, to bude hrůůůza
 
www.zednictvilukas.cz
qwert
Moravský OFF
Přidané 28-08-2012 20:32
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Luky1 napsal:
Kolega stejný problém nemá bo má postivej stroj 11gs a ten má řešen airbox o dost líp, až tak líp že voda v oleji dáse říct skoro nehrozí. U 12ctky je zrovna na spod airboxu výdech o průměru 1cm a na ten je napojená hadice přímo na válec ale né do vložky, je mezi vložkou a odlitkem válce a tama si voda krásně nateče až do oleje. Řešení už je, zvedne se to odvětrání motoru nhoru airboxu a bude klid, samo že jezdit brody už jen se šnorchlem nasazeným na sání vzduchu. Holt soudruzi z NDR udělali u tohoto typu chybu ale ku....kou. Když to dobře půjde a zůstane to jen u šálků tak bude oprava za 10tis. Tato oprava nemá nic společného se startováním moto ve vodě ale klika se přidřela když se dostala voda do oleje a ten se našlehal na pěnu Frown
Teď budu bez moto 14dní, to bude hrůůůza


To je divné,už jsem zažil stejně utopené gs 1200 a gs 1200 adv a oba vodu v oleji neměli,no stejně si jdu nafackovat..
 
jencekgs
Moravský OFF
Přidané 28-08-2012 20:38
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Qwerte ty jsi killer. Ty woe že tvůj brácha má servis BMWGrin
S Rablenkou cestou necestou
 
Luky1
Moravský OFF
Přidané 28-08-2012 20:48
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

qwert napsal:
Luky1 napsal:
Kolega stejný problém nemá bo má postivej stroj 11gs a ten má řešen airbox o dost líp, až tak líp že voda v oleji dáse říct skoro nehrozí. U 12ctky je zrovna na spod airboxu výdech o průměru 1cm a na ten je napojená hadice přímo na válec ale né do vložky, je mezi vložkou a odlitkem válce a tama si voda krásně nateče až do oleje. Řešení už je, zvedne se to odvětrání motoru nhoru airboxu a bude klid, samo že jezdit brody už jen se šnorchlem nasazeným na sání vzduchu. Holt soudruzi z NDR udělali u tohoto typu chybu ale ku....kou. Když to dobře půjde a zůstane to jen u šálků tak bude oprava za 10tis. Tato oprava nemá nic společného se startováním moto ve vodě ale klika se přidřela když se dostala voda do oleje a ten se našlehal na pěnu Frown
Teď budu bez moto 14dní, to bude hrůůůza


To je divné,už jsem zažil stejně utopené gs 1200 a gs 1200 adv a oba vodu v oleji neměli,no stejně si jdu nafackovat..


To neřeš, bylo to moje rozhodnutí a za blbost se platí. Jak to bude v cajku a jak budu mít předěláno to odvětrání a sání tak to musíme jet znovu Wink
Toho bohdá nebude aby BMW zůstávalo za KTM Grin
 
www.zednictvilukas.cz
Lainen
Moravský OFF
Přidané 28-08-2012 20:48
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 109
Založený: 25.03.12

qwert napsal:
Dnes mě zase svěděla prdel tak jsem jel do qwertlandu okouknout jeden neoblíbený brod kde se naposledy natáhnul skautík a do kterého nějak nemůžu dostal Lainena.Jako dá se jen je třeba vypnout mozek a přidat plyn..Smile
'http://i46.tinypic.com/30hy9g5.jpg'


Já mám motorku, nikoli vodní skůtr! Tak nevím proč bych se měl močitSad
 
qwert
Moravský OFF
Přidané 28-08-2012 20:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

jencekgs napsal:
Qwerte ty jsi killer. Ty woe že tvůj brácha má servis BMWGrin


Nemá ale já o něm ted přemýšlím..hmmGrin
 
qwert
Moravský OFF
Přidané 28-08-2012 20:51
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Luky1 napsal:
qwert napsal:
Luky1 napsal:
Kolega stejný problém nemá bo má postivej stroj 11gs a ten má řešen airbox o dost líp, až tak líp že voda v oleji dáse říct skoro nehrozí. U 12ctky je zrovna na spod airboxu výdech o průměru 1cm a na ten je napojená hadice přímo na válec ale né do vložky, je mezi vložkou a odlitkem válce a tama si voda krásně nateče až do oleje. Řešení už je, zvedne se to odvětrání motoru nhoru airboxu a bude klid, samo že jezdit brody už jen se šnorchlem nasazeným na sání vzduchu. Holt soudruzi z NDR udělali u tohoto typu chybu ale ku....kou. Když to dobře půjde a zůstane to jen u šálků tak bude oprava za 10tis. Tato oprava nemá nic společného se startováním moto ve vodě ale klika se přidřela když se dostala voda do oleje a ten se našlehal na pěnu Frown
Teď budu bez moto 14dní, to bude hrůůůza


To je divné,už jsem zažil stejně utopené gs 1200 a gs 1200 adv a oba vodu v oleji neměli,no stejně si jdu nafackovat..


To neřeš, bylo to moje rozhodnutí a za blbost se platí. Jak to bude v cajku a jak budu mít předěláno to odvětrání a sání tak to musíme jet znovu Wink
Toho bohdá nebude aby BMW zůstávalo za KTM Grin


clap Tě musím příště aspon někde ožrat..Smile
 
Luky1
Moravský OFF
Přidané 28-08-2012 20:52
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

Todle bylo v celým airboxu a i v odvětrání klikové skříně
Luky1 přiložený následující obrázek:


[146.88Kb]
Upravil Luky1 dne 28-08-2012 20:53
 
www.zednictvilukas.cz
Luky1
Moravský OFF
Přidané 28-08-2012 20:54
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

To nestihneš protože už jsem dneska načlej a to pak půl roku zase nepiju Grin
 
www.zednictvilukas.cz
qwert
Moravský OFF
Přidané 28-08-2012 20:56
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Luky1 napsal:
Todle bylo v celým airboxu a i v odvětrání klikové skříně


Fakt nechápu proč to takhle vymysleli..Shock
 
xx2
Moravský OFF
Přidané 28-08-2012 20:56
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

A to ještě neví když tu káru potáhne dál tak mu za chvíli uletí kolo nebo začne chcát olej v zadkuGrin
 
Luky1
Moravský OFF
Přidané 28-08-2012 21:00
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

smazak73 napsal:
A to ještě neví když tu káru potáhne dál tak mu za chvíli uletí kolo nebo začne chcát olej v zadkuGrin


Nestraš, by mě už žena vyhodila z domu. Už když sem si kupoval ty drátěný kola tak trošku remcala jestli sem normální dát za dva ráfky 30tis. Dneska se mě ptala jestli ještě pořád jsem spokojen s tou nedělní projížďkou a pořád mám tak dobrou náladu po stanovení diagnózy motoru. Tak sem jí radši nic neříkal vzal si zbytek Balantiky a šel si dát čouda před dům
 
www.zednictvilukas.cz
Luky1
Moravský OFF
Přidané 28-08-2012 21:03
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

Tady je řešení zvednutí toho odvětrání klikové skříně a původní hadice slouží jako výpušták http://www.advrid...amp;page=4
 
www.zednictvilukas.cz
qwert
Moravský OFF
Přidané 28-08-2012 21:06
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

No obávám se že má Smažák pravdu..Jezdíval s náma jeden na gs1150 a to moc dobře ale svěřil se že kdyby s náma tohle jezdil častěji tak to kardan a okolí nevydrží..
 
Luky1
Moravský OFF
Přidané 28-08-2012 21:10
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

Tak to je jasný že 12ctka nevydrží to co ty vaše endůra ale zase máme luxus na delším cestování v plné polní. Každá moto má svoje pro a svoje proti. Docela začínám přemýšlet že se mi na ty vaše vyjížďky vyplatí koupit nějakou herku okolo 650 obsahu jako třeba Pegaso.
 
www.zednictvilukas.cz
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 43

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 2.06 sekund 356,192,874 návštěv