29.3. 2024 12:18
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ - motocykly :: EVROPSKÉ ZNAČKY
 Tisk diskuze
Proč BMW?
HonzaH
#61 Vytisknout diskuzi
Přidané 04-09-2010 20:04
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 712
Založený: 24.05.10

No dát Triumph mezi pochybné značky je teda dost drsné Angry

nedá mi abych si nepovzdychnul nad tím, že v dobách kdy Triump udával směr udávala směr i Jawa, akorát dnes už je to všechno jinak

ale to bylo i u BMW - tam motocyklová divize taky přežívala a moc se jí nedařilo a v podstatě dnes jsou tam kde jsou díky tomu, že přišli s řadou GS

takže GS je opravdu legenda thumbs up (a to klidně řeknu i jako majitel KTM blushing )

------------------------------------------
Kač Kač 950 2004 - už je pryč
Kač Kač 690 2009
 
motoblb
#62 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 04-09-2010 20:05
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

czunik napsal:
itchy napsal:
motoblb napsal:
itchy napsal:
motoblb napsal:
Speed vůbec nemusíš být nervozní zas taková pecka to není,koukni na bmw forum a zjistíš že se tam furt něco řeší,čerpadlo,startér,gufera,cívky,u kterého japonce bys tohle musel vyhledávat na forech???helplessJediné + u téhle motorky je že se vrátíš do mladých let jak ses hrabal v JAWCE Grin
Jo a take se koukni kolik maj ti co tam resi ty gufera atd. nalitano kilometru,uz jsem se setkal s rok starymi GSky a meli nalitano neco kolem 35tis km a jeste k tomu tem masinam kazdy dava co proto,malo kdo ma GS jen na cesty,ale je pravda ze predchozi modely snesly daleko vic a nebyly tak poruchove.
Nemusím se koukat já se v motorkách hrabu a jako to i majitel BMW pouze za sebe tvrdím,že za ty prachy to je šunt,já osobně bych podruhé do toho nešel i když osobně sem zatím týhle problémy neměl krom výměny gufera kardan-převodovka a ložisek uložení hrušky,ale při 58000 SadJediné velké + je podvozek ten je bezkonkurenčníclap
Ja te trochu nechapu ,rikas ja osobne jsem nemel problemy,a na druhou stranu je to sunt tak nevim.Jinak vymena loziska pri 58tis neni zas takova tragedie.Kdyz se tak hrabes v motorkach tak bys mel vedet ze se vse opotrebovava a neni nic na veky.A takove motorky co nepotrebuji udrzbu uz asi nenajdes.A nebo jsem te spatne pochopil.hmm


Špatně jsi to pochopil,jedna je to servisák...a jednak trošku rejpal..ale jinak suprovej týpek.thumbs up A je fakt že co spolu jedem nadáva na to pořád..bugs
Přesně tak špatně si mně pochopil já na ní nadávám jelikož sem celý život jezdil na japoncích a tam jsem nemusel poslouchat záludné pazvukyGrinTam to klepe tam to hučí mezi 4 a 5 falešný neutrál při přeřazení jsou ty kvalty tak daleko od sebe že zavzpomínám na základku kdy se nacvičoval pochod na spartakiádu a koleno sem musel zvedat pomalu do úrovni ušíGrinTo u japonce prostě není tam to je cik cak.Teď vážně,neznám japonce s kardanem,u kterého by se měnilo u kardanu gufero nebo ložiska při 58000km.při porovnání cen s ostatníma motorkama je to dle mně za ty prachy opravdu ......Smile
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
czunik
#63 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 04-09-2010 20:51
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

HonzaH napsal:
No dát Triumph mezi pochybné značky je teda dost drsné Angry

nedá mi abych si nepovzdychnul nad tím, že v dobách kdy Triump udával směr udávala směr i Jawa, akorát dnes už je to všechno jinak

ale to bylo i u BMW - tam motocyklová divize taky přežívala a moc se jí nedařilo a v podstatě dnes jsou tam kde jsou díky tomu, že přišli s řadou GS

takže GS je opravdu legenda thumbs up (a to klidně řeknu i jako majitel KTM blushing )


Triumph, to je to spodní prádlo??hilarious
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
itchy
#64 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 04-09-2010 21:18
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 784
Založený: 02.05.10

motoblb napsal:
czunik napsal:
itchy napsal:
motoblb napsal:
itchy napsal:
motoblb napsal:
Speed vůbec nemusíš být nervozní zas taková pecka to není,koukni na bmw forum a zjistíš že se tam furt něco řeší,čerpadlo,startér,gufera,cívky,u kterého japonce bys tohle musel vyhledávat na forech???helplessJediné + u téhle motorky je že se vrátíš do mladých let jak ses hrabal v JAWCE Grin
Jo a take se koukni kolik maj ti co tam resi ty gufera atd. nalitano kilometru,uz jsem se setkal s rok starymi GSky a meli nalitano neco kolem 35tis km a jeste k tomu tem masinam kazdy dava co proto,malo kdo ma GS jen na cesty,ale je pravda ze predchozi modely snesly daleko vic a nebyly tak poruchove.
Nemusím se koukat já se v motorkách hrabu a jako to i majitel BMW pouze za sebe tvrdím,že za ty prachy to je šunt,já osobně bych podruhé do toho nešel i když osobně sem zatím týhle problémy neměl krom výměny gufera kardan-převodovka a ložisek uložení hrušky,ale při 58000 SadJediné velké + je podvozek ten je bezkonkurenčníclap
Ja te trochu nechapu ,rikas ja osobne jsem nemel problemy,a na druhou stranu je to sunt tak nevim.Jinak vymena loziska pri 58tis neni zas takova tragedie.Kdyz se tak hrabes v motorkach tak bys mel vedet ze se vse opotrebovava a neni nic na veky.A takove motorky co nepotrebuji udrzbu uz asi nenajdes.A nebo jsem te spatne pochopil.hmm


Špatně jsi to pochopil,jedna je to servisák...a jednak trošku rejpal..ale jinak suprovej týpek.thumbs up A je fakt že co spolu jedem nadáva na to pořád..bugs
Přesně tak špatně si mně pochopil já na ní nadávám jelikož sem celý život jezdil na japoncích a tam jsem nemusel poslouchat záludné pazvukyGrinTam to klepe tam to hučí mezi 4 a 5 falešný neutrál při přeřazení jsou ty kvalty tak daleko od sebe že zavzpomínám na základku kdy se nacvičoval pochod na spartakiádu a koleno sem musel zvedat pomalu do úrovni ušíGrinTo u japonce prostě není tam to je cik cak.Teď vážně,neznám japonce s kardanem,u kterého by se měnilo u kardanu gufero nebo ložiska při 58000km.při porovnání cen s ostatníma motorkama je to dle mně za ty prachy opravdu ......Smile
Mas v necem pravdu ,ale take neznam japonce s kardanem s kterym se jezdi OFF ,az na nove Tenere 1200 ktere se ale jeste bude muset testovat nez se zjisti jak je na tom ten kardan.Myslim ze ten kardan u 1150 gs byl lepe resen jak u 1200,ale stejne se dnes vse vyrabi tak aby to moc nevydrzelo s jednoho prosteho duvodu,a to je prodej nahradnich dilu ,ktere jsou predrazeny a to ne jenom u BMW ,ale treba i Honda,Yamaha atd.a stoho oni zijou.Na ty zvuky jsem si take musel zvyknou,holt tam mas cvrcka co ti tam cvrlikaGrin
 
HonzaH
#65 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 04-09-2010 21:38
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 712
Založený: 24.05.10

czunik napsal:
HonzaH napsal:
No dát Triumph mezi pochybné značky je teda dost drsné Angry

Triumph, to je to spodní prádlo??hilarious


Jo i spodní prádlo Grin

Společnost založena 1887 a první motocykl vyroben roku 1902 když třeba BMW vyrobilo první motorku až roku 1923 ... annoy
------------------------------------------
Kač Kač 950 2004 - už je pryč
Kač Kač 690 2009
 
motoblb
#66 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 04-09-2010 21:52
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

itchy napsal:
motoblb napsal:
czunik napsal:
itchy napsal:
motoblb napsal:
itchy napsal:
motoblb napsal:
Speed vůbec nemusíš být nervozní zas taková pecka to není,koukni na bmw forum a zjistíš že se tam furt něco řeší,čerpadlo,startér,gufera,cívky,u kterého japonce bys tohle musel vyhledávat na forech???helplessJediné + u téhle motorky je že se vrátíš do mladých let jak ses hrabal v JAWCE Grin
Jo a take se koukni kolik maj ti co tam resi ty gufera atd. nalitano kilometru,uz jsem se setkal s rok starymi GSky a meli nalitano neco kolem 35tis km a jeste k tomu tem masinam kazdy dava co proto,malo kdo ma GS jen na cesty,ale je pravda ze predchozi modely snesly daleko vic a nebyly tak poruchove.
Nemusím se koukat já se v motorkách hrabu a jako to i majitel BMW pouze za sebe tvrdím,že za ty prachy to je šunt,já osobně bych podruhé do toho nešel i když osobně sem zatím týhle problémy neměl krom výměny gufera kardan-převodovka a ložisek uložení hrušky,ale při 58000 SadJediné velké + je podvozek ten je bezkonkurenčníclap
Ja te trochu nechapu ,rikas ja osobne jsem nemel problemy,a na druhou stranu je to sunt tak nevim.Jinak vymena loziska pri 58tis neni zas takova tragedie.Kdyz se tak hrabes v motorkach tak bys mel vedet ze se vse opotrebovava a neni nic na veky.A takove motorky co nepotrebuji udrzbu uz asi nenajdes.A nebo jsem te spatne pochopil.hmm


Špatně jsi to pochopil,jedna je to servisák...a jednak trošku rejpal..ale jinak suprovej týpek.thumbs up A je fakt že co spolu jedem nadáva na to pořád..bugs
Přesně tak špatně si mně pochopil já na ní nadávám jelikož sem celý život jezdil na japoncích a tam jsem nemusel poslouchat záludné pazvukyGrinTam to klepe tam to hučí mezi 4 a 5 falešný neutrál při přeřazení jsou ty kvalty tak daleko od sebe že zavzpomínám na základku kdy se nacvičoval pochod na spartakiádu a koleno sem musel zvedat pomalu do úrovni ušíGrinTo u japonce prostě není tam to je cik cak.Teď vážně,neznám japonce s kardanem,u kterého by se měnilo u kardanu gufero nebo ložiska při 58000km.při porovnání cen s ostatníma motorkama je to dle mně za ty prachy opravdu ......Smile
Mas v necem pravdu ,ale take neznam japonce s kardanem s kterym se jezdi OFF ,az na nove Tenere 1200 ktere se ale jeste bude muset testovat nez se zjisti jak je na tom ten kardan.Myslim ze ten kardan u 1150 gs byl lepe resen jak u 1200,ale stejne se dnes vse vyrabi tak aby to moc nevydrzelo s jednoho prosteho duvodu,a to je prodej nahradnich dilu ,ktere jsou predrazeny a to ne jenom u BMW ,ale treba i Honda,Yamaha atd.a stoho oni zijou.Na ty zvuky jsem si take musel zvyknou,holt tam mas cvrcka co ti tam cvrlikaGrin
Asi už sem starý kotrmelecSmileco takhle Hona xlv750rWink.Dnes fakt nic nevydrží všechno je to z bahna,zlaté 80létathumbs up
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
paja1
#67 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 04-09-2010 22:12
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 34
Založený: 02.05.10

Proč BMW? Protože má duši a charisma....
1.Protože má bezpečný podvozek. Vletíš rychle do zatáčky, přibrzdíš a vidlice tě podrží, žádné vyjetí do protisměru, jsi jako v kolejích. navíc má opravdu geometrii, která dovolí hravé dovádění nečekané od tak velké motorky.
2.Naložíš ji a ona to všechno odveze kam potřebuješ. Má tuhou podsedlovku a místo rámu motor. Navíc máš k dispozici doplňky které ti pomohou dojet kamkoliv.
3.Chceš prohnat silniční motorky, žádný problém budou se divit jak ti to jede.
4. Chceš jet mimo cesty? Zase žádný problém... Nasaď špunty a hurá do lesů, podvozek to sežere....
5.Chceš jezdit pomalinku, chceš lítat s větrem o závod. Vše je možné.

Ale hlavně
6.Je krásná a na první pohled poznáš kolegu boxera na cestě. Cítíš v kostech tu tradici, která se táhne už od 30cátých let. Ať potkáš Saharu z druhé světové nebo poslední R1200GS tak víš, že mu srdíčko bije ve stejném rytmu dvou válců do stran. Pozdravíš, jedeš dál a víš že tohle byl stejně šťastný člověk jako jsi ty......
Tak proto BMW......SmileWinkSmile
 
itchy
#68 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 04-09-2010 22:21
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 784
Založený: 02.05.10

paja1 napsal:
Proč BMW? Protože má duši a charisma....
1.Protože má bezpečný podvozek. Vletíš rychle do zatáčky, přibrzdíš a vidlice tě podrží, žádné vyjetí do protisměru, jsi jako v kolejích. navíc má opravdu geometrii, která dovolí hravé dovádění nečekané od tak velké motorky.
2.Naložíš ji a ona to všechno odveze kam potřebuješ. Má tuhou podsedlovku a místo rámu motor. Navíc máš k dispozici doplňky které ti pomohou dojet kamkoliv.
3.Chceš prohnat silniční motorky, žádný problém budou se divit jak ti to jede.
4. Chceš jet mimo cesty? Zase žádný problém... Nasaď špunty a hurá do lesů, podvozek to sežere....
5.Chceš jezdit pomalinku, chceš lítat s větrem o závod. Vše je možné.

Ale hlavně
6.Je krásná a na první pohled poznáš kolegu boxera na cestě. Cítíš v kostech tu tradici, která se táhne už od 30cátých let. Ať potkáš Saharu z druhé světové nebo poslední R1200GS tak víš, že mu srdíčko bije ve stejném rytmu dvou válců do stran. Pozdravíš, jedeš dál a víš že tohle byl stejně šťastný člověk jako jsi ty......
Tak proto BMW......SmileWinkSmile
Lip bych to nepopsalclapclap
 
PetrAT
#69 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 05-09-2010 01:34
Člen

Příspěvek: 2285
Založený: 27.05.10

... co takhle Hona xlv750rWink.Dnes fakt nic nevydrží všechno je to z bahna,zlaté 80létathumbs up[/quote]
Až dnes jsem zjistil, že to bylo chlazené vzduchem
Ten zadní válec to asi neměl právě jednoduché
A mělo to hydroštosy.
 
Perchticka
#70 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 05-09-2010 07:05
Člen

Příspěvek: 89
Založený: 28.05.10

Já se přidámmm.
BMW, protože jsem si v té době bláhově myslela, že budu s osmičkou po Ducatce zase raritka...thumbs up
No, kdo mohl tušit, že je to tak prudce nakažlivá značka...ShockGrin
 
3X
#71 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 05-09-2010 09:59
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

Perchticka napsal:
Já se přidámmm.
BMW, protože jsem si v té době bláhově myslela, že budu s osmičkou po Ducatce zase raritka...thumbs up
No, kdo mohl tušit, že je to tak prudce nakažlivá značka...ShockGrin


to jsi pořád prayGrin

protože s 800 nikdo nejezdí, jako s ducnou clap
 
tobig
#72 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 05-09-2010 11:00
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

3X napsal:
Perchticka napsal:
Já se přidámmm.
BMW, protože jsem si v té době bláhově myslela, že budu s osmičkou po Ducatce zase raritka...thumbs up
No, kdo mohl tušit, že je to tak prudce nakažlivá značka...ShockGrin


to jsi pořád prayGrin

protože s 800 nikdo nejezdí, jako s ducnou clap


to si piš..!! souhlasím a podepisuji v plném rozsahu.... Wink
 
Perchticka
#73 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 05-09-2010 11:06
Člen

Příspěvek: 89
Založený: 28.05.10

tobig napsal:
3X napsal:
Perchticka napsal:
Já se přidámmm.
BMW, protože jsem si v té době bláhově myslela, že budu s osmičkou po Ducatce zase raritka...thumbs up
No, kdo mohl tušit, že je to tak prudce nakažlivá značka...ShockGrin


to jsi pořád prayGrin

protože s 800 nikdo nejezdí, jako s ducnou clap


to si piš..!! souhlasím a podepisuji v plném rozsahu.... Wink

No jo a jak to taky dopadlo, že?ShockWink
Zlaté Brembo...hmmGrin
 
tobig
#74 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 05-09-2010 11:22
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

Perchticka napsal:
tobig napsal:
3X napsal:
Perchticka napsal:
Já se přidámmm.
BMW, protože jsem si v té době bláhově myslela, že budu s osmičkou po Ducatce zase raritka...thumbs up
No, kdo mohl tušit, že je to tak prudce nakažlivá značka...ShockGrin


to jsi pořád prayGrin

protože s 800 nikdo nejezdí, jako s ducnou clap


to si piš..!! souhlasím a podepisuji v plném rozsahu.... Wink

No jo a jak to taky dopadlo, že?ShockWink
Zlaté Brembo...hmmGrin


Nezlob, dopadlo to dobře.... Wink
 
Pardal
#75 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 05-09-2010 11:51
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1138
Založený: 04.06.10

paja1 napsal:
Proč BMW? Protože má duši a charisma....
1.Protože má bezpečný podvozek. Vletíš rychle do zatáčky, přibrzdíš a vidlice tě podrží, žádné vyjetí do protisměru, jsi jako v kolejích. navíc má opravdu geometrii, která dovolí hravé dovádění nečekané od tak velké motorky.
2.Naložíš ji a ona to všechno odveze kam potřebuješ. Má tuhou podsedlovku a místo rámu motor. Navíc máš k dispozici doplňky které ti pomohou dojet kamkoliv.
3.Chceš prohnat silniční motorky, žádný problém budou se divit jak ti to jede.
4. Chceš jet mimo cesty? Zase žádný problém... Nasaď špunty a hurá do lesů, podvozek to sežere....
5.Chceš jezdit pomalinku, chceš lítat s větrem o závod. Vše je možné.
clap


Ale hlavně
6.Je krásná a na první pohled poznáš kolegu boxera na cestě. Cítíš v kostech tu tradici, která se táhne už od 30cátých let. Ať potkáš Saharu z druhé světové nebo poslední R1200GS tak víš, že mu srdíčko bije ve stejném rytmu dvou válců do stran. Pozdravíš, jedeš dál a víš že tohle byl stejně šťastný člověk jako jsi ty......
Tak proto BMW......SmileWinkSmile

cestovaní na moto - to je vášeň
 
www.rockway.eu
PetrM
#76 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 05-09-2010 15:01
Člen

Příspěvek: 2
Založený: 05.09.10

Mě tedy připadají celkem drahé, auta od nich mám rád, ale motorky nebrat.
 
prezi
#77 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 05-09-2010 15:32
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4023
Založený: 20.04.10

to paja1: hezky jsi to napsal Pavle clap
 
www.CENDURO.cz
Slam
#78 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 05-09-2010 17:37
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 154
Založený: 04.09.10

Nejlepší BMW je Versys... Cool
Z integrálky na fízla neplivneš...

Slam...
 
slam.estranky.cz
motoblb
#79 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 05-09-2010 17:43
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Slam napsal:
Nejlepší BMW je Versys... Cool
Já to tvrdím furt že to nej je japonecGrin
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
ivan66
#80 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 05-09-2010 17:45
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1415
Založený: 12.06.10

Slam napsal:
Nejlepší BMW je Versys... Cool


GrinGrinGrinclap
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 48

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.10 sekund 356,149,830 návštěv