29.3. 2024 03:14
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ - motocykly :: EVROPSKÉ ZNAČKY
 Tisk diskuze
Proč BMW?
itchy
#21 Vytisknout diskuzi
Přidané 04-09-2010 00:13
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 784
Založený: 02.05.10

3X napsal:
itchy napsal:
Jo BMW teprve zacina min zrat olej a je zajete,ale jeste jsem neslysel ze nejakej japonec ma najeto treba pul mega,kdezto u BMW boxeru jothumbs up


tak to se pleteš, japonec najede i přes půl mega a oni ještě na každých 50tis km dokáží vyrobit nový model Grin
Grinthumbs up
 
Speed
#22 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 04-09-2010 08:05
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 354
Založený: 18.08.10

3X napsal:
motoblb napsal:
Speed vůbec nemusíš být nervozní zas taková pecka to není,koukni na bmw forum a zjistíš že se tam furt něco řeší,čerpadlo,startér,gufera,cívky,u kterého japonce bys tohle musel vyhledávat na forech???helplessJediné + u téhle motorky je že se vrátíš do mladých let jak ses hrabal v JAWCE Grin


japonec nebo jawka je při stejných najetých km (myslím nad 100 000) mrtvý stroj, BMW je teprve zajeté Grin


mno ja mam Varadero 1000 a mam najeto necelych 60tis a muzu rict ze je v opravdu skvele kondici, olej nebere, kotouce jeste v pohode, vse funguje jak ma a na zimu ji hodim akorad sestelovat a hura ke 100 000km
XL 1000V Varadero(zebra)
 
http://www.motorkari.cz/profil/Speed/
Speed
#23 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 04-09-2010 08:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 354
Založený: 18.08.10

tak ted uz vim proc si to lidi kupuji Grin hold ja jsem mel uz od 16 japonce a nejak se mi libi a taky bych to doma schytal ze jsme si koupil zebru a zase to menim, pritulka si ji nejak zamilovala Grin http://www.motork...muid=51061
tak at vam to slape a treba se nekde potkame Smile
XL 1000V Varadero(zebra)
 
http://www.motorkari.cz/profil/Speed/
Pardal
#24 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 04-09-2010 09:29
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1138
Založený: 04.06.10

Proc BMW - už treba jen kvuli spotrebe. Ukaz mi litrovou motorku ktera jezdi kolem 5 litru? A co teprve 800 nebo 650 se svymi 4l, Varadero je skvelý držak, na dlouhe silnicní cesty, ale je jen malo jedincu co na nej kdy nasadili gumy se spunty...... universalnost GS je taky jedinecna. Ale neboj na vsem najdes klady a zapory.
cestovaní na moto - to je vášeň
 
www.rockway.eu
motoblb
#25 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 04-09-2010 09:32
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

itchy napsal:
motoblb napsal:
Speed vůbec nemusíš být nervozní zas taková pecka to není,koukni na bmw forum a zjistíš že se tam furt něco řeší,čerpadlo,startér,gufera,cívky,u kterého japonce bys tohle musel vyhledávat na forech???helplessJediné + u téhle motorky je že se vrátíš do mladých let jak ses hrabal v JAWCE Grin
Jo a take se koukni kolik maj ti co tam resi ty gufera atd. nalitano kilometru,uz jsem se setkal s rok starymi GSky a meli nalitano neco kolem 35tis km a jeste k tomu tem masinam kazdy dava co proto,malo kdo ma GS jen na cesty,ale je pravda ze predchozi modely snesly daleko vic a nebyly tak poruchove.
Nemusím se koukat já se v motorkách hrabu a jako to i majitel BMW pouze za sebe tvrdím,že za ty prachy to je šunt,já osobně bych podruhé do toho nešel i když osobně sem zatím týhle problémy neměl krom výměny gufera kardan-převodovka a ložisek uložení hrušky,ale při 58000 SadJediné velké + je podvozek ten je bezkonkurenčníclap
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
JT
#26 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 04-09-2010 09:37
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 23
Založený: 16.05.10

Pardal mě předběhl.Rozhodoval jsem se mezi Varanem a GS do 100 tis.Kč.Rozhodlo vstřikování,kardan,FID,ABS,vyhřívaný ručky a neskutečné množství doplňků.
 
Speed
#27 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 04-09-2010 09:50
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 354
Založený: 18.08.10

Pardal napsal:
Proc BMW - už treba jen kvuli spotrebe. Ukaz mi litrovou motorku ktera jezdi kolem 5 litru? A co teprve 800 nebo 650 se svymi 4l, Varadero je skvelý držak, na dlouhe silnicní cesty, ale je jen malo jedincu co na nej kdy nasadili gumy se spunty...... universalnost GS je taky jedinecna. Ale neboj na vsem najdes klady a zapory.


jojo o ty spotrebe jsem cetl a nechce se mi tomu moc verit, je to opravdu tak? ikdyz je pravda ze jsem jel plne nalozenej s batuzkej za 5,9l/100km a to je dvouval do V
XL 1000V Varadero(zebra)
 
http://www.motorkari.cz/profil/Speed/
Speed
#28 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 04-09-2010 09:54
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 354
Založený: 18.08.10

JT napsal:
Pardal mě předběhl.Rozhodoval jsem se mezi Varanem a GS do 100 tis.Kč.Rozhodlo vstřikování,kardan,FID,ABS,vyhřívaný ručky a neskutečné množství doplňků.


Libi se mi 1150 ale je to moc drahy
XL 1000V Varadero(zebra)
 
http://www.motorkari.cz/profil/Speed/
czunik
#29 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 04-09-2010 09:57
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

Speed napsal:
Pardal napsal:
Proc BMW - už treba jen kvuli spotrebe. Ukaz mi litrovou motorku ktera jezdi kolem 5 litru? A co teprve 800 nebo 650 se svymi 4l, Varadero je skvelý držak, na dlouhe silnicní cesty, ale je jen malo jedincu co na nej kdy nasadili gumy se spunty...... universalnost GS je taky jedinecna. Ale neboj na vsem najdes klady a zapory.


jojo o ty spotrebe jsem cetl a nechce se mi tomu moc verit, je to opravdu tak? ikdyz je pravda ze jsem jel plne nalozenej s batuzkej za 5,9l/100km a to je dvouval do V


Mohu zodpovědně posoudit,měl jsem varana před tím něž jsem koupil konečně motorkuGrin Je pravdou že BMW má spotřebu menší asi tak o 1L...ale jak se tady píše má vše pro a proti..třeba na delší cetsy po silnici je varan pohodlnější....ale jakmile jsi jen trošku uhnul na horší cestu už tady je lepší BMW...varan je těšší míň obratný i na místě,zato s BMW se krásně otočím bez problémů,těžiště je taky níž...atd.Mohl by se to tady ropitvávát..ale přijde mi BMW univerzálnější jak varan...varan opravdu na cestování jako takové po větší části silnice..BMW silnice ale i ten ofík...má vplba je už jasná..thumbs up
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
itchy
#30 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 04-09-2010 10:01
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 784
Založený: 02.05.10

motoblb napsal:
itchy napsal:
motoblb napsal:
Speed vůbec nemusíš být nervozní zas taková pecka to není,koukni na bmw forum a zjistíš že se tam furt něco řeší,čerpadlo,startér,gufera,cívky,u kterého japonce bys tohle musel vyhledávat na forech???helplessJediné + u téhle motorky je že se vrátíš do mladých let jak ses hrabal v JAWCE Grin
Jo a take se koukni kolik maj ti co tam resi ty gufera atd. nalitano kilometru,uz jsem se setkal s rok starymi GSky a meli nalitano neco kolem 35tis km a jeste k tomu tem masinam kazdy dava co proto,malo kdo ma GS jen na cesty,ale je pravda ze predchozi modely snesly daleko vic a nebyly tak poruchove.
Nemusím se koukat já se v motorkách hrabu a jako to i majitel BMW pouze za sebe tvrdím,že za ty prachy to je šunt,já osobně bych podruhé do toho nešel i když osobně sem zatím týhle problémy neměl krom výměny gufera kardan-převodovka a ložisek uložení hrušky,ale při 58000 SadJediné velké + je podvozek ten je bezkonkurenčníclap
Ja te trochu nechapu ,rikas ja osobne jsem nemel problemy,a na druhou stranu je to sunt tak nevim.Jinak vymena loziska pri 58tis neni zas takova tragedie.Kdyz se tak hrabes v motorkach tak bys mel vedet ze se vse opotrebovava a neni nic na veky.A takove motorky co nepotrebuji udrzbu uz asi nenajdes.A nebo jsem te spatne pochopil.hmm
 
czunik
#31 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 04-09-2010 10:32
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

itchy napsal:
motoblb napsal:
itchy napsal:
motoblb napsal:
Speed vůbec nemusíš být nervozní zas taková pecka to není,koukni na bmw forum a zjistíš že se tam furt něco řeší,čerpadlo,startér,gufera,cívky,u kterého japonce bys tohle musel vyhledávat na forech???helplessJediné + u téhle motorky je že se vrátíš do mladých let jak ses hrabal v JAWCE Grin
Jo a take se koukni kolik maj ti co tam resi ty gufera atd. nalitano kilometru,uz jsem se setkal s rok starymi GSky a meli nalitano neco kolem 35tis km a jeste k tomu tem masinam kazdy dava co proto,malo kdo ma GS jen na cesty,ale je pravda ze predchozi modely snesly daleko vic a nebyly tak poruchove.
Nemusím se koukat já se v motorkách hrabu a jako to i majitel BMW pouze za sebe tvrdím,že za ty prachy to je šunt,já osobně bych podruhé do toho nešel i když osobně sem zatím týhle problémy neměl krom výměny gufera kardan-převodovka a ložisek uložení hrušky,ale při 58000 SadJediné velké + je podvozek ten je bezkonkurenčníclap
Ja te trochu nechapu ,rikas ja osobne jsem nemel problemy,a na druhou stranu je to sunt tak nevim.Jinak vymena loziska pri 58tis neni zas takova tragedie.Kdyz se tak hrabes v motorkach tak bys mel vedet ze se vse opotrebovava a neni nic na veky.A takove motorky co nepotrebuji udrzbu uz asi nenajdes.A nebo jsem te spatne pochopil.hmm


Špatně jsi to pochopil,jedna je to servisák...a jednak trošku rejpal..ale jinak suprovej týpek.thumbs up A je fakt že co spolu jedem nadáva na to pořád..bugs
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
xx4
#32 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 04-09-2010 10:43
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

3X napsal:
motoblb napsal:
Speed vůbec nemusíš být nervozní zas taková pecka to není,koukni na bmw forum a zjistíš že se tam furt něco řeší,čerpadlo,startér,gufera,cívky,u kterého japonce bys tohle musel vyhledávat na forech???helplessJediné + u téhle motorky je že se vrátíš do mladých let jak ses hrabal v JAWCE Grin


japonec nebo jawka je při stejných najetých km (myslím nad 100 000) mrtvý stroj, BMW je teprve zajeté Grin


Tady si dovolím zásadně nesouhlasit.Moji (Kawasaki) GTR jsi viděl.Kolik má najeto si možná pamatuješ taky.Pokud jde o množství závad při srovnání GS vs GTR,projede to BMW na celé čáře.Kawa olej nežere,tlaky na válcích má jak za mlada a zátah má pořád (dle slov mechanika) jak hovado.
Takže to není tak, že japonec je automaticky sráč s životností 3 roky a BMW je na doživotí.Je jenom dobře udělaná motorka a mizerně udělaná motorka.
 
Speed
#33 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 04-09-2010 10:50
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 354
Založený: 18.08.10

pavelgs napsal:
3X napsal:
motoblb napsal:
Speed vůbec nemusíš být nervozní zas taková pecka to není,koukni na bmw forum a zjistíš že se tam furt něco řeší,čerpadlo,startér,gufera,cívky,u kterého japonce bys tohle musel vyhledávat na forech???helplessJediné + u téhle motorky je že se vrátíš do mladých let jak ses hrabal v JAWCE Grin


japonec nebo jawka je při stejných najetých km (myslím nad 100 000) mrtvý stroj, BMW je teprve zajeté Grin


Tady si dovolím zásadně nesouhlasit.Moji (Kawasaki) GTR jsi viděl.Kolik má najeto si možná pamatuješ taky.Pokud jde o množství závad při srovnání GS vs GTR,projede to BMW na celé čáře.Kawa olej nežere,tlaky na válcích má jak za mlada a zátah má pořád (dle slov mechanika) jak hovado.
Takže to není tak, že japonec je automaticky sráč s životností 3 roky a BMW je na doživotí.Je jenom dobře udělaná motorka a mizerně udělaná motorka.


jojo thumbs up s tim muzu souhlasit
XL 1000V Varadero(zebra)
 
http://www.motorkari.cz/profil/Speed/
xx6
#34 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 04-09-2010 10:56
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

taky přidám svou trošku do mlýna. Někdo tu psal, že neví o litrové motorce, co žere 5 litrů. já o jedné vím, je to Triumph Tiger 955i. V Alpách jsme jezdili s plnou bagáží i pod 5 Smile A roční průměr je kolem těch 5.
Co se Kawy týče, taky jednu doma mám, na tacháku přes 100, dle mého víc a taky furt jede a olej žere asi jako BMW Smile A kdyby se někdo přede mnou nehrabal v elektrice, nemám žádné problémy Smile Holt nejhorší na motorce jsou bývalí majitel Angry
Ale jinak beru, že BMW je velmi univerzální motorka Wink
 
ivan66
#35 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 04-09-2010 10:58
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1415
Založený: 12.06.10

Chlapci, o GS jen dobřethumbs up, je to legenda a symbol cestování.
Až budu velký taky zřejmě neodolám, brzdí mě ovšem jiné aspekty,
jinak by už stála v garáži vedle Versyse.
 
Speed
#36 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 04-09-2010 11:03
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 354
Založený: 18.08.10

ivanversys napsal:
Chlapci, o GS jen dobřethumbs up, je to legenda a symbol cestování.
Až budu velký taky zřejmě neodolám, brzdí mě ovšem jiné aspekty,
jinak by už stála v garáži vedle Versyse.


jojo u me je to taky taky a hned vedle harley-davidson Grin hold asi ten aspekt asi budou prachy vid?
XL 1000V Varadero(zebra)
 
http://www.motorkari.cz/profil/Speed/
ivan66
#37 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 04-09-2010 11:18
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1415
Založený: 12.06.10

Jo, jo až bude barák v cajku, bude i ...Wink
 
HonzaH
#38 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 04-09-2010 11:31
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 712
Založený: 24.05.10

bude i ....další práce na zahradě, potřeba nová střecha, pračka, auto ....atd. hilarious
------------------------------------------
Kač Kač 950 2004 - už je pryč
Kač Kač 690 2009
 
itchy
#39 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 04-09-2010 11:55
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 784
Založený: 02.05.10

pavelgs napsal:
3X napsal:
motoblb napsal:
Speed vůbec nemusíš být nervozní zas taková pecka to není,koukni na bmw forum a zjistíš že se tam furt něco řeší,čerpadlo,startér,gufera,cívky,u kterého japonce bys tohle musel vyhledávat na forech???helplessJediné + u téhle motorky je že se vrátíš do mladých let jak ses hrabal v JAWCE Grin


japonec nebo jawka je při stejných najetých km (myslím nad 100 000) mrtvý stroj, BMW je teprve zajeté Grin


Tady si dovolím zásadně nesouhlasit.Moji (Kawasaki) GTR jsi viděl.Kolik má najeto si možná pamatuješ taky.Pokud jde o množství závad při srovnání GS vs GTR,projede to BMW na celé čáře.Kawa olej nežere,tlaky na válcích má jak za mlada a zátah má pořád (dle slov mechanika) jak hovado.
Takže to není tak, že japonec je automaticky sráč s životností 3 roky a BMW je na doživotí.Je jenom dobře udělaná motorka a mizerně udělaná motorka.
OK tak pokud neni spokojen tak at to proda a ma klid,ja jsem nastesti spokojen.Jinak u GS chapu, je to draha motorka a tudis pokud se na ni neco vysere tak to hned kazdy hani ze je to mizerna motorka atd.Jo a nemuzem srovnavat Varadero nebo V-strom s GS,jsou to spise cestovni motocykly nosici nazev Cestovni enduro,ja spise srovnavam LC8 s GS to jsou podle mne hlavni rivalove mezi sebou.
 
czunik
#40 Vytisknout diskuzi
Proč BMW?
Přidané 04-09-2010 12:01
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

itchy napsal:
pavelgs napsal:
3X napsal:
motoblb napsal:
Speed vůbec nemusíš být nervozní zas taková pecka to není,koukni na bmw forum a zjistíš že se tam furt něco řeší,čerpadlo,startér,gufera,cívky,u kterého japonce bys tohle musel vyhledávat na forech???helplessJediné + u téhle motorky je že se vrátíš do mladých let jak ses hrabal v JAWCE Grin


japonec nebo jawka je při stejných najetých km (myslím nad 100 000) mrtvý stroj, BMW je teprve zajeté Grin


Tady si dovolím zásadně nesouhlasit.Moji (Kawasaki) GTR jsi viděl.Kolik má najeto si možná pamatuješ taky.Pokud jde o množství závad při srovnání GS vs GTR,projede to BMW na celé čáře.Kawa olej nežere,tlaky na válcích má jak za mlada a zátah má pořád (dle slov mechanika) jak hovado.
Takže to není tak, že japonec je automaticky sráč s životností 3 roky a BMW je na doživotí.Je jenom dobře udělaná motorka a mizerně udělaná motorka.
OK tak pokud neni spokojen tak at to proda a ma klid,ja jsem nastesti spokojen.Jinak u GS chapu, je to draha motorka a tudis pokud se na ni neco vysere tak to hned kazdy hani ze je to mizerna motorka atd.Jo a nemuzem srovnavat Varadero nebo V-strom s GS,jsou to spise cestovni motocykly nosici nazev Cestovni enduro,ja spise srovnavam LC8 s GS to jsou podle mne hlavni rivalove mezi sebou.
Co to je LC8helplessGrinShock
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 45

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.21 sekund 356,059,530 návštěv