29.3. 2024 07:26
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
NAVIGACE,EL.ROADBOOK, NAVIGACNI VEZE, vytvaret a prenest navolene trasy navody, napady, zkusenosti
blejdamint
#21 Vytisknout diskuzi
Přidané 15-03-2015 03:28
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

vse rucne, zadne lasery a vodni paprsky Grin
blejdamint přiložený následující obrázek:


[181.58Kb]
blejdamintxr650r
 
blejdamint
#22 Vytisknout diskuzi
NAVIGACE,EL.ROADBOOK, NAVIGACNI VEZE, vytvaret a prenest navolene trasy navody, napady, zkusenosti
Přidané 15-03-2015 03:30
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

tady v pruhlednem provedeni vyrobeno
blejdamint přiložený následující obrázek:


[181.29Kb]
blejdamintxr650r
 
blejdamint
#23 Vytisknout diskuzi
NAVIGACE,EL.ROADBOOK, NAVIGACNI VEZE, vytvaret a prenest navolene trasy navody, napady, zkusenosti
Přidané 15-03-2015 03:32
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

tady uz ready i s ledkovym dennim svicenim pod kapotkou
blejdamint přiložený následující obrázek:


[181.46Kb]
Upravil blejdamint dne 15-03-2015 03:35
blejdamintxr650r
 
blejdamint
#24 Vytisknout diskuzi
NAVIGACE,EL.ROADBOOK, NAVIGACNI VEZE, vytvaret a prenest navolene trasy navody, napady, zkusenosti
Přidané 15-03-2015 03:36
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

bila barva
blejdamint přiložený následující obrázek:


[178.81Kb]
blejdamintxr650r
 
blejdamint
#25 Vytisknout diskuzi
NAVIGACE,EL.ROADBOOK, NAVIGACNI VEZE, vytvaret a prenest navolene trasy navody, napady, zkusenosti
Přidané 15-03-2015 03:38
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

tady ledkove denni svetlo v akci, cena cca s materialem do 350kc
blejdamint přiložený následující obrázek:


[179.52Kb]
blejdamintxr650r
 
blejdamint
#26 Vytisknout diskuzi
NAVIGACE,EL.ROADBOOK, NAVIGACNI VEZE, vytvaret a prenest navolene trasy navody, napady, zkusenosti
Přidané 15-03-2015 03:51
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

Zadne Boana a jine znacky jsem nevymyslel a nekopiroval, vsechny dily matrice vyvoj a nasledna vyroba moje, to ze se to nemusi libit vsem je jasne, ale aerodynamika dobra do cca 130km neni nasazen roadbook a jine pristoje, pouzivam navigaci garmin 60csx, ktera se mi velmi osvedcila v Albanii a vubec vsude kde jezdim horama a tak nejak po zapadakovech. Samozrejme to je jen prvni vlastovka a ta jaro nedela:-), jiz mam novou dalsi verzi, jiz odzkousenou tez v jinem dyzajnu, ale je to jen konicek, ktery me moc bavi a hlavne koupit si muze kazdy co chce ale nechci se opicit a mit to co ma kazdy, takze vzhuru do toho, cekam, ze zde je spousta lepsich borcu, co to maji vymyslene jeste lepe a rad se podivam a poucim.

to kvert, to znam ale jak si podotknul je to drahe, ted resim variantu elektonickeho full kokpitu, ale to bude az na podzim a cena by mela vyjit jen za pristroje do 5 tisic kc, jak budu tuto vec resit dam foto, takze Bahnu zdar.
blejdamintxr650r
 
blejdamint
#27 Vytisknout diskuzi
NAVIGACE,EL.ROADBOOK, NAVIGACNI VEZE, vytvaret a prenest navolene trasy navody, napady, zkusenosti
Přidané 15-03-2015 03:55
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

to Tornado 33, diky, ze jsi to sem presunul, vidis jak je to zajimave tema pro lidi a aspon to bude tak nejak centralizovane a kdo bude chtit tak si ty informace muze tady hezky prolezt

diky za tvuj navod thumbs up
blejdamintxr650r
 
Libor 77
#28 Vytisknout diskuzi
NAVIGACE,EL.ROADBOOK, NAVIGACNI VEZE, vytvaret a prenest navolene trasy navody, napady, zkusenosti
Přidané 15-03-2015 09:37
Člen

Příspěvek: 460
Založený: 07.09.12

blejdamint - No vidíš, zlatý český ručičky! Taky jsem téhož názoru - proč kupovat drahé a leckdy ani ne moc funkční věci, když se dají udělat a někdy i lépe fungují.. Navíc vlastní výroba víc potěší a hřeje i kdyby se nikomu tolik jako výrobci nelíbila. A nebojím se toho, že je to první a poslední prototyp - většinou vše dělám 3x, než jsem spokojený s výsledkem Grin. Ale laminátování jsem dělal naposledy na autě a nějak moc v tom nevynikám, tak na motorce zatím nic o to víc fandím lidem co to umí. Na FB sleduju práci Jastericy a co teď naposledy udělal ze staršího BMW 650 F nemá chybu - hotovej sochař thumbs upclap, ale on tím žije.

Práci zdar a vylepšování zvlášť lol!
Po MZ150, Aprilii Tuareg 600, BMW 650 F a paní TDM 850 vysněná černá KTM 950 Adventure music
 
blejdamint
#29 Vytisknout diskuzi
NAVIGACE,EL.ROADBOOK, NAVIGACNI VEZE, vytvaret a prenest navolene trasy navody, napady, zkusenosti
Přidané 15-03-2015 10:12
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

to Libor 77-
jj, znam
Upravil blejdamint dne 15-03-2015 10:33
blejdamintxr650r
 
cyberzef
#30 Vytisknout diskuzi
NAVIGACE,EL.ROADBOOK, NAVIGACNI VEZE, vytvaret a prenest navolene trasy navody, napady, zkusenosti
Přidané 15-03-2015 10:33
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 101
Založený: 19.05.11

Libor 77 napsal:
blejdamint - No vidíš, zlatý český ručičky! Taky jsem téhož názoru - proč kupovat drahé a leckdy ani ne moc funkční věci, když se dají udělat a někdy i lépe fungují.. Navíc vlastní výroba víc potěší a hřeje i kdyby se nikomu tolik jako výrobci nelíbila. A nebojím se toho, že je to první a poslední prototyp - většinou vše dělám 3x, než jsem spokojený s výsledkem Grin. Ale laminátování jsem dělal naposledy na autě a nějak moc v tom nevynikám, tak na motorce zatím nic o to víc fandím lidem co to umí. Na FB sleduju práci Jastericy a co teď naposledy udělal ze staršího BMW 650 F nemá chybu - hotovej sochař thumbs upclap, ale on tím žije.

Práci zdar a vylepšování zvlášť lol!


jé moje BMW bába se řeší i tady Smile
ETV 1000 Long Way Edition
KTM LC4 ADVENTURE.
Honda CBX 1000 ´81
Aprilia SR50 (70) Smile
 
Libor 77
#31 Vytisknout diskuzi
NAVIGACE,EL.ROADBOOK, NAVIGACNI VEZE, vytvaret a prenest navolene trasy navody, napady, zkusenosti
Přidané 15-03-2015 10:37
Člen

Příspěvek: 460
Založený: 07.09.12

Já si s ním taky psal, jeho kluk dělá školu dyzajnu a už jede vše přez počítač, Jaštěrica kreslí ručně. Kapotáže vyrábí nejdřív z kusu polystyrénu který ořezává, pak přidává sádru a sochá. Nezastávám se ho, jen se mi jeho práce taky moc líbí.
Lisování plastu si ani doma moc nedovedu představit, to taky potřebuješ formy, ne? Je to určitě rychlejší na kusovou výrobu, ale i kapotáže z karbonu se dělaj ve formách stylem podobným laminování. Asi jak komu co vyhovuje, na co je zvyklej. Samo domo lisování zní fakt zvláštně a docela rád bych to někdy viděl. Pakliže bys dokázal dělat věci jednodušeji, určitě bys byl i levnější a to by jsme tu všichni uvítali. Nevím zda si nenaběhneš Grin...
Po MZ150, Aprilii Tuareg 600, BMW 650 F a paní TDM 850 vysněná černá KTM 950 Adventure music
 
blejdamint
#32 Vytisknout diskuzi
NAVIGACE,EL.ROADBOOK, NAVIGACNI VEZE, vytvaret a prenest navolene trasy navody, napady, zkusenosti
Přidané 15-03-2015 10:46
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

Libor 77 napsal:
Já si s ním taky psal, jeho kluk dělá školu dyzajnu a už jede vše přez počítač, Jaštěrica kreslí ručně. Kapotáže vyrábí nejdřív z kusu polystyrénu který ořezává, pak přidává sádru a sochá. Nezastávám se ho, jen se mi jeho práce taky moc líbí.
Lisování plastu si ani doma moc nedovedu představit, to taky potřebuješ formy, ne? Je to určitě rychlejší na kusovou výrobu, ale i kapotáže z karbonu se dělaj ve formách stylem podobným laminování. Asi jak komu co vyhovuje, na co je zvyklej. Samo domo lisování zní fakt zvláštně a docela rád bych to někdy viděl. Pakliže bys dokázal dělat věci jednodušeji, určitě bys byl i levnější a to by jsme tu všichni uvítali. Nevím zda si nenaběhneš Grin...


nene pocky ode mne to neni zadna nabidka ke komerciFrown jen me zajima jesti nekdo dela neco jinak a lepe Ano ja si vyrabim formy - matrice, je to trosku podobne jako vstrikovane plasty do formy, nejdrazsi je matrice pak je za minutu hotovo
Upravil blejdamint dne 15-03-2015 11:19
blejdamintxr650r
 
blejdamint
#33 Vytisknout diskuzi
NAVIGACE,EL.ROADBOOK, NAVIGACNI VEZE, vytvaret a prenest navolene trasy navody, napady, zkusenosti
Přidané 15-03-2015 11:08
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

jinak toto jsem delal na pozadani pro klub BMW
blejdamint přiložený následující obrázek:


[180.25Kb]
blejdamintxr650r
 
blejdamint
#34 Vytisknout diskuzi
NAVIGACE,EL.ROADBOOK, NAVIGACNI VEZE, vytvaret a prenest navolene trasy navody, napady, zkusenosti
Přidané 15-03-2015 11:09
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

delano na prani a dyzajn jak si to chlapi predstavovali, montaz jen misto plexi, me se to osobne nelibi ale byla to dalsi zkouska a hlavne vymysleni jak to udelat aby vse pasovalo a bylo presne na diry, vycentrovany a pak vyrobit matrici, no reknu to narovinu, bolela me hlava z toho ale sedet to sedi a funguje testovano v Rumunech a u nas na Libave v dost krutych podminkach, zatim to drzi co mi kluci psali jedna je znicena po padu v Rumunsku jinak zatim potrebuju ziskat data jak slunecni zareni, mraz a takove ty zmrseniny, jak znamo plast krehne a trefit z tak obrovske skaly plastovych nabidek je terno to je ta nejhorsi pasaz, rok a pul prace a hledani, kdyz si na to vzpomenu, tak je mi zleGrin
Upravil blejdamint dne 15-03-2015 11:21
blejdamintxr650r
 
Cidas
#35 Vytisknout diskuzi
NAVIGACE,EL.ROADBOOK, NAVIGACNI VEZE, vytvaret a prenest navolene trasy navody, napady, zkusenosti
Přidané 15-03-2015 11:34
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 235
Založený: 15.05.11

Hoj. Je mezi námi někdo, kdo umí pracovat s open street mapami s následným importem do garmina případně mapsource? Už se tím pár dní zabývám a nechce se to povest... Sad
"Míra dálky je toulka..."
 
blejdamint
#36 Vytisknout diskuzi
NAVIGACE,EL.ROADBOOK, NAVIGACNI VEZE, vytvaret a prenest navolene trasy navody, napady, zkusenosti
Přidané 15-03-2015 11:36
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

musis chvilku pockat, treba sem nekdo neco jako postup da, s tim zamerem jsem to vlakno zakladalthumbs up
blejdamintxr650r
 
tornado33
#37 Vytisknout diskuzi
NAVIGACE,EL.ROADBOOK, NAVIGACNI VEZE, vytvaret a prenest navolene trasy navody, napady, zkusenosti
Přidané 15-03-2015 12:43
Člen

Příspěvek: 973
Založený: 05.12.14

Zdar enduraři Smile včera jsem Vám nastínil mou malou přestavu jestli by nebylo naškodu založit nějaké vlákno na projeté trasy co se dají zvládnou na velkých endurech a to s převážnou častí terénu a pokud možno silnici jen omezit na nezbytné přejezdy ..... ja bych navrhoval vždy udělat obrázek projeté trasy,jednoduchý popis jestli je potřeba např drapák kvůli sjízdnosti a náročnost a k tomu přiložit soubor GPX aby bylo možno ho zdílet s podobně postiženými jedinci,nebo si ho jen prohlídnout a případně si upravit trasu pro své potřeby,prostě nějaké přehledné uložiště tras pro inspiraci kde základ jsou jsou použitelná data

Tak zde malí příklad Wink

Tohle je trasa kousek od Lanškrouna která se dá projed i s velkým endurem za sucha s běžný vzorkem ale při podmáčeným terénu nutno drapák

'http://www.image-share.com/upload/2885/222.png'

zde soubor GPX pro stažení http://uloz.to/xq...rovice-gpx

soubor se dá otevřít třeba zde a uvidíte různé udaje o trase,jako délka,převýšení,čas za který se to dá ujed

http://utrack.cre...dex_cz.php

stačí vložit soubor GPX a vygenerovat ... Wink
Upravil tornado33 dne 15-03-2015 13:33
 
PetrAT
#38 Vytisknout diskuzi
NAVIGACE,EL.ROADBOOK, NAVIGACNI VEZE, vytvaret a prenest navolene trasy navody, napady, zkusenosti
Přidané 15-03-2015 12:56
Člen

Příspěvek: 2285
Založený: 27.05.10

blejdamint napsal:
tady v pruhlednem provedeni vyrobeno


proč jsi nezůstal u té průhledné varianty ?
podle mě to vypadá nejlíp

z čeho to je dělané ?
 
Libor 77
#39 Vytisknout diskuzi
NAVIGACE,EL.ROADBOOK, NAVIGACNI VEZE, vytvaret a prenest navolene trasy navody, napady, zkusenosti
Přidané 15-03-2015 13:21
Člen

Příspěvek: 460
Založený: 07.09.12

Byl jsem "pro chleba" a chtěl jsem to vzít podle vytyčené trasy v Androzicu. No...moc na to není vidět, linka je tak slabá, že ji při jízdě skoro nevidím a hlavně - nehejbe se to, musím posunovat Shock, to je normální?? Navigace se přece posunuje, ne?
Upravil Libor 77 dne 15-03-2015 13:38
Po MZ150, Aprilii Tuareg 600, BMW 650 F a paní TDM 850 vysněná černá KTM 950 Adventure music
 
tornado33
#40 Vytisknout diskuzi
NAVIGACE,EL.ROADBOOK, NAVIGACNI VEZE, vytvaret a prenest navolene trasy navody, napady, zkusenosti
Přidané 15-03-2015 13:42
Člen

Příspěvek: 973
Založený: 05.12.14

Libor 77 napsal:
Byl jsem "pro chleba" a chtěl jsem to vzít podle vytyčené trasy v Androzicu. No...moc na to není vidět, linka je tak slabá, že ji při jízdě skoro nevidím a hlavně - nehejbe se to, musím posunovat Shock, to je normální?? Navigace se přece posunuje, ne?


neboj stačí jen správně nastavit a jde vše ... Wink dá se měnit barva trasy,tloušťka trasy a hlavně i to aby tvá pozice automaticky se posuvala po trase

tak že když v programu klikneš na žlutý čtvereček a odevřeš menu,je tam kolečko s křížkem tak to se používá na to jestli se má tvá pozice posouvat sama na mapě,tak na něj klikni a mělo by ti to napsat nasledovat pozici .... Wink
jinak v hlavním nastavení otevři složku Treky a zde je možmo měnit barvu a šíři linie ....tak bádej badateli Smile
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 56

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.15 sekund 356,097,919 návštěv