25.4. 2024 16:47
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ - motocykly :: JAPONSKÉ ZNAČKY
 Tisk diskuze
SUZUKI XF 650 Freewind
qwert
#21 Vytisknout diskuzi
Přidané 23-06-2014 07:21
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

blejdamint napsal:
blejdamint napsal:
Alfikov napsal:
blejdamint napsal:
... Má Dominatora Nx 650,... .

No tak to by se měla objevit na srazu,neuvažuje o tom?.A ty přijeď taky,nic nevadí že máš něco jiného,já taky.

http://www.nx650....amp;t=1895


Hojas Alfe, dojeli bysme ale pracujeme dlouhodobě v zahraničí, díky moc za pozvání, vracíme se až za rok srpen2015 takže jen a pouze teskníme a vzpomínáme, naposledy jsme byli v Mohelnici, tam jsme tak pojezdili, že mi praskla pružina na napínáku rozvodáku, byl jsem rád, že jsem dojel z5 do Shock Olomouce takže příští rok to budem muset stihnout a budu rád, když dáš pak info a my dojedem, nebo to musíme pak hodně dohnat. Jestli se ti povede udělat nějaké foto nebo jestli sem dáš nějaký odkaz na foto nebo nějaký článek, budu rád, aspon počtu, co se u nás děje. BLbye už jsem to shlédl, Bystřice je nádherné místo, už ted mě to mrzíbye toto vkládám bez souhlasu obsluhy Domika, bude asi tytytytytyty


a tady je jasně vidět náklonnost ke krásné motorce



Není tam spíš vidět jak říká proč mi tam ten můj trouba nedal pořádnou gumu?
 
Bohunka
#22 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 23-06-2014 07:28
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 74
Založený: 28.03.14

Bledjamint + Medvedik cistotný:
díky moc na podporu Wink, když jsem v zimě začínala koketovat s terénem, každé kaluži jsem se buď vyhla nebo to prostě otočila. Sice jsem pak na sebe byla naštavná Angry, ale fakt jsem z bláta a vody měla šílený respekt. Než jsme vyjeli do Albánie, projela jsem jen ty nejmenší kaluže, zvládla jsem louku a polní cesty... trip na Balkán jsem plánovala já, takže jsem pak v Makedonii na prvním enduru nemohla nadávat, když cesta vedla lesem, kde nebylo blátu kam uhnout... zvládla jsem to "bez ztráty kytičky", ale klepala jsem se jak ratlík.
Albánie byla "suchá" a cesty úžasné - to jsem si vážně užívala blushing - i když ne tak rychle jako kluci.
Cesta do Théth od Kopliku mi dala sáhnout na mé psychické a pak i na fyzické dno - nechápala jsem proč tady jsem, za čím se sem ženu, když kolem nic nevidím skrz mlhu a cesta je tak kamenitá, že řidítka neudržím v dlaních....30 minut rozboru mé osobnosti kolegou mi pomohlo a pak už jsem si celou dovolenou jen a jen užívala, bez ohledu na terén a počasí... a že nás teda počasí potrápilo!!!
V Bosně jsem zažili povodně a najednou mi vše bylo jedno - sesuvů půdy jsem projížděli několik, bláto, obrovské kaluže, potoky vody přes silnici, brody... prostě to šlo a já je jela pořád s dobrou náladou a úsměvem na tváři.

Opakuji se, ale terén mě fakt baví a jsem ráda, že nápad koupit Freewinda nebyl zas až tak hloupej, jak se mi před koupí zdálo pray
<*))>< Suzuki XF 650 Freewind
Cesta je prý i tam, kde ji nevidím :-) .. tak uvidím! ;-)
 
blejdamint
#23 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 23-06-2014 08:28
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

qwert napsal:
blejdamint napsal:
blejdamint napsal:
Alfikov napsal:
blejdamint napsal:
... Má Dominatora Nx 650,... .

No tak to by se měla objevit na srazu,neuvažuje o tom?.A ty přijeď taky,nic nevadí že máš něco jiného,já taky.

http://www.nx650....amp;t=1895


Hojas Alfe, dojeli bysme ale pracujeme dlouhodobě v zahraničí, díky moc za pozvání, vracíme se až za rok srpen2015 takže jen a pouze teskníme a vzpomínáme, naposledy jsme byli v Mohelnici, tam jsme tak pojezdili, že mi praskla pružina na napínáku rozvodáku, byl jsem rád, že jsem dojel z5 do Shock Olomouce takže příští rok to budem muset stihnout a budu rád, když dáš pak info a my dojedem, nebo to musíme pak hodně dohnat. Jestli se ti povede udělat nějaké foto nebo jestli sem dáš nějaký odkaz na foto nebo nějaký článek, budu rád, aspon počtu, co se u nás děje. BLbye už jsem to shlédl, Bystřice je nádherné místo, už ted mě to mrzíbye toto vkládám bez souhlasu obsluhy Domika, bude asi tytytytytyty


a tady je jasně vidět náklonnost ke krásné motorce



Není tam spíš vidět jak říká proč mi tam ten můj trouba nedal pořádnou gumu?



Je to přesně tak jak pises,bugs zvládla vše i s 07 ale drapon tam půjde, uvidím jak vše půjde udělal bych ji ještě jednu motorku stejnou ale více do terénu, odlehčit a jiné tlumiče at může i řádně hopnoutsarcasm ted je ještě time na to. Uz se jelo těch 600km? Nemám žádné info.....
blejdamintxr650r
 
qwert
#24 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 23-06-2014 08:36
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Ještě ne,neboj pak napíšu kolik jsem ujel než jsem umřel..
 
blejdamint
#25 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 23-06-2014 08:45
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

Bohunka napsal:
Bledjamint + Medvedik cistotný:
díky moc na podporu Wink, když jsem v zimě začínala koketovat s terénem, každé kaluži jsem se buď vyhla nebo to prostě otočila. Sice jsem pak na sebe byla naštavná Angry, ale fakt jsem z bláta a vody měla šílený respekt. Než jsme vyjeli do Albánie, projela jsem jen ty nejmenší kaluže, zvládla jsem louku a polní cesty... trip na Balkán jsem plánovala já, takže jsem pak v Makedonii na prvním enduru nemohla nadávat, když cesta vedla lesem, kde nebylo blátu kam uhnout... zvládla jsem to "bez ztráty kytičky", ale klepala jsem se jak ratlík.
Albánie byla "suchá" a cesty úžasné - to jsem si vážně užívala blushing - i když ne tak rychle jako kluci.
Cesta do Théth od Kopliku mi dala sáhnout na mé psychické a pak i na fyzické dno - nechápala jsem proč tady jsem, za čím se sem ženu, když kolem nic nevidím skrz mlhu a cesta je tak kamenitá, že řidítka neudržím v dlaních....30 minut rozboru mé osobnosti kolegou mi pomohlo a pak už jsem si celou dovolenou jen a jen užívala, bez ohledu na terén a počasí... a že nás teda počasí potrápilo!!!
V Bosně jsem zažili povodně a najednou mi vše bylo jedno - sesuvů půdy jsem projížděli několik, bláto, obrovské kaluže, potoky vody přes silnici, brody... prostě to šlo a já je jela pořád s dobrou náladou a úsměvem na tváři.

Opakuji se, ale terén mě fakt baví a jsem ráda, že nápad koupit Freewinda nebyl zas až tak hloupej, jak se mi před koupí zdálo pray



A to je jen dobře, každá zkušenost tě nakopne dopředu, dříve moje.nechtěla jezdit polnacky a takový lehčí terén a postupem času začala dávat větší a více náročnější cesty, na Atavu v Mohelnici se seznámila s jednou holcinou,ta jezdí myslím Transalpa tak to prubly holky a dle vyrazu ve tváři byla spokojenost, takže chce to jezdit co nejvíce pěkně na pohodu. Kdyz je k tomu dobry partak nebo grupa,, tu my máme u nás,, je to zaručený successthumbs up

Nenech se odradit, kluci jsou tu někdy drsní a neznamená to ze holky ze sebe musí udělat chlapaShock... dobře ze si natacis a za pár měsíců se tomu člověk usměje,holt není každý hned mistr světa, ono to trvá nějaký čas a stejně je na tom nejlepší ta cesta, takže, děláš to dobře a jen tak dál, jestli bys te chtěli zkusit něco v horsim terénu kontaktovat můžeš Willdu tady z fóra,nick will nebo motovaky.cz a naše parta jezdí skoro každou sobotu tak se můžete obrátit a vyzkoušet své možnosti v těžkém terénu. Bl
Upravil blejdamint dne 23-06-2014 09:20
blejdamintxr650r
 
blejdamint
#26 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 23-06-2014 08:59
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

qwert napsal:
Ještě ne,neboj pak napíšu kolik jsem ujel než jsem umřel..


Ta na to jsem zvědavý, uz nejsme v Čr tak mě zajímá info
blejdamintxr650r
 
Bohunka
#27 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 23-06-2014 13:56
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 74
Založený: 28.03.14

blejdamint: Wildu znám z olomouckého fóra, ale zatím nemám odvahu s ním vyrazit hmm
<*))>< Suzuki XF 650 Freewind
Cesta je prý i tam, kde ji nevidím :-) .. tak uvidím! ;-)
 
qwert
#28 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 23-06-2014 14:01
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Tak můžeš vyrazit s náma,občas jedu se ženou která má alpa,to rozhodně zvládneš..
 
Bohunka
#29 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 23-06-2014 17:41
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 74
Založený: 28.03.14

Ty jsi taky od Olomouce?Smile
<*))>< Suzuki XF 650 Freewind
Cesta je prý i tam, kde ji nevidím :-) .. tak uvidím! ;-)
 
qwert
#30 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 23-06-2014 18:01
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Klimkovice u Ostravy..
 
Bohunka
#31 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 23-06-2014 19:53
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 74
Založený: 28.03.14

Tak to na vyjížďku je trochu z ruky Smile,ale díky za nabídku, třeba ji někdy ráda využiju thumbs up
<*))>< Suzuki XF 650 Freewind
Cesta je prý i tam, kde ji nevidím :-) .. tak uvidím! ;-)
 
Mati
#32 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 23-06-2014 23:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 466
Založený: 24.11.10

Sakra zase jsem placnul neco jinak, nez jsem myslel. Ja jenom, ze XF650 je velmi nedocenena motorka, kterou kdekdo hani a pritom se s ni da (zalitat) hodne offroadu. Ja ho jezdil taky na e-07 jenom skoda, ze se na nej nedala sehnat poradna guma........predni kolo 19"
Ale jinak to byla velmi odolna motka, bezproblemova a dodnes slouzi holcine v Jiznich cechach....
Mat
 
Bohunka
#33 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 24-06-2014 20:03
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 74
Založený: 28.03.14

tak dík Mati - budu Ti tykat, ať se Ti to libi nebo ne Smile... haní se všeobecně jednoválce, aspoň tak jsem to tu pochopila - jenomže, mně je to úúúplně jedno! annoy Nám je spolu dobře a dokud to tak bude, ráda jí benzín proleju nádrží Smile

blejdamint: O víkendu se budu učit měnit olej :-) Cool
<*))>< Suzuki XF 650 Freewind
Cesta je prý i tam, kde ji nevidím :-) .. tak uvidím! ;-)
 
magoss
#34 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 24-06-2014 20:21
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 856
Založený: 26.08.10

Bohunka - klobouk dolů před tebou!! jsi šikovná :-) ať vám to spolu zvedela jezdí dál :-)
Víte, já jsem jediný Pučmeloud na světě občaneblushingGrin
 
http://www.ffa.vutbr.cz/~xvpokornag/
blejdamint
#35 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 25-06-2014 00:55
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

Bohunka napsal:
tak dík Mati - budu Ti tykat, ať se Ti to libi nebo ne Smile... haní se všeobecně jednoválce, aspoň tak jsem to tu pochopila - jenomže, mně je to úúúplně jedno! annoy Nám je spolu dobře a dokud to tak bude, ráda jí benzín proleju nádrží Smile

blejdamint: O víkendu se budu učit měnit olej :-) Cool


Tak je to správné, nic to není, hlavně u tvého stroje kontrola po nastartování průtoku oleje, děláme to pokaždé když mašinu po výměně nastartuje a posvítím baterkou do hrdla nalívacího otvoru u Dominátora, mrknem do vnútry jestli olej obíhá, už se mi jednou stalo, že se ucpalo někde po cestě at nezadřeš ale to ti určitě poradí člověk, který ti to bude předvádět, takže at se dílo podaří
blejdamintxr650r
 
xx5
#36 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 25-06-2014 12:53
Člen

Příspěvek: 34
Založený: 04.09.13

qwert napsal:
blejdamint napsal:
blejdamint napsal:
Alfikov napsal:
blejdamint napsal:
... Má Dominatora Nx 650,... .

No tak to by se měla objevit na srazu,neuvažuje o tom?.A ty přijeď taky,nic nevadí že máš něco jiného,já taky.

http://www.nx650....amp;t=1895


Hojas Alfe, dojeli bysme ale pracujeme dlouhodobě v zahraničí, díky moc za pozvání, vracíme se až za rok srpen2015 takže jen a pouze teskníme a vzpomínáme, naposledy jsme byli v Mohelnici, tam jsme tak pojezdili, že mi praskla pružina na napínáku rozvodáku, byl jsem rád, že jsem dojel z5 do Shock Olomouce takže příští rok to budem muset stihnout a budu rád, když dáš pak info a my dojedem, nebo to musíme pak hodně dohnat. Jestli se ti povede udělat nějaké foto nebo jestli sem dáš nějaký odkaz na foto nebo nějaký článek, budu rád, aspon počtu, co se u nás děje. BLbye už jsem to shlédl, Bystřice je nádherné místo, už ted mě to mrzíbye toto vkládám bez souhlasu obsluhy Domika, bude asi tytytytytyty


a tady je jasně vidět náklonnost ke krásné motorce



Není tam spíš vidět jak říká proč mi tam ten můj trouba nedal pořádnou gumu?



No hlavně tam chybí cedule s návodem pro "méně inteligentně zajímavé" jedince, že když se baví chytří, tak je potřeba držet ústa a krok a maximálně tak šoupat nohama... . SadTy, troubo.
P. S. - ty jsi také jeden z těch, co potřebují na každou vyjížďku novou pneu a co jakmile si někde namlátí "ústa", tak to svádí na "špatné obutí"????? hilarious
Pro "méně inteligentně zajímavé kusy" - jak řekl blejdamint výše, na fotce je jasně vidět náklonnost a vztah ke krásné A JEDINEČNÉ motorce. Motorkáři by to měli poznat... . thumbs up
 
xx5
#37 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 25-06-2014 13:01
Člen

Příspěvek: 34
Založený: 04.09.13

Bohunka napsal:
tak dík Mati - budu Ti tykat, ať se Ti to libi nebo ne Smile... haní se všeobecně jednoválce, aspoň tak jsem to tu pochopila - jenomže, mně je to úúúplně jedno! annoy Nám je spolu dobře a dokud to tak bude, ráda jí benzín proleju nádrží Smile

blejdamint: O víkendu se budu učit měnit olej :-) Cool


Moje řeč! A hlavně nedej na řeči, že na jednoválci nedáš dlouhé štreky. To jsou kecy. My dvě víme, že je to o srdci a ne o mašině. A hlavně to vždy komentují ti, co jednobuch nemají, selata chytré. Já na Dominatora nedám dopustit a dá-li Bůh, strana a vláda, budeme spolu řádit co nejdéle.
Výměna oleje je skvělá záležitost! Udělej vám kávu, vezmi s sebou něco na zub, zeslab mobil a rázem je z toho čtyřhodinová akce! thumbs up
 
12345
#38 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 25-06-2014 13:43
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

Medvedik cistotny napsal:
Bohunka napsal:
tak dík Mati - budu Ti tykat, ať se Ti to libi nebo ne Smile... haní se všeobecně jednoválce, aspoň tak jsem to tu pochopila - jenomže, mně je to úúúplně jedno! annoy Nám je spolu dobře a dokud to tak bude, ráda jí benzín proleju nádrží Smile

blejdamint: O víkendu se budu učit měnit olej :-) Cool


Moje řeč! A hlavně nedej na řeči, že na jednoválci nedáš dlouhé štreky. To jsou kecy. My dvě víme, že je to o srdci a ne o mašině. A hlavně to vždy komentují ti, co jednobuch nemají, selata chytré. Já na Dominatora nedám dopustit a dá-li Bůh, strana a vláda, budeme spolu řádit co nejdéle.
Výměna oleje je skvělá záležitost! Udělej vám kávu, vezmi s sebou něco na zub, zeslab mobil a rázem je z toho čtyřhodinová akce! thumbs up

Tentokrát Vám musím dát za pravdu,jednoválce jsou opravdu nejlepší motorkythumbs up mám Tenerku a je to nejlepší motorka na světě...a co se týče dlouhých štrek tak jsem jich udělal více než dost a bez poruch.Nejvíce za den jsem ujel z Livorna domů 1250km za 13 hodin musictakže je to troubům kteří nedoceňují jednoválce doufám jasné.comfort
 
Bohunka
#39 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 25-06-2014 20:12
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 74
Založený: 28.03.14

Vlastimil: já mám za sebou nejdelší štreku z letošního května, kdy jsem ujížděli - tedy snažili jsme se ujet - před povodněmi v Bosně - takže 930km v jednom zátahu (samozřejmě pauza na benzín, sušenku a pití) a z toho 750km v dešti a 200km v prudkém vichru. Před barákem jsem nebyla schopna pustit hefty Shock ... ale jsem za ty zážitky posledního dne dovolené vděčná! Wink jakoby se ze mě už tak trochu stala motorkářka lol
<*))>< Suzuki XF 650 Freewind
Cesta je prý i tam, kde ji nevidím :-) .. tak uvidím! ;-)
 
xx5
#40 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 26-06-2014 08:53
Člen

Příspěvek: 34
Založený: 04.09.13

Bohunka napsal:
Vlastimil: já mám za sebou nejdelší štreku z letošního května, kdy jsem ujížděli - tedy snažili jsme se ujet - před povodněmi v Bosně - takže 930km v jednom zátahu (samozřejmě pauza na benzín, sušenku a pití) a z toho 750km v dešti a 200km v prudkém vichru. Před barákem jsem nebyla schopna pustit hefty Shock ... ale jsem za ty zážitky posledního dne dovolené vděčná! Wink jakoby se ze mě už tak trochu stala motorkářka lol


Já jsem sice najela jen 536km v podobných podmínkách, ale stálo to za to. Bohužel jsem po cestě ztratila 1 kufr s "nohavicemi", takže jsem pak jela jen v "kraťákách", ale co, stálo to za to. Smile
Upravil xx5 dne 26-06-2014 08:56
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 44

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.06 sekund 359,957,775 návštěv