24.4. 2024 17:26
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ - motocykly :: JAPONSKÉ ZNAČKY
 Tisk diskuze
Afrika bude!!!
lodyha
Přidané 10-12-2015 12:50
Člen

Příspěvek: 47
Založený: 03.06.10

Pod tenhle příspěvek se mohu podepsat Tome.
 
snelcuk
Afrika bude!!!
Přidané 11-12-2015 10:01
Člen

Příspěvek: 1276
Založený: 20.10.11

TomasTT napsal:
Mě psal včera večer kamarád, který pro německý Touratech natáčí pořady. Je to dlouholetý majitel několika KTM. Právě přiletěl z testování nové AT v jižní africe a psal mi, že se rozhodl a objednává si verzi s automatickou převodovkou. Prý je to mimořádně povedený univerzál, který mu chyběl a během těch pár dnů se rozhodl pro koupi. Jasně - je to vlastně "novinář", určitě byl ovlivněný tou akcí a ideálními terény které tam měli atd. Ale jen pro příklad - že asi fakt je potřeba na to chvíli jezdit a pak hodnotit.


thumbs upclap
 
qwert
Afrika bude!!!
Přidané 11-12-2015 12:53
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

TomasTT napsal:
Mě psal včera večer kamarád, který pro německý Touratech natáčí pořady. Je to dlouholetý majitel několika KTM. Právě přiletěl z testování nové AT v jižní africe a psal mi, že se rozhodl a objednává si verzi s automatickou převodovkou. Prý je to mimořádně povedený univerzál, který mu chyběl a během těch pár dnů se rozhodl pro koupi. Jasně - je to vlastně "novinář", určitě byl ovlivněný tou akcí a ideálními terény které tam měli atd. Ale jen pro příklad - že asi fakt je potřeba na to chvíli jezdit a pak hodnotit.


Já jako taky dlouholetý majitel KTM mu rozumím.Kačenu si nechávám pro opravdový off a Hondu na lighoff cestování..
 
Plukovnik
Afrika bude!!!
Přidané 11-12-2015 17:58
Člen

Příspěvek: 72
Založený: 12.02.12

Ahoj Všem, každopádně nechci soudit něco na čem jsem nejel, ale nová Afrika se mi líbí, jenom ten strašnej výfuk...nicméně ladák to asi vyřeší.
Dle videí a logické úvahy, to nebude drsná a totálně offroudová motorka, nicméně jsem ale právě na základě videí, konstrukce mašiny, mnoha předpokladů ( 18 kolo, vejška zdvihů atd) hluboce přesvědčen - že je stvořen konečně cestovní univerzál který si poradí nejen v terénu, ale i na cestě, zvládne běžný offík, a taky cestu třeba do Albánie a zpět....prostě+ to co všichni na forech probíraj...všichni si furt stěžujou, že není univerzální motorka....
myslím že tohle je fakt univerzální motorka, a k tomu vše nasvědčuje.....
recenzi jak jede - rád napíšu až se svezu...
nicméně jak píše QWERT - v terénu, fakt terén a ne jenom polnačka...jsem si z KTM stříkal do trenek a užíval si pekelnou jízdu...byla a je to famózní motorka....na silnici se už trochu dá najít pár výtek....
teď jezdím na STARÉ Afře, ovšem tak upravené ( váha a podvozek ) že mám téměř univerzální stroj....musím uznat že cestování, projíždky,středně těžkej terén, zvládá perfektně, a spolehlivost a bezporuchovost a nízká spotřeba je teď pro mne favoritem....
Těžkej terén si moje Africká Babička a 120 tis km....naříká...tam bych zase užil Kačenu...a jsme u toho - univerzál není....
Takže se nahádejte, a jezděte, když je tak teplo Bejciblushing normálně by bylo tak mínus 5 ...
přeji všem krásný denWink
 
Palo7
Afrika bude!!!
Přidané 11-12-2015 22:00
Člen

Příspěvek: 263
Založený: 31.12.13

první srovnání KTM s Hondou od GASe z Motohouse:
Ty mašiny jsou si velice podobné, co do schopností, ovšem jdou na to tak říkajíc každá z jiné strany. Zatímco ADV je relativně vzteklá a agresivní, CRF je skutečně hodná, předvídatelná. Podvozková skupina se zvládá s terénem vypořádat obdobně, ale zatímco na 990ADV stojí / sedí jezdec jakoby na motorce, AT člověka jakýsi způsobem obklopuje. Podvědomě jsem se ve stupačkách CRF cítil bezpečněji než na svém Advikovi a to jsem fakt nečekal. Honda má také mnohem širší řídítka než KTM, což mám osobně velmi rád.
Dále píše že se svýma 173cm dosáhne pěkně ze sedla a že bude uvažovat o výměně za svojí KTM 990. Test bude až v lednu a v Motocyklu dokonce až v únoru :-(
 
qwert
Afrika bude!!!
Přidané 11-12-2015 22:26
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Plukovnik napsal:
Ahoj Všem, každopádně nechci soudit něco na čem jsem nejel, ale nová Afrika se mi líbí, jenom ten strašnej výfuk...nicméně ladák to asi vyřeší.
Dle videí a logické úvahy, to nebude drsná a totálně offroudová motorka, nicméně jsem ale právě na základě videí, konstrukce mašiny, mnoha předpokladů ( 18 kolo, vejška zdvihů atd) hluboce přesvědčen - že je stvořen konečně cestovní univerzál který si poradí nejen v terénu, ale i na cestě, zvládne běžný offík, a taky cestu třeba do Albánie a zpět....prostě+ to co všichni na forech probíraj...všichni si furt stěžujou, že není univerzální motorka....
myslím že tohle je fakt univerzální motorka, a k tomu vše nasvědčuje.....
recenzi jak jede - rád napíšu až se svezu...
nicméně jak píše QWERT - v terénu, fakt terén a ne jenom polnačka...jsem si z KTM stříkal do trenek a užíval si pekelnou jízdu...byla a je to famózní motorka....na silnici se už trochu dá najít pár výtek....
teď jezdím na STARÉ Afře, ovšem tak upravené ( váha a podvozek ) že mám téměř univerzální stroj....musím uznat že cestování, projíždky,středně těžkej terén, zvládá perfektně, a spolehlivost a bezporuchovost a nízká spotřeba je teď pro mne favoritem....
Těžkej terén si moje Africká Babička a 120 tis km....naříká...tam bych zase užil Kačenu...a jsme u toho - univerzál není....
Takže se nahádejte, a jezděte, když je tak teplo Bejciblushing normálně by bylo tak mínus 5 ...
přeji všem krásný denWink



A co na kačeně není univerzální? Já na ni projel 20 států..
 
12345
Afrika bude!!!
Přidané 12-12-2015 09:44
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

qwert napsal:
Plukovnik napsal:
Ahoj Všem, každopádně nechci soudit něco na čem jsem nejel, ale nová Afrika se mi líbí, jenom ten strašnej výfuk...nicméně ladák to asi vyřeší.
Dle videí a logické úvahy, to nebude drsná a totálně offroudová motorka, nicméně jsem ale právě na základě videí, konstrukce mašiny, mnoha předpokladů ( 18 kolo, vejška zdvihů atd) hluboce přesvědčen - že je stvořen konečně cestovní univerzál který si poradí nejen v terénu, ale i na cestě, zvládne běžný offík, a taky cestu třeba do Albánie a zpět....prostě+ to co všichni na forech probíraj...všichni si furt stěžujou, že není univerzální motorka....
myslím že tohle je fakt univerzální motorka, a k tomu vše nasvědčuje.....
recenzi jak jede - rád napíšu až se svezu...
nicméně jak píše QWERT - v terénu, fakt terén a ne jenom polnačka...jsem si z KTM stříkal do trenek a užíval si pekelnou jízdu...byla a je to famózní motorka....na silnici se už trochu dá najít pár výtek....
teď jezdím na STARÉ Afře, ovšem tak upravené ( váha a podvozek ) že mám téměř univerzální stroj....musím uznat že cestování, projíždky,středně těžkej terén, zvládá perfektně, a spolehlivost a bezporuchovost a nízká spotřeba je teď pro mne favoritem....
Těžkej terén si moje Africká Babička a 120 tis km....naříká...tam bych zase užil Kačenu...a jsme u toho - univerzál není....
Takže se nahádejte, a jezděte, když je tak teplo Bejciblushing normálně by bylo tak mínus 5 ...
přeji všem krásný denWink



A co na kačeně není univerzální? Já na ni projel 20 států..
No a co jako?hmmSucháč objel na Jawě svět....lol
 
qwert
Afrika bude!!!
Přidané 12-12-2015 18:18
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Ted bys nám ještě mohl vysvětlit jak tvůj duchaplný příspěvek osvětluje univerzálnost LC8..
 
12345
Afrika bude!!!
Přidané 13-12-2015 07:24
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

qwert napsal:
Ted bys nám ještě mohl vysvětlit jak tvůj duchaplný příspěvek osvětluje univerzálnost LC8..

No nevím proč píšeš "nám".Měl jsi naopak napsat "mi" zdá se že ostatní to pochopili...Grin Takže jsem chtěl tímto upozornit na to že univerzálnost motorky dokazovat tím "kolik jsem na ní projel států" není vypovídající...comfort
Upravil 12345 dne 13-12-2015 07:25
 
qwert
Afrika bude!!!
Přidané 13-12-2015 07:39
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Tebe už pochopili opravdu všichni..Grin
 
12345
Afrika bude!!!
Přidané 13-12-2015 07:43
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

qwert napsal:
Tebe už pochopili opravdu všichni..Grin

Tak to jsem opravdu potěšen.blushing
Upravil 12345 dne 13-12-2015 07:48
 
mardock
Afrika bude!!!
Přidané 13-12-2015 14:40
Člen

Příspěvek: 32
Založený: 14.10.10

qwert napsal:
TomasTT napsal:
Mě psal včera večer kamarád, který pro německý Touratech natáčí pořady. Je to dlouholetý majitel několika KTM. Právě přiletěl z testování nové AT v jižní africe a psal mi, že se rozhodl a objednává si verzi s automatickou převodovkou. Prý je to mimořádně povedený univerzál, který mu chyběl a během těch pár dnů se rozhodl pro koupi. Jasně - je to vlastně "novinář", určitě byl ovlivněný tou akcí a ideálními terény které tam měli atd. Ale jen pro příklad - že asi fakt je potřeba na to chvíli jezdit a pak hodnotit.


Já jako taky dlouholetý majitel KTM mu rozumím.Kačenu si nechávám pro opravdový off a Hondu na lighoff cestování..


zkus mi prosím vysvětlit proč Kačenu nepoužíváš na všechno?Vždyť podle fotek je skvěle upravená na cestování všeho druhu.
Upravil mardock dne 13-12-2015 14:41
 
qwert
Afrika bude!!!
Přidané 13-12-2015 16:40
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Ale já ji používám na všechno.Než jsem koupil serko měl jsem 950 adv a na něm jsem pocestoval hodně.Kromě toho jsem se na ni zůčastnil závodu v Rumunsku a nějakých i u nás,proto si myslím že univerzální je dost.Na serku jsem loni pocestoval po Rumunsku a příští rok asi pojedem Ligurské Alpy.Jediná nevýhoda serka je malá nádrž v základu,dá se koupit 30litrová ale ta se mi nelíbí..Ale bavíme se o 950 adv..
 
snelcuk
Afrika bude!!!
Přidané 14-12-2015 09:26
Člen

Příspěvek: 1276
Založený: 20.10.11

[youtube]PcYE-PYuo48[/youtube]
 
qwert
Afrika bude!!!
Přidané 14-12-2015 09:38
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

[youtube]oVGry7-gZkg[/youtube]
 
PetrAT
Afrika bude!!!
Přidané 15-12-2015 22:33
Člen

Příspěvek: 2285
Založený: 27.05.10

https://www.faceb...909611448/
 
snelcuk
Afrika bude!!!
Přidané 16-12-2015 07:35
Člen

Příspěvek: 1276
Založený: 20.10.11

[youtube]YDhpUx0OMAU[/youtube]
 
worezprut
Afrika bude!!!
Přidané 16-12-2015 10:05
Člen

Příspěvek: 27
Založený: 07.08.14

Boha jeho, ať kdykoliv nakouknu do tématu "Afrika bude" dočtu se jak je super KTM. Nechcete psát do sekce KTM???
 
mirekTDM
Afrika bude!!!
Přidané 16-12-2015 10:56
Člen

Příspěvek: 151
Založený: 31.01.11

worezprut napsal:
Boha jeho, ať kdykoliv nakouknu do tématu "Afrika bude" dočtu se jak je super KTM. Nechcete psát do sekce KTM???


Jako bych tu někde cítil závist. :-)
 
lodyha
Afrika bude!!!
Přidané 16-12-2015 12:34
Člen

Příspěvek: 47
Založený: 03.06.10

Také to obtížně chápu,nenapadlo mě psàt na KTM forum ja je ta motka špatná a jak je jiná lepší,ale tu a tam to asi někomu dělá dobře jako nějaký způsob seberealizace asi.👄
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 35

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.41 sekund 359,757,526 návštěv