28.3. 2024 11:38
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
telefon
bystricke
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 17-07-2010 01:01
Člen

Příspěvek: 638
Založený: 02.05.10

dnes už patří k výbavě většiny motorkářů,tak sem si dovolil založit todlencto vlákno,každey máme nějakey,máme snima nějaké zkušenosti které by se mohly někomu hodithmm
já osobně pracuji v prostředí zámečnickém,kde se hodně svařuje a brousí,někdy to v dílně vypadá od brusného prachu jak v mlýnici.měl sem celkem dost mobilů,většinou nokie,chránil sem je různými pouzdry,schovával je do skříněk,nic naplat,prach všudy přítomný s mobilem udělal svépissed
zhruba před rokem,kdy mi začala blbnout nokie N70,jsem se začal rozhlížet po něčem odolnějším,co by mi prach a pád na zem nezničil,na netu jsem našel Sonim XP1, http://www.sonimx... to, co o něm bylo napsáno a videa crash testů,to bylo to co jsem hledal,koupil sem ho,nosil sem ho po kapsách,žádné skovávačky,po půl roce mi začal chrastit reprákShocktakové jemné praskání bylo slyšet,propláchl jsem ho vodou a mobil jel dál bez problémů.
už jsem si myslel,že je nezničitelný,kamarád se o tento telefon zajímal z důvodu odolnosti,tak jsem mu v hospodě předvedl co to sneseGrinnepřežil ten test,utopil se v pivurealsada vyhořelpissedchudákGrin
tak sem byl bez founu jeden den,děsně nervózní,bo jak mi aspoň jednou za den někdo nezavolá a nevynadá,že nestíhám,tak ten den stojí za howno,k večeru sem si pučil mobil od ženy,zvonění nebylo slyšetpissedhovor nakonec taky ne,vydržel sem to dva dni,takhle to dál nešlo,já potřebuji pořádný strojek,který přeřve brusku a nemusím se bát že se mu něco stanepray
volba byla jasná,rovnou jít zas do sonimu,po těch zkušenostechWinknakonec sem vybral tento http://sonimxp3.c...ny-telefon v pivu už ho jen tak neutopímpraya jestli mi baterka na jedno nabití vydrží měsíc-dva,tak to je naprostá peckathumbs uplol,no možná mě zas něco časem napadne,jak ho pořádně otestovatGrinpokud klekne,dám vědětblushing
Upravil bystricke dne 17-07-2010 01:06
 
www.begr.cz
3X
#2 Vytisknout diskuzi
telefon
Přidané 17-07-2010 08:33
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

a já si říkam, že nezavolá a nezavolá Grin
 
itchy
#3 Vytisknout diskuzi
telefon
Přidané 17-07-2010 12:47
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 784
Založený: 02.05.10

Mam tu XP1 a spokojenost,ale ten xp3 to uz je naprosta pecka myslim ze uz ho dokonce muzes potapjet pod vodou do 1 metru po dobu 30 min
 
petr_t
#4 Vytisknout diskuzi
telefon
Přidané 17-07-2010 18:13
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

sem ho skoušel a pořád mačkám palcem několik tlačítek na jednou.helpless moje spotřeba je dva do roka stress a bez vyklápěčky su téš v řyťybugs no fčíl mi předváděl jeden obuch jakýs takýs co je jak malá televiza a prý ho jen tak nezničím.Sem zvjedavy bo ma slybeny trest že AŽthumbs up
 
3X
#5 Vytisknout diskuzi
telefon
Přidané 17-07-2010 18:45
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

petr_t napsal:
sem ho skoušel a pořád mačkám palcem několik tlačítek na jednou.helpless moje spotřeba je dva do roka stress a bez vyklápěčky su téš v řyťybugs no fčíl mi předváděl jeden obuch jakýs takýs co je jak malá televiza a prý ho jen tak nezničím.Sem zvjedavy bo ma slybeny trest že AŽthumbs up


kup si tento, tam se na tlačítka trefíš Grin

'http://img43.imageshack.us/img43/5705/haloif.jpg'
 
HonzaH
#6 Vytisknout diskuzi
telefon
Přidané 17-07-2010 19:55
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 712
Založený: 24.05.10

Měli jsme je na tst kolega se s ním docela vyblbnul thumbs up

třeba ti to k rozhodování pomůže, mrkni
http://www.svetou...ro-a-quest
 
letec11
#7 Vytisknout diskuzi
telefon
Přidané 13-09-2010 18:21
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 2
Založený: 29.08.10

prosím Vás nemáte někdo zkušenosti s nokiema z GPS jak funguje vna motce? děkan
 
Lu_cas
#8 Vytisknout diskuzi
telefon
Přidané 13-09-2010 20:09
Člen

Příspěvek: 10
Založený: 05.09.10

Čau, já mám Nokiu 5800XM a mám tam nahraného Garmin mobile, včetně jejich map. šlape bez problému, naviguje bezchybně, má celkem velký a přehledný displej, je to v češtině - paráda. Drobná muška je to, že chvilku trvá, než po zapnutí navigace chytí signál satelitu. Ale možná je to jen tím, že aplikaci mám nahranou do paměti telefonu a mapy na SD kartě a tudíž vzniká prodleva v komunikaci. V novějším typu (X6 a podobně už by problém být nemusel, tam je jen vnitřní 16GB paměť) Toť moje zkušenost z auta i z motorky.
Kolega má tentýž telefon a navigaci přímo od Nokie, která je teď už zdarma (ne že by garmin nebyl... blushing ) a je spokojený taky, signál prý chytá během chvilky. Mě ovšem design jejich map moc nechytl... Ale tak to už je o vyzkoušení a co komu sedne.
BMW R 1100 GS
 
bystricke
#9 Vytisknout diskuzi
telefon
Přidané 13-09-2010 22:16
Člen

Příspěvek: 638
Založený: 02.05.10

eště se musím vrátit k té utopené XP1,po 3 týdnech od reklamace sem dostal novou XP jedničkuthumbs uplolmusic
 
www.begr.cz
petr_t
#10 Vytisknout diskuzi
telefon
Přidané 13-09-2010 22:19
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

bystricke napsal:
eště se musím vrátit k té utopené XP1,po 3 týdnech od reklamace sem dostal novou XP jedničkuthumbs uplolmusic


já dostal vynadane hmm
s větrem ve vlasechmusic
 
bystricke
#11 Vytisknout diskuzi
telefon
Přidané 13-09-2010 22:21
Člen

Příspěvek: 638
Založený: 02.05.10

petr_t napsal:
bystricke napsal:
eště se musím vrátit k té utopené XP1,po 3 týdnech od reklamace sem dostal novou XP jedničkuthumbs uplolmusic


já dostal vynadane hmm
jak vynadané,zacohelpless
 
www.begr.cz
petr_t
#12 Vytisknout diskuzi
telefon
Přidané 13-09-2010 22:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

bystricke napsal:
petr_t napsal:
bystricke napsal:
eště se musím vrátit k té utopené XP1,po 3 týdnech od reklamace sem dostal novou XP jedničkuthumbs uplolmusic


já dostal vynadane hmm
jak vynadané,zacohelpless
reklamoval jsem Nokiu a prý s tím neumím zacházet,za celé léta mobilů co přišla na trh nemám jinou značku.Tak jsem švihl s telefonem ,hňupovi dal facku a používám jen šunty a´t se dovolám a napíšu SMS.Pak mě cokoliv tak nerozhodí,jen stráta seznamu a kdo mě potřebuje tak se ozve a zbytek už řeším jak vypadávání vlasůGrin
s větrem ve vlasechmusic
 
refi
#13 Vytisknout diskuzi
telefon
Přidané 13-09-2010 22:42
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

já reklamovala před měsícem nokii e52, kterou mám 11 měsíců. vadný displej. nepochodila jsem. bylo mi řečeno, že mi určitě spadl. na mou reakci, že mi mobily padaly vždycky a všechny to vydržely mi bylo řečeno, že si nemám kupovat manažerský telefon. manažeři totiž mají telefon nejspíš na řetízku kolem ruky Shock

no ale zato jsem dnes udělala převratný objev a to, že mi u každé fotky, kterou s ním vyfotím, píše hned souřadnice. no kdo z vás to má? annoy Grin
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
bystricke
#14 Vytisknout diskuzi
telefon
Přidané 13-09-2010 22:43
Člen

Příspěvek: 638
Založený: 02.05.10

petr_t napsal:
bystricke napsal:
petr_t napsal:
bystricke napsal:
eště se musím vrátit k té utopené XP1,po 3 týdnech od reklamace sem dostal novou XP jedničkuthumbs uplolmusic


já dostal vynadane hmm
jak vynadané,zacohelpless
reklamoval jsem Nokiu a prý s tím neumím zacházet,za celé léta mobilů co přišla na trh nemám jinou značku.Tak jsem švihl s telefonem ,hňupovi dal facku a používám jen šunty a´t se dovolám a napíšu SMS.Pak mě cokoliv tak nerozhodí,jen stráta seznamu a kdo mě potřebuje tak se ozve a zbytek už řeším jak vypadávání vlasůGrin
dlouhá léta(13)sem měl jen nokije ale umě v továrně není odsávání prachu,tak ten telefon nikdy dlouho nevydržel,a s reklamacema bych asi taky neuspěl,proto sem změnil značku u které je výslovně napsáno odolný telefónse zárukou 3 rokythumbs up
 
www.begr.cz
bystricke
#15 Vytisknout diskuzi
telefon
Přidané 13-09-2010 22:44
Člen

Příspěvek: 638
Založený: 02.05.10

refi napsal:
já reklamovala před měsícem nokii e52, kterou mám 11 měsíců. vadný displej. nepochodila jsem. bylo mi řečeno, že mi určitě spadl. na mou reakci, že mi mobily padaly vždycky a všechny to vydržely mi bylo řečeno, že si nemám kupovat manažerský telefon. manažeři totiž mají telefon nejspíš na řetízku kolem ruky Shock

no ale zato jsem dnes udělala převratný objev a to, že mi u každé fotky, kterou s ním vyfotím, píše hned souřadnice. no kdo z vás to má? annoy Grin
já ne bo nejsu manažerWink
 
www.begr.cz
Tarabys
#16 Vytisknout diskuzi
telefon
Přidané 14-09-2010 09:46
Člen

Příspěvek: 385
Založený: 29.05.10

refi napsal:
no ale zato jsem dnes udělala převratný objev a to, že mi u každé fotky, kterou s ním vyfotím, píše hned souřadnice. no kdo z vás to má? annoy Grin

dnes už každý mobil co má foťák a GPS...tongue
----------------------------------
"to je ON, mého srdce Strom..."
Můj web? Tady > www.tarabys.blogs...
 
Sharki
#17 Vytisknout diskuzi
telefon
Přidané 14-09-2010 11:01
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 23
Založený: 20.05.10

Já jsem koupil Nokii c5, nechal jsem si nahrát a aktualizovat mapy.Několikrát jsem se dotazoval před koupením i všude a každej mě ubezpečoval,ŽE FUNGUJE NAVIGACE I KDYŽ NENÍ PŘIPOJEN NA WAP.NENÍ TO PRAVDA.tento telefon bez připojení nefunguje navigace. Oficiálně jsem si stěžoval,že jsem byl uveden v CÍLENĚ V OMYL.Nikdo se se mnou nabaví.Máte někdo nějaké zkušenosti s tímto telefonem,abych nebyl za blce,že dělám nějakou chybu JÁ?
Upravil Sharki dne 14-09-2010 11:02
 
Luky1
#18 Vytisknout diskuzi
telefon
Přidané 14-09-2010 12:30
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

Já mám HTC Diamond a v něm nahrané Igo 8. Šlape bez problémů, jen někdy trvá chvilku déle než se chytne gps s polohou ale to je zřejmě neduh všech tel. Co také chtít od přístroje který je primárně určen na jiné věci. U druhého tel. Nokia E66 mám TT a chytá signál stejně dlouho jako HTC, raději mám ale Igo, je mi milejší a oproti TT jsem s ním ještě nikde nezakufroval.
S těma reklamacema je to na prd. chce to stát si za svým a být neodbytný, takhle jsem zatím vyreklamoval všechno, taky není od věci zmínit ČOIKU. Osobně bych si od nich nechal to vyjádření k reklamaci dát písemně a s tím bych se obrátil na právníka, někteří tuto cestu nevolí z obav velkých výdajů ale ono to kolikrát má mít spíš jen takový strašící efekt, já totiž nesnáším vychcánky typu za to si můžeš sám nebo měl jste si to zjistit... Ale kde že?
 
www.zednictvilukas.cz
task
#19 Vytisknout diskuzi
telefon
Přidané 14-09-2010 18:34
Člen

Příspěvek: 201
Založený: 18.08.10

Jelikož dělám geocaching tak využívám GPSMAP 60CSx.
Držák na motorku nemám.
Nemáte někdo zkušenosti s jeho domácí výrobou???
 
Lu_cas
#20 Vytisknout diskuzi
telefon
Přidané 14-09-2010 20:24
Člen

Příspěvek: 10
Založený: 05.09.10

Sharki napsal:
Já jsem koupil Nokii c5, nechal jsem si nahrát a aktualizovat mapy.Několikrát jsem se dotazoval před koupením i všude a každej mě ubezpečoval,ŽE FUNGUJE NAVIGACE I KDYŽ NENÍ PŘIPOJEN NA WAP.NENÍ TO PRAVDA.tento telefon bez připojení nefunguje navigace. Oficiálně jsem si stěžoval,že jsem byl uveden v CÍLENĚ V OMYL.Nikdo se se mnou nabaví.Máte někdo nějaké zkušenosti s tímto telefonem,abych nebyl za blce,že dělám nějakou chybu JÁ?


Pozor, v telefonu by navigace v měla fungovat i bez WAP, jelikož má integrovaný GPS modul. Přes WAP využívá funkci tzv. ASISTOVANÉ GPS (A-GPS). Tato funkce je nastavena primárně u většiny (všech) telefonů, minimálně zn. NOKIA. zajišťuje to rychlejší načítání, odezvu a stahovní mapových podkladů. Tuto funkci je potřeba v nastavení VYPNOUT a navigace pak pojede primárně přes integrovaný GPS modul.
Já tohle zjistil na jednom nokia fóru, právě kvůli tomu, že nokia měla placenou navigaci a známý za to taky zaplatil...
Takže resume: navigace funguje, ikdyž není připojena na WAP.
Jestli chceš, napíšu ti, kde přesně se dá A-GPS vypnout
BMW R 1100 GS
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 50

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.13 sekund 355,899,182 návštěv