29.3. 2024 09:43
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ - motocykly :: JAPONSKÉ ZNAČKY
 Tisk diskuze
XTéčko - výběr endura
vlk
Přidané 17-01-2015 14:19
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 643
Založený: 01.07.10

zazitok:
VCERA volam predajcovi: v akom stave je ta TTRka? kedze mate v inzerate uvedene len km a cenu
predajca: moto je v dobrom stave, pekne ide, isiel som na nej, len nejaka drobnost chyba
ja: a co chyba?
predajca: spinacia skrinka, nahon-kabel k tachometru a mozno este nejake drobnosti
ja: ehmm ( v duchu som si narychlo cca ratal kolko penazi treba na tieto drobnosti ) a nahlas mu hovorim - tak preto ma len 16tis. km (rok99) lebo tachometer nejde?
predajca: NIEEEJEE iba rychlost neukazuje, km rata
ja: hmm myslim si svoje a tak nejak sa slusne rozlucim
DNES: moto pocas obhliadky ani nenastaroval, a ked sa po pol hodke podarilo, tak isla len xvilku a... skapala, neuveritelne a vcera mi hovoril: ide pekne, isiel som na nej

.... booze co ma este caka helpless
Upravil vlk dne 17-01-2015 14:23
Navigačný pretek motocyklov podľa itinerára
www.rallykopanice.sk
 
vlk
XTéčko - výběr endura
Přidané 17-01-2015 14:30
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 643
Založený: 01.07.10

schvalne: je tato farebna kombinacia koser? som sa doteraz nestretol s ciernym prednym blatnikom a hlavne mi nesedia cierne spodky na prednych vidliciach, vsetky ich maju sede.
http://www.autoba...maha-tt-r/
Navigačný pretek motocyklov podľa itinerára
www.rallykopanice.sk
 
Barney
XTéčko - výběr endura
Přidané 17-01-2015 16:14
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1101
Založený: 02.05.10

Ten blatník není původní, spodky někdo kdoví proč nabarvil...
Jen aby to nebyla nějaká skládáčka z dílů co kde našli, vzhledem k těm ostatním fotkám. hmm

Tady opatrně.
„Jedeme zkratkou pánové. Je to sice dál, ale zato horší cesta...“
DR 350 S
 
bacaono
XTéčko - výběr endura
Přidané 17-01-2015 18:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 64
Založený: 13.02.11

Blatník je určite vymenený. Možno sa mu len nepáči originál tak ako mne na XR. Tiež som ho vymenil. Na spodku vidlíc myslím že je len nálepka.
U tohto chalana sa dajú vymáknuť celkom pekné kúsky, ale treba si ich obhliadnuť na vlastné oči, lebo niesú také všetky. Vozí tuším z talianska aniečo z maďarska.
Najhoršia smrť je z vydesenia, takže pohoda, klídek, tabáček.
 
vlk
XTéčko - výběr endura
Přidané 17-01-2015 19:09
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 643
Založený: 01.07.10

blatnik ma az tak netrapi, skor ta vidla
bacaono - hej vozi to z IT, clevece len tie pekne kusky to by som netvrdil, ale je to asi pripad od pripadu, skutocnost je vsak taka ze vcera mi do tel povedal ze moto ide je funkcna ze na nej siel a doslovne: ide pekne.
Prides druhy den obhliadnut a za hodinu ju nenastartoval nech robil co robil.
Tak newim ci dostanem xut este niekedy ist pozret nejaky "pekny" kusok po takejto skusenosti
Navigačný pretek motocyklov podľa itinerára
www.rallykopanice.sk
 
qwert
XTéčko - výběr endura
Přidané 17-01-2015 19:17
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Čekáš od člověka co vozí motky na kšeft že ti řekne něco jiné než že idě pekně?
 
vlk
XTéčko - výběr endura
Přidané 17-01-2015 19:26
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 643
Založený: 01.07.10

priznavam, necakal som ze nepojde vobec helpless Sad
Navigačný pretek motocyklov podľa itinerára
www.rallykopanice.sk
 
blejdamint
XTéčko - výběr endura
Přidané 18-01-2015 01:54
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

vlk napsal:
schvalne: je tato farebna kombinacia koser? som sa doteraz nestretol s ciernym prednym blatnikom a hlavne mi nesedia cierne spodky na prednych vidliciach, vsetky ich maju sede.
http://www.autoba...maha-tt-r/


Vlku nezlob se na mne, ale ku..wa ty nevidis ty ostatni fotky, co jsou u te motorky? Je to vrakoviste a motka je asi skladana to nema originalni tapetovani motorky, nejlapsi je vzit si s sebou kluka co tomu rozumi, danemu zanru motocyklu, zaplatim tisic nebo dva a je pokoj, do motoru nenahledne nikdo to je jasne, to je vzdy riziko ale znaly manik uz vysleduje dle drobnych indicii jak to bylo a je klid. Delam to tak u krosek a nikdy jsem nekoupil spatne, vzdy jsem po roce jeste vydelal a ty vlozene penize pro kluka co se v tom vyzna se vrati 3x nekdy 5x tak co řešíš???

jinak John jsem dal dobry odkaz ale v jinem vlakne

http://www.offmot...33#p243333
Upravil blejdamint dne 18-01-2015 02:28
blejdamintxr650r
 
vlk
XTéčko - výběr endura
Přidané 18-01-2015 15:29
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 643
Založený: 01.07.10

nezlobim Wink skladana u neho urcite nebola, je to dovezene z IT. Kluka co sa tomu rozumi som mal zo sebou, tak to robim a hodlam urobit vzdy
Xceli sme pocut ako bezi motor - bez toho motku nekupim.
Ja som tu ohladom tohto "vrakoviska" uviedol len neprijemnu skustocnost ze vcera Ti povie moto ide pekne, prides na druhy den a za boha ju newi naokpnut. Nazor si urobite sami tak ako aj ja blushing

Navigačný pretek motocyklov podľa itinerára
www.rallykopanice.sk
 
vlk
XTéčko - výběr endura
Přidané 26-01-2015 21:28
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 643
Založený: 01.07.10

opat vesela prihoda:
vcera vecer som sa telefonicky dohodol s predajcom ze pridem moto pozriet uz i s vozikom.
Dnes sme doladovali podrobnosti (platbu, cas, dopravakov .... )
pred pol hodkou mi vola: prepac ale ja ju nexcem predat nehnevaj sa.
Shock hilarious ... ty woe toto napise len sam zivot, ... co mna este caka helpless

to qwert: ked to pojde takto dalej, poxčijem sa sam hilarious
Navigačný pretek motocyklov podľa itinerára
www.rallykopanice.sk
 
qwert
XTéčko - výběr endura
Přidané 26-01-2015 21:37
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Ani se ti nedivím,vyser se na to vlčáku a trénuj na bramboře,na takové fichtly jsi ještě málo starý..Grin
 
vlk
XTéčko - výběr endura
Přidané 26-01-2015 21:46
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 643
Založený: 01.07.10

qwert napsal:
Ani se ti nedivím,vyser se na to vlčáku a trénuj na bramboře,na takové fichtly jsi ještě málo starý..Grin


ty woe, ani mi nehovor, uplne ale uplne som znexuteny, alternativa prerobit predok na klasiku vidle zacina opat ozivat. Na taketo jednania som uz stary. Normalne ludia si robia prdel, keby nebol 360 km vzdialeny tak mu idem minimalne ocikat plot - fakt ma nasral.
"Sory za vylevy"
Navigačný pretek motocyklov podľa itinerára
www.rallykopanice.sk
 
bacaono
XTéčko - výběr endura
Přidané 27-01-2015 09:30
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 64
Založený: 13.02.11

Nesmieš ju tak moc chcieť. Stačí mať jasnú a hlavne stálu ideu a námatkovo sledovať inzerciu doma a v okolí.
Táto praktika sa mi vyplatila už dva krát. s afrikou po pol roku, s XR po trištvrte roku. Stačí na to jediná vlastnosť, ...trpezlivosť.
Jediný krát som kupoval motorku (dominatora) unáhlene lebo sa nebolo na čom vozit a myslel som si že už lepšia ponuka nebude.....samozrejme že hneď po kúpe bola, a to bola motorka na ktorej som najviac stratil.
Niesom žiadny kšeftár. Domino bol u mňa 4roky, afrika je už 7 a ešte dlho zostane, XR je u mňa nová tak ešte uvidíme....ale čo je doma to sa počíta.
Najhoršia smrť je z vydesenia, takže pohoda, klídek, tabáček.
 
vlk
XTéčko - výběr endura
Přidané 27-01-2015 12:34
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 643
Založený: 01.07.10

bacaono- pravdu mas, ze ju chcem-velmi, chladnu hlavu si udrzim, ale rad by som to vybavil teraz v zime pac na jar ked vidu ponuky budu zas troxen vysie ceny (aj ked nie vzdy to musi byt pravidlom)

.... jj trpezlivost ruze prinasa Smile
Navigačný pretek motocyklov podľa itinerára
www.rallykopanice.sk
 
Flash
XTéčko - výběr endura
Přidané 27-01-2015 12:34
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

tak nějak.. já mám doma relativně hezké TTRko, asi 2 lidi by mi za něj urvali ruce, 2,5 roku ho nejezdím (bylo nastartované akorát jednou když jelo na STK Grin)... a nevím jestli ho prodat nebo ne, stojí v garáží a práší se na něj...

ale jak píše bacaono, trpělivost Wink
třeba se někdo najde kdo ho pustí.. ty motorky už nemají kam padnout cenově, tak věřím že lidí jako já je víc.. pak jednou přijdou z hospody, daj to na inzerci a Ty se s nima domluvíš
If you see the flash, it's already too late hilarious
 
12345
XTéčko - výběr endura
Přidané 27-01-2015 12:41
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

Měl jsi koupit tu Tenerku za 1600€ z Blavy.Teď stojí 1600 a za 5 let bude stát 2600 a ještě budeš vítán po celé EU na Tenere akcích.Smile
 
John
XTéčko - výběr endura
Přidané 31-01-2015 12:05
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 263
Založený: 26.03.11

Jedna archivní : http://www.motork...44892.html
Upravil John dne 31-01-2015 12:06
Honda XRV 750 AfricaTwin a Husaberg FE 550 E
 
http://www.africatwin.cz/?show=71
John
XTéčko - výběr endura
Přidané 31-01-2015 12:10
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 263
Založený: 26.03.11

A nebo hmm http://www.motork...44875.html
Honda XRV 750 AfricaTwin a Husaberg FE 550 E
 
http://www.africatwin.cz/?show=71
Plukovnik
XTéčko - výběr endura
Přidané 01-02-2015 09:20
Člen

Příspěvek: 72
Založený: 12.02.12

vlk napsal:
bacaono- pravdu mas, ze ju chcem-velmi, chladnu hlavu si udrzim, ale rad by som to vybavil teraz v zime pac na jar ked vidu ponuky budu zas troxen vysie ceny (aj ked nie vzdy to musi byt pravidlom)

.... jj trpezlivost ruze prinasa Smile


Ahoj, Vlku,
vydrž....dovezl jsem pro sebe či kamarády 5 motorek z německa, a několikrát se mi stalo, že poslední telefonát - máme euro v ruce, a zítra dle dohody vyrážíme- neprodám čechům ani nikomu z východního bloku...a když mi to naposled řekl východní němec, vzteky bych rozkousal telefon...nakonec se vždy jelo ještě pro lepší koupi, nebo srovnatelnou....
A moje poslední německá( na doporučení kamráda) - afrika- 14 dní jsem psal a volal a pán nic....jelikož to je celkem unikátní přestavba z Afrika quens za rozumnou cenu...byl jsem nadrženej jako pes na fenu.....nakonec mi sám volal, omluvil se že v den podání inzerátu odjel na dovču, a teď po návratu má sice 5 kupců ale jedinej já vypadám na stejnýho magora jako je on - a budu si jí nejvíce vážit- a nechal jí mě...vyměnil jsem euro a vyrazil...slušné jednání, skoro hodinová projíždka, 2 hodinová diskuze na téma- co a jak se přestavovalo, probírka garáže a dílů k tomu, a ještě mě nakonec vyprovodil na dálnici abych se nezamotal v centru Mnichova...a dodnes si píšeme emaily a posílám mu videa fotky z offu.....
Takže držím palceSmile
 
Brian1986
XTéčko - výběr endura
Přidané 01-02-2015 11:39
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 167
Založený: 02.01.12

Plukovnik napsal:
vlk napsal:
bacaono- pravdu mas, ze ju chcem-velmi, chladnu hlavu si udrzim, ale rad by som to vybavil teraz v zime pac na jar ked vidu ponuky budu zas troxen vysie ceny (aj ked nie vzdy to musi byt pravidlom)

.... jj trpezlivost ruze prinasa Smile


Ahoj, Vlku,
vydrž....dovezl jsem pro sebe či kamarády 5 motorek z německa, a několikrát se mi stalo, že poslední telefonát - máme euro v ruce, a zítra dle dohody vyrážíme- neprodám čechům ani nikomu z východního bloku...a když mi to naposled řekl východní němec, vzteky bych rozkousal telefon...nakonec se vždy jelo ještě pro lepší koupi, nebo srovnatelnou....
A moje poslední německá( na doporučení kamráda) - afrika- 14 dní jsem psal a volal a pán nic....jelikož to je celkem unikátní přestavba z Afrika quens za rozumnou cenu...byl jsem nadrženej jako pes na fenu.....nakonec mi sám volal, omluvil se že v den podání inzerátu odjel na dovču, a teď po návratu má sice 5 kupců ale jedinej já vypadám na stejnýho magora jako je on - a budu si jí nejvíce vážit- a nechal jí mě...vyměnil jsem euro a vyrazil...slušné jednání, skoro hodinová projíždka, 2 hodinová diskuze na téma- co a jak se přestavovalo, probírka garáže a dílů k tomu, a ještě mě nakonec vyprovodil na dálnici abych se nezamotal v centru Mnichova...a dodnes si píšeme emaily a posílám mu videa fotky z offu.....
Takže držím palceSmile


a nemáš nějakou fotky té přestavěné Africy? na pokochání blushing
Buď cestu najdu, nebo si udělám vlastní :-)
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 48

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.12 sekund 356,120,379 návštěv