29.3. 2024 02:57
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
MOTO CESTOU NECESTOU
xx6
#41 Vytisknout diskuzi
Přidané 04-02-2014 17:30
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

no hned na startu sem se nasmál, když sem zjistil, že nemají ošefovaný transport mašin přes Turecko... kurnik, to je snad základ ne, když je chcu táhnout na vleku až do GE...
 
geofre
#42 Vytisknout diskuzi
MOTO CESTOU NECESTOU
Přidané 04-02-2014 18:51
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 89
Založený: 13.06.12

Pánové transport pořešený byl!
To že Turci na čáře chtěli jiný typ karnetu, než ten co nám Turecká ambasáda, Turecký autoklub, ÚAMK a Istanbulská dohoda (mezinárodní smlouva upravující užívání karnetů) určovala, je věc s kterou prostě na hranicích nic neuděláš. Jediná varianta byla vylepit na čáře přes 100.000 tureckých lir kauci.
... BMW I´m lovin it ...
 
xx6
#43 Vytisknout diskuzi
MOTO CESTOU NECESTOU
Přidané 04-02-2014 19:25
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

geofre> tak to pak beru zpátky. ale z toho prvního dílu to tak nevyznělo...
 
geofre
#44 Vytisknout diskuzi
MOTO CESTOU NECESTOU
Přidané 04-02-2014 19:48
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 89
Založený: 13.06.12

V poho thumbs up
Ono totiž storka s přechodem Tureckých hranic by asi byla na samostatný bonusový díl Grin
Upravil geofre dne 04-02-2014 19:49
... BMW I´m lovin it ...
 
PetrAT
#45 Vytisknout diskuzi
MOTO CESTOU NECESTOU
Přidané 04-02-2014 19:50
Člen

Příspěvek: 2285
Založený: 27.05.10

motoblb napsal:
Po 5 minutách sem to vzdal.Nakládání motorek,ubečený Liška nad navigací,jediné rozumné tam bylo rozhodnutí tureckých celníků.Pěkně po ose primadony Grin


Praha - hranice Gruzie cca 3000 km
S tím, že projíždíš 3 hranice s kontrolou
To je na nějaké 3 dny
A potom 3 dny zpátky
A máš 6 zbytečných dnů o ničem po dálnicích, kde akorát dřeš gumy a pálíš třeba drahý turecký benzín
A nic to člověku nedá a nebo se ještě vystavuješ nějakému riziku
Pokud byla možnost to odvézt na vozíku , tak to podle mne bylo správné řešení
 
Meli
#46 Vytisknout diskuzi
MOTO CESTOU NECESTOU
Přidané 04-02-2014 20:00
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 626
Založený: 06.08.10

kdo nestihl: http://play.iprim...stou-iii-1
Bvízka se k bvízce naklání
 
http://meli.cz
bartus
#47 Vytisknout diskuzi
MOTO CESTOU NECESTOU
Přidané 04-02-2014 21:35
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 707
Založený: 11.07.10

geofre napsal:
Pánové transport pořešený byl!
To že Turci na čáře chtěli jiný typ karnetu, než ten co nám Turecká ambasáda, Turecký autoklub, ÚAMK a Istanbulská dohoda (mezinárodní smlouva upravující užívání karnetů) určovala, je věc s kterou prostě na hranicích nic neuděláš. Jediná varianta byla vylepit na čáře přes 100.000 tureckých lir kauci.


pamatuju jak jsi mi to vykládal při opravě toho nosiče co dopad po té srážce s prasetem thumbs up já turecké hranice zažil, tak vím jaký tam je bordel.
jinak čekal jsem že třeba liška ocení tvoje padáky po tom pádu a v sestřihu nic nebylo Grin jen letmý záběr na romanovy kufry, a dokonce nebylo zaretušované logo pejska jako na začátku dílu u toho počítače, to retušování log nesponzorů mě fakt baví hilarious
www.bartus.eu - padací rámy a nosiče kufrů na zakázku
 
www.bartus.eu
motoblb
#48 Vytisknout diskuzi
MOTO CESTOU NECESTOU
Přidané 05-02-2014 08:19
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

PetrAT napsal:
motoblb napsal:
Po 5 minutách sem to vzdal.Nakládání motorek,ubečený Liška nad navigací,jediné rozumné tam bylo rozhodnutí tureckých celníků.Pěkně po ose primadony Grin


Praha - hranice Gruzie cca 3000 km
S tím, že projíždíš 3 hranice s kontrolou
To je na nějaké 3 dny
A potom 3 dny zpátky
A máš 6 zbytečných dnů o ničem po dálnicích, kde akorát dřeš gumy a pálíš třeba drahý turecký benzín
A nic to člověku nedá a nebo se ještě vystavuješ nějakému riziku
Pokud byla možnost to odvézt na vozíku , tak to podle mne bylo správné řešení
Ano Petře,částečně bych s tebou souhlasil,pokud to bude podnikat někdo,kdo má snížený rozpočet,nebo ho tlačí čas(dovolená) a tak se můžou střídat v řízení a frčet téměř nonstop. Ale udělat televizní pořad pod názvem "moto cestou necestou" bych očekával,že se k cíli prokoušou po vlastní ose,po dálnici nebo třeba horskou krajinou i za ten drahý turecký benzín jak píšeš,udělají reklamu i těm gumám na kterých to jedou,protože tohle o té komerci je.To co tam bylo předvedeno bych nazval spíš "letem světem"comfort Dnes sem na to kukl,abych nežil s pocitem,že dělám závěr z něčeho co jsem neviděl celé,ale opravdu mně to nepřesvědčilo.Nevím jestli to je parodie na LONG,nebo jen fraška.Pro mně jsou frajeři ti invalidní 4kulkáři,klobouk dolů,a to mají o 2 gumy na sežrání více bez aerolinek, podvalníku a snad i doprovodného vozidla.Nebo ti frajeři na na lehkých endurkáchthumbs up
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
cibus
#49 Vytisknout diskuzi
MOTO CESTOU NECESTOU
Přidané 05-02-2014 13:34
Člen

Příspěvek: 101
Založený: 05.12.12

Chlapci, překvapuje mě míra vaší kritiky.

Mně se to líbilo. Že bylo LW lepší? Možná. Ale to bylo taky o jiných penězích. A to ne v jiných řádech, ale v jiných násobcích řádů. LW vzniklo taky právě proto, že Ewan je herecká superstar. Takových cest kolem světa byly stovky. A kolik z nich se takto zviditelnilo? Význam účasti nějaké "topstar" je při těchto projektech důležitý a nezpochybnitelný.

Kluci (Liška, Révai) mají evidentně motorky rádi. Lišák jezdí opakovaně, takže to není výlet z leknutí. Mohli by ležet v Hurghadě na pláži, ale neleží. A jako běžní smrtelníci i oni počítají čas a peníze a hledají kompromis, proto chápu i ty přesuny.

Udělat takový projekt není sranda. Ani u Lišáka to nefunguje tak, že by na vrátnici Primy dostal platinovou kartu s tím, ať dovezou nějaké "videjko", ať to stojí, co to stojí. Jejich pozice díky všeobecné známosti je určitě lepší, tak proč toho nevyužít, když mohou spojit příjemné s prací, která člověka baví a živí. To je přece značka "ideál". Nakydat pak na to mně přijde celkem ubohé. Každý má šanci na svůj projekt, tak do toho.

No ne? :-)

A btw. líbila s mně i první cesta s Noidem a Zounarem. To byla přece super komedie. Kluci v Praze si v Radosti po 5. pivu řekli: "Pojezdíme nějaké duny, ne?" A dali celému národu návod, kudy cesta nevede. Grin
 
qwert
#50 Vytisknout diskuzi
MOTO CESTOU NECESTOU
Přidané 05-02-2014 14:00
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Cibusu jestli to nebude ta pravá česká závist..
 
cibus
#51 Vytisknout diskuzi
MOTO CESTOU NECESTOU
Přidané 05-02-2014 14:08
Člen

Příspěvek: 101
Založený: 05.12.12

Qwert: Nebo falešná skromnost. Grin


 
motoblb
#52 Vytisknout diskuzi
MOTO CESTOU NECESTOU
Přidané 05-02-2014 14:44
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Cibus-nikdo neříká že nemají rádi motorky.Ta reakce je na ten pořad,který je komerční s podtitulem:Moto cestou necestou III (1)
Vydejte se na motorce cestou necestou
A frajeři si srknou colu v odbavovací hale na Havláku a šupou si to letadlem Sad Grin pokud budu počítat každou korunu,asi nezvolím letadlo,auto + podvalník že?Wink
Qwerte-pokud už bych měl někomu něco závidět,tak jsou to právě ti 4kolkáři to opravdu klobouk dolů,že se vydají hendikepovaní na takovou cestu.Tohle sou u mně frajeři na pravém místěclap

www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
Sergej
#53 Vytisknout diskuzi
MOTO CESTOU NECESTOU
Přidané 05-02-2014 14:45
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 274
Založený: 14.07.11

cibus- súhlasím s tebou..

Aj u nás to funguje, nič také v telke nieje- zle je.Niečo sa natočí- zle je Smile

Tiež by som tam prijal viacero scéniek prírody a jazdy z helmy, ale aj tie rozhovory okolo sú zaujímavé. Presun na vozíku a sprievodné auto chápem. Ved predsa kamery a pod. techniku nejako natočiť musia aby vzniklo kvalitné spracovanie.

Prvá séria bola paródia, Turecko sa mi páčilo veľmi a teraz som zvedavý ako to bude prebiehať dalej...mne sa to páči, i keď ja cestujem rád inak, no s mať možnosť ísť s nimi tak idem Wink

p.s: kto si chce pozrieť zaujímavé dielo bez vozidla len s kamerami na prilbách a pod, nech si pozrie ,,London to Sydndey- Continetlal Drift"..
Sergej
http://sergejdesign.blogspot.sk/
https://www.facebook.com/sergejdesign/
eshop: http://www.sergejdesign.com/
 
qwert
#54 Vytisknout diskuzi
MOTO CESTOU NECESTOU
Přidané 05-02-2014 14:55
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

motoblb napsal:
Cibus-nikdo neříká že nemají rádi motorky.Ta reakce je na ten pořad,který je komerční s podtitulem:Moto cestou necestou III (1)
Vydejte se na motorce cestou necestou
A frajeři si srknou colu v odbavovací hale na Havláku a šupou si to letadlem Sad Grin pokud budu počítat každou korunu,asi nezvolím letadlo,auto + podvalník že?Wink
Qwerte-pokud už bych měl někomu něco závidět,tak jsou to právě ti 4kolkáři to opravdu klobouk dolů,že se vydají hendikepovaní na takovou cestu.Tohle sou u mně frajeři na pravém místěclap


Já teda hendikepovaným nezávidím vůbec nic ale tohle je u mě frajer..
'http://i58.tinypic.com/qrn3f6.jpg'
 
cibus
#55 Vytisknout diskuzi
MOTO CESTOU NECESTOU
Přidané 05-02-2014 15:09
Člen

Příspěvek: 101
Založený: 05.12.12

motoblb: Nevybírej si z toho jen to, co se ti hodí do krámu. Wink

ad letadlo) Řekl jsem, že šetří peníze, ale taky čas. A tady evidentně zvítězil čas. Cca 5 dní na cestě navíc je pro ně zřejmě luxus, který se nemůžou dovolit. Oba mají angažmá a musí občas do práce. Určitě neseberou mil. USD za roli jako Ewan, aby se mohli vypařit na 1/2 roku. Netvrdím, že by to nebylo možné, ale...

Jinak borcům na 4kolách patří respekt, o tom žádná. Ale nebudu se kvůli tomu otírat o Lišku s Révaiem. .-)
Upravil cibus dne 05-02-2014 15:10
 
Meli
#56 Vytisknout diskuzi
MOTO CESTOU NECESTOU
Přidané 05-02-2014 15:50
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 626
Založený: 06.08.10

A dovedete si někdo představit jak by bylo koukatelný video týpka co nemá kamera-tým, neni bavič, no prostě něco jako dělám třeba já? Grin

I s profi týmem kameramanů a super střihačů (nebo mžn právě s nima) to natáčení musí být pruda a povězme si na rovinu - samotnej Kulhánek bo jak se ten dědula jmenuje by to nevytrhnul.

Zlatej Liška a ta druhá mánička thumbs up

P.S.: Nejmenuje se to z ČR NA VÝCHOD PO OSE, tak bych z leteckýho přesunu nedělal vědu. hlavně že nemusim koukat na Ordinaci v barevný zahradě.

Jak říká klasik - a co jako ještě chceš? Chleba namazaný po obou stranách?
Bvízka se k bvízce naklání
 
http://meli.cz
Sema
#57 Vytisknout diskuzi
MOTO CESTOU NECESTOU
Přidané 05-02-2014 16:20
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 41
Založený: 19.05.10

cibus a Meli>thumbs up
BMW R1100GS & Jawa 350/640
 
http://www.sema.rajce.net
schrek
#58 Vytisknout diskuzi
MOTO CESTOU NECESTOU
Přidané 05-02-2014 20:50
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 116
Založený: 23.12.12

motoblb napsal:
Cibus-nikdo neříká že nemají rádi motorky.Ta reakce je na ten pořad,který je komerční s podtitulem:Moto cestou necestou III (1)
Vydejte se na motorce cestou necestou
A frajeři si srknou colu v odbavovací hale na Havláku a šupou si to letadlem Sad Grin pokud budu počítat každou korunu,asi nezvolím letadlo,auto + podvalník že?Wink


Chlape musim stebou castecne nesouhlasit. Treba ja resim to, ze mam na cestu 12(max14) dni a tim, ze budu na ceste 6 dni 3 tam a 3 nazpatek je pro me proste pak nahouby jelikoz pak 6 dni na gruziji je malo. Takze mi planujeme neco podobneho vozejk (6 motorek) a auto (2-3 lidi) s tim ze se pojede trajektem pres Cerny more z Burgasu do Batumi a odpadne ti to hrozny turecko a ti co maji malo casu proste poleti, samozrejme to vyjde draz o letenku + neco pro kluky za to ze jsou v tom aute, ale letenka se da sehnat uz za 108 zlotych/690 kč do Kutaisi z Katovic. takze jestli dam treba 2000 - 3000 za to ze budu mit v Gruzii o 4 dny vic tak to proste dam.
Upravil schrek dne 05-02-2014 21:11
 
qwert
#59 Vytisknout diskuzi
MOTO CESTOU NECESTOU
Přidané 05-02-2014 21:24
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Jak můžeš Turecko nazvat hrozným.Nikde jsem nepotkal tolik fajn lidí a neviděl tolik zajímavostí..
 
motoblb
#60 Vytisknout diskuzi
MOTO CESTOU NECESTOU
Přidané 06-02-2014 02:15
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

schrek napsal:
motoblb napsal:
Cibus-nikdo neříká že nemají rádi motorky.Ta reakce je na ten pořad,který je komerční s podtitulem:Moto cestou necestou III (1)
Vydejte se na motorce cestou necestou
A frajeři si srknou colu v odbavovací hale na Havláku a šupou si to letadlem Sad Grin pokud budu počítat každou korunu,asi nezvolím letadlo,auto + podvalník že?Wink


Chlape musim stebou castecne nesouhlasit. Treba ja resim to, ze mam na cestu 12(max14) dni a tim, ze budu na ceste 6 dni 3 tam a 3 nazpatek je pro me proste pak nahouby jelikoz pak 6 dni na gruziji je malo. Takze mi planujeme neco podobneho vozejk (6 motorek) a auto (2-3 lidi) s tim ze se pojede trajektem pres Cerny more z Burgasu do Batumi a odpadne ti to hrozny turecko a ti co maji malo casu proste poleti, samozrejme to vyjde draz o letenku + neco pro kluky za to ze jsou v tom aute, ale letenka se da sehnat uz za 108 zlotych/690 kč do Kutaisi z Katovic. takze jestli dam treba 2000 - 3000 za to ze budu mit v Gruzii o 4 dny vic tak to proste dam.
Schreku koukni co sem napsal výše Petrovi AT Wink.(Ty jedeš na svou dovolenou,kdežto tohle bylo předem určeno pro komerci v tv).Mi šlo jen o to,jak to nazvali s podtextem a jak to provedli a to mně odradilo.A je mi jedno jestli to jede pán Liška,nabo paní ZagorováWink.Tohle byl jen můj názor,že by si to měli odvrkat celé po ose.helpless
Meli-nech být tuším,že to bylo zrovna tvé video,z dovolené kde ses dozvěděl o budoucím přírustku thumbs up to je nezapomenutelnéGrinclap
Upravil motoblb dne 06-02-2014 03:40
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 53

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.14 sekund 356,056,908 návštěv