28.3. 2024 13:35
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ - motocykly :: JAPONSKÉ ZNAČKY
 Tisk diskuze
HONDA XRV Africa Twin
qwert
Přidané 18-05-2015 07:02
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Hoši to je sice hezké jak se za tu afriku bijete ale fakt že podle fotky bude vozit benzín mnohem výš než lc8 a to těžiště podstatně ovlivnuje,nezměníte.Až ta afra konečně vyjede a bude mít opravdu nádrž nad motorem tak se o tom můžem bavit znova.Advíka jsem měl a i když byl papírově těžší než alp tak vím jaky mezi nima byl rozdíl když se plně natankovali.Můžete se třeba zeptat hitchcocka jak se mu změnilo těžiště když na svém alpu přemístil benzín níž k sedlu.Kdo to pořád nechápe at si veme za řídítka advíka a pak afru a pozná ten rozdíl..
 
Cidas
HONDA XRV Africa Twin
Přidané 18-05-2015 07:57
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 235
Založený: 15.05.11

Hele tohle se prostě z fotky poznat nedá, bude to chtít počkat, až se na tom někdo sveze. Je tam ještě hodně věcí, který můžou ovlivnit těžiště... Třeba to bude stát za hovno celý, uvidíme.
"Míra dálky je toulka..."
 
worezprut
HONDA XRV Africa Twin
Přidané 18-05-2015 11:07
Člen

Příspěvek: 27
Založený: 07.08.14

qwert napsal:
Hoši to je sice hezké jak se za tu afriku bijete ale fakt že podle fotky bude vozit benzín mnohem výš než lc8 a to těžiště podstatně ovlivnuje,nezměníte.Až ta afra konečně vyjede a bude mít opravdu nádrž nad motorem tak se o tom můžem bavit znova.Advíka jsem měl a i když byl papírově těžší než alp tak vím jaky mezi nima byl rozdíl když se plně natankovali.Můžete se třeba zeptat hitchcocka jak se mu změnilo těžiště když na svém alpu přemístil benzín níž k sedlu.Kdo to pořád nechápe at si veme za řídítka advíka a pak afru a pozná ten rozdíl..


Jedinej kdo se tady za něco bije jsi ty. Nikdo z nás kromě tebe totiž neví jaká nová Afrika bude. Jestli se potřebuješ ujišťovat jak jsi koupil supr motorku, tak to zkus nekde ve vláknu LC8. Nikdo ti tady jízdní vlastnosti LC8 nepomlouvá, tak komu to tady cpeš...
 
jencekgs
HONDA XRV Africa Twin
Přidané 18-05-2015 11:19
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

At bude nejlepsi, nebo druha nejlepsi, je to jedno. Hlavne aby neco uz udelali. Jde to sice mimo me, nakupovat se nechystam, ale vypada to, ze to nemusi byt spatna motorka a za kazdou takovou jsem rad.
S Rablenkou cestou necestou
 
blejdamint
HONDA XRV Africa Twin
Přidané 18-05-2015 11:20
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

no treba vi vic nez vy vsichni dohromady, co kdyz to tak bude doopravdy, co potem???Grin
blejdamintxr650r
 
HonzaH
HONDA XRV Africa Twin
Přidané 18-05-2015 12:09
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 712
Založený: 24.05.10

Potom si všichni koupíte LC8 a všude zavládne oranžový mír annoy
------------------------------------------
Kač Kač 950 2004 - už je pryč
Kač Kač 690 2009
 
blejdamint
HONDA XRV Africa Twin
Přidané 18-05-2015 12:26
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

jednu dobu jsem o tom premyslel ale bylo tam to ale, za ty love mam 3 Xr-ka a mozu je stridat, jeden val a zadna elektronika, jelikoz neumim jezdit a porad sebou biju, tak by se mi to nevyplatilo koupit si LC 8, nebo uz to superenduro, jinak krasny motorky to jsou, to jo, se musi nechat.

pro Africany, motorka se mne tez libi, jak nova tak stara a kdybych mohl mam v garazi toto:

HQ 300 2 t.... NEMAM
HONDA XR 650r.....MAM
AFRIKA 650 XRV.....NEMAM
KTM SER 950 ......NEMAM
OKRUHOVKU TU NECHCI, TO UZ JE ZA MNOU
JESTE JSEM ZApOMNEL YAMAHA SUpERTENERE 750... TEZ NEMAM

a jak by to na me zas prislo, jen vlezt do garaze a ebo to ebo toto, takze tak

bahnu zdur
blejdamintxr650r
 
PetrAT
HONDA XRV Africa Twin
Přidané 18-05-2015 12:33
Člen

Příspěvek: 2285
Založený: 27.05.10

21 / 18 už to je velký počin od Hondy
To jsem osobně nečekal
Očekával jsem benzín pod sedlem jako u NC
Bohužel není a motorka bude zase těžká na předek
Ale ve srovnání se starou afrikou to vypadá, že těžiště bude níž a celková váha půjde dolů
Myslím, že tato motorka může být úspěšná
Kdo chce japonce , tak má nad čím přemýšlet
 
12345
HONDA XRV Africa Twin
Přidané 18-05-2015 12:44
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

blejdamint napsal:
jednu dobu jsem o tom premyslel ale bylo tam to ale, za ty love mam 3 Xr-ka a mozu je stridat, jeden val a zadna elektronika, jelikoz neumim jezdit a porad sebou biju, tak by se mi to nevyplatilo koupit si LC 8, nebo uz to superenduro, jinak krasny motorky to jsou, to jo, se musi nechat.

pro Africany, motorka se mne tez libi, jak nova tak stara a kdybych mohl mam v garazi toto:

HQ 300 2 t.... NEMAM
HONDA XR 650r.....MAM
AFRIKA 650 XRV.....NEMAM
KTM SER 950 ......NEMAM
OKRUHOVKU TU NECHCI, TO UZ JE ZA MNOU
JESTE JSEM ZApOMNEL YAMAHA SUpERTENERE 750... TEZ NEMAM

a jak by to na me zas prislo, jen vlezt do garaze a ebo to ebo toto, takze tak

bahnu zdur

No jo já jsem také chtěl...blushingjenže už bohužel nevím co jsem chtělhelplesspamatuji si jen že jsem chtěl...Frown
 
qwert
HONDA XRV Africa Twin
Přidané 18-05-2015 13:41
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

worezprut napsal:
qwert napsal:
Hoši to je sice hezké jak se za tu afriku bijete ale fakt že podle fotky bude vozit benzín mnohem výš než lc8 a to těžiště podstatně ovlivnuje,nezměníte.Až ta afra konečně vyjede a bude mít opravdu nádrž nad motorem tak se o tom můžem bavit znova.Advíka jsem měl a i když byl papírově těžší než alp tak vím jaky mezi nima byl rozdíl když se plně natankovali.Můžete se třeba zeptat hitchcocka jak se mu změnilo těžiště když na svém alpu přemístil benzín níž k sedlu.Kdo to pořád nechápe at si veme za řídítka advíka a pak afru a pozná ten rozdíl..


Jedinej kdo se tady za něco bije jsi ty. Nikdo z nás kromě tebe totiž neví jaká nová Afrika bude. Jestli se potřebuješ ujišťovat jak jsi koupil supr motorku, tak to zkus nekde ve vláknu LC8. Nikdo ti tady jízdní vlastnosti LC8 nepomlouvá, tak komu to tady cpeš...


Asi budeš taky hůř chápající majitel afriky.Nevšiml jsem si že bych si tady stěžoval na pomlouvání vlastností lc8.Řekl jsem pouze svůj názor na vyšší těžiště afriky kvůli umístění nádrže a napsal fakta o tom jak je postavená lc8.Jezdil jsem na obou tak můžu porovnávat.Jestli na tom bude nová afrika líp s těžištěm než lc8 tak se všem afrikáncům hluboce omluvím..Smile
 
worezprut
HONDA XRV Africa Twin
Přidané 18-05-2015 17:20
Člen

Příspěvek: 27
Založený: 07.08.14

qwert napsal:
worezprut napsal:
qwert napsal:
Hoši to je sice hezké jak se za tu afriku bijete ale fakt že podle fotky bude vozit benzín mnohem výš než lc8 a to těžiště podstatně ovlivnuje,nezměníte.Až ta afra konečně vyjede a bude mít opravdu nádrž nad motorem tak se o tom můžem bavit znova.Advíka jsem měl a i když byl papírově těžší než alp tak vím jaky mezi nima byl rozdíl když se plně natankovali.Můžete se třeba zeptat hitchcocka jak se mu změnilo těžiště když na svém alpu přemístil benzín níž k sedlu.Kdo to pořád nechápe at si veme za řídítka advíka a pak afru a pozná ten rozdíl..


Jedinej kdo se tady za něco bije jsi ty. Nikdo z nás kromě tebe totiž neví jaká nová Afrika bude. Jestli se potřebuješ ujišťovat jak jsi koupil supr motorku, tak to zkus nekde ve vláknu LC8. Nikdo ti tady jízdní vlastnosti LC8 nepomlouvá, tak komu to tady cpeš...


Asi budeš taky hůř chápající majitel afriky.Nevšiml jsem si že bych si tady stěžoval na pomlouvání vlastností lc8.Řekl jsem pouze svůj názor na vyšší těžiště afriky kvůli umístění nádrže a napsal fakta o tom jak je postavená lc8.Jezdil jsem na obou tak můžu porovnávat.Jestli na tom bude nová afrika líp s těžištěm než lc8 tak se všem afrikáncům hluboce omluvím..Smile


Tak za prve te pozadam aby jsi se trochu krotil ve vyjadřování. Neznáš mě a řeči typu nechápající jsou už za čárou.
Cpeš nám tady že si jezdil na obou motorkách. tzn. jezdil jsi na starý africe, na té o které je tohle vlákno. Pleteš tady jabka s hruškama. Asi hodně lidí co čte tyhle stránky zná LC8. Taky jsme jezdil na LC8 i na starý africe a co jako..? To že LC8 má dobrý podvozek ví hodně lidí. A máme ti tady psát, že to bude třeba motorka bez naprosto tragickýho dojezdu a tím pádem narozdíl od LC8 použitelná jako cestovní enduro? Jak by jsme to mohli vědět?
Myslíš že pokud všichni výrobci neokopírují řešení LC8 tak nikdy nebudou technologicky a tedy i jízdně dál? Kdyby tomu tak bylo, tak ještě všichni kopírujou starou afriku, což už je veterán a nikdy jsme se dál neposunuli. Nějakej kult starejch afrik je úplně ukradenej. Např. kdyby LC8 byla pohodlnější a měla dojezd, tak si jí jdu klidně koupit.
Tvoje názory mi připomínájí lidi co pořád mluví o TDI v první octavii jaká je to bomba.
prostě vše jde dál.
 
qwert
HONDA XRV Africa Twin
Přidané 18-05-2015 18:06
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

A jak tě mám nazvat když jsi nepochopil co jsem napsal a tvrdíš mi že tady já někomu vnucuju že jsem si koupil supr motorku a další bláboly?
Mluvil jsem pouze o těžišti a v tom je podle mě díky tomu jak je postavena lc8 bezkonkurenční..Že odbočuješ k tomu že je lc8 nepohodlná a má malý dojezd je opravdu zábavné.Na lc8 jsem něco nacestoval a nepřišla mi nějak více nepohodlná než jiné motocykly,a dojezd 300km s 22litrovou nádrží mi taky nepříjde nějak výrazně mimo konkurenci.
 
ludom
HONDA XRV Africa Twin
Přidané 18-05-2015 18:39
Člen

Příspěvek: 22
Založený: 09.04.13

Qwert: S tým ťažiskom je to len čiastočná pravda, sám vieš, že sa to rapídne zmení, ked na tom bude v stoji chlap so 70kilami a ked tam bude chlap so 100 kilami. Celé sa to presuva vždy dole. V tom prípade to bude vždy o tom, kto na tom ide. Proste je to o pilotovi ako sa s tým popasuje. Mne sa páči ako stará tak nová afra.
 
qwert
HONDA XRV Africa Twin
Přidané 18-05-2015 18:55
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

ludom máš pravdu že váha jezdce těžiště ovlivní.Ono ji ovlivní i jiné věci jako třeba jiný štítek,bagáž a podobně.Já jsem mluvil jen o motocyklu a jestli bude mít nová afra benzín tak vysoko jako na te fotce tak na tom bude lc8 líp.
 
worezprut
HONDA XRV Africa Twin
Přidané 18-05-2015 19:21
Člen

Příspěvek: 27
Založený: 07.08.14

qwert napsal:
A jak tě mám nazvat když jsi nepochopil co jsem napsal a tvrdíš mi že tady já někomu vnucuju že jsem si koupil supr motorku a další bláboly?
Mluvil jsem pouze o těžišti a v tom je podle mě díky tomu jak je postavena lc8 bezkonkurenční..Že odbočuješ k tomu že je lc8 nepohodlná a má malý dojezd je opravdu zábavné.Na lc8 jsem něco nacestoval a nepřišla mi nějak více nepohodlná než jiné motocykly,a dojezd 300km s 22litrovou nádrží mi taky nepříjde nějak výrazně mimo konkurenci.


Co jsem měl pochopit jsem pochopil. Vysvětlil jsi nám tu cituju "prostě se smirte že lc8 je neprekonana" a spoustu jinych mouder.
normálně tu děláš machry ve vláknu o úplně jiný motorce.

Ten dojezd nám teď v maroku několikrát pokazil plány a o 300km se ti někde na cestách na který tato moto patří muže jen zdát.
 
qwert
HONDA XRV Africa Twin
Přidané 18-05-2015 19:31
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Vidíš sám že jsi opravdu hůře chápající a už ti jde jen o to ukazovat že dál dočůráš.A na to fakt nemám náladu takže se měj..bye
 
Lainen
HONDA XRV Africa Twin
Přidané 18-05-2015 19:39
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 109
Založený: 25.03.12

Já jsem taky jednoznačně pochopil, že Qwert mluvil pouze o těžišti z důvodu konstrukce nádrže. Což se dá z těch obrázků odhadovat. A přes to že je zarytý KTM-ák, nic jiného nehanil. Tak nechápu co někteří tak prudíte. Mimochodem nejlepší těžiště má 800 GS.
 
ludom
HONDA XRV Africa Twin
Přidané 18-05-2015 20:17
Člen

Příspěvek: 22
Založený: 09.04.13

Lainen/Qwert: samozrejme sme to tak pochopili, ale motorka bez náplní, bez jazdca je na dve veci :-)
A len tak pre efekt, žiadna z tých motoriek nie je určená do ťažšieho terénu, na to sú tu íné motorky, takže mi to už fakt príde ako porovnávanie si prirodzení :-)
Každá moto si nájde svojho majiteľa/obdivovateľa. Ja nedam dopustiť na ETVčko a tiež je to mastodont.
pray
Upravil ludom dne 18-05-2015 20:18
 
blejdamint
HONDA XRV Africa Twin
Přidané 18-05-2015 23:09
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

vlastimil napsal:
blejdamint napsal:
jednu dobu jsem o tom premyslel ale bylo tam to ale, za ty love mam 3 Xr-ka a mozu je stridat, jeden val a zadna elektronika, jelikoz neumim jezdit a porad sebou biju, tak by se mi to nevyplatilo koupit si LC 8, nebo uz to superenduro, jinak krasny motorky to jsou, to jo, se musi nechat.

pro Africany, motorka se mne tez libi, jak nova tak stara a kdybych mohl mam v garazi toto:

HQ 300 2 t.... NEMAM
HONDA XR 650r.....MAM
AFRIKA 650 XRV.....NEMAM
KTM SER 950 ......NEMAM
OKRUHOVKU TU NECHCI, TO UZ JE ZA MNOU
JESTE JSEM ZApOMNEL YAMAHA SUpERTENERE 750... TEZ NEMAM

a jak by to na me zas prislo, jen vlezt do garaze a ebo to ebo toto, takze tak

bahnu zdur

No jo já jsem také chtěl...blushingjenže už bohužel nevím co jsem chtělhelplesspamatuji si jen že jsem chtěl...Frown




pekny paranoja z alzhaimrem, to mam takyGrin, proto si to pisu na papirthumbs up
blejdamintxr650r
 
blejdamint
HONDA XRV Africa Twin
Přidané 18-05-2015 23:14
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

ja nevim co furt resite, kazdy muze mit nazor, hned se tu napadat jak male decka me prijde dost neefektivni, kdyby jste radsi nasli nejake presnejsi udaje, treba co to bude stat, co to vazi ale toto, kazdy z nas je prece odbornik a ti by se meli respektovat a ne se do sebe navazet, cituji:jinak to kde svou produkci provadite je mi u prde+le, hlavne, ze se na to nebu muset divatGrinGrinGrin

Bahnu zdar

YouTube Video

blejdamintxr650r
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 47

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.23 sekund 355,920,222 návštěv