28.3. 2024 22:43
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: VOLNÁ TÉMATA :: COKOLI
 Tisk diskuze
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Ondris
Přidané 28-05-2020 07:55
Člen

Příspěvek: 5
Založený: 27.08.16

A co když je to všechno jenom nedorozumění? Na druhou stranu, byl jsem s kamarády na tripu, měl novou motorku a oběma nabídl, jestli se chtějí projet. Oba se projeli a bylo.
 
Miguel
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 28-05-2020 08:25
Člen

Příspěvek: 100
Založený: 12.01.17

Satosi, od všech těchhle nesmyslů co tu píšeš mám ve schránce originální konverzace, které dokazují, jak překrucuješ a lžeš, ale protože mi nějaký vysoce morální jedinec vzápětí řekne, že tohle se nedělá, držím hubu.
Máš ve všem pravdu, všechno jsem si vymyslel, tys po mně nic nechtěl. A tu inkriminovanou zprávu jsem napsal sámSmile
 
Miguel
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 28-05-2020 08:28
Člen

Příspěvek: 100
Založený: 12.01.17

Ondris napsal:
A co když je to všechno jenom nedorozumění? Na druhou stranu, byl jsem s kamarády na tripu, měl novou motorku a oběma nabídl, jestli se chtějí projet. Oba se projeli a bylo.


Já jsem půjčil všem kamarádům motorky bez větších problémů. Kamarádům. Ne člověku, kterého jsem v životě neviděl a on mi nabídne, že se přijede projet...
Určitě bys půjčil úplně cizímu člověku nepojištěnou motorku za párset tisíc...
Ale v klidu, bylo to nedorozumění, on nic nechtěl, to jsem si já sám vymyslel.
 
hobr
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 28-05-2020 08:39
Člen

Příspěvek: 820
Založený: 03.01.11

prezi napsal:
PRO VAŠI INFORMACI

Přesunul jsem 16 diskuzních příspěvků (č. 241 - 256, viz výše) z vlákna "Afrika bude!!!" zde do vlákna diskuzí MIMO TÉMA.

Pokud si k vašemu tématu potřebujete ještě povídat, tak tady...

Břeťo a nebylo by lepší to smazat? Je to debata "o h...ě"finger, tak co kdyby si povídali třeba na F.uckbůku? Tam by se to hodilo lépe...helpless
Upravil hobr dne 28-05-2020 08:40
Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít..."
(Mark Twain)
 
Miguel
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 28-05-2020 08:41
Člen

Příspěvek: 100
Založený: 12.01.17

Klidně, nemám s tím problém.
 
satos
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 28-05-2020 09:31
Člen

Příspěvek: 116
Založený: 31.05.17

Je to mimo téma a už to nezasiera pôvodnú diskusiu. Tých pár bajtov asi server nezloží.
Skôr by som navrhoval založiť téma s názvom (napríklad) "Charakter členov" a hodiť to tam a aj potom všetky podobné "perly", čo sa tu objavia.
Ak by niekto niečo od niekoho chcel, možno by ho našiel v tejto diskusii a spravil si naň názor. Potom by nemusel dopadnúť tak ako ja. Alebo ako Migel. Pretože tu ani nejde o nedorozumenie, ale jeden z nás je ko--kot. A kto to je, to záleží na úsudku čitateľa. Nič nie je jednoznačné, každý nech si spraví svoj obraz sám - ak niekoho tieto dristy teda zaujímajú.

Teda v zásade, ako sa to zmaže, tak sa z toho neposeriem, ale so zmazaním nesúhlasím.

Naopak dávam súhlas so zverejnením kompletnej súkromnej komunikácie s Migelom. Nejaké linky ak by prezident natiahol...

Požičanie motorky Migela fakt vzalo.
Brat má Yamahu XV 950. Z predajne som mu ju odšoféroval ja, lebo on 30 rokov nejazdil, tak mal trocha obavu, ale od vtedy som na nej nejazdil. A to je jedna z mála asfaltových motoriek, čo sa mi páčia. A kedykoľvek by som vedel vôjsť do jeho garáže, dať si jeho prilbu a ísť sa povoziť. Nestalo sa tak.
Pred nedávnom kúpil nejakú štvorkolku za 12000€. Ešte som na nej nejazdil a nepredpokladám, že budem.

Od Miguel
Datum April 22 2019 10:25:43
Předmět RE: teda čistě teoreticky
Já jsem v BRNĚ. Motorky na značkách mám celkem 3, jedno GS, jedno HP2, potom 450 Replicu. Zbytek převážím v dodávce bez značek... Upřímně, z těch tří nepůjčím nikomu žádnou... Udělal jsem to jednou, když jsem měl ještě 701, chtěl se jeden podívat /offroader TE, co sem chodí/, potom vyzkoušet, za tři minuty sebou jebnul o zem /starý offroaďák, zkušenýSmile a říká mi: to nevadí, na to je ta motorka stavěná...


Od "ladeného výfuku" na Afrike, pomaly, pomaly, vždy trocha ohneme tému a dostaneme sa k dristom.
Toť návod.
Nieeee, osobné to nebolo.
Upravil satos dne 28-05-2020 09:38
 
Miguel
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 28-05-2020 09:45
Člen

Příspěvek: 100
Založený: 12.01.17

Satosi, nechápu co ta zpráva dokazuje. Snad jen to, že doufáš, že se ti podaří do toho zatáhnout někoho dalšího, ale já se nemám zač stydět, to co se v té zprávě píše, to se i stalo.
A asi každý si odvodí z délky tvých textů a "osobního nasazení", kdo tady má velký problém.

 
satos
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 28-05-2020 10:22
Člen

Příspěvek: 116
Založený: 31.05.17

Aby to celé dávalo zmysel, tak doplním, že dôvod mojej návštevy u Migela bol ten, že sme spolu zvažovali odjazdiť Kyrgyzstan. Takže by sa bolo dobré pred tým aj osobne stretnúť, všakže.
Našťastie, dnes už viem, že to bolo našťastie, som napísal, že sa prídem povoziť na jeho motorkách. Takže osobné stretnutie už nebolo potrebné.
 
Miguel
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 28-05-2020 10:27
Člen

Příspěvek: 100
Založený: 12.01.17

Nějak pořád nechápu, proč o tom mluvíš. Ty jsi mi napsal, že se přijdeš povozit na motorkách. Já jsem napsal, že ti žádnou motorku nepůjčím. A ty tady teď opakuješ, že jsem ti řekl, že ti ji nepůjčím a jak to máš strašně u zadku a že ti to vůbec nevadí. No šak jo, ne? O čem je řeč? Přece nemluvím o něčem, co je mi absolutně ukradené, ne? Nepotřebuju se obhajovat, když jsem nic špatného neudělal? Proč o tom píšeš elaboráty, co bylo s bratem, s tetičkou, s krstným otcomShock
 
Miguel
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 28-05-2020 11:27
Člen

Příspěvek: 100
Založený: 12.01.17

https://cs.wikipe...C3%AD_klam
 
barborina
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 28-05-2020 12:54
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 25
Založený: 29.09.18

Příteli, ty ale rád bojuješ na víc frontách že... clap

https://www.bawor...ost_588719
 
Miguel
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 28-05-2020 13:21
Člen

Příspěvek: 100
Založený: 12.01.17

Ajéje. Už je pohromadě všechen důkazní materiál. Prostě konfliktní typSmile A do toho ta pachuť peněz.
Barboríno, my nejsme příteli, o tom bych musel mít nějakou povědomost.
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 43

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.20 sekund 356,015,429 návštěv