29.3. 2024 02:24
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Srpen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ - motocykly :: JAPONSKÉ ZNAČKY
 Tisk diskuze
SUZUKI XF 650 Freewind
Bohunka
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 20-06-2014 11:40
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 74
Založený: 28.03.14

Hledám, kde je vlákno o mojí motorce a nic nevidím Sad - když tu je Aprilia Pegaso 650, pak mezi cendura hrdě zařadím Freewinda, protože s Pegasem se může bez ostychu rovnat :-)

O enduru jsem tajně snila. Léta jsem byla smířená s tím, že pro "trpajzlíky" motorka do terénu a zároveň na cestování neexistuje. Freewinda jsem do listopadu 2013 nikde nezaregistrovala a pokud jsem ho přece jen potkala, určitě jsem ho bez povšimnutí obešla. Přišel den D, 30.11.2013 - jsem ženská, takže se mi motorka vždy musí líbit - a tahle se mi líbila na první pohled (už na fotce). Byla jsem ubezpečena, že se dá snížit a už to bylo...láska na první pohled a což teprve ten pocit z jízdy...

Nezkusila jsem moc strojů, s GS500E jsem najela 40.000km, pár tisíc km najezdím se sajdou (Jawa 350+side) a pak už jen chabá zkušenost na Fazerovi. Freewind je motorka, kterou mi byl teprve splněn sen.

Pohodlná, poměrně lehká, velmi lehce ovladatelná.

Vzhledem k mé výšce musela být dost snížená, ale i přes tento její handicap jsem si troufla do terénu a pak to teprve byla JÍZDA!!! Teď mě motorkaření mnohem víc baví a užívám si to každým kilometrem - když je to po šotolině nebo jinde mimo silnici, tím líp.

Mám ji pár měsíců a vzhledem k teplé zimě jsem mohla trénovat s předstihem. Moje začátky jsem si s nadšením sestříhala:
YouTube Video


Teď už máme za sebou Albánii (květen 2014)!! Bylo to dobrodružné, náročné, ale nádherné a jsem na sebe pyšná. Mohu říct: DALA JSEM THÉTHY
Na dlouhé cestě 3700km mě mile překvapila spotřebou, která se pohybovala těsně pod hranicí 5l/100km. Příjemná cestovní rychlost je kolem 120km/h, jede i rychleji, ale nechci ji trápit. V terénu je to traktůrek...dokáže jet i 6km/h
Velmi příjemný je pro mě posez!! Nikdy mě nebolelo v zádech ani zadek!

Za 4 měsíce máme spolu najeto 5000km a cestování se nebojíme, naopak.
Bohunka přiložený následující obrázek:


[96.85Kb]
Upravil Bohunka dne 21-06-2014 12:26
<*))>< Suzuki XF 650 Freewind
Cesta je prý i tam, kde ji nevidím :-) .. tak uvidím! ;-)
 
qwert
#2 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 20-06-2014 11:50
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Hezky se to čte takové nadšení...A tahle věta je taky pěkná:..jsem ženská, takže se mi motorka vždy musí líbit..
 
12345
#3 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 20-06-2014 11:54
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

Ženská patří ke sporáku....helpless
 
prezi
#4 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 21-06-2014 01:46
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4023
Založený: 20.04.10

Ženy na motorkách se mi líbí.
Ženám na motorkách fandím! thumbs up
 
www.CENDURO.cz
blejdamint
#5 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 21-06-2014 02:25
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

prezi napsal:
Ženy na motorkách se mi líbí.
Ženám na motorkách fandím! thumbs up


Břetiku, nemůžeš brat Vlastika vážně, když si přečteš slogan, tak už tam něco majitel nicku naznačujethumbs up
Jestli bysme to měli brat dle následujícího sloganu
,, podle sebe soudím tebe,, ...............
to by teprva byly zápichy
Moje polovička lítá na motorce jak drak i težký off s nama a je to dobré, pro všechny, nemluví se tak sprostěGrin a kluci jsou klidnější a nejezdí se tak rychle a jízda se přizpůsobuje těm pomalejším, ale pokroky jsou znát a to je to nejlepší pro ženu, protože min rok ji vůbec nenapadlo, že bude jezdit brody, výjezdy a ty bahenní lázně, pravda, nejezdíme 300km za 10 hodin v terénu ale podstatně méně, za to pořádně zvrásněnou krajinou, kde si člověk za 5 hodin tak sáhnne na dno, že pak celý týden z toho žije, takže za mě podpora ženám, které kolikrát svou houževnatostí strčí do kapsy kdejakého tvrd´áka na drahém enduru, je to o srdci a to moje žena a i ostatní ženy určitě mají, Howk.

Vlastíku, bež se raději projet a bud hlavně v po-ho-děthumbs up
blejdamintxr650r
 
xx5
#6 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 21-06-2014 06:26
Člen

Příspěvek: 34
Založený: 04.09.13

vlastimil napsal:
Ženská patří ke sporáku....helpless


Vlastimile, když my ženy - motorkářky patříme ke sporáku..., kam patříš ty????? hmm
 
12345
#7 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 21-06-2014 09:38
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

blejdamint napsal:
prezi napsal:
Ženy na motorkách se mi líbí.
Ženám na motorkách fandím! thumbs up


Břetiku, nemůžeš brat Vlastika vážně, když si přečteš slogan, tak už tam něco majitel nicku naznačujethumbs up
Jestli bysme to měli brat dle následujícího sloganu
,, podle sebe soudím tebe,, ...............
to by teprva byly zápichy
Moje polovička lítá na motorce jak drak i težký off s nama a je to dobré, pro všechny, nemluví se tak sprostěGrin a kluci jsou klidnější a nejezdí se tak rychle a jízda se přizpůsobuje těm pomalejším, ale pokroky jsou znát a to je to nejlepší pro ženu, protože min rok ji vůbec nenapadlo, že bude jezdit brody, výjezdy a ty bahenní lázně, pravda, nejezdíme 300km za 10 hodin v terénu ale podstatně méně, za to pořádně zvrásněnou krajinou, kde si člověk za 5 hodin tak sáhnne na dno, že pak celý týden z toho žije, takže za mě podpora ženám, které kolikrát svou houževnatostí strčí do kapsy kdejakého tvrd´áka na drahém enduru, je to o srdci a to moje žena a i ostatní ženy určitě mají, Howk.

Vlastíku, bež se raději projet a bud hlavně v po-ho-děthumbs up

Mám letos najeto podstatně více než většina "motorkářů a motorkářek" na tomto fóru a jsem v 100%ně v pohodě.Ale nic to nemění na tom že ženské patří ke sporáku....
 
12345
#8 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 21-06-2014 09:40
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

prezi napsal:
Ženy na motorkách se mi líbí.
Ženám na motorkách fandím! thumbs up

Tak to mi se ženy naopak líbí když leží na stole ve spodním prádle...
 
Bohunka
#9 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 21-06-2014 12:29
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 74
Založený: 28.03.14

Mně nevadí ani pobyt u sporáku Cool, ale komu bych vařila, když se chlap rozhodne jet na motovýlet - a hlavně, kdo by mu tam vařil?? A tak jsem tam já, už se se mnou nemusí tahat za zády a pomalu se snažím zvládnout to, co paní "bejdamintová" ;-)
<*))>< Suzuki XF 650 Freewind
Cesta je prý i tam, kde ji nevidím :-) .. tak uvidím! ;-)
 
Mati
#10 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 21-06-2014 23:54
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 466
Založený: 24.11.10

jooooo, Bohunko, až naučíš Freewa létat, můžeme si tykat Grin

Maty
Mati přiložený následující obrázek:


[183.9Kb]
Upravil Mati dne 21-06-2014 23:59
 
Mati
#11 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 22-06-2014 00:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 466
Založený: 24.11.10

neeee, Bohunko, Freewind je dobrá motka, jenom se nehodí pro hovádka jako já 190cm/100kg.
Každopádně se zaloguj na http://www.freewi... kde je fajn parta lidí, co uměj poradit, když se něco nedaří......
To že je Freewind enduro, můžu dokázat jako velmi fundovaná osoba......

Enduru zdar.....
Maty
 
blejdamint
#12 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 22-06-2014 00:42
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

Bohunka napsal:
Mně nevadí ani pobyt u sporáku Cool, ale komu bych vařila, když se chlap rozhodne jet na motovýlet - a hlavně, kdo by mu tam vařil?? A tak jsem tam já, už se se mnou nemusí tahat za zády a pomalu se snažím zvládnout to, co paní "bejdamintová" ;-)

Dobre rozhodnutí, jezdit sama podle sebe a sdílet tu radost o to tu jde především,
kdyz te to baví, je to super, sranda je ještě si začít dělat běžný servis kolem mota, manželka si dělá oleje,prehazuje pneu a takové běžné věci a získává tím i dobrý náhled jak motorka funguje,nedělá to ještě sama ouplne ale důležité ze z toho má radost a baví to. Má Dominatora Nx 650,koupili jsme vrak a přes zimu to dali dohromady,asistovala kolem celého procesu ted má tolika informací, ze překvapí nejednoho chlapce co zná o motorce. Takže na takové hloupé řeči nedej. Howk.
Upravil blejdamint dne 23-06-2014 01:48
blejdamintxr650r
 
Alfikov
#13 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 22-06-2014 21:36
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 260
Založený: 18.08.10

blejdamint napsal:
... Má Dominatora Nx 650,... .

No tak to by se měla objevit na srazu,neuvažuje o tom?.A ty přijeď taky,nic nevadí že máš něco jiného,já taky.

http://www.nx650....amp;t=1895
Upravil Alfikov dne 22-06-2014 21:37
Neberte život příliš vážně,stejně z něj nevyváznete živíShock
 
Bohunka
#14 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 22-06-2014 21:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 74
Založený: 28.03.14

Mati napsal:
jooooo, Bohunko, až naučíš Freewa létat, můžeme si tykat Grin

Maty


Pane Maty, tyhle ambice nemám :-), bohužel, zůstane u vykání :-( .. freewindforu jsem :-)
<*))>< Suzuki XF 650 Freewind
Cesta je prý i tam, kde ji nevidím :-) .. tak uvidím! ;-)
 
blejdamint
#15 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 23-06-2014 01:56
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

Alfikov napsal:
blejdamint napsal:
... Má Dominatora Nx 650,... .

No tak to by se měla objevit na srazu,neuvažuje o tom?.A ty přijeď taky,nic nevadí že máš něco jiného,já taky.

http://www.nx650....amp;t=1895


Hojas Alfe, dojeli bysme ale pracujeme dlouhodobě v zahraničí, díky moc za pozvání, vracíme se až za rok srpen2015 takže jen a pouze teskníme a vzpomínáme, naposledy jsme byli v Mohelnici, tam jsme tak pojezdili, že mi praskla pružina na napínáku rozvodáku, byl jsem rád, že jsem dojel z5 do Shock Olomouce takže příští rok to budem muset stihnout a budu rád, když dáš pak info a my dojedem, nebo to musíme pak hodně dohnat. Jestli se ti povede udělat nějaké foto nebo jestli sem dáš nějaký odkaz na foto nebo nějaký článek, budu rád, aspon počtu, co se u nás děje. BLbye už jsem to shlédl, Bystřice je nádherné místo, už ted mě to mrzíbye toto vkládám bez souhlasu obsluhy Domika, bude asi tytytytytyty
blejdamint přiložený následující obrázek:


[180.93Kb]
Upravil blejdamint dne 23-06-2014 02:34
blejdamintxr650r
 
blejdamint
#16 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 23-06-2014 02:36
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

blejdamint napsal:
Alfikov napsal:
blejdamint napsal:
... Má Dominatora Nx 650,... .

No tak to by se měla objevit na srazu,neuvažuje o tom?.A ty přijeď taky,nic nevadí že máš něco jiného,já taky.

http://www.nx650....amp;t=1895


Hojas Alfe, dojeli bysme ale pracujeme dlouhodobě v zahraničí, díky moc za pozvání, vracíme se až za rok srpen2015 takže jen a pouze teskníme a vzpomínáme, naposledy jsme byli v Mohelnici, tam jsme tak pojezdili, že mi praskla pružina na napínáku rozvodáku, byl jsem rád, že jsem dojel z5 do Shock Olomouce takže příští rok to budem muset stihnout a budu rád, když dáš pak info a my dojedem, nebo to musíme pak hodně dohnat. Jestli se ti povede udělat nějaké foto nebo jestli sem dáš nějaký odkaz na foto nebo nějaký článek, budu rád, aspon počtu, co se u nás děje. BLbye už jsem to shlédl, Bystřice je nádherné místo, už ted mě to mrzíbye toto vkládám bez souhlasu obsluhy Domika, bude asi tytytytytyty


a tady je jasně vidět náklonnost ke krásné motorce
blejdamint přiložený následující obrázek:


[180.7Kb]
Upravil blejdamint dne 23-06-2014 02:40
blejdamintxr650r
 
blejdamint
#17 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 23-06-2014 02:45
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

Bohunka napsal:
Mati napsal:
jooooo, Bohunko, až naučíš Freewa létat, můžeme si tykat Grin

Maty


Pane Maty, tyhle ambice nemám :-), bohužel, zůstane u vykání :-( .. freewindforu jsem :-)


Bohu video nemáme, což mě velmi mrzí, protože to dala na první dobrou, ale podařilo se zachytit první okamžiky vstoupení do offroad sekce, třeba se ti budou obrázky líbit a nebudeš muset létatGrin jak tě možná zděsil Mati, ale tady jsou vhodné spíše brýle na potápění anebo šnorchlGrin
blejdamint přiložený následující obrázek:


[97.02Kb]
Upravil blejdamint dne 23-06-2014 03:09
blejdamintxr650r
 
blejdamint
#18 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 23-06-2014 02:49
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

blejdamint napsal:
Bohunka napsal:
Mati napsal:
jooooo, Bohunko, až naučíš Freewa létat, můžeme si tykat Grin

Maty


Pane Maty, tyhle ambice nemám :-), bohužel, zůstane u vykání :-( .. freewindforu jsem :-)


Bohu video nemáme, což mě velmi mrzí, protože to dala na první dobrou, ale podařilo se zachytit první okamžiky vstoupení do offroad sekce, třeba se ti budou obrázky líbit a nebudeš muset létatGrin jak tě možná zděsil Mati, ale tady jsou vhodné spíše brýle na potápění anebo šnorchlGrin

blejdamint přiložený následující obrázek:


[181.78Kb]
Upravil blejdamint dne 23-06-2014 02:49
blejdamintxr650r
 
blejdamint
#19 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 23-06-2014 02:51
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

blejdamint napsal:
blejdamint napsal:
Bohunka napsal:
Mati napsal:
jooooo, Bohunko, až naučíš Freewa létat, můžeme si tykat Grin

Maty


Pane Maty, tyhle ambice nemám :-), bohužel, zůstane u vykání :-( .. freewindforu jsem :-)


Bohu video nemáme, což mě velmi mrzí, protože to dala na první dobrou, ale podařilo se zachytit první okamžiky vstoupení do offroad sekce, třeba se ti budou obrázky líbit a nebudeš muset létatGrin jak tě možná zděsil Mati, ale tady jsou vhodné spíše brýle na potápění anebo šnorchlGrin


A je to a ani to neboleloWink
blejdamint přiložený následující obrázek:


[104.14Kb]
Upravil blejdamint dne 23-06-2014 02:58
blejdamintxr650r
 
xx5
#20 Vytisknout diskuzi
SUZUKI XF 650 Freewind
Přidané 23-06-2014 04:47
Člen

Příspěvek: 34
Založený: 04.09.13

blejdamint napsal:
Alfikov napsal:
blejdamint napsal:
... Má Dominatora Nx 650,... .

No tak to by se měla objevit na srazu,neuvažuje o tom?.A ty přijeď taky,nic nevadí že máš něco jiného,já taky.

http://www.nx650....amp;t=1895


Hojas Alfe, dojeli bysme ale pracujeme dlouhodobě v zahraničí, díky moc za pozvání, vracíme se až za rok srpen2015 takže jen a pouze teskníme a vzpomínáme, naposledy jsme byli v Mohelnici, tam jsme tak pojezdili, že mi praskla pružina na napínáku rozvodáku, byl jsem rád, že jsem dojel z5 do Shock Olomouce takže příští rok to budem muset stihnout a budu rád, když dáš pak info a my dojedem, nebo to musíme pak hodně dohnat. Jestli se ti povede udělat nějaké foto nebo jestli sem dáš nějaký odkaz na foto nebo nějaký článek, budu rád, aspon počtu, co se u nás děje. BLbye už jsem to shlédl, Bystřice je nádherné místo, už ted mě to mrzíbye toto vkládám bez souhlasu obsluhy Domika, bude asi tytytytytyty


"Obsluha" Domika dává souhlas ke zveřejnění jakékoliv fotky, která přispěje k radosti ostatních, zvláště pak k dodání odvahy úplným začátečnicím, jako jsem byla kdysi já... . V době mých začátků jsem Dominatora obcházela v garáži obloukem a zarytě jsem tvrdila, že na něj nikdy nesednu... . Směle do toho.
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 49

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.12 sekund 356,051,968 návštěv