29.3. 2024 05:57
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: VOLNÁ TÉMATA :: COKOLI
 Tisk diskuze
Podivná reklamace V Rockway
pafka
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 04-06-2014 18:46
Člen

Příspěvek: 23
Založený: 29.01.14

Chci se s Vámi podělit o průběhu vyřizování reklamace kalhot a rukavic Rockway.

Dne 2.4 2013 odesláno zboží do firmy doporučeně
30.4. tel. kontakt -paní neví co a jak,řekla za týden
19.5. tel .kontakt-paní řekla ,reklamace bude -výměna zboží cca do týdne u vás
28.5.-email -neodpovězeno,
4.6.-kalhoty došli i rukavice.
Měsíc navíc čekání a nikdo není schopen napsat ,proč jak , omluva.Měl jsem za to ,že je Viktor slušný, ale tímto mě opravdu dostal.Tady asi neplatí náš zákazník ,náš pán.Je mě to fakt líto. a navíc , nová faktura nepřišla,asi pro to ,abych to nemohl znovu vyreklamovat ,když se tomu něco stane.
 
bartus
#2 Vytisknout diskuzi
Podivná reklamace V Rockway
Přidané 04-06-2014 19:03
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 707
Založený: 11.07.10

no myslím, že to moc hrotíš, zboží ti přišlo a zřejmě i v odpovídající kvalitě. že se to protáhlo, tak prostě ber v potaz, že to jde přes půl světa, nešije se to tady u nás, pokud nebyly skladem tak naskladnění něco trvá. já mám naopak úplně opačnou zkušenost s touhle firmou a reklamací. a co se faktury týče, tak proč by jsi měl dostat novou? cena i typ zboží je stejné, takže ti postačí stará helpless
www.bartus.eu - padací rámy a nosiče kufrů na zakázku
 
www.bartus.eu
motoblb
#3 Vytisknout diskuzi
Podivná reklamace V Rockway
Přidané 04-06-2014 21:14
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

bartus napsal:
no myslím, že to moc hrotíš, zboží ti přišlo a zřejmě i v odpovídající kvalitě. že se to protáhlo, tak prostě ber v potaz, že to jde přes půl světa, nešije se to tady u nás, pokud nebyly skladem tak naskladnění něco trvá. já mám naopak úplně opačnou zkušenost s touhle firmou a reklamací. a co se faktury týče, tak proč by jsi měl dostat novou? cena i typ zboží je stejné, takže ti postačí stará helpless
Tak podle obchodního zákoníku to asi ani nehrotí,tam je jasně daná reklamace do 30 dní.Každopádně je průser,jak píše,že se ho nikdo ani nenamáhal informovat a pokud to jde zdlouhavou cestou,tak by to bylo asi přinejmenším vhodné.Taky nechápu,proč se ti zdá divné,že nemá nový doklad na zboží,které je nové což znamená,že reklamace byla uznána a tudíž má na něj i novou záruku.comfort.Někdy se ta chyba prostě stane,jsme jen lidi a asi by bylo vhodné to nejdříve napsat a řešit s Pardálem od něj si to kupoval a tady ti asi nikdo nepomůže.........Navíc jak píšeš,tak podle data víc jak rok stará záležitost......
Upravil motoblb dne 04-06-2014 21:19
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
qwert
#4 Vytisknout diskuzi
Podivná reklamace V Rockway
Přidané 04-06-2014 21:19
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

pafka napsal:
Chci se s Vámi podělit o průběhu vyřizování reklamace kalhot a rukavic Rockway.

Dne 2.4 2013 odesláno zboží do firmy doporučeně
30.4. tel. kontakt -paní neví co a jak,řekla za týden
19.5. tel .kontakt-paní řekla ,reklamace bude -výměna zboží cca do týdne u vás
28.5.-email -neodpovězeno,
4.6.-kalhoty došli i rukavice.
Měsíc navíc čekání a nikdo není schopen napsat ,proč jak , omluva.Měl jsem za to ,že je Viktor slušný, ale tímto mě opravdu dostal.Tady asi neplatí náš zákazník ,náš pán.Je mě to fakt líto. a navíc , nová faktura nepřišla,asi pro to ,abych to nemohl znovu vyreklamovat ,když se tomu něco stane.


Jen nedorozumění..Pardál je v pohodě a solidní..
 
pafka
#5 Vytisknout diskuzi
Podivná reklamace V Rockway
Přidané 04-06-2014 21:26
Člen

Příspěvek: 23
Založený: 29.01.14

Me jen stve, ze se nikdo nesnazil napsat email nebo sms jak a proc. Nikomu nechci nadavat a ani pomoct nepotrebuji akorat pisu jak to probihalo a na ten doklad nebo reklamacni protokol mam narok jak psal motoblb
 
blejdamint
#6 Vytisknout diskuzi
Podivná reklamace V Rockway
Přidané 05-06-2014 01:03
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

pafka napsal:
Me jen stve, ze se nikdo nesnazil napsat email nebo sms jak a proc. Nikomu nechci nadavat a ani pomoct nepotrebuji akorat pisu jak to probihalo a na ten doklad nebo reklamacni protokol mam narok jak psal motoblb


Pravda to je co řikas, ale praci delají nasrani lide, kteri maji treba sve problemy a tahaji je do prace. Pracoval jsem u takoveho blba 5 let a uz pisu knizku :-)) nerikam ze majitel firmy je darebak ale dnes pohledat zodpovedneho cloveka, ikdyz ho nekteri maji tak si ho nevazi a proc on by
pracoval tak jak má, pokud jen pracuje a nemá na tom spoludíl nikdy to nebude jak si predstavujes.
Add2: v čr moc lidí není, kteri umi ocenit zaměstnance,me to tu pripada jako feudalizmus.

Kazdopadne zakon praví do 30 dnů, komunikovat s tebou nikdo nemusi
vsak v poslední rade jde jen o many,many,many

Ber to s usměvem a kupuj na ebay, dovezou ti to domů a kdyz ti to nepadne tak to ze ziskem prodás.

Slunce do duse,howk.lol
blejdamintxr650r
 
czunik
#7 Vytisknout diskuzi
Podivná reklamace V Rockway
Přidané 05-06-2014 09:28
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

Viktor je v pohodě a nikdy jsem neměl problém cokoliv vyřešit.Chyby dělají všichni a kdyby jsi to předně řešil s ním tak asi by to vše bylo jinak.Zákon jasně sice hovoří o 30 dnech.Ale podle nového již se nedává nový doklad neb záruka běží pořád stejná pokud se vymění zboží za nové..tudíž se de facto zkrátí..ale není potřeba nový doklad,to jen pro vyjasnění dokladu.
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
12345
#8 Vytisknout diskuzi
Podivná reklamace V Rockway
Přidané 05-06-2014 09:55
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

Jo Viktor je podle většiny lidí v pohodě,ale pafka prostě spokojen nebyl a tak to sem napsal.Vždyť se to jmenuje volná témata - cokoli.A už je oheň na střeše...
Takže co?Negativní recenze jsou zakázány?Např já se znám s Evou(Ewog) od roku 1986 a také byla vždy v pohodě.A pak když podělala ten obal na stan a já to napsal tak jsem byl dle zdejších přispěvovatelů mimo mísu a trouble maker.
Takže pochopte ne každý je s každým spokojený...Smile
 
blejdamint
#9 Vytisknout diskuzi
Podivná reklamace V Rockway
Přidané 05-06-2014 10:40
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

[quote]czunik napsal:
Viktor je v pohodě a nikdy jsem neměl problém cokoliv vyřešit.Chyby dělají všichni a kdyby jsi to předně řešil s ním tak asi by to vše bylo jinak.Zákon jasně sice hovoří o 30 dnech.Ale podle nového již se nedává nový doklad neb záruka běží pořád stejná pokud se vymění zboží za nové..tudíž se de facto zkrátí..ale není potřeba nový doklad,to jen pro vyjasnění dokladu.[/quote

Chyba lávky, záruka se prodlužuje o dobu v reklamaci, pokud je vyměna za nové, doklad je podminkou a zaruka beží od nova, pokud je zb. opraveno musí být doklad o provedene oprave a co se opravovalo. Vse s dokladem, bez dokladu muze byt pouze zb.závadne a spotrebitel musí být obeznamen a upozornen na tuto chybu. Viz COI. A ver ze jsem mel kolikrát rozhovory primo v mych prodejnach a zakon jasne hovori. Jine paragrafy se vztahuji na lidi kteri zb.jen prekupuji. Pokud je nekde pochybeni, uplne nejmensi je zavolat si na Coi nebo tam zajet a ta vec lehce proveri a uvede na pravou miru. Vse je jen o lidech.
blejdamintxr650r
 
czunik
#10 Vytisknout diskuzi
Podivná reklamace V Rockway
Přidané 05-06-2014 10:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

vlastimil napsal:
Jo Viktor je podle většiny lidí v pohodě,ale pafka prostě spokojen nebyl a tak to sem napsal.Vždyť se to jmenuje volná témata - cokoli.A už je oheň na střeše...
Takže co?Negativní recenze jsou zakázány?Např já se znám s Evou(Ewog) od roku 1986 a také byla vždy v pohodě.A pak když podělala ten obal na stan a já to napsal tak jsem byl dle zdejších přispěvovatelů mimo mísu a trouble maker.
Takže pochopte ne každý je s každým spokojený...Smile


právo na názor má každy..tudíž já napsal svůj nic víc? to nemohu taky??
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
czunik
#11 Vytisknout diskuzi
Podivná reklamace V Rockway
Přidané 05-06-2014 10:53
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

blejdamint napsal:
[quote]czunik napsal:
Viktor je v pohodě a nikdy jsem neměl problém cokoliv vyřešit.Chyby dělají všichni a kdyby jsi to předně řešil s ním tak asi by to vše bylo jinak.Zákon jasně sice hovoří o 30 dnech.Ale podle nového již se nedává nový doklad neb záruka běží pořád stejná pokud se vymění zboží za nové..tudíž se de facto zkrátí..ale není potřeba nový doklad,to jen pro vyjasnění dokladu.[/quote

Chyba lávky, záruka se prodlužuje o dobu v reklamaci, pokud je vyměna za nové, doklad je podminkou a zaruka beží od nova, pokud je zb. opraveno musí být doklad o provedene oprave a co se opravovalo. Vse s dokladem, bez dokladu muze byt pouze zb.závadne a spotrebitel musí být obeznamen a upozornen na tuto chybu. Viz COI. A ver ze jsem mel kolikrát rozhovory primo v mych prodejnach a zakon jasne hovori. Jine paragrafy se vztahuji na lidi kteri zb.jen prekupuji. Pokud je nekde pochybeni, uplne nejmensi je zavolat si na Coi nebo tam zajet a ta vec lehce proveri a uvede na pravou miru. Vse je jen o lidech.


Lhůta na vyřízení reklamace a co když je prodejcem porušena
Jak rychle musí prodávající rozhodnout o reklamaci
Podle zákona musí prodávající (nebo jím pověřený pracovník) rozhodnout o reklamaci ihned, ve složitých případech do tří pracovních dnů. Do této lhůty se však nezapočítává "doba přiměřená podle druhu výrobku či služby potřebná k odbornému posouzení vady".

Reklamovat je nutné bez zbytečného odkladu
Pozor však na jednu málo známou povinnost. Nehledě na dvouletou záruku musíte vady reklamovat u prodávajícího bez zbytečného odkladu (poté, co jste je objevili). Jestliže tedy vadné zboží dál používáte a reklamaci uplatníte až později, nemusí být uznána.

Jestliže obchodník nestihne reklamaci do 30 dnů vyřídit a zboží opravit, máte stejná práva, jako by šlo o neodstranitelnou vadu - tedy můžete požadovat výměnu zboží nebo vrácení peněz.
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
czunik
#12 Vytisknout diskuzi
Podivná reklamace V Rockway
Přidané 05-06-2014 11:01
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

a tady nový občan


Kde a kdy práva z vad uplatnit?
Reklamace se uplatňují u prodávajícího, u kterého byla věc koupena. Občanský zákoník neobsahuje lhůtu do kdy má prodávající věc opravit. Lhůta k opravě má být stanovena po dohodě s kupujícím (dříve 30 dní). Kupující je oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u spotřebního zboží v době dvaceti čtyř měsíců od převzetí. Nový občanský zákoník také převzal povahu lhůt k uplatnění práv z vad z obchodního zákoníku. Po marném uplynutí 24 měsíců práva z vad nezanikají, ale promlčují se, tzn., že promlčení musí namítnout sám prodávající. Nenamítne-li nic, soud práva z vad kupujícímu přizná. Reklamace musí být vyřízena bez zbytečného odkladu.


svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
12345
#13 Vytisknout diskuzi
Podivná reklamace V Rockway
Přidané 05-06-2014 12:40
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

czunik napsal:
vlastimil napsal:
Jo Viktor je podle většiny lidí v pohodě,ale pafka prostě spokojen nebyl a tak to sem napsal.Vždyť se to jmenuje volná témata - cokoli.A už je oheň na střeše...
Takže co?Negativní recenze jsou zakázány?Např já se znám s Evou(Ewog) od roku 1986 a také byla vždy v pohodě.A pak když podělala ten obal na stan a já to napsal tak jsem byl dle zdejších přispěvovatelů mimo mísu a trouble maker.
Takže pochopte ne každý je s každým spokojený...Smile


právo na názor má každy..tudíž já napsal svůj nic víc? to nemohu taky??

Ale já nepsal žy Ty jsi něco napsal.ani jsem nic necitovalSmilejá napsal že Viktor je podle většiny lidí v pohodě......
 
blejdamint
#14 Vytisknout diskuzi
Podivná reklamace V Rockway
Přidané 05-06-2014 13:24
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

Fu$ck off Czech všechno je udělá.no tak ze se v tom ani Prase nevyzná.
blejdamintxr650r
 
motoblb
#15 Vytisknout diskuzi
Podivná reklamace V Rockway
Přidané 05-06-2014 14:24
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

blejdamint napsal:
Fu$ck off Czech všechno je udělá.no tak ze se v tom ani Prase nevyzná.
Prase né,ale czunik jo GrinGrin
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
blejdamint
#16 Vytisknout diskuzi
Podivná reklamace V Rockway
Přidané 06-06-2014 01:03
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

motoblb napsal:
blejdamint napsal:
Fu$ck off Czech všechno je udělá.no tak ze se v tom ani Prase nevyzná.
Prase né,ale czunik jo GrinGrin


Tak to jsem nevedomky oznacil vinika.........ShockGrinGrin, velmi trefne i jsem se hezky zasmál
blejdamintxr650r
 
czunik
#17 Vytisknout diskuzi
Podivná reklamace V Rockway
Přidané 06-06-2014 09:26
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

vlastimil napsal:
czunik napsal:
vlastimil napsal:
Jo Viktor je podle většiny lidí v pohodě,ale pafka prostě spokojen nebyl a tak to sem napsal.Vždyť se to jmenuje volná témata - cokoli.A už je oheň na střeše...
Takže co?Negativní recenze jsou zakázány?Např já se znám s Evou(Ewog) od roku 1986 a také byla vždy v pohodě.A pak když podělala ten obal na stan a já to napsal tak jsem byl dle zdejších přispěvovatelů mimo mísu a trouble maker.
Takže pochopte ne každý je s každým spokojený...Smile


právo na názor má každy..tudíž já napsal svůj nic víc? to nemohu taky??

Ale já nepsal žy Ty jsi něco napsal.ani jsem nic necitovalSmilejá napsal že Viktor je podle většiny lidí v pohodě......


Ok ok..f pohodě :-)
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
czunik
#18 Vytisknout diskuzi
Podivná reklamace V Rockway
Přidané 06-06-2014 09:27
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

blejdamint napsal:
Fu$ck off Czech všechno je udělá.no tak ze se v tom ani Prase nevyzná.


čekal jsi něco jiného od našich zákonodárců???
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
czunik
#19 Vytisknout diskuzi
Podivná reklamace V Rockway
Přidané 06-06-2014 09:28
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

blejdamint napsal:
motoblb napsal:
blejdamint napsal:
Fu$ck off Czech všechno je udělá.no tak ze se v tom ani Prase nevyzná.
Prase né,ale czunik jo GrinGrin


Tak to jsem nevedomky oznacil vinika.........ShockGrinGrin, velmi trefne i jsem se hezky zasmál


v poho nejsme cíťa....a markem si to odpoledne vyřídím jedu k němu přezouvat:-)))))) asi zapomenu zaplatit:-))))
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
blejdamint
#20 Vytisknout diskuzi
Podivná reklamace V Rockway
Přidané 06-06-2014 10:10
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

czunik napsal:
blejdamint napsal:
motoblb napsal:
blejdamint napsal:
Fu$ck off Czech všechno je udělá.no tak ze se v tom ani Prase nevyzná.
Prase né,ale czunik jo GrinGrin


Tak to jsem nevedomky oznacil vinika.........ShockGrinGrin, velmi trefne i jsem se hezky zasmál


v poho nejsme cíťa....a markem si to odpoledne vyřídím jedu k němu přezouvat:-)))))) asi zapomenu zaplatit:-))))



Tak je to spravne, tak to ma byt
blejdamintxr650r
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 52

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.08 sekund 356,084,029 návštěv