24.4. 2024 13:55
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Srpen 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: VOLNÁ TÉMATA :: COKOLI
 Tisk diskuze
Motokamery
Jaris
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 05-12-2012 11:50
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 87
Založený: 30.11.11

Zdrvím všechny motorkáře i motorkářky.Mám prosbu,doporučíte mi někdo nějakou dobrou kameru na mašinu?aby se dala dát jak na motorku tak i na přilbu.Našel jsem na internetu spoustu kamer ale nevím kterou vybrat.jestli máte někdo zkušenost s nějakou kamerou tak poraďte.Díky moc.
 
http://www.motorkari-olomouc.cz/
TomH
#2 Vytisknout diskuzi
Motokamery
Přidané 05-12-2012 11:57
Člen

Příspěvek: 51
Založený: 29.05.12

Mám objednáno toto: http://www.gohd.c...ition.html , myslím že bude dost dobrá. Wink
 
Meli
#3 Vytisknout diskuzi
Motokamery
Přidané 05-12-2012 12:14
Člen

Příspěvek: 626
Založený: 06.08.10

Vývoj se žene kupředu a už asi i jiné mají dobrý obraz - každopádně GoPro je podle mne jedna z nej!

Byť je to v porovnání např. s kámošovou Contour obrovskej balvan, obrazem a variantama uchycení je GoPro super (však to používali loni na Dakaru)
Bvízka se k bvízce naklání
 
http://meli.cz
Alfikov
#4 Vytisknout diskuzi
Motokamery
Přidané 05-12-2012 12:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 260
Založený: 18.08.10

Nechci být hnidopich a fušovat do řemesla moderátorům,ale řeší se to všechno(namátkou) třeba zde:
http://www.cenduro.cz/forum/viewthread.php?thread_id=220

nevím jestli se zobrazí jako odkaz,ale je to v sekci,,Cestování-výbava:navigace,komunikace,foto a video technika, třetí řádek pod názvem KAMERY.Tam je informací přehršel.
Čusbus
Neberte život příliš vážně,stejně z něj nevyváznete živíShock
 
Luky1
#5 Vytisknout diskuzi
Motokamery
Přidané 05-12-2012 12:30
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

Záleží kolik chceš investovat do kamery. Taky jsem už zastánce GooPro 3, už i verze White za cca 6500kč nadělá dooost parády(tu mám protože ta Bleck edice je zatím jen jako předobjednávka a rozdíl mezi White a Silver není nijak markantní). Jen ještě nezapomeň připočítat k ceně kamery pořádné Ram držáky, ty vyjdou cca na 2tis. a karta 64GB Clase 10 stojí taky cca 1600kč.
BMW R1200GS together and forever
http://luky2.rajc...
 
www.zednictvilukas.cz
TomH
#6 Vytisknout diskuzi
Motokamery
Přidané 05-12-2012 12:36
Člen

Příspěvek: 51
Založený: 29.05.12

Luky1 napsal:
Záleží kolik chceš investovat do kamery. Taky jsem už zastánce GooPro 3, už i verze White za cca 6500kč nadělá dooost parády(tu mám protože ta Bleck edice je zatím jen jako předobjednávka a rozdíl mezi White a Silver není nijak markantní). Jen ještě nezapomeň připočítat k ceně kamery pořádné Ram držáky, ty vyjdou cca na 2tis. a karta 64GB Clase 10 stojí taky cca 1600kč.


Bylo mě doporučeno koupit radši 2x 32 GB karty, z důvodu, kdyby se náhodou karta posrala, tak aby nebyla celá dovolená fuč.
 
Luky1
#7 Vytisknout diskuzi
Motokamery
Přidané 05-12-2012 12:45
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

TomH napsal:
Luky1 napsal:
Záleží kolik chceš investovat do kamery. Taky jsem už zastánce GooPro 3, už i verze White za cca 6500kč nadělá dooost parády(tu mám protože ta Bleck edice je zatím jen jako předobjednávka a rozdíl mezi White a Silver není nijak markantní). Jen ještě nezapomeň připočítat k ceně kamery pořádné Ram držáky, ty vyjdou cca na 2tis. a karta 64GB Clase 10 stojí taky cca 1600kč.


Bylo mě doporučeno koupit radši 2x 32 GB karty, z důvodu, kdyby se náhodou karta posrala, tak aby nebyla celá dovolená fuč.


Tak normální člověk snad zálohuje průběžně i když není kapacita karty vyčerpaná ne?!
Já to tak dělám u všeho, foťák třeba na dovči zálohuju i dvakrát denně. Ostatně když jedeš tak je naprd zjišťovat jestli náhodou natáčíš nebo je karta plná. Tak si dám kameru na nabíječku a jedu....vím že budu mít cca 8hod. natočených na tu 64GB při max. zaplnění(málokdy se toho tolik na jednu kartu natáčí ale přece jen je výhoda mít tu pamět větší byť málokdy toho využít). Toť můj názor, každej to budeme mít jiný...jak komu co vyhovuje. Projistotu smajlík jak kráva Grinthumbs up
Upravil Luky1 dne 05-12-2012 12:46
BMW R1200GS together and forever
http://luky2.rajc...
 
www.zednictvilukas.cz
Meli
#8 Vytisknout diskuzi
Motokamery
Přidané 05-12-2012 13:02
Člen

Příspěvek: 626
Založený: 06.08.10

Jak? Zálohuje? Asi teda 99% lidí co znám nejsou normální.
Chápu to mít víc karet jak bylo zmíněno ale tahat sebou noťas...nebo jak zálohuješ? No asi se bavíme já o dovolené a ty o expedici Wink


Edit: pravda - v turecku letos kámoš měnil formát fotek stylem: FORMAT? ANO!

ALe jedeme 3 kamery, 5 toťáků, tak se to snese ;-) a naštěstí jeho foťák byl bídnej a fotky i když je zrovna nesmázl tak nic moc použitelného
Upravil Meli dne 05-12-2012 13:12
Bvízka se k bvízce naklání
 
http://meli.cz
Luky1
#9 Vytisknout diskuzi
Motokamery
Přidané 05-12-2012 13:38
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

Meli napsal:
Jak? Zálohuje? Asi teda 99% lidí co znám nejsou normální.
Chápu to mít víc karet jak bylo zmíněno ale tahat sebou noťas...nebo jak zálohuješ? No asi se bavíme já o dovolené a ty o expedici Wink


Edit: pravda - v turecku letos kámoš měnil formát fotek stylem: FORMAT? ANO!

ALe jedeme 3 kamery, 5 toťáků, tak se to snese ;-) a naštěstí jeho foťák byl bídnej a fotky i když je zrovna nesmázl tak nic moc použitelného


Tak já a mí známí bez noťasu nebo Ipadu nedáme ani ránu. Ipad beru i do Polska na víkend, cesta cca 350km. Na dovolené teda aspoň já musím pracovat(vyřídit emaily a jiné) z toho důvodu bych bez Ipadu na dovolenou ani žádnou jinou cestu která by byla dýl jak jeden den nejel.
Tvůj kamarád asi neví co slovo Format znamená když dal ano, jistě stát se to může. Z toho důvodu sebou taky vozím cca 3x flešku a min. dvě karty do foťáku nebo kamery.
Známému se taky stalo že se mu karta na které měl fotky z celé dovolené na dovči kousla a byl bez fotek. No a proto raději zálohuju hned jak to jde, co mám v Ipadu nebo Noťasu, popř. v PC i na online servrech tak se mi neztratí. Navíc co mám v Ipadu se automaticky po připojení na WiFi nahraje do všech našich zařízení Aplle a zůstane zálohované i na Icloudu.
Já jsem volil 64GB z důvodu velké paměti a možnosti déle nahrávat bez nutnosti sledovat kartu nebo ji měnit. Zásobní kartu samo taky mám ale jen 16GB a to pro strýčka příhodu.
Ostatně se stejně cenovka nemění, 64GB karta stojí stejně nebo dokonce míň jak 2X 32GB.

PS. Zálohovat na cestě můžeš i do telefonu. Třeba do Iphone to jde bez problémů Smile
Upravil Luky1 dne 05-12-2012 13:42
BMW R1200GS together and forever
http://luky2.rajc...
 
www.zednictvilukas.cz
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 53

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.06 sekund 359,730,962 návštěv