28.3. 2024 10:44
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Únor 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
             
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
Hilfe rockway, revit, MBW aj, ukradeno
moranka
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 01-10-2011 21:01
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 227
Založený: 04.05.10

Pátrání ukončeno

http://www.motork...amp;fid=33
Upravil moranka dne 13-02-2012 18:58
poprvé zkusíš,...............................pak už nelze jinakblushing
 
ivan66
#2 Vytisknout diskuzi
Hilfe rockway, revit, MBW aj, ukradeno
Přidané 01-10-2011 22:23
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1415
Založený: 12.06.10

Co na to říct.....
Každopádně budu ve střehuFrown
 
moranka
#3 Vytisknout diskuzi
Hilfe rockway, revit, MBW aj, ukradeno
Přidané 02-10-2011 17:59
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 227
Založený: 04.05.10

pro připomenutí jsem prohledala PC a vložila do vlákna na motorkářích fotky Frown
poprvé zkusíš,...............................pak už nelze jinakblushing
 
refi
#4 Vytisknout diskuzi
Hilfe rockway, revit, MBW aj, ukradeno
Přidané 02-10-2011 20:38
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

holka, to je teda pech!!!! ale je fakt, že prostředí, ve kterém máte garážodílnu lecčemu napomáhá .... a policajti se zachovali nějak blbě?
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
moranka
#5 Vytisknout diskuzi
Hilfe rockway, revit, MBW aj, ukradeno
Přidané 02-10-2011 21:23
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 227
Založený: 04.05.10

no prostředí sice blbě vypadá, ale za celou dobu, co tam Petr funguje, jen já pamatuju 7 rok a až na tohle se nám nic neztratilo, nějak to pro ně bylo tabu.
Policajti ohledali místo tak, že udělali pár fotek a víc nic, v podstatě z toho oznámení co tam byl Petr sepisovat jako by bylo někde mezi řádky, no stalo se, co naděláme, za měsíc Vám možná pošleme že jsme nic nevypátraliSad
poprvé zkusíš,...............................pak už nelze jinakblushing
 
xx4
#6 Vytisknout diskuzi
Hilfe rockway, revit, MBW aj, ukradeno
Přidané 02-10-2011 21:40
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

No nazdar. Shock Bandy lumpů se začaly zaměřovat na okrajové části Ostravy.Tady u nás vykradli v poslední době několik domů a garáží.Angry

Zkus oběhnout zastavárny a bazary v Mariánkách a na Dubině.

"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
moranka
#7 Vytisknout diskuzi
Hilfe rockway, revit, MBW aj, ukradeno
Přidané 02-10-2011 22:05
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 227
Založený: 04.05.10

jasně centrum, Přívoz, Poruba, na Dubině nevím- místí by možná dali typ, kam se podívat, včera a dnes na autoburze, zatím nic
poprvé zkusíš,...............................pak už nelze jinakblushing
 
bartus
#8 Vytisknout diskuzi
Hilfe rockway, revit, MBW aj, ukradeno
Přidané 02-10-2011 22:14
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 707
Založený: 11.07.10

nevzdávej to, nám tady v petřvaldě vykradli šatnu na tréninku, ukradli peníze a kolegovi služební oktávku 4x4 a světe div se ti naši poliši toho ****a chytli, zmapovali hovory mobilů z okolí a blb volal známému, že má káru ať připraví dílnu na rozebíračku. otázka je jestli dneska jim to operátoři dovolí, když ti blbci poslanci jim zakázali mapovat hovory. jenomže to na ně asi tlačila liesingovka aby se něco dělo Angry ono když chcou tak ví kam jít pissed
Upravil bartus dne 02-10-2011 23:16
 
www.bartus.eu
Thymallus
#9 Vytisknout diskuzi
Hilfe rockway, revit, MBW aj, ukradeno
Přidané 03-10-2011 08:38
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 238
Založený: 16.05.10

Usekat ruce... :-(
Když je vůle, cesta se najde Wink
'http://www.atomer.sk/user/10316/upload/ftp_client/rajce.png'
 
moranka
#10 Vytisknout diskuzi
Hilfe rockway, revit, MBW aj, ukradeno
Přidané 09-10-2011 17:11
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 227
Založený: 04.05.10

Takže něco se nám dnes vrátilo, není to všechno ale je to dobrá první vlaštovka, máme zpět caberga i s F4, Petrového revita- černo šedého, starou padanu, Italčinu Fly a moje staré kalhoty letní probiker, v hledání zůstává hlavně můj šedo červený revit, třeba se zadaří a najde se i zbytek.
Byla to náhoda, že jsme se dostali k informaci, že to koupil nějaký taxikář na Stodolní, prý od nějakých cigánů, zatím více nevíme, hledáme dál. Mimochodem to vše koupil za 1500 kč, naštěstí nám to dal bez nějakých řečí, asi ví, co dělá. Ach jo, pořád se tak nějak ve mně perou ty pocity radosti s tím, jací lidé s námi tady taky žijí.helpless
poprvé zkusíš,...............................pak už nelze jinakblushing
 
biker755
#11 Vytisknout diskuzi
Hilfe rockway, revit, MBW aj, ukradeno
Přidané 09-10-2011 17:28
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 44
Založený: 06.03.11

moranka napsal:
Takže něco se nám dnes vrátilo, není to všechno ale je to dobrá první vlaštovka, máme zpět caberga i s F4, Petrového revita- černo šedého, starou padanu, Italčinu Fly a moje staré kalhoty letní probiker, v hledání zůstává hlavně můj šedo červený revit, třeba se zadaří a najde se i zbytek.
Byla to náhoda, že jsme se dostali k informaci, že to koupil nějaký taxikář na Stodolní, prý od nějakých cigánů, zatím více nevíme, hledáme dál. Mimochodem to vše koupil za 1500 kč, naštěstí nám to dal bez nějakých řečí, asi ví, co dělá. Ach jo, pořád se tak nějak ve mně perou ty pocity radosti s tím, jací lidé s námi tady taky žijí.helpless

žije s námi tento druhCikán obecný / Romus Vulgaris /
Loví kořist hlavně bezbrannou, útočí na ní v tlupách. Používá i primitivní sečné nástroje.
Noční živočich, vzdálený příbuzný šimpanze.Má hnědé zabarvení,samička mívá občas svěltou srst v oblasti ochlupení hlavy.Bojí se vody. Je charakteristický specifickým pachem. Původní stepní druh se přizpůsobil životu ve městech.Vyskytuje se po celém území ČR.Stěhovavý, v nepravidelných vlnách táhne až za oceán.Samička rodí velice intenzivně. Mládata sají sociální dávky až do smrti. Přemnožený, škodlivý a zákonem chráněný.

In omnia paratus
 
refi
#12 Vytisknout diskuzi
Hilfe rockway, revit, MBW aj, ukradeno
Přidané 09-10-2011 18:00
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

moranka napsal:
Takže něco se nám dnes vrátilo, není to všechno ale je to dobrá první vlaštovka, máme zpět caberga i s F4, Petrového revita- černo šedého, starou padanu, Italčinu Fly a moje staré kalhoty letní probiker, v hledání zůstává hlavně můj šedo červený revit, třeba se zadaří a najde se i zbytek.
Byla to náhoda, že jsme se dostali k informaci, že to koupil nějaký taxikář na Stodolní, prý od nějakých cigánů, zatím více nevíme, hledáme dál. Mimochodem to vše koupil za 1500 kč, naštěstí nám to dal bez nějakých řečí, asi ví, co dělá. Ach jo, pořád se tak nějak ve mně perou ty pocity radosti s tím, jací lidé s námi tady taky žijí.helpless


tak aspoň něco thumbs up pocity chápu ... mě na tomhle všem štve nejvíc to, že lidi kupují evidentně kradené věci a tím to vlastně celé donekonečna podporují, to je prostě hnus Angry
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
moranka
#13 Vytisknout diskuzi
Hilfe rockway, revit, MBW aj, ukradeno
Přidané 09-10-2011 18:10
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 227
Založený: 04.05.10

no právěSad
poprvé zkusíš,...............................pak už nelze jinakblushing
 
magoss
#14 Vytisknout diskuzi
Hilfe rockway, revit, MBW aj, ukradeno
Přidané 09-10-2011 20:01
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 856
Založený: 26.08.10

Aspoň něco je doma... zkuste obejít ještě zastavárny po okolí tam končí většina takovejch věcí.já to sice nezažil v takové míře ale vím jaké to je.ať se brzy najde i ten zbytek!
Víte, já jsem jediný Pučmeloud na světě občaneblushingGrin
 
http://www.ffa.vutbr.cz/~xvpokornag/
moranka
#15 Vytisknout diskuzi
Hilfe rockway, revit, MBW aj, ukradeno
Přidané 09-10-2011 20:09
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 227
Založený: 04.05.10

si ani nedovedeš představit kolikrát a v kolika zastavárnách jsme za poslední týden byli, někde už za námi chodí a zkoumají, co asi hledáme. Frown
poprvé zkusíš,...............................pak už nelze jinakblushing
 
Tarabys
#16 Vytisknout diskuzi
Hilfe rockway, revit, MBW aj, ukradeno
Přidané 09-10-2011 23:24
Člen

Příspěvek: 385
Založený: 29.05.10

"...Ach jo, pořád se tak nějak ve mně perou ty pocity radosti s tím, jací lidé s námi tady taky žijí..."

Klidně ať mě Prezi zabanuje, ale protože "vím", tak cigáni (ne cikáni, ne romové-nevím co to je?), kteří to ukradli nejsou lidé, jsou opravdu něco méně a je hanba, že se to nedá říct veřejně...8(
----------------------------------
"to je ON, mého srdce Strom..."
Můj web? Tady > www.tarabys.blogs...
 
refi
#17 Vytisknout diskuzi
Hilfe rockway, revit, MBW aj, ukradeno
Přidané 10-10-2011 08:52
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

nevidím žádný rozdíl ve zlodějině černých, bílých nebo třeba modrých. jsou to prostě zloději a basta. nevím, proč zrovna tohle rozlišovat. h.a.j.z.l.ovina je to stále stejná, ukradené věci mají stále stejnou hodnotu, trest všem bez rozdílu. a všechno jsou to právě lidi, BOHUŽEL.
Upravil refi dne 10-10-2011 08:57
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
Marselus
#18 Vytisknout diskuzi
Hilfe rockway, revit, MBW aj, ukradeno
Přidané 10-10-2011 08:55
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

moranka napsal:
no prostředí sice blbě vypadá, ale za celou dobu, co tam Petr funguje, jen já pamatuju 7 rok a až na tohle se nám nic neztratilo, nějak to pro ně bylo tabu.
Policajti ohledali místo tak, že udělali pár fotek a víc nic, v podstatě z toho oznámení co tam byl Petr sepisovat jako by bylo někde mezi řádky, no stalo se, co naděláme, za měsíc Vám možná pošleme že jsme nic nevypátraliSad

Nám vykradli před vánocemi obchod roštípali plastové dveře a ukradli pár věcí pokladnu mobil atd - naštěstí se lekli kamer a zmatkovali. V pokladně nic nebylo cca 500kč . Pokladna se později našla v popelnici o blok dále. S policajtama to bylo stejné a to tam mám kámoše. V létě mi před obchodem vykradli auto naneštěstí jsem tam nechal pánskou kabelku se v všemi doklady a kartami klíčemi od všeho a mobil - bohužel moje blbost - volám známemu policajtovi co stím a doslova mi řekl at to ani nahlásím no co byste tomu řekli má plat 35 tis a to je ukrutně málo na to aby byl nějak aktivnější říkal. Kamarát má dvě zastávárny stačí když za ním zajdu na kafe a během 30minut se tam otočí tak 10 takových šmejdu co na práci nesáhnou a jen řeší čorky - mazec. Z takových lidí bych udělal alespon konzervy pro psy at je znich nějaký úžitek. V zastavárnach se ti poptám.
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
jencekgs
#19 Vytisknout diskuzi
Hilfe rockway, revit, MBW aj, ukradeno
Přidané 10-10-2011 09:02
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Marceli, jak píšeš, v zastavárnách se tito šmejdi objevují a od nich to zastavárníci berou a ze zastaváren to lidi kupují. Tzn. existují dodavatelé překupníci i odběratelé. A policajti na to z dálky dohlíží. Bohužel dokud to tak bude fungovat budeme se bát o svůj majetek.
S Rablenkou cestou necestou
 
refi
#20 Vytisknout diskuzi
Hilfe rockway, revit, MBW aj, ukradeno
Přidané 10-10-2011 09:15
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

Marselus napsal:
moranka napsal:
no prostředí sice blbě vypadá, ale za celou dobu, co tam Petr funguje, jen já pamatuju 7 rok a až na tohle se nám nic neztratilo, nějak to pro ně bylo tabu.
Policajti ohledali místo tak, že udělali pár fotek a víc nic, v podstatě z toho oznámení co tam byl Petr sepisovat jako by bylo někde mezi řádky, no stalo se, co naděláme, za měsíc Vám možná pošleme že jsme nic nevypátraliSad

Nám vykradli před vánocemi obchod roštípali plastové dveře a ukradli pár věcí pokladnu mobil atd - naštěstí se lekli kamer a zmatkovali. V pokladně nic nebylo cca 500kč . Pokladna se později našla v popelnici o blok dále. S policajtama to bylo stejné a to tam mám kámoše. V létě mi před obchodem vykradli auto naneštěstí jsem tam nechal pánskou kabelku se v všemi doklady a kartami klíčemi od všeho a mobil - bohužel moje blbost - volám známemu policajtovi co stím a doslova mi řekl at to ani nahlásím no co byste tomu řekli má plat 35 tis a to je ukrutně málo na to aby byl nějak aktivnější říkal. Kamarát má dvě zastávárny stačí když za ním zajdu na kafe a během 30minut se tam otočí tak 10 takových šmejdu co na práci nesáhnou a jen řeší čorky - mazec. Z takových lidí bych udělal alespon konzervy pro psy at je znich nějaký úžitek. V zastavárnach se ti poptám.


marceli, skoro mi to zní,jakoby se kamarád - zástavárník - chtěl živit poctivě, ale ti zloději ho nutí to od nich kupovat GrinSad
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 35

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.10 sekund 355,891,622 návštěv